local-stats-pixel

Patiesība par Southwestern Advantage apmaiņas programmu55

Sveiki, spocēni! emotion

Ir pagājuši gandrīz 4 gadi kopš mana pēdējā raksta emotion un laikam ir pienācis laiks biku atsvaidzināt savas latviešu valodas rakstīšanas prasmes. emotion Kā tur bija tas teiciens.. - punktiņš, punktiņš, komatiņš,domuzīme, ritentiņš? emotion Ok, labi, sliktie joki pie malas..šis ir nopietns temats.

emotion

Šie 4 gadi bija man piedzīvojumu pilni, un ar vienu no piedzīvojumiem, es gribu ar Jums padalīties. Gatavi?

Pirms sāku, gribu pateikt, ka viss šajā rakstā minētais ir mans subjektīvais viedoklis un tikai mana pieredze

Es zinu ļoti daudz studentu, kuri ir saskārušies ar cilvēkiem, kuri piedāvā piedalīties šajā, ķipa super awesome amazing "apmaiņas programmā". Un par šo programmu lielākoties, es dzirdu negatīvas atsauksmes. Kādam šķiet, ka tas viss ir fufelis, kādam šķiet, ka būs jābrauc vergot u.tml. Bet kā tad tur īsti ir?

Viss sākās tā...

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 55

0/2000
Liekas tāds neliels appi*iens tu priekš viņiem pelni naudu un lai to darītu vēl liek samaksāt emotion Neslikta piramīda.
33 0 atbildēt

Modernā verdzība.

26 0 atbildēt

Ja tu visu vasaru strādāji 6 dienas nedēļā pa 12-14 stundām dienā un saņēmi 2000$ kas ir apmēram 1900 eiro, tas ir manuprāt mazāk nekā tu dabūtu ubagojot vai strādājot parastāko darbu uz pusslodzi

23 0 atbildēt

Atceros semināru par Amway. Tur visas tās pašas motivējošās runas un spīdošie piemēri. Man tas uzdzen nevis iedvesmu, bet tieši pretēji - liek kļūt atturīgai. 

18 0 atbildēt
Ja galva uz pleciem tad tur meklēt nav ko, ASV var apskatit ari par mazaku naudu. Ja nu tomēr aizbrauci, un beigas saproti ka tevi mizo kā apelsīnu tad liec darbam mīksto un atpūties kamēr paši nepalūgs aiziet. Ja vel ar vien turpini stradāt par to naudu, tad diemžēl kaut kas ar pašvērtējumu nav kārtībā vai raksturu.
14 0 atbildēt

Mācījos vēl Jūras akadēmijā, tad for fun iegājām vai nu šajā, vai līdzīgajā kantorī. Tādus zelta kalnus sasolīja   emotion Veči, viss kas Jums būs vajadzīgs primārās zināšanas un pārdot grāmātas, piķi pelnīsiet, virsnieku algas klāt nestāvēs, ceļošana, jaunas paziņas, konkurence vēl maza, nedaudz padauzīties pie durvīm, iesmērēt grāmatu, bam , un Tev jau rolls rojs   emotion   

14 0 atbildēt

Interesanta pieredze. Bet nu es pa to pašu naudu varu tā pat uz USA aizbraukt un nevergot  emotion 

12 0 atbildēt

Sū...s par naudu. Kā ar apziņu, ka tev izskalo smadzenes un izmanto, lai iesmērētu citiem cilvēkiem kaut ko nevajadzīgu (šajā gadījumā pārāk dārgas bērnu grāmatas) ar iemācītām manipulatīvām frāzēm?  P.S. Meitēns gan malacis - sev pieredzei un izdarīti pareizie secinājumi.

13 1 atbildēt

Beidzot kāds uzraksta atklāti par šo te! Man arī piedāvāja, teksti bija līdzīgi, ka šī ir mana iespēja attīstīt biznesu, ka tu kļūsi veiksmīgs, ja piedalīsies utt. Kādā trešajā tikšanās reizē sākās - jāmaksā par to, to, to, kopā sanāca ap 2k atdot, lai tur tikai tiktu, tad sākās teksti, ka tas nav tik traki, jāpārdod tik un tik grāmatas, lai tu būtu plusos. Pilnīga smadzeļu skalošana, to varu pateikt. Nosūtīšu tev cepumus par labu rakstu.  emotion 

11 0 atbildēt

Uz ASV šobrīd var aizidot par 350-500 eur turp-atpakaļ (ja lido uz NY pusi), tikai vēlams, lai ir kādas naktsmājas pie čomiem, jo dzīvošana esot dārgs prieks (reāla pieredze no cilvēkiem, kas 2x gadā uz turieni lido pie radiem).  Šitais jau bijis vergu un pamuļķu pasakums, kurā kaut ko pelnīt var tikai superharizmātiskie pārdevēji jau no dzimšanas, bet tādu ir ļoti maz.

7 0 atbildēt

Nja, man bračka arī bija uz 3 mēnešiem tur bijis, verdzība gan, bet arī iegūtā pieredze ir tā vērta.

6 0 atbildēt

Kad izlasīju "Southwestern", uzreiz nodomāju, ka nabags/nabadzīte, Teksasā zem saules strādāji..... Labi, ka nebija tik traki!! emotion Runājot par pašu darbu. Tipisks brainwashing. Tas notiek ne tikai ASV,bet gan visās valstīs. Lai cik grūti nebūtu strādāt šo darbu, šī ir laba iespēja ieraudzīt valsti. Viss nenāk pie tevis vienkārši.

Apstākļi tur noteikti ir labāki. Cilvēki tur ir daudz patīkamāki, nekā Latvijā emotion Plusi noteikti ir! emotion 

7 2 atbildēt

Jap, atceros ka pirms gadiem 4 man arī šo sūdu piedāvāja. kad sapratu, ka par paša naudu viss jādara, (lai gan man teica tikai kādi 300 naudas izies par šo visu) tad uzreiz atteicos, jo likās čista kā vergu darbs. Bet man tad teica, ka es nekādu naudu no pārdotā nedabūšu, viss tikai priekš "pieredzes"

5 0 atbildēt

ja es strādātu latvijā 14h dienā tad es pa vasaru dabūtu tik daudz naudu ka pietiktu lai visu nākošo vasaru nodzīvotu asv nestrādājot

5 0 atbildēt

labs  raksts emotion

6 1 atbildēt

Man piedāvāja šito, es papētīju visu info internetā, un sapratu, ka tas galīgi nebūs man, izskatās, ka arī ietaupīju naudu! Labs raksts! emotion

Reāli lētāk sanāk atlikt naudu, aizbraukt uz Ņujorku, un nedēļas laikā normāli šo to apskatīt - ja grib ietaupīt,var caur coach serfingu atrast,kur palikt! emotion   

5 0 atbildēt

iskatās, ka bij fun. laba mūzikas izvēle emotion

4 0 atbildēt
Njaa , apchakareeja un kaa pret vergu izturejaas , skaloja smadzenes. Vismaz labi , ka to pati saprati.
3 0 atbildēt
Tika nemáni pati sevi. Kaut ko jau iemācījusies esi. Un to pieredzi arī varēsi izmantot. Ja gribēsi protams. Plus visur par sevi ir jācīnās. Bet tā malacis, gadījumā neesi dzimusi jūnijā vai jūlijā?
3 0 atbildēt

@Aptauja: Kāda ir tava attieksme pret vasaras darbu ārzemēs?

Cits variants: kas ir vasara

2 0 atbildēt