19

 68  25

Vai Rīga ir gatava? Nē, joprojāma nav gatava. Šī legenda vēsta, ka ja būs gatava, tad Rīga nogrims zem ūdens. Ir 21. gadsimts un neviens vairs netic šai teikai. Ir briesmīgi noskatīties uz Rīgas vecajām dzīvokļu ēkām, kas necieņā ir apzīmētas ar ķeburiem. Vai tad tiešām neatrodas kādi krāsas spaiņi Rīgas namu pārvaldei, lai vienkārši smuki nokrāsotu tās. Nu vismaz kā Meksikā, veca ēka, bet krāsa tik sulīga, ka pat dzīvot ir prieks. Nevajag nekādus remontus, nu vismaz nokrāsot. Cik smuki izskatītos dzīvokļu mājas nokrāsotas, nu pilnīgi kā puķes uzziedētu Rīgā. Tās bloku mājas stāv jau miljoniem gadu un joprojām nav nokrāsotas. Briesmīgi. Visas tās šuves... Reāli, jārīko mājas krāsošanas kampaņas - par skaistu Rīgu. Cilvēki dzīvo gadiem un domā, ka viss ir labi, bet nav, nu nav nekas te labi.

Atsevišķa tēma - ceļi. Tie vispār ir zem jebkuras kritikas. Brauc un domā vai vispār tiksi gala punktā. Es domāju citās mazpilsētās ir pat labāki ceļi nekā Rīgā, diemžēl tā arī ir. Pat mana tēta taisītie ceļi labāki nekā šie. Drīz Rīgā būs jāpērk zirgi ar krietēm nevis mašīnas. Reāli, tā arī būs 😂. Jābeidz vienreiz plānot, bet reāli darīt un strādāt.

Komentāri 19

0/2000

Piekrītu, ka tām daudzstāvenēm vajag vairāk krāsu. Citādi, starp tādām dzīvojot, depresija piemetas. Brīžiem, pēc viesošanās citās Eiropas galvaspilsētās, šķiet, ka Rīga atrodas vēl Brežņeva laiku apogejā. Tikai PSKP un Leonīda Iļjiča portretu trūkst.

 17  0 atbildēt

Eee, kam kam tās mājas jākrāso? Rīgas namu pārvaldei? Nu šitādas muļķības sacerēt var kādā 3.klasē

 8  0 atbildēt

Pretstatā daudzām Eiropas lielajām pilsētām, Rīga ir ļoti tīra.

par krievijas lielajām pilsētām vispār nerunāsim -

Kopenhāgena - man divi lieli iespaidi.. miskate pie Mc donalda- visā ielas platumā.. - pat telefona būdiņā (tolaik vel tādas bija), atradās maķīša ēdiena paliekas..

/Rīgā tas nozīmētu pilnu kanālu ar atkritumiem, un frī kartupeļus un puskostu hamburgeri pie Brīvības pieminekļa/

un Sex muzejs- dārgs un neefektīvs.. - pārējais.. stipri netīra pilsēta...

Sankt Peterburga - asociācijas - ar milzu atkritumu kaudzēm - dienām neizvestām miskatēm.. smirdīgiem (pievemtiem) piepilsētas vilcieniem ...

Rīga ir ļoti sakopta, ja vel zināms kontingents to nepiemēslotu, (arī Latviešu jaunieši- pie pieturām, nespēj saturēt savus siekalu dziedzerus) ... tad būtu labi...

- tas ka visas mājas ir pelēkas- ir meli, visas atjaunotās mājas ir gana košas.. - pārējās ir īpašnieku atbildība...

 7  0 atbildēt

Tā nu nav zolīdi teikt. Nepievilcīgus skatus vairāk vai mazāk var atrast jebkur pasaulē. Pamazām lietas kārtojas, nevar uzreiz gribēt visu jaunu. Par to, kā ir šobrīd, droši sakiet paldies "dižajai" pudumjajai savienībai.

 9  3 atbildēt

Rīga = bomžu miskaste

 12  8 atbildēt

😂 GALVASPILSĒTA SAUCAS..PILSĒTA KURĀ IZKĀPJOT AUTOSTACIJĀ PIRMO IERAUGU BOMZI KURŠ NOVĒMIES GUĻ,NARKAŠŠ KURŠ AGONIJĀ RAUSTAS UN PĀRIS MAZIE PIDERIŅI KAS VELKAS LĪDZ GAIDOR IZDEVĪGU BRĪDI LAI IZFENDERĒTU KAUTKO NO KABATĀM...

GALVASPILSĒTA,NO KURAS NEVIENS LABĀK PIEMĒRU NEŅEMS😂

ATEJA

 10  7 atbildēt

Un vēl vari būt laimīgs, ja tev pieder dzīvoklītis pelēkajā mājā. 😄

 0  0 atbildēt