local-stats-pixel

Sacensība par filmēšanu izplatījumā2

13 0

Daudziem varētu šķist, ka aktieru transportēšana uz Starptautisko Izplatījuma Izpētes staciju ir naudas škiešana un daudz efektīvāk un lētāk vajadzīgos efektus varētu panākt ar digitālo tehnoloģiju palīdzību vai attiecīgām palīgierīcēm. Tomēr gan ASV, gan Krievija ir nolēmusi uzsākt visai vērienīgus filmēšanas pasākumus 2021 gadā, kas varētu liecināt par to, ka ir uzsākta sava veida sacensība starp izplatījuma apgūšanas lielnācijām savā starpā.

Protams, ka pirmās filmēšanas sesijas noritēs visai neērtos apstākļos, ko nosaka Izplatījuma Izpētes stacijas telpu nelielais apjoms. Tomēr, par cik ar kinoindustriju saistībā tiek asociēts pamatīgs naudas kapitāls, tad pastāv arī neliela iespējamība, ka filmēšanu varētu uzsākt ārpus Starptautiskās Izplatījuma Izpētes stacijas sienām vai ar laiku pat papildināt Zemes apakšējās orbītas ekipējumu ar savdabīgu kino studiju, kuru varētu izlienēt turīgākās kompānijas, savu mērķu īstenošanas nolūkos.

Bet patreiz ir zināms tas, ka galvenais aktieris filmā, kas tiks uzņemta no ASV puses būšot Toms Krūzs, kura lidojums jau esot saskaņots un rezervēts ar Elona Maska vadīto kompāniju 'SpaceX'. Savukārt Krievijas puse ir izsludinājusi atvērtu konkursu aktrisei, kura attiecīgi izturot visus vajadzīgos atlases nosacījumus varēs konkurēt vai sadarboties ar holivudas grāvēju pionieri. To vai filmēšanas grafiki abiem astonautiem sakritīs gan nemāku teikt, tomēr iespēja strādāt plecu pie pleca ar holivudas gigantu varētu daudzām filmēties gribētājām šķist neatvairāma, sniedzot visai lielu atpazīstamību un popularitāti.

lasi, vērtē, komentē emotion

Spoki.lv logo
Spoki.lv