local-stats-pixel

ŠOKS!!! Jacky pamet Spokus!* [SVARĪGS PAPILDINĀJUMS]27

374 5

Šodien kļuva zināms kaut kas šķietami neiespējams, kaut kas tāds, kas šķita, ka nekad nepiepildīsies, bet nekad nesaki nekad, agrāk vai vēlāk tam bija jānotiek. Viņa ienaidnieki par to priecāsies, bet neskaitāmie fanu pūļi nebeigs liet asaras par šo viņa lēmumu - AIZIET NO SPOKIEM. Kā viņš privāti rakstīja, tad, lai arī cik viņam negribētos, bet viņš saprot, ka ir pienācis laiks. Viņa laiks. Kāpēc tieši viņš to dara, sīkāk nepskaidroja, bet tas arī nebūtu būtiski, jo rezultāts no tā nemainīsies. Ļaunas mēles mēļo, ka pie vainas ir kaut kas personisks, ka to vēlāk šā vai tā atklās, bet tad arī Spoki aizietu pa burbuli, kopā ar Jacky. Tā kā, lai glābtu spokus no apkaunojuma, viņš pieņēma šo lēmumu. Domājiet, ka tā vajadzēja? Viņš vienmēr ir bijis visiem kā čoms un bez viņa Spoki vairs nebūs tie. Lai arī cik bēdīgi tas nebūtu, bet mums vajadzēs dzīvot tālāk. Pa lielam Spokos jau nekas nemainās, tāpat cilvēki varēs turpināt likt rakstus, bet Jacky profils būs kā tāda piemiņas plāksne viņa pašaizliedzīgajam darbam un karjerai, kur varēs atstāt savas zīmītes ar veselības vēlējumiem Jacky. Jo viņam to vajadzēs, it īpaši, kad tas apkaunojošais noslēpums būs uzpeldējis atklātībā. Ticam, ceram un mīlam uz mūsu dārgo Jacky, jo šis noslēpums neko nemainīs.

Kā nesen kļuvis zināms, tad viņa pienākumus uzņemsies Hunter, kas ir bijusī Jacky labā roka. Par Jacky vietu tiks izsludināts konkurss. Gribētājiem - sekojiet jaunākajiem darba piedāvājumiem lielākajos CV portālos!

374 5 27 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 27

0/2000

Ar smaidu sejā viņš paziņo, ka ir beidzis savu karjeru spokos, jo ir savācis pietiekami daudz meiteņu, lai uzsāktu savu sapņu biznesu - mazgadīgo meiteņu bordeli.

40 0 atbildēt
Jacky? Tas ir tas dīvainais džeks, kurš mēdz sūtīt mazsaprotamas vēstules?
20 0 atbildēt

Tak spoki sabruks, ja tas notiktu.  emotion

15 0 atbildēt

Jacky Spoku pamešanu Finansē Vaira Vīķe-Freiberga!

11 1 atbildēt

Man viņa pietrūks  emotion  

10 0 atbildēt

April! April!

7 0 atbildēt

Un neviens man tik netaktiski vairs  neatgādinās, ka drīz beigsies mana spēja.

7 0 atbildēt

 emotion Feini joki. emotion  

6 0 atbildēt

Beidzot..... Laimīg taciņ

6 0 atbildēt

Nu tad es arī aizeju no spokiem... emotion 

5 0 atbildēt
Paldies dievam ir 1. aprīlis, un šodien visu uztveru ar joku.
5 0 atbildēt
Diez ko nošokēja.
5 0 atbildēt

april april.

5 0 atbildēt

 emotion  emotion 

4 0 atbildēt

pietrūkst izdomas

4 0 atbildēt

April april  emotion 

4 0 atbildēt
Kas jādara, jādara emotion
4 0 atbildēt

Okei, jacky ielika vienu mīnusu. Bet kurš otru ..?  emotion 

4 0 atbildēt
Hehe, izlasīju virsrakstu, uzreiz sapratu ka joks, atveru un, nelasot, pārtinu uz to, kur april, april, jo tā arī zināju emotion
3 0 atbildēt

MAITA es tak noticēju

2 0 atbildēt