27

 884  3

Sievietes atklāj to, ko nav atklājušas nevienam citam.

Komentāri 27

0/2000

Man ar vīru ir labas attiecības. Kāpēc? Jo nekas nav jāslēpj. Ja gribu čikri briki, tad pasaku.Neuzskatu ka esmu vieglas uzvedības, jo pa kanti nekad nēesmu laidusi.Tā ir normāla un dabiska parādība. Mūsdienu meitenes nezināmam čalim klubā bez gumijas kaut visu kamasutu dos, bet pastāvīgam partnerim, redz, kaunās, baidās ko par viņu padomās. 

 Vīrs zina ka venmēr jābūt tīram, jo tā ir mana obligāta prasība, un nekad nav kurnējis ka esmu traka, vai kā citādi pārmetis. Uzskatu ka labāk ir savu pastāvīgo partneri izmocīt, nevis kaunēties, un meklēt citur ar ko "dvēseles" caurumus aizpildīt.

 80  0 atbildēt

man patīk nauda /Dace, 25/

 68  0 atbildēt

Netīri tas varbūt ir, bet noteikti, tas nav nekāds NOSLĒPUMS !!!   

Večiem IR smadzenes un acis!!! Tas, ka Tev liekas, ka tavs VECIS to varētu nezināt, ir tikai apliecinājums tam, ka viņam ir arī aktiermākslas prasmes!  

 35  0 atbildēt

Nošpikots no cosmopolitan žurnāla.

50:50. Daži liekas pieņemami, bet daži ir vienkārši sick bastard

 21  0 atbildēt

Sievietes atklāj to, ka ir tāds pats rādījums, kā visi citi. 

 16  0 atbildēt

Naivās meitenes, visa dzīve ir priekšā. Interesanti, ko viņas teiks pēc desmit gadiem. Diez vai mēs to uzzināsim. Par rakstu +, bet būtu interesanti, dzirdēt šo pašu meiteņu atziņas pēc paris gadiem.    

 13  0 atbildēt

Tāda ir dzīve un tas ir japieņem. Lasot citu komentārus, dažiem tas kož un lieto, tādus vārdu, ka m.a.u.k.a. Ir japieņem, katra cilvēka individuālisms. Katram ir savas tieksme. Un vienalga, vai meitenei gribās daudz krānus. Ja īpašā velme nav pretrunā ar likumu, pret otrā cilvēka gribu vai nav kaitīga viņa veselībai vai finansiālam stāvoklim. Tad lūdzu, kaut katru dienu. Un morāle, var iet uz poda!!! Bet tāda vārdu, ka m.a.u.k.a. lieto tikai tumsoņi.

 13  1 atbildēt
Labāk pastāsti man kādi ir tavi netīrie noslēpumi
 12  0 atbildēt

mau*u stāsti

 12  1 atbildēt

šļuhu dienasgrāmatas   

 11  1 atbildēt

  

 9  0 atbildēt

  

 5  0 atbildēt

Garlaicīgi.

 4  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

22. - 25.gados jau var teikt - "nokrāpu" še un nokrāpu tur🙂))) Bet tā karma maita ir tāda, ka 35.-40.gados visām šim maukām vīri sāks staigāt pa kreisi un tad tik sāksies bļaušana - visi vīrieši cūkas utt.🙂))))))))))))

VISS NĀK ATPAKAĻ UN AR UZVIJU.

 1  0 atbildēt
👍
 0  0 atbildēt

      

 0  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

Pēc Dantes sievite tika radīta no Ādama ribas...un riba ir kauls ,kurā nav smadzeņu..

Un esmu pārdrāzis visas sievas draudzenes ..neskaitāmas reizes ..Vairākas reizes pat grupen bija ..bez sievas)))

 1  2 atbildēt