31

 211  2

Virsraksts ir diezgan skaļš, tāpēc aicinu visus, pirms sākt mani nomētāt ar akmeņiem, tomēr izlasīt tālāk un padomāt par tēmu pēc būtības.

Domāju, ka visi būsim vienisprātis, ka viens no lielākajiem ļaunumiem videi ir iespaidīgā patērēšanas un pirkšanas kultūra. Nenormālā “man vienmēr vajag pašu jaunāko” domāšana ir tas, kas liek Ķīnas rūpnīcām griezties un pēc tam rada lavīnas efektu, kas tad arī rezultējas dažādu līmeņu vides iznīcināšanā.

Atgriežoties pie virsraksta – paskatījos savā drēbju “skapī”, kas patiesībā ir pāris kumodes atvilktnes. Tur ir pāris bikses, pāris krekli un kaudzīte ar zeķēm un apenēm. Manas vajadzības ir niecīgas un nekad neesmu jutis nepieciešamību papildināt savu gardarobi pirms kāds no apģērba gabaliem nav novalkāts līdz robežai, kad to jālidina ārā. Man ir vieni vasaras, vieni ziemas un vieni starpsezonu apavi, kā arī vieni pieklājīgi apavi, ko uzvilkt pie uzvalka. Lietoju dušas želeju, kas pie viena ir arī šampūns, tāpat man ir arī viens dezodorants un vienas smaržas.

Un tad ir pilnīgs pretstats visam iepriekšminētajam – sievas drēbju skapis. Tajā ir tāds daudzums apģērbu, lai nākamās trīs nedēļas varētu katru dienu uzvilkt kaut ko citu. Viņai ir kā minimums 20 dažādi apavu pāri, nez cik jakas un mēteļi. Atsevišķas ziepes, krēmi un skrubji katrai ķermeņa daļai, iespaidīgs daudzums dažāda veida kosmētikas, dažādi šampūni un kondicionieri, matu laka, putas, fēns, matu taisnotājs, matu čirkotājs. Šādi varētu turpināt vēl ilgi, bet pieņemu, ka pamatdoma jau sen ir skaidra.

Komentāri 31

0/2000

Nepiekrītu Tavam apgalvojumam, kas izriet no plikas faktu konstatēšanas, neminot to cēloņus. Šāds stāvoklis radies tikai tāpēc, ka vīrieši, attiecībā pret sievietām, bijuši ļoti izvēlīgi un sievietes ar savu izskatu un apģērbu vienmēr centušās  vīriešiem patikt. Tātad, varu secināt, ka pie globālās sasilšanas vainojami vīrieši.   

 22  0 atbildēt

A, pats ta skaties uz sievietēm, kas ģērbjas pēc jaunākās modes, nevis uz tādām, kas 4trus gadus staigā vienās drēbēs?   

 22  2 atbildēt
Sievietei parsti no rīta ir divas problēmas,nav ko uzvilkt un visi vīrieši ir cūkas!!! Atvainojos,nekā personīga.
 12  0 atbildēt

ha..  nepiekritīšu tavam viedoklim, jo 90% modes tendences pasaulē nosaka vīrieši..  

Paskaties kādi populārākie "zīmuļi" modes pasaulē un kam tie pieder..  

Prada - Mario Prada - vecis

  Calvin Klein  - Kelvins Kleins - vecis

Louis Vuitton - "Louis Vuitton Moet Hennesy"  - dibinātāji vīrieši..

Giorgio Armani - Džordžo Armani  - vīrietis

Ralph Lauren - Ralfs Laurens - vīrietis

Nu ir arī bābas, pa starpu, bet procentuāli modi tomēr nosaka veči... 

A pērk tos visus mēslus, sievietes, tur taisnība..  

Vīrietis mierīgi braukātu ar vecu Fordiņu, ja vien sievietes nepieprasītu ko labāku.. - tur nu taisnība.. 

 

 9  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: Tā pastāv, tikai alkatības pārņemtie uz tās rēķina mēģina bīdīt savus apšaubāmos biznesa plānus un pārspīlē.

 8  0 atbildēt

Ir jau ir sava taisnība šai visā. Un tā ''šajā sezonā modē ir..'' domāšana arī dzen uz tiem veikaliem. Tas par apģērbu, bet cik daudz tiek pirktas citas lietas, ko reāli nemaz nevajag vai pareizāk būtu- bez kā mierīgi var iztikt. Cilvēki dzīvo pāri saviem līdzekļiem. Un ja paskatās citās valstīs, kad ir tās melnās piektdienas, visi kā sajukuši skrien, ķer, grābj, ir gatavi lekt pāri līķiem(burtiski), lai tikai dabūtu kārtējo lietu, kas stāvēs mājās un krās putekļus. Tagad jau vairs nav ''vajag-nevajag'', tagad ir ''ir atlaide, jāņem''.

 6  0 atbildēt

mūsdienās tas viss mainās, un sievietes galvenokārt ir tās, kuras izvēlas sekot dabai draudzīgiem trendiem. sviestains domugājiens 

 8  2 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: ebreji, to izdomaja ebreji ...

 6  1 atbildēt
Un kā ir ar mums tik ļoti dzīvē nepieciešamajām elektroierīcēm? Elektroierīču un sadzīves tehnikas saraksts, ko lietojam ikdienā ir ļoti garš. Pēc pēdējā modeļa dzenas pakaļ gan sievietes, gan vīrieši. Nemaz nerunājot par to, ka mūsdienās salabot veļas mašīnu vai ledusskapi nereti ir krietni dārgāk, nekā nopirkt jaunu. Un pārstrādāt telefonus, baterijas un sadzīves iekārtas ir daudz grūtāk, dārgāk un videi kaitīgak nekā drēbes un džinsus.
 4  0 atbildēt

Pilnīgi piekrītu. Pie globālās sasilšanas ir vainojamas sievietes, tādas kā grēta tunberga, un pārējas, kas klaigā par zinātniski neapstiprinātām sazvērestības teorijām. Pie vainas ir arī vīrieši, kas skraida tam visam vājprātam pakaļ.  Un vienīgais ko šis ļembasts panāk, tikai to, ka ir drastiskāki noteikumi, un par visu jāmaksā daudz vairāk. Un no tā visa cieš tikai nabadzīgie, uz kuru pleciem tas viss vājprāts uzsēžas.

 5  1 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: Tas ir mits lai piespiestu cilveci teret naudu ,,cinai pret ,,gl.sas.,,

 3  0 atbildēt

Kas ir lielākie globālās sasilšanas cēloņi? Avotus studijā un tas arī palīdzēs mainīt tavas domas. Paļauties uz vispārpieņemtiem un novienkāršotiem faktiem ir ļoti neapdomīgi. Tāpat kā iestādīt da jebkādus kokus, nezinot, ka ideja par gaisa uzlabošanu ar augu palīdzību ir daudz sarežģītāka. 

 3  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: Jā.Bet tā notiek galveno kārt dabīgā procesā. Un sākās tad kad sāka kust ledāji,pēc pēdējā apledojuma. Viss visu liku notiek patstāvīgā kustībā un mainībā.

 3  0 atbildēt

Pie globālās sasilšanas vainojamas sievietes un ......  velosipēdisti.

 2  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: To izdomāja pavisam konkrēts cilvēks.

 1  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: Jā, ir īsta. Bet tas nav nekādā mērā saistīts ar cilvēka darbību un spējām kaut ko mainīt. Pēc būtības, tas ir dabas procesu izmantošana biznesa interesēm.

 1  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: Jā tā ir īsta, bet es uzskatu, ka to var novērst

 1  0 atbildēt

Klimats uz zemes mainās visu laiku. Kautkur paliek siltāks kautkur aukstāks. Tās muļķības ir izdomājuši lielie onkuļi no zaļajiem un ar dabas aizsardzību tam nav nekāda sakara. Mēs maksājam pa zaļajām elektrostacijām OIK kur pat mobilo telefonu nav iespējams uzlādēt. Tas ir naudas savākšanas veids un tikai.

 0  0 atbildēt

Cilvēka lepnībai nav robežu - ideja, ka cilvēks var ietekmēt klimatu ir pielīdzināma idejai, ka Rogovkas pagastā esošā skudrupūžņa skudras var ietekmēt Rīgas HES darbību. Ir tikai divi varianti - vai mēs sadzīvojam ar dabu vai arī daba mūs izmēž miskastē. Šodienas cilvēka dzīve ir parazīta dzīvesveids, jo cilvēks dabu patērē un piesārņo. Rūpēties par apkārtējo vidi ir labi, bet dabai ir vienalga, vai cilvēks ir lielāks vai mazāks parazīts, jo parazīts ir parazīts. Piemēram, var diskutēt, vai lentenis ir mazāks ļaunums par cērmēm, bet principā gan lentenis, gan cērmes ir parazīti. Atgriezties pie dabas ar akmens cirvjiem arī nav variants, tāpēc vienīgais, ko mēs varam darīt, dzīvot mērenīgi, atbildīgi, un priecāties par katru dienu kā jaunu dāvanu.

 0  0 atbildēt

@Aptauja: Vai globālā sasilšana ir īsta?

Cits variants: Tas ir bizness

 0  0 atbildēt