5

 18  2
Var teikt, ka jaunais valsts prezidents ir jau zināms: valdošā koalīcija (tātad, 58 deputāti) vienojusies izvirzīt ārstu, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas valdes priekšsēdētāju, Valdi Zatleru, kurš savulaik apsūdzēts nelikumīgā rīcībā ar slimnīcas līdzekļiem. Lai apstiprinātu prezidentu, ir nepieciešama tikai 51 deputāta balss, tas nozīmē - ja vien neizraks kaut kādu šausmīgu kompromatu - viņu 31.maija prezidenta vēlēšanās arī ievēlēs.

Mazajam cilvēkam, kas nav bijis slims ar muguru, Zatlera seja būs pazīstama no Stendzenieka rīkotās pozitīvisma kampaņas, kur viņš piedalījās kā viens no TP slavētājiem.

2003. gadā Zatleru no slimnīcas vadītāja amata atstādināja veselības ministrs Auders, jo KNAB bija ierosinājis krimināllietu par finansu mahinācijām mugurkaulu implantu iepirkšanā slimnīcā. Vēlākā izmeklēšanā viņa vaina pierādīta netika. (Vēlāk par kukuļņemšanu ielidoja pats Auders; resp., Zatleram paveicās, ka viņa ienaidnieks ir slikts cilvēks).

Televizorā koalīcijas dūži pauda prieku un smaidīgas sejas par to, ka izdevies vienoties - ar Kārinu Pētersoni un Māri Riekstiņu bija kaut kā grūtāk, turklāt Riekstiņš arī nebija pietiekami bezpersonisks šim nolūkam.

Nu ko, par to krāpšanu/nekrāpšanu nezinu (!), bet viens ir skaidrs - jaunais prezidents būs labs cilvēks, dakteris. Cilvēkiem patiks. Nu ir tādas profesijas, kuru pārstāvji jau pēc noklusējuma tiek skaitīti par labiem cilvēkiem. Viens komentētājs V-dienā saka, ka "Pietiek tik acīs Zatleram paskatiities, kad visas vainas pārejot. - taa man kāda kundze stāstīja." Žēl tikai, ka neko nesaprot no politikas, kas nozīmē - netraucēs valdošajām partijām bīdīt viņu štellītes. Jau tas vien, ka koalīcijai izdevies vienoties, nozīmē, ka viņš ir pietiekami nekāds, lai klausītu jebkuram. Kā tāds G. Ulmanis.

Zem šī linka par Zatleru izsakās arī politologi:

Komentāri 5

0/2000
imho viņš ir labākais šobrīd piedāvātais kanditāts...
 0  0 atbildēt
Jēzus Marija! negribu šitādu. negribu!
 0  0 atbildēt
DR HAUSS!!! pie tā arī paliekam!!!
 0  0 atbildēt
a ir labāks variants piedāvāts? ko ta Kalnieti gribat? fuuu
 0  0 atbildēt
ā, nu tag jau Endziņš kandidē. Tad ir cerība, ka būs labāks.. :)
 0  0 atbildēt