Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
162

''Kur šeit ir joks? Tajā, ka mēs cenšamies cilvēkus atbrīvot no slimībām? Mēs cenšamies mazināt alkohola patēriņu, narkotiku lietošanu un netikumīgu dzīvesveidu. Vai tas ir smieklīgi? Lai viņi smejas, mēs darīsim savu darbu.''

Svētā ūdens izmantošana nav nekas jauns, taču priesteris Krievijā kopā ar saviem kolēģiem to ir pacēlis jaunā līmenī. Tēvs Aleksandrs Gorjačevs un metropolīts Sava atzīmējuši neoficiālo Atturības dienu 11. septembrī, attīrot Tveru ar 70 litriem svētā ūdens. Cerot uz efektīvākiem rezultātiem, viņi to darīja no 200 - 300 metru augstuma. Sava, kuru pavadīja ne tikai Gorjačevs, bet arī divi citi garīdznieki, skaidro, ka šis pārdrošais akts veikts, lai pasargātu pilsētu no dažādām nelaimēm, alkoholisma un netikumīga dzīvesveida.

Šis gan nav priestera pirmais mēģinājums atbrīvot cilvēkus no atkarībām no augšas. Kopš 2006. gada Gorjačevs Atturības dienu atzīmē ar lidojumu pāri pilsētai ar Jaunavas Marijas ikonu. ''Katru slimību izraisa vīruss, un vīrusi ir dēmoni. Tādēļ katra slimība ir saistīta ar garīgumu,'' saka Gorjačevs. Neskatoties uz to, ka daudziem šī metode šķiet visnotaļ komiska, Gorjačevs ir pārliecināts par tās efektivitāti: ''Kāds vīrietis redzēja mūsu lidmašīnu un teica savai sievai, ka beigs dzert. Un viņš beidza.'' (Es esmu diezgan skeptiski noskaņots un domāju, ka vīrietis vienkārši sabijās no tā, ka viņam rādās bariņš garīdznieku, kuri lido un lej viņam virsū ūdeni.) Precēts pāris, kas atradās lidmašīnā, gan atzina, ka vīrs brīnumaini pārstājis lietot alkoholu. Kamēr vien būs problēmas ar alkoholismu, Gorjačevs turpinās savu misiju debesīs. Tiesa, spriežot pēc Youtube komentāriem, liels atbalsts priesterim netiek izrādīts, sakot, ka šī metode nav gluži piemērota 21. gadsimtam.

0
162
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [9]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 29.09.19 00:00
6
0

Neviena ārēja lieta nevar mainīt cilvēku no iekšpuses.. Pārmaiņām jānāk no iekšpuses un tad tās parādīsies arī cilvēka dzīvē uz āru. Baķušķam jau to vajadzēja zināt. Mēs visi zinām, ka nevar atmest  nevienu netikumu, ja cilvēks pats to negrib.   

Han Solo avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  Han Solo 29.09.19 12:37
7
1

Domāju, ka visi tie priesteri ir vīrusi

Banančiks00 avatars
Medaļa MērisMedaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Banančiks00 29.09.19 09:03  
4
0
Lai sameklē svēto ūdeņradi un iesvēta tā kārtīgi ar vienu, mazu bumbiņu
RandomUser avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas joksMedaļa Testu veidotājs
  RandomUser 28.09.19 18:59  
4
1
Alkoholisms un visu laiku tiek pasniegta kā problēma, tai pat laikā dzer visi. Netiklība arī ir norma. Ja izārstēs, tad šie cilvēki būs brīvi no tā visa, bet cietīs pat vairāk, jo viņus nepieņems. Būs kā baltās vārnas
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 30.09.19 15:20
3
0

Krievijā stulbums spridzina!

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 30.09.19 16:46
3
0

Viss kārtībā, lai tik tā turpina... vismaz nākamajās paaudzēs nebūs kas tehniku apkopj, nerunājot par ko jauna izdomāšanu.. batjuška krieviju grauj no iekšienes.. 

norlatvija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RainisMedaļa Patīk komentārs
  norlatvija 29.09.19 11:09  
2
0
Kārtējā ākstīšanās!!!
PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 01.10.19 04:05
0
0

  Sieva velk viru ,dzeraju ,uz majam ,vins klunkure un izdzird no debesim rukonju, paskatas un ierauga Zaljo puki lidojam ,un pukis vel shim uzcura ... Tur jau tiesam par atturibnieku japaliek   

effeja100 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa StudentsMedaļa Spoks
  effeja100 02.10.19 21:58  
0
0
Bet es domaju tàpat kā Batjuška. Visi ticigie zin par lūgšanu spēku. Ar lugsanam var sevi arstet un daufzos gadijumos- citus. Princips- jo augstāku gariguma limeni parstav ludzejs, jo efektigāk viņš var dziedinat. Vienlaikus- jo melnakas enerģijas parstavis ir sirgstošais, jo īpaši augstaku līmeni butu japarstav Batjuškam. Nu viņš dara, ko var. Un es tapat kā viņš ticu, ka tas strādā, jo arī ticu tam, ka mēs esam Dieva instrumenti,rīki un caur mūsu ķermeni Dieva labie un sliktie spēki var darīt jebko- gan slimibas izlaist, gan dziedināt. Ne tikai Krievija šadu metodi pielieto. Analoģiski nesen Brazilijā ko līdzīgu veica.Pozitīvas tendences esotvkonstatējamas. Un es pati zinu, ka tā ir. Ja,piem., aizeju uz baznicu, man migrena pāriet, tāpat arī perioda, kad regulari apmekleju baznicu, atkāpjas alerģiskas izpausmes. Bet tads Batjuška var dot reāli lielu efektu.