local-stats-pixel

Policija lūdz atpazīt uzbrucēju10

14 0

Rīgas pašvaldības policijā ir saņemts iesniegumus no kāda vīrieša par miesas bojājumu nodarīšanu. Cietušais pastāstīja, ka šā gada 10.jūnijā viņš kopā ar draugu atpūties uz soliņa krastmalā, kad pēkšņi pie viņiem piegājis kāds agresīvi noskaņots kungs ar draudzeni.

Agresīvais kungs sākumā abus vīriešus lamāja rupjiem vārdiem, bet pēc tam vairākas reizes iesita pa galvu vienam no atpūtniekiem. Uzbrukuma laikā otrs atpūtnieks paspēja izvilkt telefonu un nofilmēt konflikta beigas - spērienu ar kāju.

Pašlaik Rīgas pašvaldības policijā ir uzsākta administratīvā lietvedība par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu un tiek meklēts video redzamais vīrietis. Meklētā vīrieša vārds, iespējams, ir Aleksandrs, jo cietušais dzirdējis, ka uzbrucēju šādā vārdā nosauc viņa draudzene.

Ikvienu, kas atpazīst video redzamo vīrieti, policija lūdz atsaukties, zvanot pa tālruni 110 vai 67181204.

 
14 0 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000
kas viņi pa diviem nevarēja atdauzīt to mērgli? emotion
8 0 atbildēt

Nja, par ko pārvēršas baltie vīrieši, kuri baidās no kkāda čigānu liliputa. Un vēl otrs stāv un filmē. Kad kādam no viņiem tāds pats liliputs izvaros draudzeni, šie ar filmēs?

7 0 atbildēt
Ušariki jau Rīgā jūtās kā savā etniskajā dzimtenē!!!emotion
5 0 atbildēt
Galvenais ir filmēt nejau palīdzēt😂
4 0 atbildēt

Tādus Aleksandrus vajadzētu ietupināt.. bet mani gan šokē, ka daudzi jaunieši palikuši tik mīkstmiesīgi, ka pat divatā pret vienu nespēj aizstāvēties.. Ar sportu arī vajag nodarboties, ne tikai mācēt pabakstīt ar pirkstu telefona ekrānu..

3 0 atbildēt

Visi kko čīkst par palīdzēšanu  emotion  bet reāli, tagad vismaz urļiks var tikt pie reāla soda, kas ietekmēs viņa dzīvi. Divatā viņu aizgaiņātu un tas arī būtu viss. 

1 0 atbildēt
labs draugs,tevi sit,vinņš filmē....
0 0 atbildēt