Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
1248

Šajā rakstā esmu apkopojis pēdējo gadu šaušalīgākos noziegumus Latvijā.

Pirmā daļa ir šeit http://spoki.tvnet.lv/tribine/Noziegumi-kas-sokeja-Latviju/389238

Kaspars... Autors: Kornēlijs Zipidrics Noziegumi, kas šokēja Latviju (2)
1.

Kaspars Petrovs. 

Laikaposmā no 2000. līdz 2003. gadam Petrovs, Rīgā nogalināja 13 cilvēkus, kopumā viņš tika vainots 38 slepkavībās. Visi upuri bija pensionāri. Savu upuru dzīvokļos viņš iekļuva uzdodoties par gāzes skaitītāju pārbaudītāju. 2005.gadā Petrovam piesprieda mūža ieslodzījumu. Viņš tiek dēvēts par Latvijas bēdīgi slavenāko sērijveida slepkavu.

Diānas Kozlovskas... Autors: Kornēlijs Zipidrics Noziegumi, kas šokēja Latviju (2)
2.

Diānas Kozlovskas slepkavība. 

2007.gada 14.augustā, 10 gadus vecā Diāna Kozlovska izgāja no savām mājām Dobelē, K.Barona ielā un pazuda bez vēsts. Pēc gandrīz mēnesi ilgas meklēšanas, meitenīte tika atrasta mirusi, viņas līķi atrada netālu no mājām vietā, kur policija jau vairākkārt bija pārmeklējusi. Līķis tika atrasts ar vardarbīgas nāves pazīmēm un aizdomās par slepkavību tika aizturēti Diānas māte un patēvs, kuri savu vainu noliedza. 6 gadus vēlāk notika tiesas prāva, kurā abi apsūdzētie vecāki tika attaisnoti pierādījumu trūkuma dēļ. Pēc pēdējām ziņām, šī slepkavības lieta tika nosūtīta atpakaļ prokuratūrai. Joprojām nav zināms, kas un kādēļ noslepkavoja Diānu Kozlovsku. 

Grupveida izvaroscaronana... Autors: Kornēlijs Zipidrics Noziegumi, kas šokēja Latviju (2)
3.

Grupveida izvarošana Liepājā 2010.gadā.

2010.gadā notika viens no pēdējo gadu laikā nežēlīgākajiem noziegumiem, 10 piedzērušies puiši ballītes laikā izvaroja 2 meitenes, no kurām viena bija nepilngadīga. Par noziegumu policijai paziņoja kaimiņi dzirdot kā meitenes bezpalīdzīgi kliedz no sāpēm un sauc pēc palīdzības. Ieejot dzīvoklī policistiem pavērās šausminošs skats: vairāki puiši bija uzrāpušies uz meitenēm, turēja viņas, sita un uz maiņām izvaroja. Aizturētie izvarotāji bija vecumā no 19 līdz 23 gadiem. 5 gadus pēc šī nozieguma tikai viens apsūdzētajiem izcieš reālu cietumsodu, pārējie esot nozuduši un tiekot meklēti.

Māte ar 2 bērniem no tilta... Autors: Kornēlijs Zipidrics Noziegumi, kas šokēja Latviju (2)
4.

Māte ar 2 bērniem no tilta ielec Ventā. 

2013.gadā kāda sieviete kopā ar saviem 2 un 3 gadus vecajiem zēniem no tilta ielēca Ventā. Sievieti izdevās izglābt, tomēr abi bērni noslīka. Par notikušo tika ierosināts kriminālprocess par slepkavību. Kā atklājās izmeklēšanas gaitā sieviete jau ilgstoši bijusi depresijā un bez darba, vairākkārt lūgusi palīdzību sociālājā dienestā. Pēc psihiatriskās ekspertīzes veikšanas sieviete tika atzīta par nepieskaitāmu un tādēl paredzams, ka viņai netiks piemērots cietumsods. 

 

Traģēdija Baložos2014gadā... Autors: Kornēlijs Zipidrics Noziegumi, kas šokēja Latviju (2)
5.

Traģēdija Baložos.

2014.gadā šaušalīgs noziegums notika Baložos, netālu no Rīgas, tur kādā dzīvoklī atrasti divi miruši puisēni-pusotra un trīs gadus veci. Bērni atrasti guļot ar seju pret spilveniem, tākā policijai uzreiz radās aizdomas par slekavību. Policija apcietināja abu bērnu māti, kurā arī bija pirmā, kas paziņoja mediķiem par notikušo nelaimi. Pēc bērnu mātes skaidrojuma, viņa uz stundu esot izgājusi no dzīvokļa un atgriežoties atradusi abus bērnus mirušus. Bērnu mātei Gintai (attēlā) tika izvirzīta apsūdzību par slepkavību, tomēr pagaidām trūkst pierādījumu pret viņu, savu vainu viņa neatzīst. Pēc jaunākajām ziņām, joprojām turpinās kaimiņu pratināšana, ir izvirzītas dažādas teorijas, kādēļ māte vēlējās nogalināt savus bērnus, viņa pat esot internetā meklējusi dažādas nogalināšanas metodes. 

Imantas pedofīls2014gada... Autors: Kornēlijs Zipidrics Noziegumi, kas šokēja Latviju (2)
6.

Imantas pedofīls.

2014.gada sākumā kāds vīrietis Imantas rajonā Rīgā liftā iegrūda divas mazas meitenes un veica netiklas darbības pret viņām. Tā paša gada oktobrī, Zasulauka rajonā notika seksuāls uzbrukums 13 gadīgai meitenei. Policija uzsāka plašu pedofīla meklēšanas operāciju, kuras laikā, tika pārbaudīti vairāk kā 1000 iespējamo vaininieku. Imantas pedofīls beidzot tika notverts 2015.gada augustā, viņa vārds netiek atklāts, tomēr tas ir kāds 20 gadīgs jaunietis. Šobrīd turpinās pierādījumu vākšana un tā dēvētais Imantas pedofīls atrodas aiz restēm Rīgas centrālcietumā.

Tēvs un dēls vairāku gadu... Autors: Kornēlijs Zipidrics Noziegumi, kas šokēja Latviju (2)
7.

Tēvs un dēls vairāku gadu laikā izvarojuši mazu meitenīti.

Šogad atklātība nāca šokējoša lieta- Liepājā, laikaposmā no 2009. līdz 2014.gadam kāds vīrietis izvaroja mazu meitenīti, turklāt sākot ar 2011. gadu perversībās pret šo meitenīti iesaistījās arī vīrieša 22 gadus vecais dēls. Kad nekrietnās izvirtības pret meitenīti tika uzsāktas viņai bija tikai 5 gadi. Izmantojot savu autoritāti, vīrieši dažādos neķītros veidos apmierinājuši savu dzimumtieksmi, nosakot - ja meitenīte piekritīs neķītrajām rīcībām, viņa drīkstēs skatīties multiplikācijas filmas. Vīrietis meitenītes priekšā atkailinājies un veicis vēl veselu virkni netiklu darbību vairāku gadu garumā. Sākotnēji abi vīrieši savu vainu noliedza, tomēr pēc tam atzinās. Pats šokējošakais šajā lietā ir tiesas piespriestais sods abiem izvarotājiem: vecāko vīrieti sodīja ar 240 stundām piespiedu darba un probācijas uzraudzību uz 1 gadu, dēlam piesprieda 200 stundas piespieda darba un probācijas uzraudzību, kā arī dažādas kompensācijas. Lieki teikt, ka sabiedrība par šādu tiesas spriedumu bija neizpratnē un šokā, prokurore izteicās, ka viņas prāt šis noziegums nav tik smags, lai par to piespriestu cietumsodu. 

2
1248
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [45]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
KremljaTrollis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Vidusskolnieks
  KremljaTrollis 16.12.15 20:58
98
1

Stulbā Liepājas tiesu sistēma   

Prominent avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Vienu jau varMedaļa Neglītais džemperis
  Prominent 16.12.15 23:05
46
0

Te tak Latvija, tiesas sistēma vienmēr bijusi zem katras kritikas..

Anonīms
Anonīms 16.12.15 21:20
35
0

uzpipā zāli,jamet cietumā,izvarotājus lai tik staiga??vai nav debila valsts??

kazim avatars
Medaļa Spoks
  kazim 16.12.15 21:51
32
1
Piekritu Anonima komentaram.par narkotiku lietosanu liek uz 10gadiem cietuma,a visadi pedofili un izvirtuli uz brivam kajam.ar tiesu sistemu tiesam nav kartiba,ka tadi cilveki var but uz brivam kajam.
Chingchongchang avatars
Medaļa Mis Spoce 2017Medaļa Most WantedMedaļa Dienas doma
  Chingchongchang 20.01.16 17:27
29
0

Bļāviens, kā uzkurina Latvijas tiesu sistēmas. Par pedofīliju, izvarošanu vai slepkavību  IR JĀSODA! Un tā pamatīgi, lai saprot ,ka tā darīt nevajadzēja. Kas ir tās 200 h ? Bļa, man par sliktām atzīmēm bija gan pērieni pa dirsu, mājas arests uz nedēļu utt.  Ja es sastādītu likumus... bļā.. 

Anonīms
Anonīms 16.12.15 21:06
24
0
Nav tik smags? Man liekas, viņu pašu vajadzētu izvarot, lai kaut ko saprastu.
princeSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas doma
  princeSS 17.12.15 12:47
18
0

Uzskatu,ka jebkāda netikla rīcība pret nepingadīgu personu ir sodāma ar brīvības atņemšanu!Vienalga,vai netikli pieskārās vai seksuāli izmantoja, pat ja liek darīt netiklas darbības un ne tā paskatās!.Tas nav normāli!Kā vispār kādam ir tiesības izpostīt otra dzīvi?

Zirgalops avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Zirgalops 03.10.16 16:09
16
0

Par pēdējo esmu vienkārši nesaprašanā,kā viņa vēl amatu nav zaudējusi. 

killmethreetimes avatars
Medaļa Spoks
  killmethreetimes 21.12.15 21:16
15
0

Personigi, piekritu, Latvijas piespriestie sodi ir parak maigi, agrak pat ja kaķi nositi, tevi cietuma ielika uz cik gadiem jau, tagad, ir tadi sodi, ka nav sodu, jebkurs noziegums sada vieda, ir liels, nav svarigi, kas dara un kam, vaininiekiem ir jaizcies un jaatbild par noziegumiem! Latvija sodi tagad ir tadi, ka tu apzagtu benzintanku! Stulbums, sadus cilvekus, vispar, nekad uz brivam kajam nevajag laist vala, it ipasi izvarotaji, slepkavas, vini nekad nemainisies, vini ir slimi un nepieskaitami! Pat cietuma sadus cilvekus neieredz!! 

Zirnekliss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Zirnekliss 16.12.15 20:46
14
0

Kas par cilvēkiem...

Yanara avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa NostradamsMedaļa Moderatora favorīts
  Yanara 20.01.16 13:12
13
0

Es nebrīnīšos ja pēdējā stāsta meitenīte pieaugusi izjutīs pretīgumu pret vīriešiem un kļūs par lesbieti. Man liekas, ka vairums pēc pārciestām bērnības traumām kļūst. Ļoti, ļoti žēļ, ka ir tādi pretīgi cilvēki. 

Ūdensvīrs avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  Ūdensvīrs 16.12.15 20:55
13
0

pabiras..

Aura X avatars
Medaļa SEOMedaļa Kalnu kristālsMedaļa Spoks
  Aura X 16.12.15 21:54
11
1

Tiem, kas klūp krāgā Liepājas tiesai, vispirms vajadzētu noskaidrot, par ko tos abus vīriešus tiesāja, kas cēla apsūdzību un uz kāda panta pamata. Apsūdzība par izvarošanu tur nebija. Beidziet vienreiz lasīt dzelteno presi, bet paši izpētiet. Un Lāčplēša ielas lietā arī stāstam ir divas puses. Vietējie zina arī otro.

latmanis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Sponsora favorīts
  latmanis 17.12.15 03:51
10
0
92.gadā divi brāļi sadomāja pārņent biznesu,pirms tam nogalinot 3 firmas darbiniekus.Tamdēļ pirnais brālis ņēma rokās cūku kaujamo tuteni un gāja iekšā telpā kur atradās šie 3 darbinieki un visus nogalināja ar nazi,kamēr otrais stāvēja pie durvīm ar uzgrieztu radio atskaņotāju,lai neviens nedzirdētu kliedzienus.Pirmais dabūja 15 gadus.otrs ar radio 11.Nu jau abi brīvbā. ---------------- 2000.gadā divi sadomāja nogalināt kādu pazīstamo hospitāļu ielā.Iegāja pie tā ciemos.un nožņaudza.bet dzīvokli pārdeva viltojot dokumentus.vēlāk.Tikmēr dzīvoja šaj dzīvoklī kopā atrodoties ar līķi.Kad līķis sāka pūt un smirdēt sazāģēja to pa daļām ar zāği un aiznesa noslēpt uz netālajiem kapiem kapličā.Pēc tam izmeklēšanā noskaidrojās ka ir nogriezuši galvu kādai sievietei jelgavā lai pievāktu viņas auto,un aprakuši.Vienam iedeva 18 ,otram 20 gadus.Tūlīt jau nāks ārā. ------------- 2000.gadā viens izdomāja veidu kā pelnīt naudu.Kāpa iekšā taxi un pa ceļam pārgrieza šoferiem kaklu ar nazi.Ar šādu metodi nogalinot 3 šoferus.Dabūja 20 gadus cietumā.No kuriem 15 nosēdēja un jau iznāca ārā par labu uzvedību. -----
Whitelady avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Spoks
  Whitelady 03.10.16 19:29
7
0

Unikali tiesas spriedumi,tas ir loti bedigi,ka noziedznieki netiek pienacigi soditi.

Sanders avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa ZebraMedaļa Burvju klana biedrs
  Sanders 16.12.15 21:12
6
0

atbildot uz Zirnekliss komentāru " Kas par cilvēkiem... " Ja vispar tadus var saukt par cilvekiem

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.04.16 14:31
6
1

Baložu lieta - man joprojām šķiet, ka tā sieviete nav vainīga.  Imantas pedofīls ir izdomāts tēls policijas tēla spodrināšanai.

princeSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas doma
  princeSS 17.12.15 12:49
5
0

P.S.Un tās mātītes,kuras izlemj dzīvot vai nedzīvot bērnam, tās arī aiz restēm.

egaegaega avatars
Medaļa StudentsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  egaegaega 17.12.15 15:00
5
0
Tas kas man ir stāstāms pārspēj visu. Pirms apmēram 45 gadiem ciemā kurā es ieguvu pamatizglītību notika kas tāds kas pārspēj jebkuru slimu šausmu stāstu. Ciemā agrāk bija ļoti daudz iedzīvotāju. Bija arī dzērāju gimenīte kurā sastāvēja no diviem vecākiem mazuli un mazo (7 vai 6 gadi) Dzērāji gāja dzert ,bet mazais gribēja ēst ,bet nebija jau ko daudz domāt ,kamēr vecāki dzēra mazais taisījās ēst savu mazo māsiņu kuru bija sagriezis un izscepis. Nekas nenāca mazā mutē jo dzērāji bija ātri atpakaļ.
im mad cuz u bad avatars
Medaļa Nedēļas hītsMedaļa SensācijaMedaļa Maģistrs
  im mad cuz u bad 17.12.15 13:02
5
0

ja tā tiešām viss kā te ir sarakstīts, tad jābrauc prom no Latvijas, kaut arī man tāda doma piemklē reti..

« 1  2  3 »