18

 172  9

Nekad neesmu līdz galam spējis izprast, kālab sabiedrībā valda tāds nosodījums pret daudzsievību. Latvijā ir tik augsts šķirto laulību procents, ka pilnīgi skaidrs – divi cilvēki viens otru ilgtermiņā vienkārši nespēj paciest, tāpēc agrāk vai vēlāk viņi nolems pamēģināt kaut ko jaunu. Daudzsievība ir absolūti lielisks veids, kā saglabāt lieliskas attiecības sar savu sievu. Nu, vai precīzāk – sievām.

Gara acīm iztēlojos, ka man ir, piemēram, četras sievas. Vienmēr ir vismaz viena, kurai nesāp galva, bet došanās līdzi uz iepirkšanās centru tiek aiztaupīta, jo viņas pašas var lieliski kavēt viena otras laiku un atbildēt uz “vai šitās man piestāv?” jautājumiem, pielaikojot 50 apavu pārus pēc kārtas. Viena sieva gatavo ēst, otra mazgā veļu, trešā tīra māju, bet ceturtā ved uz skolu bērnus.

Tad vēl ir tas klasiskais: “Klau, kuras no šīm kurpēm man šodien izskatītos labāk?”, kad ir pilnīgi skaidrs, ka tās ikreiz ir vienkārši lamatas – nav iespējams izvēlēties pareizo atbildi, skaidrs, ka jebkura izvēle novedīs pie tā, ka tu esi neiejūtīgs lohs, kurš nemaz nevēlas palīdzēt. Ar četrām sievām arī šis jautājums ir atrisināts, jo sniegt bezjēdzīgus stila padomus viena otrai viņas varētu pašas.

Protams, ideālajā variantā visas četras sievas strādātu labi apmaksātus darbus, un es pats varētu savas dienas pavadīt sūcot alu un dragājot konsolē spēles kopā ar citiem čomiem, kuru vietā naudu pelna viņu sievas.

Saprotams, ka šāda veida poligāmas attiecības būtu pieļaujamas vienīgi vienam vīrietim ar vairākām sievām, jo viena sieviete ar vairākiem vīriem tomēr būtu kaut kā jocīgi.

Komentāri 18

0/2000

Laikam neesi saskāries ar tādu lietu kā "sieviešu kolektīvs".

P.S. Tajās tautās, kur pastāvēja daudzsievība, parasti skaitījās tā, ka varēji ņemt vairāk par vienu sievu ar nosacījumu, ka vari apmierināt gan materiālās gan arī fiziskās sievu vajadzības. Varētu visu pavilkt? 

 15  0 atbildēt

Smieklīgais princips, kad ja sieviete dzīvo ar variākiem večiem, tad Viņa mauka, bet ja džeks ar vairākām sievietēm , ta Viņš ir skaistulis

 14  1 atbildēt
Diez vai täs četras sievas ar tevi dzīvotu ja tu tikai mājās tupētu. 😆😆😆
 10  0 atbildēt

Varbūt tev nepietiktu sievu, citi jau būtu paņēmuši

 7  0 atbildēt
Autoram ar humoru ir kārtībā, ko nevar teikt par daļu komentētājiem)
 5  0 atbildēt

Tikai rēķinies, ka Tev būtu arī četras sievasmātes   

 4  0 atbildēt

Un kas tu tāds par karali būtu, ka būtu pelnījis, lai vesels bars sieviešu tevi aprūpētu?  Tas tik teorijā skaisti izklausās, reāli tu no ādas līstu ārā, lai viņas visas nodrošinātu.

 5  1 atbildēt

Tu debīls vai kā ar tevi?

 3  0 atbildēt
Tādā gadījumā es esmu par daudzvīrību 😅 Pēc kāda laika būs interesanti pavērtēt kur tas tos cilvēciņus noveda.. Laikam nepietiek, ka jau tagad daudziem pilnīgs "vāks" dēļ viena...😂
 3  0 atbildēt

Kad būsi saskāries ar nopietnām attiecībām un neatļausies būt lupata, tad diezvai tik pārliecinoši vairs piekritīsi sevis teiktajam.   

 2  1 atbildēt

Krievija rullē!

 1  1 atbildēt
Man ljoti patīk Tava doma! Uzmeklē mani pie mana nika pievieno punkts LV! Kaut kas jāsadomā Kā šo izbīdīt!
 0  0 atbildēt

Ja jau pieminēji konsoles dragāšanu, tad Tev nevar būt īpaši daudz gadu un, visticamāk, sievas arī vēl nav. Tad nu es Tev atklāšu noslēpumu - daudzām sievietēm nepietiek un pat nav labi tad, kad vīrs strādā, labi pelna un pat māju iztīra un ēst uztaisa. Labāk lai legalizē zāli

 1  2 atbildēt
Ja jau sievas ir vajadzīgas tikai, lai ēst gatavotu, māju berztu un iegribas gultā izpildītu un vēl večiem mājās naudu nestu, tad diez vai pat vienu sievu tādi ir pelnījuši.
 2  4 atbildēt
Vot velviens saucamais Alfonss, nejēga nevis vīrietis, ja sievieti negribi uzturēt.
 1  3 atbildēt