110

 998  14

Bieži vien pirmais iespaids par cilvēku mēdz būt maldinošs, un šis ir viens no tiem gadījumiem! Saukt šos cilvēkus par cūkām būtu apvainojums lopiņiem. Bet cits vārds nenāk prātā.

Šī māja tika izīrēta pirms aptuveni pusotra gada kādai patīkamai ģimenei par aptuveni 450Ls mēnesī + komunālie. Māja bija labā stāvoklī, tīra, sakopts dārzs. Tajā dzīvoja agrāk pats saimnieks.

Un tā izskatās pēc pusotra gada, kad saimnieks apciemoja jaukos īrniekus un izmeta no mājas tos!

P.s. Tas ir Dānijā. Atvainojos par miglainām bildēm, bet laikam gaisā virmojošais urīna aromāts iedarbojās pat uz telefona kameru. :D

« 1  2  3 »

Komentāri 110

0/2000

Huļi māja netīra?

 271  32 atbildēt

Izskatās, ka tur ir bijis normāls baļļuks

 121  3 atbildēt

Project-x Dog edition

 103  1 atbildēt

Un man likās, ka tās bija kojas

 75  2 atbildēt

Vienam citam klientam latvieši uztaisīja šmuci... Izīrēja māju latviešu strādniekiem. Ar laiku tiem radās problēmas, nebija naudas ko maksāt. Dānis bija saprotošs, bija gatavs pagaidīt. Bet kārtējo reizi braucot pēc naudas ieraudzīja, ka mājā vairs neviens nedzīvo un visur ir attaisīti ūdens krāni vaļā.

Gribēja palīdzēt, bet palika bez īres naudas un vēl plusā tam dabūja samaksāt pamatīgu rēķinu par ūdeni!

 27  1 atbildēt

Es dzīvoju Kanādā, un pašā sākumā, kad dzīvojām mammai bija jāpastrādā ''melnais'' darbs.. Proti viņa tīrija mājas.. Un vienreiz gadijās ''move-out'', kurā mamma mani paņēma līdzi.. Iepriekš tur dzīvoja 5 jaunieši un 3 suņi (Kanādieši ir kā traki uz suņiem) Taču tajā mājā nevarēja turēt dzīvniekus, tad nu iedomājieties kāds skats bija.. Ieejot iekšā mājā bija burtiski jāvelk gāzmaska.. Visa māja būtībā bija ar paklāju.. Un tur suņi nokārtojās.. Jaunieši gan izdomāja, ka ja suņiem vajadzēs ''pa lielam'' tad viņi vienā kastītē to darīs... Suņiem tā dzīvošana bija kā šausmu filmā;.. Un nerunāsim par mājas ''tīrību'' . Tur, kur bija veļas mašīna un žāvētājs, bija putekļi savēlušies, durvis salauztas. Vannasistabā pods bija brūns vnk! Spogulis bija šausmīgi netīrs.. Būtībā līdzīgs kā šeit te viss ir.. Un plīts bija vienkārši šausmu filma.. Ar mammu tajā mājā noņēmāmies 10 stundas.. Un sienas... Tur pat bija rokas slaucītas... Tā lūk.. 

Dānijā laikam līdzīgi ir

 24  0 atbildēt

dārzs gan bija smuks... bet ir visādi cilvēki - ir nācies redzēt dzīokļus, kur cilvēi, vācoties ārā, noplēsuši visas tapetes, lampas, kontaktus utml.

 21  0 atbildēt

Mājīgi..

 17  0 atbildēt
Saimniekam, noteikt sirds saznjaudzaas!!!
 12  0 atbildēt

Mājīgāk jau vairs nevar būt!!

 12  0 atbildēt

Izskatās visai bardacīgi- mājā būs jāieliek krietni vairāk naudiņas, nekā samaksājuši tie sivēni.

 8  0 atbildēt

Nu, normāla dzertuve sanākusi bija :D

 7  0 atbildēt

Paša atgūtajā lauku mājā pēc bijušajiem kolhoza īrniekiem izvedām 11 tonnas mēslu un vēl tagad šur tur pavasarī no zemes lien laukā validola pudelītes un traktora detaļas. Čoms no radinieku paziņam izīrēta divistabu dzīvokļa dabūja izvest 17 ķerras mēslu un dzīvokli no jauna remontēt. Netīreļi un kretīni diemžēl ir internacionala parādība :(

 7  0 atbildēt

dārzs tik tiešām BIJA ļoti skaists :)

 5  0 atbildēt

nav jau tik nekārtīgs:D

 6  1 atbildēt
arzemes ja kadam ko izire ir baigi jaskatas. nau jau tie cilveki vienadi kartigi ka latviesi. varbut irniekiem ta skaitijas normala apstanovka
 5  0 atbildēt

Kā narikiem :D

 4  0 atbildēt
atgādina vienu citu stāstu. reiz tepat LV, kāda skolotāja savā dzīvoklī bija sataisījusi tādu miskasti/bomžu midzeni, ka viss smirdēja, ka izteicās kaimiņi. un kā viņa to attaisnoja? viņa teica, ka tas ir mūsdienu mākslas paraugs vai kkā tā līdzīgi.
 4  0 atbildēt

ja sausmas kadi tik tie cilveki nav...

 :stulbeni : cilveki ir vienkarsi dirsas

 3  0 atbildēt

Iedod īrēšanai itkā ir labāk nekā pārdod, bet jā māja vai dzīvoklī ievācas kaut kādi tādi cilvēki  ka gandrīz katru mēnesi ir jānāk skatīties vai kādi sūdi nav savārīti

 3  0 atbildēt
« 1  2  3 »