153

 956  14

Šoreiz raksts par, kādu tīni, kura pēdējās nedēļās ir saņēmusi milzu nicinājumu no sociālo tīklu lietotājiem.

Komentāri 153

0/2000

Vai pret makšķernieku, kurš pozē ar zivi, būtu tāda pat attieksme? Šaubos. Mūsdienu jaunatne, kura dzīvnieku ir redzējusi tikai zoodārzā un multenēs, vnk fiziski nespēj saprast, ka tādā Āfrikā dzīvnieku populācijas ir jāregulē, citādi rodas daudz problēmu.

Starp citu arī Latvijā regulē, piemēram, lai bebri pārāk nesavairojas, citādi viņi sāk grauzt elektrības stabus un jaunieši pie kompjiem besās, jo nav interneta.

 101  7 atbildēt

Nīstākais Tīnis=  Džastins Bībers 

 83  9 atbildēt

Nav jauki, nav... Bet vai pasaulē NĪSTĀKĀ tīne? Nedomāju gan...

 44  6 atbildēt

Es tu piss. Kas tur slikts!?! -Viņa viņus medī nelikumīgi? -Nē!

-Viņa šos dzīvniekus moca līdz nāvei? -Nē!

Ja mednieks ieliktu bildi kur nomedījis alni. Uzreiz būtu malacis, tā turpināt, vai ari pārdot aļņa gaļu... Pāris Lauvu un Zebru nomedīšana manuprāt nekas traks nav! 

 30  4 atbildēt

Kā jūs varat taisīt bildes ar savu tikko noķerto lielo zivi?Tā tak arī ir ņirgāšanās par citām radībām,un jūs par to vēl priecājaties...?

Tas manuprāt ir tas pats,ko dara šī meitene,tikai viņas loms ir savādāks

 23  1 atbildēt

Tad jau cilvēkus arī jāšauj nost, drīz būsm 8 miljardi, mums arī nebūs ko ēst un kur dzīvot, jo, redz, būs jākāpj vienam otram uz galvas.

 26  6 atbildēt

Es domaju, ka rasksts bus par biberu 

 22  3 atbildēt

Jā, jā, ieliks beigtu mežacūku vai alni pāraudzis tēvainis smaidīdams - visi urravas dos, a te vot meitene medī dzīvniekus - davai nolinčosim. Pfufels.

 14  0 atbildēt

nīstākā?

šaubos!ja nebūtu šī raksta,tad nemaz nezinātu,ka tāda ir.arī no tās pašas sejas grāmatsa labi ja 1/10000 zin par tādas esamību.

un pie kompja jau mēs visi paliekam tik sasodīti zaļi,tai pašā laikā kamēr ar vienu roku stumda peli,tikmēr ar otru stūķē vaigos belašu!

lai meitēns turpina.vismaz atpūta brīvā dabā!

 10  0 atbildēt
I avatarsI

Jā kā tad aizliegsim medības, tagad visi ''gudrie''  bļaustās, bet nebāziet degunu lietās no kurām neko nesaprotat, bet par šo tīni paša vien vainīga jo ir jāapzinās ka lielākā daļa sabiedrības rēali ir ''pūkainīši'' kas pat asinis nav redzējuši.

 9  0 atbildēt

vaitad vina tada vieniga? ! ko tur ko nemties? SMAIDA?---a ko vinai raudat? meitene jau no mazotnes vesta uz medibam-un to jau var nosaukt ka hobiju! UN facebook lietotajiem ka wnmr parak daudz jautajumi-kapec nosauj,kapec smaida,kapec sez,kapec dirs utt! :D

 8  0 atbildēt
Un man likās, ka nīstākā tīne ir Mailja Sairusa. Klūdījos.
 8  2 atbildēt

Ak vai...

Kamēr viņa nenopublicēs savus krūšugalus, viņai feisbukā nekas nedraud...

 5  0 atbildēt
Vispar es nepiekritu manuprat viņa nearko nearšķiras no makšķernieka kas noķeris zivi vai no mednieka kas nošavis zaķi un tad to nofotografe. nessprotu kpc tads sašutums
 5  0 atbildēt

esmu meitenes pusē, jo reāli viņa patiešām dara labu darbu. citi to nevar saskatīt, jo uz to skatās virspusēji. 

 8  3 atbildēt

Kas vainas medībām? Ja tās nav malu medības tad viss ir ok.

ēdod burgeri, vistas fileju vai jebkuru citu gaļas izstrādājumu tiek nogalināti dzīvnieki, tā tas ir iekārtots, mes esam gaļēdāji, nu ir arī veģitārieši, bet nu tā jau ir viņu problēma.

Ja tās nav malu medības tad neredzu neko sliktu.

 9  5 atbildēt

idiotisms. kopš kuriem laikiem cilvēki kļuva tik stulbi, ka vairs pat nesaprot, kas ir medības??

 5  1 atbildēt

Tirļiņi. Lauvas un citus pēc garlaicīgas lLatvijas domām "eksotiskos" dzīvniekus, noteiktos laikos drīkst medīt tāpat kā jebkuru citu; stirnu, lapsu, bebru, alni.  Tā tiek ierobežota to populācija. jo ja tie sarastos pārāk daudz, tie radītu cilvēkiem problēmas. It īpaši tādas lauvas. Ietu uz pilsētām un uzbruktu cilvēkiem.

 4  0 atbildēt

Hmm, bagāts papucis laikam. Ziloņa medības ļooooti dārgi maksā (100 štukas baksu).

 3  0 atbildēt

Viena lieta ir medīt dzīvniekus, lai kontrolētu to skaitu un/vai pārtikai to publiski neafišējot. Bet smaidot fočēties pie nomedīta dzīvnieka IMO nav pieņemami.

Meiteni neienšītu, bet rīcība simpātijas arī neizraisa...

 5  2 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »