Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
304

Klanu kari izvēršas par konkursu - ilgdzīvotāju. Rit spēles 7. nedēļa. Spēlētajiem uzkrāta pirmā pieredze, piedzīvoti uzvaras prieki un zaudējumu rūgtums. Organizātori veikuši uzlabošanas darbus un vairākas noeikumu izmaiņas.

Rakstu šo rakstu tiem, kam spēles gaitā patīk iedziļināties vairāk kā parastam spēlētājam, kurš pat nezina, ka ir tajā iesaistīts.

Sagatavoju pārskata tabulu par, manuprāt, interesantākajiem spēles momentiem pašā spēles galvgalī - t.i. kā mainās spēles līderi un klanu nosaukumi. Biju paredzējusi to publicēt no rīta, bet vakar vakarā gadījās kļūme un savu vakardienas darbu nejauši izdzēsu. Pēc mierīgi izgulētas nakts ķēros pie restaurācijas darbiem. Piedāvāju interesentiem kopā ar mani pakavēties atmiņās. Man pašai vairāki jautājumi palikuši neskaidri. Ceru ar Jūsu palīdzību noskaidrot. Skatāmies kopā.

Esmu piefiksējusi ļoti... Autors: rasiks Par KK
1.

Esmu piefiksējusi ļoti daudzus momentus, bet izvēlējos parādīt šodien galvk.  notikumus katrā  pēdējā nedēļas dienā neilgi pirms pusnakts, kad  klani ne tikai izliek savus pēdējos spēkus par augstāku vietu un uzvaru, bet notiek gan atklāta, gan apslēpta sacensība par punktu līdera godu, lai nākošā nedēļā kļūtu par klana līderi. Ieapējams, ka notiek arī draugu būšanas, bet, vai tur kāds vaļsirdīgi atzīsies.

1.nedēļa. Man vēl nebija pieredzes kurā momentā datus piefiksēt. Tikai vēlāk sapratu, ka jāmēģina piefiksēt tuvāk pusnaktij. Palika neskaidrs moments par exkluzīvo. Kādi manevri bija jāzdara, lai Mao Meow  viņu  apsteigtu.

2. nedēļa. Tā man pašai ar emocijām visbagātākā, jo iepriekš jau gatavojos no spēles izstāties 5 min. pirms pusnakts, tāmdēļ savlaicīgi nofiksēju stāvokli, kur redzams, ka ar manu punktu izņemšanu no kases, klanam nedraud zaudēt jau iegūto pirmo vietu, bet Čārmenders kļūs par līderi. Man tas bija svarīgi, jo mans vēl šodien nepārspētais punktu skaits 5,7k bija mākslīgi uzpūsts dažādos veidos, galv. ar citu klanu palīdzību. Izgāju no spēles 23:55, sākās citas neparedzētas darbības un  nepaguvu nofiksēt stāvokli  minūti pirms pusnakts. Mans klans palika 2. vietā. Pirmo vietu ieguva zaļie, pagūstot vēl šajās desmit ninūtēs samainīties vietām punktu līderiem  Jangbi un Liver.

3. nedēļa. Paiet samērā mierīgi. Pati esmu izstājusies un varēšu spēlēt tikai nākošajā nedēļā.  Izmainīti spēles noteikumi  - KK kasē vairs neskaita  punktus par vecākiem kā 2 ned. rakstiem. Punktu birums KK kasēs jūtami mazāks un 2. nedēļas rekordus laikam nekad vairs nesasniegs.

4.nedēļa. Paiet arī samērā mierīgi, meklējam jaunas rezerves punktu iegūšanai. Es, eksperimentējot  pavism nejauši, pēdējā brīdī apsteidzu Razielu un negaidīti kļūstu par klana līderi nākošajai nedēļai.

5. nedēļa. Savu klanu nosaucu par Raušiem, jo  no kulinārijas nosaukumā vēlas klana aktīvisti. Tik aktīva komanda  mani priecē, gribas pat jauniešus piebrebzēt. Tā aizraujas ar joku rakstīšanu, ka sāk sacensties pat savā starpā. Pēdējā brīdī Trakais Jēgers tiešām ārdās kā traks un apsteidz Edžuli02.., iegūstot līdera tiesības nākošajai nedēļai. Šīs neprātīgās skriešanās rezultātā esm kasē savākuši lielāko punktu skaitu  (22305) pēc 2. nedēļas. Turklāt, jau ir atkal mainīti spēles noteikumi un par vienu joku  maksā divreiz mazāk kā spēles sākumā. Klanam Rauši 1. vieta un man pirmā KK medaļa.

6. nedēļa. Zaļajiem Trakuļiem kaķūns iziet līderos. Zilajiem Čārmenders taisa milzu izrāvienu trīs minūtes pirms pusnakts. Man bija priekšnojauta un šo momentu izdevās noķert. Sarkanie atkal mierīgā garā ieņem pierasto 3. vietu.

7. nedēļa. Viss priekšā. Kādi pārsteigumi būs vai nebūs rādīs nākotne.

Viens no mūsu līderiem  kļuvis tik uzticīgs zilajiem, ka to  tikai ar suņiem varbūt varēsiet izdzīt. Trīs nedēļu garumā tikai viens klans ir karojis ar nosaukumu - Agresīvie tārpi.

Veiksmi visiem!

 

 

Par mūsu Čatu pat runāt... Autors: rasiks Par KK
2.

Par mūsu Čatu pat runāt negribas, to jau visi zina!

Bilde 1 pēc labojumiem... Autors: rasiks Par KK
3.

Bilde 1. pēc labojumiem 21.12.2016.11:50

1
304
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [22]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Altenzo avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada RAKSTS 2017
  Altenzo 20.12.16 19:19
10
0

Kā vienmēr darbs ieguldīt

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 20.12.16 18:17
9
0

Vai Tevi tas traucē? Vismaz Tev sagādāju baudu ielikt mīnusu.

Stasits avatars
Medaļa KukijsMedaļa KukijsMedaļa Recidīvists
  Stasits 20.12.16 18:26
9
0

Kops pagajusas pirmdienas neesmu gajis SpokiJoku sadala, baidos redzet kas tur ir sadarits.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 20.12.16 18:15  
6
0
Cilvēkiem darīt nav ko.
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 20.12.16 18:04
6
0

2. nedēļa nepareiza - uzvarēja sarkanie nevis zaļie. 

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 20.12.16 18:10
5
0

atbildot uz kaķūns komentāru " 2. nedēļa nepareiza - uzvarēja sarkanie... " Labošu mazliet vēlāk, gan jau būs vēl kāda kļūda, jo acis  raibas no bildes un sāk jau arī no atmiņas pagaist.  

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 20.12.16 18:06
5
0

atbildot uz kaķūns komentāru " 2. nedēļa nepareiza - uzvarēja sarkanie... " Paldies! Pakatīšos un labošu.  

Stasits avatars
Medaļa KukijsMedaļa KukijsMedaļa Recidīvists
  Stasits 23.12.16 09:15
4
0

atbildot uz Raziels komentāru " Nedēļas laikā? ???!! Vot trulo jociņu, par ku... " Kad es vel piedalijos klanu kaujas, bija joki kuri diena atkartojas vismaz tris reizes, dazreiz pat vienam rakstu licejam.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 20.12.16 21:58
3
0

Pēc trešās nedēļas no KK izstājos, mani neapmierinaja noteikumi, un tik daudz nekvalitatīvi raksti paradījās, lai tikai vairāk punktu iegūtu. Pagaidām ieturu pauzi, jo nav iespējams objektīvi novērtēt rakstus. Tās ir manas personīgās domas, kvantitāte negarantē kvalitāti. Jauku vakaru.

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 22.12.16 06:40
3
0

Veči laupītāji, mēģinām nelikt joku sadaļā visādus atkritumus- skatos, plusiņu paliek baigais minimums- tautai sāk riebties tā baisā haltūra. 

Nevajag akurāt izraut govij tesmeni, lai dabūtu vairak piena.

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 20.12.16 18:29
2
0

atbildot uz Stasits komentāru " Kops pagajusas pirmdienas neesmu gajis ... " Gan jau ko izdomās pamainīt noteikumos. Galvenais, ka pašiem rakstītājiem profili ar to visu drazu piesārņoti.  

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 23.12.16 05:43
2
0

atbildot uz Stasits komentāru " Jeb vienkarsi samazinajies aktivo dalibnieku ... " Nedēļas laikā? ???!! Vot trulo jociņu, par kuriem ķiķināt var vienīgi pilnīgs idiots, skaits gan ir palielinājies! Nu un tad tiek iegāzta tonna šito mēslu, kopējot kaut kādā anekdošu saitā visu pēc kārtas, dabūta kaudze punktu, bet joku sadaļu neviens vairs neskatās, jo nafig tas trulums.

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 21.12.16 09:51
2
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Pamanīju, ka 4. nedēļā zilās komandas nosauku... " Paldies, tā ir rupja drukas kļūda, izlabošu! Varbūt vēl kāds vērīgāk palasīs un kopīgiem spēkiem nonāksim pie skaidrības. Vajadzēja tādu pārskatu taisīt jau sen un tagad tikai papildināt, bet visu laiku cerēju, ka to darīs kāds jaunāks un acīgāks. Man ļoti gribas, lai visi KK oficiālie dokumenti - noteikumi, izmaiņas būtu atrodami vienā vietā un būtu pilna skaidrība, kurus no konta izrakstā redzamajiem +punktiem tur ieskaita. Vairums spoku tajā slikti orientējas, pat par klanu čatu nezina.  

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 21.12.16 09:22
2
0

 

http://spoki.tvnet.lv/tops/klani

Atver klanu TOP. Zem klana, kuram piederi Tu, ir norāde Čat>>

Uzklikšķini un pieslēgsies sava klana čatam. Vari tur čatot tikai ar sava klana biedriem. Katram klanam ir sava čata vieta. Citu klanu biedri tur nevar pieslēgties un noklausīties. Nekādu cenzūru neesmu manījusi. Varbūt arī tāpēc, ka neko cenzējamu neviens nav centies ierakstīt.

 

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 21.12.16 09:10
2
0

atbildot uz rasiks komentāru " Labošu mazliet vēlāk, gan jau būs vēl kāda kļū... " Pamanīju, ka 4. nedēļā zilās komandas nosaukums nav pareizs - Jangbi rollers bija klana nosaukums gan 4., gan 5. nedēļā. 

Scorpio3 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa DeputātsMedaļa Sensācija
  Scorpio3 21.12.16 00:42
2
0

atbildot uz rasiks komentāru " Zem TOP 100 pelnītāji vari ieraudzīt no... " Tā pat nekonkrēta atbilde, daudzko skaidrības netika ieviesta, tikai vairāk jautājumi. Neatradu tos pelnītājus gribēju noskaidrot, kas tas pa čatu, kura saita čats tas ir, un kāds labums no tā čata, kāda veida čats tas ir, kas viņos vr piedalīties, vai cenzura ar atļauta?

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 21.12.16 00:32
2
0

Zem TOP 100 pelnītāji vari ieraudzīt norādi uz ieeju čatā.

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 20.12.16 22:07
2
0

Nedomāju, ka mana piedalīšanās pasliktinātu rakstu kvalitāti vairāk par nepiedalīšanos. Svarīgi, lai nebalsotu tikai punktu pēc.

Stasits avatars
Medaļa KukijsMedaļa KukijsMedaļa Recidīvists
  Stasits 22.12.16 23:23
2
0

atbildot uz Raziels komentāru " Veči laupītāji, mēģinām nelikt joku sad... " Jeb vienkarsi samazinajies aktivo dalibnieku skaits, nav vairs kas verte.

rasiks avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa AutoklikerisMedaļa Veiksmes lāde
  rasiks 22.12.16 23:54
0
0

atbildot uz mellom komentāru " Nu gan Tev apņēmība to visu piefiksēt o... " Lai  tukšgaitā skrējēji pa diagonāli vēlāk nesagroza faktus un netaisa falšu vēsturi