Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
162

Tā vien šķiet, ka otram pateikt «Es tevi mīlu» ir pietiekoši, lai dzīvotu mierīgi, bet patiesībā tā nav. Cilvēka dabā ir vienmēr gribēt vairāk, stiprāk, labāk. Balstoties uz internetā atrodamajām aptaujām par to, ko cilvēki visvairāk alkst sagaidīt no sava partnera, kuru neizsakāmi mīl, ir izkristalizējušies pāris punkti, kas noteikti var palīdzēt.

nbspATBALSTIKomunikācijanbspiedvesmo Izrādinbspuzmanību Esinbspieinteresētsnbspotra hobijos darbos un veikumos Neaizmirstinbspiedvesmotnbspotru būt labākam stiprākam gudrākamnbspNedrīkstnbspotru kritizēt pazemot vai noniecinātnbspPIESKARIESNedrīkst aizmirst par tuvības mirkļiem jo tie spēlē ļoti lielu lomu divu cilvēku attiecībās Tiem nav jābūt intīmiem mirkļiem betnbspapskāvieni maigi roku pieskārieni sadoscaronanās rokāsnbspvai patnbspmuguras noglāstīscaronananbspvar panākt to ka partneris jūtas mīlētsnbspNedrīkstnbspotru atgrūst un izvairīties no fiziska kontaktanbspPALĪDZIAttiecībās ļoti svarīgu lomu spēlē arī uzticība kas kļūst par pamatu tam ka grūtos mirkļos kad ir nepieciescaronama palīdzība var uzticēties partnerim jo palīdzēs Divu cilvēku starpā vienmēr ir jāvalda izcilai saikneinbspNedrīkstnbspotra problēmas uzskatīt par mazāk svarīgām vai tās vispār ignorētnbspNOVĒRTĒLai divu cilvēku starpā valdītu miers un saticība nedrīkst vienam par otru aizmirst Svarīgi ir veltīt otram laiku un izrādīt interesi Kā arī ir jāiemācasnbspnovērtētnbspto ko viens otra labā daranbspNedrīkstnbspaizmirst par to ka brīvais laiks arī ir jāpavada kopānbspnbspPĀRSTEIDZKas gan labāk var parādīt to ka rūp otrs cilvēks ja ne mazas dāvanas pārsteigumi vai zīmītes Tas vien pierāda ka laiku pa laikam savā ikdienas skrējienā iedomājies par partneri Pat ne dāvanās slēpjas tas āķis  pat vismazākais sīkums kas liecina par to ka partneris ir ielavījies domās pierāda to ka mīliNedrīkstnbspaizmirst svarīgus svētkus un nozīmīgus datumus bez iemeslanbspVai tas kādam noderēs  scaronaubos vai tas liks kādam aizdomāties par savām attiecībām  iespējamsnbspMīlie... Autors: matilde Pieci vienkārši veidi, kā izrādīt savu mīlestību, lai otrs to novērtētu
1.

 

ATBALSTI

Komunikācija iedvesmo. Izrādi uzmanību. Esi ieinteresēts otra hobijos, darbos un veikumos. Neaizmirsti iedvesmot otru būt labākam, stiprākam, gudrākam. 

Nedrīkst otru kritizēt, pazemot vai noniecināt.

 

PIESKARIES

Nedrīkst aizmirst par tuvības mirkļiem, jo tie spēlē ļoti lielu lomu divu cilvēku attiecībās. Tiem nav jābūt intīmiem mirkļiem, bet apskāvieni, maigi roku pieskārieni, sadošanās rokās vai pat muguras noglāstīšana var panākt to, ka partneris jūtas mīlēts. 

Nedrīkst otru atgrūst un izvairīties no fiziska kontakta.

 

PALĪDZI

Attiecībās ļoti svarīgu lomu spēlē arī uzticība, kas kļūst par pamatu tam, ka grūtos mirkļos, kad ir nepieciešama palīdzība, var uzticēties partnerim, jo palīdzēs. Divu cilvēku starpā vienmēr ir jāvalda izcilai saiknei. 

Nedrīkst otra problēmas uzskatīt par mazāk svarīgām vai tās vispār ignorēt.

 

NOVĒRTĒ

Lai divu cilvēku starpā valdītu miers un saticība, nedrīkst vienam par otru aizmirst. Svarīgi ir veltīt otram laiku un izrādīt interesi. Kā arī ir jāiemācas novērtēt to, ko viens otra labā dara. 

Nedrīkst aizmirst par to, ka brīvais laiks arī ir jāpavada kopā. 

 

PĀRSTEIDZ

Kas gan labāk var parādīt to, ka rūp otrs cilvēks, ja ne mazas dāvanas, pārsteigumi vai zīmītes? Tas vien pierāda, ka laiku pa laikam savā ikdienas skrējienā iedomājies par partneri. Pat ne dāvanās slēpjas tas āķis - pat vismazākais sīkums, kas liecina par to, ka partneris ir ielavījies domās, pierāda to, ka mīli.

Nedrīkst aizmirst svarīgus svētkus un nozīmīgus datumus bez iemesla.

 

Vai tas kādam noderēs - šaubos, vai tas liks kādam aizdomāties par savām attiecībām - iespējams. Mīliet!

Attēls no: brightside.me
0
162
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Subaru avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa TeamworkMedaļa Maģistrs
  Subaru 05.06.19 16:20
12
0

Es mēģinu ar fizisku spēku, kā bērnībā teica , kas sit tas mīl 

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 05.06.19 17:35
4
0

Paldies! Raksts patiešām labs! Pasaulei vajag vairāk romantikas un iedvesmas   

Anonīms
Ārsts 05.06.19 21:01  
2
0
atbildot uz Subaru komentāru " Es mēģinu ar fizisku spēku, kā bērnībā ... "

Tas strādā uz krievenēm 110%
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 05.06.19 20:55  
3
2
atbildot uz Joriks komentāru " Šis viss ir jauki, līdz vecais neatbrau... "

Tā nav sievas vaina, ka esi vājš uz uzskati, ka jau daudz dari, tad tev viss pieder.
ukris100 avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  ukris100 02.07.19 01:04
0
0

atbildot uz Ārsts komentāru "Tas strādā uz krievenēm 110% "

Tas strādā uz vissām ,arī uz Tevi.

Anonīms
Joriks 05.06.19 19:42  
1
3
Šis viss ir jauki, līdz vecais neatbrauc no smaga komandējuma. Tad šo visu var sarullēt trubiņā un iestumt, kur saule nespīd. Tāpat, ja vecais strādā ar daudziem klientiem - pat nemēģini vēl mājās savu "gribu/ negribu" vai "patīk/nepatīk" bīdīt...