local-stats-pixel

Par KK22

 304  1

Klanu kari izvēršas par konkursu - ilgdzīvotāju. Rit spēles 7. nedēļa. Spēlētajiem uzkrāta pirmā pieredze, piedzīvoti uzvaras prieki un zaudējumu rūgtums. Organizātori veikuši uzlabošanas darbus un vairākas noeikumu izmaiņas.

Rakstu šo rakstu tiem, kam spēles gaitā patīk iedziļināties vairāk kā parastam spēlētājam, kurš pat nezina, ka ir tajā iesaistīts.

Sagatavoju pārskata tabulu par, manuprāt, interesantākajiem spēles momentiem pašā spēles galvgalī - t.i. kā mainās spēles līderi un klanu nosaukumi. Biju paredzējusi to publicēt no rīta, bet vakar vakarā gadījās kļūme un savu vakardienas darbu nejauši izdzēsu. Pēc mierīgi izgulētas nakts ķēros pie restaurācijas darbiem. Piedāvāju interesentiem kopā ar mani pakavēties atmiņās. Man pašai vairāki jautājumi palikuši neskaidri. Ceru ar Jūsu palīdzību noskaidrot. Skatāmies kopā.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 22

0/2000

Kā vienmēr darbs ieguldīt emotion

 10  0 atbildēt

Vai Tevi tas traucē? Vismaz Tev sagādāju baudu ielikt mīnusu.

 9  0 atbildēt

Kops pagajusas pirmdienas neesmu gajis SpokiJoku sadala, baidos redzet kas tur ir sadarits. emotion

 9  0 atbildēt

2. nedēļa nepareiza - uzvarēja sarkanie nevis zaļie. 

 6  0 atbildēt
Cilvēkiem darīt nav ko.
 6  0 atbildēt

Pēc trešās nedēļas no KK izstājos, mani neapmierinaja noteikumi, un tik daudz nekvalitatīvi raksti paradījās, lai tikai vairāk punktu iegūtu. Pagaidām ieturu pauzi, jo nav iespējams objektīvi novērtēt rakstus. Tās ir manas personīgās domas, kvantitāte negarantē kvalitāti. Jauku vakaru.

 3  0 atbildēt

Veči laupītāji, mēģinām nelikt joku sadaļā visādus atkritumus- skatos, plusiņu paliek baigais minimums- tautai sāk riebties tā baisā haltūra. 

Nevajag akurāt izraut govij tesmeni, lai dabūtu vairak piena.

 3  0 atbildēt

Nedomāju, ka mana piedalīšanās pasliktinātu rakstu kvalitāti vairāk par nepiedalīšanos. Svarīgi, lai nebalsotu tikai punktu pēc.

 2  0 atbildēt

http://spoki.tvnet.lv/tops/klani

Atver klanu TOP. Zem klana, kuram piederi Tu, ir norāde Čat>>

Uzklikšķini un pieslēgsies sava klana čatam. Vari tur čatot tikai ar sava klana biedriem. Katram klanam ir sava čata vieta. Citu klanu biedri tur nevar pieslēgties un noklausīties. Nekādu cenzūru neesmu manījusi. Varbūt arī tāpēc, ka neko cenzējamu neviens nav centies ierakstīt.

 2  0 atbildēt

Kas ir tie VISSI, kas zin par šo čatu, jo es par to noteikti neesu informēts, tā pat kā man apkārtējie

 0  0 atbildēt

Nu gan Tev apņēmība to visu piefiksēt o_0

 0  0 atbildēt