local-stats-pixel fb-conv-api

RIM mājaslapa uzlauzta Londonas grautiņu vārdā9

62 1

Tā kā Londonas policija saviem spēkiem vairs nespēj aizturēt visus Londonas grautiņu vaininiekus, RIM nolēma palīdzēt. Londonas policija saņēma visu personu vārdus, kuru kabatās atradās BlackBerry tālruņi grautiņu vietās un laikos.

Protams, šāda personiskas informācijas nodošana nav uzskatāma par normālu jebkurā gadījumā – kā nekā, tev atliek vien noiet gar grautiņa vietu ar BlackBerry tālruni kabatā, un tu jau esi uzskatāms par līdzdalībnieku. Protams, grautiņa dalībnieki(vai sadusmoti cilvēki) nolēma atriebties RIM par izdarīto, uzlaužot viņu mājaslapas bloga sadaļu un publicējot tajā sekojošo paziņojumu – “Jūs neatbalstīsiet Anglijas policiju, jo tādējādi tiek apvainoti nevainīgi cilvēki, kas vienkārši atradās neīstajā vietā neīstajā laikā. Ja jūs turpināsiet palīdzēt policijai un sūtīsiet viņiem BlackBerry lietotāju sarakstes, GPS koordinātas, kā arī citu informāciju, jūs to nožēlosiet. Mums ir piekļuve jūsu datubāzēm, kurās glabājas visu darbinieku vārdi, uzvārdi, adreses un telefona numuri. Ja jūs turpināsiet palīdzēt policijai, mēs šo informāciju publicēsim un nodosim nemiernieku rokās.”

Tagad gan paziņojums no mājaslapas ir pazudis, taču tas nenozīmē ka RIM nesaņēma draudus. Atliek vien gaidīt un skatīties, kā RIM rīkosies tālāk.

62 1 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://boot.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Savā ziņā hakeri izdarīja labu darbu, cenšoties aizstāvēt nevainīgus cilvēkus :)

8 1 atbildēt

nu tur jau pa nopietno!

2 0 atbildēt

Blackberry jau kādu laiku nodod policijai visas sūtītās ziņas, mesendžeru saturus.

Šis ir lielisks solis uz priekšu.

1 0 atbildēt

spoki.lv = ziņu kanāls ?

2 2 atbildēt

"Ja jūs turpināsiet palīdzēt policijai, mēs šo informāciju publicēsim un nodosim nemiernieku rokās.”

OMG!!! emotion

0 0 atbildēt

Malači,tiešām šos atbalstu.

Bet Latvijā arī vajag Bērziņu uz ausīm nolikt...

0 0 atbildēt

Da labi, tie nevainīgi cilvēki arī no tā necietīs, jo ir tak kameras un viss parējais, kur var pierādīt ka viņi neko nav darijuši, kā arī policija nemaz nevar neko iesākt ar tukšiem datiem, tam visam vajag pierādījumus, tie hakeri ir idioti, jo traucē to vadāļu ātrāku apturēšanu, kā arī ja viņi nodos bandu rīcībā to darbinieku adreses tad bail pat iedomāties kas tur notiks, padomājiet loģiski cilvēki ....

0 0 atbildēt

Tā tik turēt ^^

0 1 atbildēt