3

 12  0
Raksts par plastmasu, kā tā piedrazo pasauli un tās jūras.

Mazāk par 3% plastmasas izstrādājumu tiek pārstrādāti.

Dzīvnieki sarijās plastmasu un mirst.

Plastmasa izdala toksīnus; ir versija, ka dēļ tiem ir sākusies apresnēšanās epidēmija.

Cik plastmasas priekšmetus, kurus jūs tuvāko pāris stundu vai dienu laikā izmetīsiet, jūs patlaban neatejot no datora varat ieraudzīt?

Komentāri 3

0/2000
Piedrazojam pasauli.... Konu tik tālu skatīties, paskatieties pa automašīnas logu kamēr braucat uz darbu vai no darba. Pavērojat , gar ceļmalām mētājas atkritumi. Dažne dažādi : papīri, plastmasas maisiņi un pudeles, būvgruži, auto detaļas un utt. .... Bet kāpēc tā notiek? Varbūt iemesli ir vienkārši? Man liekas, ka steidzīgie un nevaļīgie pilsoņi, taupot savu laiku, neaiznes atkritumus līdz miskastei. Bet pa ceļam piestāj ceļmalā un reizēm pat neizkāpjot no auto atbrīvojas no atkritumiem. Iespējams ka to varētu mainīt , ieviešot lielus naudas sodus. Lai veiksmīgāk pieķertu piedrazotājus jāievieš sūdzības par atlīdzību. Naudas sodiem jābūt tik lielam , lai pa to naudu varētu algot cilvēku grupu kas savāc atkritumus un vēl kas konrolētu visu norisi.
 0  0 atbildēt
Rīgā, teiksim, man liekas lielākā problēma ir mistkašu skaits ielās, ceļmalās...cik bieži nav nācies redzēt kā musars ir piebāzts, bet visapkaart plivinās visādu mēslu kaudze? Nenesīšu takš to pudeli uz mājām...piemetīšu klāt...jo te jau tāpat ir svalka. Un tā tas notiek daudzās vietās....arī ārpus pilsētas. To pašu varētu teikt arī par atkritumu šķirošanu...labprāt šķirotu...bet vai kāds man šādu iespēju dod...jāmeklē pa Rīgu retie krāsainie konteineri... Nu bet protams..arī sabiedrība ir jāaudzina...
 0  0 atbildēt
žēl dzīvnieku... :(
 0  0 atbildēt