local-stats-pixel fb-conv-api

Sākas Eiropas okupācija?!185

Tie, kuri ir gājuši skolā, labi zin kā sākās 2. pasaules karš. Vācija no sākuma paņēma sev tās Eiropas zemes bez reāla spēka pielietojuma, kuras atļāva tā laika Eiropas lielvalstis un pēc tam tikai sāka aktīvu militāro darbību pārējās Eiropas ieņemšanā.

Varat uzskatīt, ka esmu slims, nezinu par ko runāju, bet manuprāt Krievija pēdējā desmitgadē virzās tādā pašā virzienā. Pēc PSRS sabrukuma, Krievija atradās līdzīgā situācijā, kā Vācija pēc 1. pasaules kara. Līdz Putina nākšanai pie varas, krievija bija nīkuļojoša valsts, kuru neviens neuztvēra nopietni, bet Putina laiki visu izmainīja līdzīgi, kā Hitlera nākšana pie varas Vācijā.

Tikai muļķiem nav redzams tas, ka Krievija visiem spēkiem cenšas palielināt savu ietekmi pasaulē, bet diemžēl (vai varbūt par laimi) ar ekonomiskiem-finansiāliem ieročiem tas neizdodas. NVS ir nīkuļojoša PSRS atlieka. Eirāzijas valstu savienība, kopīgas valūtas izveide, kas būtu spējīga konkurēt ar USD pasaules mērogā, tā arī paliek idejas līmenī, jo tai nav citu valstu atbalsta!

Un kas notiek tagad?

1826 27 185 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 185

0/2000

Virsraksts nav pārāk skaļš? Pagaidām runa nav ne par Eiropu un pat ne par visu Ukrainu, bet  tikai par Krimu. Un spoku 12-gadnieki, kas kaifo par FUUUU komiksiem un FML rakstiem jau nu arī nav īstā publika, kas te varētu spriest par Krievijas ārpolitiku

116 11 atbildēt

Bet protams, ka viss jau sen ir sarunāts, un viss, kas notiek, ir plānots atsevišķu indivīdu interesēm. Karš mūsdienās ir bizness. NATO nav ieinteresēti iejaukties Ukrainas jautājumā, jo tādā gadījumā ieguvums neatsvērs zaudējumus. Ir naivi cerēt, ka viņi tā nu ņems un altruistiski ziedos savus militāros resursus kādas svešas valsts glābšanai. Es pat stipri apšaubu, ka NATO ko darītu mūsu labā, ja mēs nonāktu Ukrainas situācijai līdzīgā situācijā.

98 5 atbildēt

bla, bla, bla

 

spriedelēt jau var, bet kas reāli notiks, to nezin neviens, dzīvosim redzēsim

57 12 atbildēt

Mans nenozīmīgais viedoklis: Kanāda, UK (jau atsaukuši vēstniekus un pasludinājuši pro-eiropejisko valdību par oficiālu) piesaistot Turciju (paziņoja par atbalsta sniegšanu Ukrainai) pamanīsies izspiest Krievijas spēkus no iekšzemes, taču Krima paliks Krievijas sastāvā viltota referenduma rezultātā. Un tas ir tieši tas ko viņiem vajag, pilna kontrole pār Melno Jūru un pie reizes iespēja pieēsties no Afganistānas nākošās naftas līnijas, jo prezidents Ukrainas Naft/GazProm jau ir nomainīts uz pro-krievijas atbalstītāju. Principā, Osetijas scenārijs.

25 0 atbildēt

Putins visiem skaisti stāsta, ka aizstāvēs savus tautiešus, kas dzīvo svešās zemēs! Ka darīs visu, lai viņiem laba dzīve, bet tik retais saprot, ka tā ir izpušķota atruna, lai sagrābtu tās zemes, kurām ir izeja un jūru, jo tieši šajās zemēs krievi ir savairojušies kā nezāles pēc lietus.  Baltijas valstīs, tajā laikā, tā bija Baltijas jūra, tagad tā ir Melnā jūra, kurai blakus ir Ukraina. 

23 1 atbildēt

Mūsu mīļo tēvzemi mēs arī pamazām atdodam krieviem, diemžēl, bet tā ir  :(

22 2 atbildēt

100% tīgi piekrītu autoram !

20 5 atbildēt

manuprāt, iespējams, (viss var kādreiz pienākt) arī LV kārta, viss ko mēs varam darīt, lai nenonāktu tādā pašā situācijā  kā ir UKraina, bet šeit ir neliela daļa ko mēs varam darīt -ir IET UZ BALSOŠANĀM (jā jā,zinu nav par ko balsot vai kāda jēga to darīt), BET, bet tādā veidā mēs nepieļautu Krievu partijām nākt pie varas LV zemē. 

(kaut gan arī vabūt šaubos, kad ir kāda varbūtība, jo mēs tak atdevām Ābreni, bet ja raugās no otras puses, ja tik viegli atdeva Ābreni, tad tik viegli arī  būs LV ) 

16 1 atbildēt

Ja nāks bus jacīnas. Tur nav lieki jautajumi. Nebušu no tiem , kas sēdes mala vai ari kaut kur bēgs.

10 0 atbildēt

Bet protams, ka aizstāv vietējos iedzīvotājus... Savā laikā PSRS aizstāvēja Latviju no nacistiskās Vācijas, un runas par Latvijas okupāciju ur muļķības, jo mēs paši ielaidām savā zemē PSRS bez pretestības... emotion

10 1 atbildēt

Tam Pļūtinam vajag mietu d...ā iebāst emotion

13 4 atbildēt

Neķer stresu vēl, autor... Eiropā notiek sarunas, ko darīt lietas labā. neizslēdzu iespēju, ka uz turieni aizsūtīs kā specu grupu ''pieskatīt mieru''. Bet krievs ir samērā neprognozējams. šobrīd izplešas Krimā, bet pēc tam... Pavisam nesenā pagātnē vēl bija šums par pastiprinātu Krievijas bruņošanos gar Baltijas valstu robežām. Un tagad arī- teju reizi nedēļā radari uzķerot krievu izlūklidmašīnas Baltijas valstu tuvumā... Nav jābūt muļķim, lai saprastu, ka viņi (krievi) zondē apkārtni un gaida brīdi, kad sāks rakstīt vēsturi atkal no jauna...

P.s. Pareģiem neticu, bet kkas pareģoja reiz, ka Krievija sāks karu ap `15-`16. gadu... Nav iemesla neticēt.

10 2 atbildēt
aTbalsta un aBsurds.
4 0 atbildēt

"Neapturot Krieviju, ļaujot tai nesodīti okupēt neatkarīgu valstu teritorijas, Krievijas apetīte tikai augs!"

Nevar nepiekrist. Vienīgi mīnuss ir tas, ka Ukrainā šobrīd vispār nav skaidrs, kas būs jaunā valdība un kā viņiem tālāk būt, līdz ar to destabilizētu valsti vieglāk pakļaut, jo īpaši, ja nav neviena aizstāvja. Bail par to domāt, bet nākamās pilnīgi mierīgi var būt Baltijas valstis. Gribētos gan cerēt, ka NATO mūsu situācijā kko darītu lietas labā.

4 1 atbildēt

Līdzību ar 2. pasaules karu, protams, daudz. Vācija tāpat kā Krievija pat olimpiādi uzrīkoja pirms kariņa, tomēr, ja viss ir tik skaidrs, tad kāpēc Ukraina pati nestājas pretī okupantiem?

3 0 atbildēt

Krievijas rīcība ir impērijas sabrukšanas perioda agonija.Putins pieļauj visas tās pašas kļūdas ,kas veicinājušas visu cilvēces pastāvēšanas vēsturē bijušo impēriju sabrukšanu.Neko jau neizdarīsi ,tā ir Krievijas politķu izvēle.Rietumu pasaule no kļūdām daudz maz ir mācijusies.Krievijas politiķi savā augstprātībā iedomājās, ka ar viņiem tā nenotiks.Notiks un kā vel notiks,tik paglābties nebūs kur ,kā vien Ziemeļkorejā.

4 1 atbildēt

Pēc PSRS sabrukuma, Krievija atradās līdzīgā situācijā, kā Vācija pēc 2. pasaules kara.

Varbūt Tu domāji: pēc 1. pasaules kara?

3 0 atbildēt

latviski korekti būtu "citādākas ziņas". tāpat "zina" nevis "zin".

3 0 atbildēt
Pilnigi vienalga, mēs jau no iekšienes esam visu paši izdarijuši. Mēs jeb kuram būsim tikai gaļa kuru nolit pirmajā līnijā. Pat ieročus nedos pateiks grābekli ar dakšām izmantoiet!
3 0 atbildēt

Ko izdarījusi, tu muļķi? Svešas valsts karaspēks iegājis suverēnas valsts teritorijā! 

3 1 atbildēt
« 1  2  3  4 »