local-stats-pixel

Pasaulē mazākā meitene.5

184 0

Pirmoreiz ieraugot mazo Šarloti Hērsaidu, bija pārsteigti pat ārsti. Ko tādu viņi redzēja pirmo reizi. Jaundzimušajai meitenītei izrādījās ārkārtīgi reta pundurības forma. Visā pasaulē neatradīsies pat desmit tādi cilvēki, kāda ir viņa.

Mediķi uzskatīja, ka meitenītei nav nākotnes. Dzīve pierādīja, ka šis uzskats nav pareizs. Šarlote nosvinēja savu piecu gadu jubileju un pat sāka iet sākumskolā. Viņas garums ir 68 centimetri, bet sver viņa nepilnus piecus kilogramus…
Piedzimstot meitenīte bija tik maziņa, ka viņas vecākiem nācās pirkt leļļu apģērbu. Pat tagad Šarlote lieluma ziņā vairāk atbilst mājas kaķa lielumam, nevis atbilstoša vecuma bērnam.
Pats interesantākais ir tas, ka pirms šī neparastā bērna piedzimšanas, viņas vecākiem Skotam un Emmai jau bija bērni. Šarlotes trīs māsas Hloja, Sabrina un Sofija pasaulē nāca bez kādām patoloģijām.

Jāpiezīmē, ka pateicoties tuvinieku mīlestībai, Šarlote Hērsaida dzīvo pilnvērtīgu dzīvi. Mazulīti aprūpē māsiņas, bet mamma un tētis viņu ļoti mīl!
Laimes sajūtu mazās meitenītes sejā nevar sajaukt ne ar ko citu. Neskatoties uz ārstu negatīvajām prognozēm un ne visai stipro veselību – problēmas ar imūnsistēmu un aknām – mazulīte bauda dzīvi.

184 0 5
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Par maz teksta, un bilžu.

Novēlu meitenei nekad nepadoties, un cīnīties par savu dzīvīti. 

13 0 atbildēt
Lai mazajai stipra veselība un viņai veicās, ka vecāki dod tik daudz mīlestībad, rūpes, galvenais, ka viņa ir mīlēta, lolota, apčubināta.
13 0 atbildēt
Nez,nez....
8 0 atbildēt

Lai šai meitenei ir veiksmīga turpmākā dzīve. emotion 

8 0 atbildēt

Laiks radis savu, bet lidz tam novelu veselibu un izturibu.

6 0 atbildēt