local-stats-pixel fb-conv-api

Pret labvēlības sveicienu.8

Mūsdienās sabiedrībā bez mitas kultivē iecietību pret norisēm, kas to samaitā un padara vājāku. Toties visu svēto apzināti iznīdē. Ir izdevies panākt, ka ļautiņi savus varoņus ja ne gluži stiepj uz moku solu, nomētā akmeņiem vai sadedzina sārtā, tad dzīvi gan sabendē uz pilnu klapi. Pēc Otrā pasaules kara miglas pūtēju retorikas kavu papildinājis varens Melnais Pēteris – Ādolfs Hitlers. To var piespēlēt ikvienam, kas cenšas turēt godā ģimenes vērtības, tautas tradīcijas, kā arī Dieva noteikto kārtību.

89 3 8 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://www.pietiek.com/
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000

Tev ir jāsaprot ka cilvēka apziņa tiekmākslīgi izkropļota... Liela daļa nekad neaizdomāsies varāk kā tikai par to ko st''asta panorāmā... Tas īstenībā i vēl trakāk kā tad kad cēla komunismu...

Paskaties ar ko visiem ir aizbāsti pauri ar realitātes šoviem, kur rāda kā jādraudzējas ar Pediņiem utt...Vai ar tizliem seriāliem... KAd kāds ir izlasījis kādu vēsturēs grāmatu lai ar cik tendencioza tā nebūtu, varbūt 10% iegūto informāciju kautkā apstrādā lai izdarītu secinājumus..

6 1 atbildēt

Nu vispār jau nacistu sveiciens ir saistīs ar Senās Romas sveicienu ar paceltu roku, kuru ieviesa sākotnēji Musolīni (kurš uzskatīja sevi par Romas impērijas mantinieku) saviem melnkrekliem. Un bruņinieki viduslaikos savu miermīlīgumu demonstrēja ar bruņucepures vāžņa pacelšanu kas līdz mūsdienām ir saglabājies kā sveiciens paceļot cepuri.

2 0 atbildēt

Es to saucu par "Žīdu vēzi". Pareizi darija Hitlers, un īstenībā ne viņš viens cīnijās ar šo sērgu. Tagad šo visu veic daž ne dažādas žīdu kopienas, jo viņi ir visur un tas viss murgs, lielākoties dēļ viņiem. Protams tauta jau kā tauta kopumā nav tik traka, bet viņi ir kā zirnis - gards dārzenis, kuram ļaujot nokļūt nepareizā vietā  - plaušās, tas tur ņems un izaugs, un iznīcinās tevi.

2 0 atbildēt

VISLABĀKAIS RAKSTS! Visu cieņu tev :)

1 0 atbildēt

Sasper jods! Kvalitatīvs raksts spokos, nu gan laiki pienākuši. Analīze, izpratne, pareizrakstība.

Runājot par lietu, domāju, ka nav vērts pretoties tam, ka šis sveiciens ir demonizēts. Tā tas vienmēr ir bijis, ka mirušās impērijas un varas simboli vienmēr tiek iznīdēti, un vēlāk kļuvuši atkal neitrāli vai ar savu pirmatnējo nozīmi. Tas pats notiks ar labvēlības simbolu, bet pēc gadiem daudz, ko mēs visticamāk nepiedzīvosim.

0 0 atbildēt