44

 659  5

Šodienas Spoki mani nebeidz pārsteigt. Negatīvi. Jacky uzdarbojas ne pa jokam aizliedzot dzēst rakstus. Man ir saprotamas rūpes par šī portāla kārtību un atbilstību likumiem, jo manā skatījumā likums ir radīts, lai kalpotu cilvēkiem kopējā labuma vārdā un tas mums nodrošina izvēles iespējas. Tikai rūpējoties par kārtību nevajag aizmirst par lietotājiem, kas šeit ikdienu pavada daudz laika, lai piedāvātu ekskluzīvu skatījumu uz pasaules lietām. Tie ir dārgie autori un viņu uzticamie sekotāji, kuriem ir ne mazāk ekskluzīva iespēja novērtēt ko autori ir piedāvājuši plašākai publikai. Ja nu ir sanācis čiks un gaidīto uzslavu vietā par rakstu sabirst mīnusi, tad autoram vajadzētu varēt šo ķiņķēziņu izlabot vai pat izdzēst. Lai gan internets pacieš visu, ko tajā sastūķēs, tomēr spoku lietotāji ir jūtīgāki, kā arī ir spiesti pakļauties likumdošanai un visiem ir saistošs jēdziens "intelektuālais īpašums", kas ir tik pat kā fizisks privātīpašums. Lai arī virtuāls, tas pieder autoram, kam arī piekrīt spoki savos noteikumos.

Komentāri 44

0/2000

Laiks revolūcijai!!! Gāzt prezidentu!!! Gāzt prezidentu!!!

 

http://s5.pikabu.ru/post_img/big/2015/01/08/10/1420734514_213501322.jpg
 42  0 atbildēt

Ja spoki tagad masveidā pieprasītu veco rakstu labošanu, tad dēļ pārslodzes visiem lietotājiem būtu jāuzliek redaktora statuss, lai varētu tikt galā ar pieprasījumiem.

EDIT: Nē, es neaicinu tieši to darīt, es to aicinu netieši

 28  0 atbildēt
Es arī esmu pret aizliegumu!
 20  0 atbildēt

Domāju būtu arī labi, ja būtu tāda iespēja nosplēpt rakstu, ja kad esi publicējis vari jebkurā brīdī noslēpt rakstu no citu acīm un publicēt kādā citā laikā kad spokos neuzdarbojas dienas anonīmie troļļi un pesimisti.

 17  0 atbildēt

Mūnvalkeru par prezi!!!

 14  0 atbildēt

RAKSTU BOIKOTS!

 14  2 atbildēt

Jā jā es tev piekritu ar visām četrām!!!!!!

 10  0 atbildēt

Labs raksts, jo es ar īsti neatbalstu šo jauno štelli

 9  0 atbildēt

Es neredzu šim aizliegumam jēgu, Ja jau portāls patur arī dzēstos rakstus. Ja lietotājs rakstu ieliek, tad arī vajadzētu atļaut darīt ko grib ar savu rakstu - vismaz dzēst vajag atļaut. Ja būtu kaut vai pabrīdināts par šādu aizliegumu, būtu laboti/dzēsti mani vecie raksti... Tāpēc esmu pret šo visu padarīšanu, ka tiek ierobežoti parastie lietotāji pat tik daudz, ka vairs lietotājam nebūs vara pār saviem rakstiem, vismaz dzēšanas dēļ. Ja jau kāds ieliks ko LR likumdošanai neatbilstošu, tāpat to pamanīs redaktors, admins vai parasts lietotājs, kas nosūdzēs. Neatbilstošas informācijas likšanai vecajos rakstos vispār jēgu neredzu - skatījumi jau neaugs, ja paceļot to tāpat izdzēstu.

 10  1 atbildēt

http://tinypic.com/r/168bygp/8

-----------------------------------

Mani fascinē, ka aizliegums dzēst rakstu pēc 7 dienām jau darbojas pirmajā pusstundā/dienā pēc raksta izveides.

 8  0 atbildēt

Prieks, ka spokos ir kāds, kas spēj tik labi izteikt to, ko visi pašlaik jūtam, un uz šo problēmu reaģēt tik ātri. 

http://i.imgur.com/2hJofni.jpg

 6  0 atbildēt

Wnk jacky idejas aptrūkās yzlabojumiem un tpc ieviesa to kas pirmais ienāca prātā

 6  0 atbildēt

Jāsāk vākt paraksti  par rakstu dzēšanas,aizlieguma,atcelšanu!!!!  P.S. Vajadzēja vismaz uztaisīt aptauju,lai noskaidrotu spoku lietotāju viedokli par šo sviestu.

 5  0 atbildēt

Atbalstu! un atbalstu arī iespēju neierobežot laika posmus, kad drīkst labot rakstus!

 5  0 atbildēt

Tā starpcitu runājot nez kāpēc Spoki nevēlas izmantot bekapus, kas ir vislabākais risinājums šim. Turklāt ko te muldēt ka lietotājam dzēšot rakstu tas tiks izdzēsts? Visiem (vismaz programmētājiem) skaidri zināms, ka dzēsts nozīmē tikai to, ka datubāzē laukā dzēsts 0 nomainās uz 1 un jebkurā laikā tas ir atkal atjaunināms. Ja jau policijai vajadzētu utml., tad ar to tā kā pietiktu. Bekapi + šis = neredzu problēmas.

Mazie spoki netiek ar datubāzes lietām galā, ar kurām tiek mierīgi galā milzīgais facebook...

 3  0 atbildēt
I avatarsI

Interesanta gan šodien izrāde lasu un rēcu kā visi cepas

 3  0 atbildēt
Ož pēc revolūcijas!
 2  0 atbildēt
Šis raksts ir daudz populārāks kā tas kur aprakstīti tie notiekumi... kas drīz tiks mainīti (ja vēl nav)
 1  0 atbildēt

Āmen

 0  0 atbildēt