Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
264

Gan sekss, gan nāve intriģē,vēl jo vairāk ar juteklisku baudu saistīti nāves gadījumi. Jo kurš gan vismaz reizi dzīvē nav vēlējies, lai viņa pēdējā stundiņa būtu aizraujoša. Izlasot aprakstītos notikumus, redzam, ka tas viss nemaz nav tik valdzinoši.


Daži no tālāk aprakstītajiem notikumiem ir guvuši apliecinājumu, bet citi paliek noslēpumā tīti un, iespējams, nekad netiks atklāti. Lai arī kā tur būtu, šie stāsti liek padomāt, pirms nodoties gultas priekiem

Deivids KaradainsIespējams... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
1. Deivids Karadains Iespējams, ka šis ir vislabāk zināmais ar seksu saistītais nāves gadījums. Deivids Karadains tika atrasts kails un miris savā Bangkokas viesnīcas numurā 2009. gada 4. jūnijā. Holivudas leģenda un filmas “Nogalināt Bilu” zvaigzne bija ieradies Taizemē, lai filmētos savā jaunākajā filmā “Stretch”, kad viņu atrada karājamies tualetē ar auklu ap kaklu, plaukstas locītavu un ģenitālijām. Sākotnējā versija par pašnāvību tika uzreiz noraidīta, kā nāves iemesls tika apstiprināta “nejauša nosmakšana
Fēlikss ForēForē bija... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
2. Fēlikss Forē Forē bija Francijas Republikas prezidents no 1895. gada līdz pat savai nāvei 1899. gadā, kad viņam bija tikai 59 gadi. Ziņojumi vēsta, ka Forē bija izsaucis uz pili savu mīļāko Margaritu Steinheilu, lai pavadītu draisku pēcpusdienu. Orālās baudas laikā Forē piemeklēja plašs insults, kas pielika punktu viņa dzīvei. Baumo, ka Forē “sastingušās rokas bija sapinušās viņas matos”. Tika ziņots, ka Forē nāve viņa mīļākajai izraisījusi šoku, kā rezultātā sievietei piemetās stingumkrampji. Viņas mirušo draugu nācās ķirurģiski atdalīt no franču (nāves) skūpsta.
INXS Maikls HatčenssMaikla... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
3. INXS Maikls Hatčenss Maikla Hatčensa pāragrā nāve Sidnejas viesnīcas numurā Austrālijā 1997. gadā sākotnēji tika uzskatīta par pašnāvību. Daudzi mūziķa fani un ģimenes locekļi kategoriski uzstāja, ka nāves patiesais iemesls bija “auto erotiskā nosmakšana” jeb “nāve elpas trūkuma rezultātā” masturbēšanas laikā. Pēc diviem gadiem kādā TV intervijā Hatčensa bijusī sieva Pola Jetsa publiski apstiprināja faktu, ka harismātiskā un šķietami morāli kristālskaidrā Hatčensa nāves iemesls patiešām ir autoerotiskā nosmakšana.
Huņņu AtilaIr vairākas... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
4. Huņņu Atila Ir vairākas pretrunīgas un neapstiprinātas leģendas par Atilas nāvi, kas bija saistīta ar seksu (visas ir pietiekami interesantas), bet populārākā leģenda saistīta ar sadomazohistisko poligāmijas medusmēnesi. Nekrietnais un ļaunais Huņņu Impērijas vadonis (pazīstams kā skarba seksa cienītājs un vairāku sievu vīrs) bija pašā seksa karstumā savainojis savu jaunāko sievu, un tā ieblieza viņam pa degunu. Atila noasiņoja un pameta šo pasauli
Kristiāns DigbijsVar... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
5. Kristiāns Digbijs Var saskatīt nepatīkamu tendenci ar seksu saistītajās nāvēs. 32 gadus vecais Lielbritānijas TV BBC kanāla raidījuma “To Buy Or Not to Buy” vadītājs tika atrasts miris savās mājās Austrumlondonā pēc tam, kad “seksa rotaļās bija iznācis fušieris”. Blakus viņa līķim tika atrasta siksna un celofāna maisiņš. Jau atkal nāves iemesls – autoerotiskā nosmakšana.
Prostitūta  zombijsŠis... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
6. Prostitūta – zombijs Šis gadījums it kā nav tiešā veidā saistīts ar nāvi, tomēr tas ir pārāk dīvains, lai paliktu neizstāstīts. 2013. gada martā Zimbabvē kāda prostitūta pakrita, izklaidējot klientu Manor viesnīcā. Policija, kas ieradās viesnīcas darbinieku izsaukta, pasludināja sievieti par mirušu, taču tiklīdz sievietes līķi ievietoja zārkā, viņa pamodās! Ziņa, ka viesnīcā ir mirusi sieviete, izplatījās zibens ātrumā, salasījās pūlis, un varat iedomāties, kas notika tālāk. Šausmu pārņemtie ļaudis pajuka uz visām pusēm, klupdami krizdami metās prom, jo bija noturēja viņu par zombiju. Pēc kāda liecinieka teiktā, “tas bija kā kinofilmā. Cilvēki bēga uz visām pusēm kā izbiedēti tarakāni. Tas bija baisi, jo mēs visi bijām pārliecināti, ka viņa ir mirusi, tikai tāpēc, ka sieviete bija auksta. Brīnumi pavisam noteikti notiek"
Erols FlinnsPatiess stāsts... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
7. Erols Flinns Patiess stāsts: teicienam “ tu proti pavedinātāt kā Flinns” ir pamatojums – populārās kinozvaigznes Erola Flinna romantiskie piedzīvojumi un episkā veiksme ar sievietēm. Diemžēl šarmantais mačo 1959. gadā savus pavedinātāja ieročus nolika uz visiem laikiem. Pēc nedēļu ilgas uzdzīves Flinns kopā ar kādu sievieti nozuda savas jahtas kajītē un nekad vairs no tās neiznāca. Viņu ķēra sirdstrieka. Nav gluži skaidrs, vai Flinns nomira tieši mīlas akta laikā, bet nevienam nav šaubu, ka viņš bija izcils siržu lauzējs
Nelsons RokfellersŠis ir... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
8. Nelsons Rokfellers Šis ir Baltā nama seksa skandāls. Nelsons Rokfellers, Džeralda Forda prezidentūras laika viceprezidents, bija pazīstams kā liels sieviešu mīlētājs. Kā jau daudzi politiķi, arī viņš bija “ieķēries” savā palīdzē Meganā Maršakā. Lai gan sākotnēji tika ziņots, ka Rokfellers miris birojā, strādājot pie savas grāmatas, vēlākie ziņojumi vēsta, ka viņu piemeklējis infarkts, atrodoties mājās kopā ar Meganu. Panikas pārņemtā Megana piezvanījusi draugam un viņi kopīgiem spēkiem apģērbuši un nosēdinājuši viceprezidentu pie galda. Lai gan tenkas par viceprezidenta attiecībām ar Meganu atšķiras atkarībā no to avota, ilggadējais Rokfellera palīgs Džojs Persiko PBS dokumentālajā raidījumā izteicies par Rokfellera ģimeni šādi: “Kļuva zināms, ka viņš bijis kopā ar jaunu sievieti, kas strādāja viņa labā, neapšaubāmi intīmos apstākļos un šā vakara laikā viņš nomira no infarkta.”
Pāvests Jānis XIIIn delicato... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
9. Pāvests Jānis XII “In delicato flagranto morto,” latīniski nozīmē “pieķerts miris ar nolaistām biksēm”, tieši šī stāsta dēļ pāvests Jānis XII varēja būt labāk pazīstams nekā Jānis XXX. Katoļu baznīcas vadītāju no 955. līdz 964. gadam, iespējams, nogalināja kādas dusmīgas sievietes vīrs, kuram baznīcas tēvs sniedza… garīgu padomu. Ir viedoklis, ka pēc tik grēcīgas nodarbes bija nepieciešama pamatīga grēku izpirkšana.
Uroko OnojaLai arī nodošanās... Autors: ĶerCiet Sekss līdz nāvei jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē
10. Uroko Onoja Lai arī nodošanās seksam ar daudzām sievām atgādina dzīvi paradīzē, izrādās, var rasties arī nelieli sarežģījumi. Veiksmīgais Nigērijas uzņēmējs Uroko Onoja tika atrasts miris savās mājās 2012. gada jūlijā, pēc greizsirdības uzplūdos paveikta seksa maratona ar visām savām sešām sievām. Naids sākās, kad Onoja baudīja savas jaunākās sievas sabiedrību, bet pārējās piecas apvienojās un uzbruka viņam ar nažiem un nūjām. Gatavs izdabāt savām sievietēm, Onoja paguva apmierināt četras no savām “dūdiņām”, līdz pārstāja elpot. Pēc negadījuma esot apcietinātas tikai divas Uroko sievas (ziņojums ietvēra terminu “izvarots līdz nāvei”).
1
264
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [14]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 27.07.18 12:21
20
0

Vienīgā vieta, kur patiešām negribētu dzirdēt par seksu līdz nāvei ir cietums   

spoku dienas doma

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 27.07.18 10:04
8
0

Interesanti    

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa Neglītais džemperisMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 27.07.18 16:35  
6
0

Bet vismaz pēdējās kaifa stundas..

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 01.08.18 22:14
5
0

atbildot uz kartupelis ar mugurkaulu komentāru " Flins bija mīkstais un latentais gejs! ... "

Varētu nomirt kādos 60 gados (bet ar fizuhu kā stallonem) Taizemē, darot to ar kādu ladyboy vienīgi, ka būtu tad citiem čakars dabūt mirstīgas atliekas uz LV, es domāju, kad nomiršu, lai mani kremē, un daļu pelnu izkaisa pie manas Gaujas, bet otru daļu aprok ģimenes kapa vietā!!!

Artefakts avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Admins iesakaMedaļa Darts Veiders
  Artefakts 27.07.18 17:46  
5
0
Draiskais pāvests, par 9. Ierēcu 😂
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 31.07.18 00:25  
4
0
Flins bija mīkstais un latentais gejs!
Lī55@speles avatars
Spēja Mana Latvija!Medaļa Tēvocis SemsMedaļa Vidusskolnieks
  Lī55@speles 26.12.18 02:24
3
0

  

1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ZeltrocisMedaļa Aspazija
  1laipnais@speles 26.12.18 01:47
3
0

    

Lienuks82 avatars
Medaļa Spoks
  Lienuks82 18.10.18 11:04  
3
0
Jā, jā pēdējais ko varētu nogrūsties ar nereāli sexsīgu puisi🙈🤪
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.03.19 11:34
2
0

Par Glena Millera nāvi arī bija visai pretrunīgas ziņas. Oficialā, ka gāja bojā varņa nāvē, neoficialā, ka miris Parīzes bordelī prostitūtas apskāvienos. 

Lehandrus@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TrumpeMedaļa Neglītais džemperis
  Lehandrus@speles 26.12.18 02:30
2
0

  

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 18.10.18 17:32  
1
0
atbildot uz Lienuks82 komentāru " Jā, jā pēdējais ko varētu nogrūsties ar... "

Mīļum, iedod man savu telefona numuriņu!
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 03.08.18 16:55  
1
0
atbildot uz Vinnīts komentāru " Varētu nomirt kādos 60 gados (bet ar fizuhu k... "

Rio arī būtu romantiski mirt Karlas Novaes apskāvienos!
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 27.07.18 12:23  
1
0
atbildot uz elv1js komentāru " Vienīgā vieta, kur patiešām negribētu d... "