6

 15  1
Gribi sēdēt Vērmanes parka zālienā, nebaidoties, ka kāds zaļā vai zilā formā nāks un sastādīs protokolu? Tev ir vienreizēja iespēja panākt to, ko gribi, un pierādīt, ka esi spējīgs cīnīties par to, ko vēlies!

No pirmdienas līdz pat piektdienai notiek Amigo un Rīgas skolēnu domes rīkotā akcija „Sēžam zaļi!”, kuras laikā Rīgas centrā tiks vākti iedzīvotāju paraksti ar aicinājumu Rīgas Domei atcelt aizliegumu uzturēties zālienā Vērmanes dārzā. Paņem pie rokas draugus un atnāc arī Tu – Līvu laukumā, pie Bastejkalna un pašā Vērmanes dārzā sameklē zaļā t-kreklā ģērbušos jaunieti un uz īpašas lapas atstāj savu autogrāfu! Iespējams, ka tieši Tavs paraksts izšķirs to, vai Rīgas Dome atļaus sēdēt zālienā Vērmanes parkā! Iedomājies jau tagad – kas gan var būt jaukāks kā dienas vidū atvilkt elpu, pilsētas centrā guļot zālītē un skatoties mākoņos... Nesēdi malā – nāc uz parku!

Kazlēns tikai vēlētos parādīt garu degunu visiem skeptiķiem par šādu akciju spēku. Neaizmirstiet, ka jūs kunkstējāt arī par TV3 akciju par brīvajām dienām un vīzdegunīgi skatījāties no augšas, gudri diršot un apcerot, ka šī ir PR taisīšana un cilvēku muļķošana, neko tak reāli nepanāks.

Komentāri 6

0/2000
Es gan labprāt parakstītos lai divkārt aizliedz. Tā jau pilnas malas sīko smurguļu, tagad vēl zāli izbradās. Lai brauc uz laukiem, ja grib pa pļavu bradāt. Ideja protams ir skaista, vasara, saule, vējš, pagulēt zālītē... Bet cilvēks ir cūka, it īpaši jauns cilvēks, un kā likums viņš brīvību jauc ar visatļautību. Rezultātā viss labais tiek sačakarēts.
 0  0 atbildēt
rietumos gan tas visur ir atļauts, bez tam daudzi saka, ka uz soliņa sēžot tā nevar atpūsties. Un kur citur lai lielpilsētnieks metas? :) gan jau ka vajag atļaut.
 0  0 atbildēt
Aizbrauc uz jūrmalu. Paskaties kāda ir pludmale. Smiltiņās ir nosētas ar izsmēķiem, čipsu pakām, pudeļu korķiem un saldējuma papīriem. Pat ūdenī peld drazas. Tas lūk notiek, kad cilvēkam ļauj vaļu. Un es negribu, ka tas pats notiek arī Rīgas parkos. Domā tas urla savāks aiz sevis to drazu? Nemaz nerunājot par izbradāto zālīti.
 0  0 atbildēt
Nūū, tā jau ir pašu mūsu kultūra.. Vot lūk par to varēja stadīt protokolus un prasīt administratīvos sodus.
 0  0 atbildēt
Gribu sēdēt zālienā!
 0  0 atbildēt
domāju, ka daudzi grib un vajag ļaut, bet vaktēt, lai nemēslo. Par sodu likt administratīvo piespiedu darbu dārzu sakopšanā. Tad iespējams, ka nemēslos vairs..
 0  0 atbildēt