10

 97  0

Saskaņas centra ziedotāju fantastiskā pašaizliedzība nerimst: 1969. gadā dzimusī Margarita Juriņenoka nespēj samaksāt ne par gāzi, ne dzīvokļa kredītu, taču viņa it kā spējusi atrast 3000 latu, ko noziedot šai partijai, - šādus datus rāda publiskās datu bāzes.

Izmantotie avoti:
http://pietiek.com/

Komentāri 10

0/2000

sc lozungs ir nevis gods kalpot Rīgai, bet gan gods kalpot kremlim tur jau sen viss skaidrs, kā labā šie strādā, išakovam un viņa brālībai ir laikam dots uzdevums nolaist Latviju līdz klinķim, vismaz tāds priekštats man radies. Un "ziedotāji" ar visām shēmām nebūtu tas lielākais ļaunums, skatoties uz citiem viņu grēka darbiem. Krievu partijām pēc idejas nevajadzētu vispār būt nedz domē, nedz balsstiesībām, kā tādām, lai viņi lasās uz savu rašu un tur taisa revolūciju. Man jau sāk apnikt šitie gaisa jaucēji!

 16  0 atbildēt

Rīgas domē sagrābtās naudiņas atmazgāšanas princips: ja ziedotu tas, kurš sagrāba to naudiņu, tas momentā nonāktu ķurķī, tāpēc naudiņas sagrābējs vienojas ar saviem vēlētājiem, ka par kapeikām tie dalīsies ar saviem kontu nr un pases datiem, lai caur tiem izpumpētu naudiņu. Tālākais jau vienkāršāk - paļāvīgākie vienmēr būs tie, kuri ir pliki un nabagi savā esošajā situācijā, tāpēc pieķeršanas gadījumā no viņiem tikai cauras bikses atņemt... 

 8  0 atbildēt

Zinu,ka nav viduslaiki,bet es nesaprotu,kāpēc nenotiek revolūcija? Tāda,kāda tā bija tad,nežēlīga un postoša...

 7  0 atbildēt

haha, a kurš ir redzējis Rīgas karogu jauno?:D man mūzīgi tam ejot garām ir vairāk Krieviska nevis Latviska sajūta :D tas tā, for the record))) 

 2  0 atbildēt