local-stats-pixel fb-conv-api

Par coca-cola ar ķirsīti21

125 9

Mēs visi zinam, ka ir Latvijā ienākusi kõla ir ķirsīti, jeb ķiršu garšu.. Bet šis prieks diezgan pamatīgi sit pa kabatu.. Daudzos lielveikalos šī štelle ir atrodama, gan parastā, gan zero, gan light, gan arī ar ķirsīti.. Proti, 1.5l coca-colu iespējams iegādāties par 99centiem, šad tad uz akcijām atrodams, bet šī te mistiski jaunā koliņa 0.5l maksā 1.78eiro, un nekādas atlaides īpaši nav atrodamas, jo redz.. Tas ir brīnums..

Es personīgi nemaz nedomāju, ka kõlai varētu būt vēl kāda versija, neskaitot tās, ko mēs zinam. Zero, light, parastā.. Jo.. Redz, tā takš ir kõla, kõla ir kõla un punkts.. Bet re kā.. Ilgi domāju, pirkt vai nepirkt,, vienmēr pagāju garām, jo uzskatiju, ka nav vērts.. Bet tomēr tā ziņkāre izdarija savu, iegādājos, un domāju ar Jums padalīties par saviem iespaidiem.. Vai bij vērts to naudiņu tērēt, vai arī nebij..

Šai fascinējošai kõlas pudelei ir daži "updeiti", jeb atšķirības starp parasto kõlu pudeles dizainu. Pirmais kas iekrīt acīs ir tas, ka pati etiķete izskatās skaista, violetā krāsā, un maziņš ķirsītis ir, piesieties nevar, uz korķa ir rakstīts "Coca-Cola cherry", šis arī iekrīt acīs, un ir manāms, ka uzņēmums tiešām ir centies, lai Tu domātu, ka šī ir kola ir ar ķiršu garšu, AR ĶIRSI emotion .. Pati pudele ir kā standarts, bet uz "kakliņa" (pudeles augšdaļa) ir iespiests skaidri saskatāms teksts "Coca-Cola", uz piem. parastās kõliņas šis te nav nekur manāms. Ķersimies pie smaržas un garšas..

Smaršo līdzīgi, kā viņas visas, bet līdzīgi, manuprāt, tur ir kaut kāds piesitiens, bet nemanāms, laikam viņi nepadomāja par to, ka kāds varētu sākt to kolu ostīt, emotion anyway, turpinam.. Smarža nav ne patīkama, ne arī metama laukā, kā jau kola.. Pirmais iespaids padzeroties ir tāds.. Pirmā mutīte bij graujoša, domāju, kāpēc vispār pirku.. Likās kā parasta kola ar vairāk burbuļiem, bet mazliet uzgaidot arī atradu.. Ko es atradu? .. Kaut ko dīvainu.. Iespējams to ķiršu garšu, bet ļoti minimāli.. Tā pati kola, iespējams mazliet vairāk burbulīšu, un nesaprotams piesitiens, ja šī kola būtu iepildīta parastās kolas pudelē, pēc manām domām atšķirību pamanītu tikai retais.. Liekas mazliet gaisīgāka , un mazliet atšālējusies, īsti nevar saprast.. Atraugas ar ir savādākas, salīdzinot ar parasto kõliņu.. Bet iespaidu nekādu labo šis produkts neatstāja..

Pēc manām domām, fantai iznāca jaunas garšas, (notika sen, bet līdz Latvijai tik nesen atnāca), un fantas atšķirības bij manāmas.. Ar kõlu izdomāja izdarīt to pašu, bet nu.. Nesanāca.. Kā jau iepriekš teicu, kola ir un paliek kola.. Uzskatu, ka cena varētu būt tāda pati, kā "parastām pudelēm", jo nekādas maģiskas spējas mani nepārņēma.. Nesaprotu, ko viņi īsti centās panākt, bet nu...

Ja Tu vēl neesi nopircis viņu, tad arī nepērc.. Vienīgais ko varu pateikt. Nav tā vērts, pēc manām domām..

Paldies, ka izlasiji :)

125 9 21 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 21

0/2000

Šī "tiko" ienākusī ķiršu kola, jau bija pirms diviem gadiem nopērkama Stockman.

13 1 atbildēt

Šur tur atrodama ir arī ar vaniļas garšu. Labāk neņemiet! Es savu pudeli aiznesu bomāriem pie miskastēm, garša nekāda.

11 1 atbildēt
Tikai parastā ir ok vai vaniļas,pārejās brrrrr...
7 0 atbildēt
Kjirshu kola pirms gadiem 10 bija Latvija un leetaka par parasto. Pudele vietam maksaja kadus 20 santimus uz akciju (kas ari taja laika nebija nauda.). Jaunieshi pirka un tempa,problema- gastriti un slimnicas apmeklejums. Lai es to sudu pirku par shadu naudu,ne,paldies. Protams jauna paaudze var nopirkt paprovet. emotion
5 0 atbildēt
0.5 ,1,78eiro? Liepaja 1l maksaa 1.05eiro...!!!
5 0 atbildēt

Kautkas tik jauns, kā pat bija 2005/2006. gados +vēl bija ar ābolu garšu.

2 0 atbildēt

pss, viņa tāpat ir negaršīga, vismaz uk, vācijā,beļģijā,francijā.

0 0 atbildēt

Siguldā tikai 1.09

Staprcitu tā koola te bija pirms ~3 gadiem, bet tad pazuda.

0 0 atbildēt

tā zaļā ķipa kautkāda eko, vienreiz biju nopircis,dzert var bet es labāk izvēlos gāzētu ūdeni  emotion

0 0 atbildēt
Kolās ir ļoti daudz un dažādas. Viss pretīgākā man liekas ir ar piparmētru. Acis sprāgst ārā viņu dzerot emotion
0 0 atbildēt
Mjā... vaniļas kolu esmu pagaršojis. Kkā to pudeli piebeidzu, bet man nepatika. Tagad jaunums kola Life... varētu kāds kko pateikt par to... it kā varētu paņemt, bet pēc vaniļas neesmu pārliecināts... emotion
0 0 atbildēt

Labāk vispār nebojāt veselību, un netērēt naudu šiem draņķiem.   emotion  

2 2 atbildēt

Nākamajā rakstā pastāsti par sūdu vabolēm. Ja saproti ko es ar to domāju.

0 0 atbildēt

Es zinu 1x arī nopirku Zviedrijā..

0 0 atbildēt
emotion
0 0 atbildēt
Ir redzēts lielāks tilpums par 0.5 l un cena bija ap 1.5 eirām ... emotion Pa manam köla atjaukta ar Dr. Pepper = ķiršu kola!! Kāds var apstāstīt kas ir Coca-cola Life(zaļa etiķete)?
0 0 atbildēt
Esmu dzērusi STOCKAMANĀ vaniļas kolu. Bet ir vērts pirkt Snickers, Bounty un Twix dzērienus, tie ir dzērieni, kas pēc batoniņiem garšo.
0 1 atbildēt