Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
711
Sievu aizdoscaronanaSenie... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
1.

Sievu aizdošana

Senie arābi (vēl pirms visas tās islama padarīšanas) pazina tādu lietu kā sievu aizdošanu. Šai tradīcijai bija ne tikai politiskais/ekonomiskais pamats, bet tā arī deva lielu ieguldījumu arābu gēnu dažādošanā. Lielākoties ar to nodarbojās zemāka slāņa ģimenes, kuras gribēja, lai viņu dzimtā ieplūst augstdzimušo vīru asinis. Tā nu šie zemāko slāņu vīri varēja aizdot savas sievas augstāko slāņu vīriešiem, lai tie viņas padarītu grūtas. Bērni, kas radās šī procesa laikā, tika uzskatīti par dzimušiem laulībā ar reālo vīru. Par tēvu tika uzskatīts vīrs, nevis bioloģiskais tēvs. Vīram vajadzēja vien aizsūtīt savu sievu pie attiecīgā augstmaņa uz mājām un gaidīt, kad viņa paliks stāvoklī. Un nebija jau svarīgi, vai tas aizņems 3 dienas vai vairākus mēnešus. Kas tajā laikā bija jādara vīram – jāatturas no seksa, lai sabiedrības acīs sievas sadabūtais bērns tiktu uzskatīts par viņa.

Krētiescaronu... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
2.

Krētiešu nolaupīšana

Homoseksualitāte senajā Grieķijā bija pilnīgi normāla lieta. Laikā, kad skolas un universitātes vēl neeksistēja, jaunajiem zēniem bija cits veids, kā apgūt medību un kaujas prasmes. Un šim veidam bija ciešs sakars ar gejiem. Toties krētiešiem pederastija bija mazāk akadēmiska, bet vairāk saistīta ar  pseidoizvarošanu, nolaupīšanu un romantisku aizbēgšanu no visa un visiem. Tā kā grieķi, īpaši krētieši, ļoti aizrāvās ar teātri, viņiem viss tas pasākums bija ļoti atstrādāts. Kā tas viss notika? Krētietis, ieraugot puiku, ar kuru gribētu pavadīt laiku divatā, ziņoja puikas draugiem par savu nodomu padarīt puiku par savu mīļāko. Šī ziņošana bija vajadzīga tamdēļ, lai puika varētu noslēpties, ja potenciālais vīrietis viņam nepatiktu, vai arī lai varētu sagatavoties nākamajam solim. Pēc dažām dienām krētietim bija jāatrod noskatītais puika un viņa draugu klātbūtnē viņš jānolaupa. Nolaupīšana bija beigusies veiksmīgi, ja krētietis puiku ir aiznesis līdz noteiktai vietai. Kad viss šis teātris ir beidzies, nolaupītājs puiku varēja vest pie dabas krūts, lai pavadītu laiku divatā. Kaut gan ne obligāti. Nebija nekas neparasts, ja šiem diviem pievienojās arī puikas labākais draugs. Ko tad viņi darīja? Nodarbojās ar vīrišķīgām lietām, piemēram, medībām, ēst gatavošanu, makšķerēšanu un seksu. Viss šis pasākums varēja ilgt tikai dažus mēnešus, pretējā gadījumā tas jau bija pārkāpums.  Pēc atgriešanās puika no nolaupītāja saņēma dārgas dāvanas, parasti karavīra formu, vēršus, dzeršanas kausu un labas drēbes. Pēc tam Zevam tika ziedots dāvātais vērsis, pēc kura puikas ģimenei, draugiem un visiem, kuri piedalījās nolaupīšanā, tika sarīkots mielasts. Pēc visa šī puika ieguva cieņu sabiedrībā.

 

Sekss bez... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
3.

Sekss bez ejakulācijas

Taoisms ir ticība qi – spēkam, kas atrodas visur un visos. Taoisms qi sadala divās daļās – iņ un jaņ (pozitīvajā un negatīvajā enerģijā) - , simbolizējot harmoniju starp labo un ļauno mums visapkārt. Cilvēkā ķermenī qi ieņem jing formu (dzīvības devēju); taoisti uzskatīja, ka jing izsīkums izraisa slimības un pat nāvi. Vislielākais jing nesējs ķermenī bija sperma. Šis uzskats noveda pie tā, ka taoisma sekotāji uzskatīja, ka vīrietim nevajadzētu zaudēt pārāk daudz spermas. Tapēc senajiem ķīniešiem tika silti ieteikts iztērēt pēc iespējas mazāk spermas. Bet kur ir āķis? Ķīniešiem arībija uzskats, ka vairāk jing tu vari dabūt tad, ja pēc iespējas vairāk nodarbojies ar seksu, īpaši, ar skaistam jaunavām. Tāpēc ķīniešiem vajadzēja nodarboties ar vairāk seksu, bet lielo finālu tā arī nesasniegt.

Orālais sekss nāk no... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
4.

Orālais sekss nāk no dieviem

Orālais sekss pirmo reizi tika pieminēts jau seno ēģiptiešu mītā par Ozīrisa augšāmcelšanos. Tiek vēstīts, ka Ozīrisu nogalināja viņa paša brālis Sets, kurš viņu sakapāja gabalos un izkaisīja pa visu pasauli. Ozīrisa māsa-sieva devās bīstamā ceļojumā, lai salasītu visus Ozīrisa gabalus, lai atgrieztu viņu dzīvē. Viņa atrada visu, izņemot viņa vīrieša lepnumu. Negribēdama atdot vīru mirušo valstībai, viņa uztaisīja trūkstošo daļu no māla un iepūta dzīvību atpakaļ Ozīrisā. Varbūt pie vainas bija reliģija, ka ēģiptiešiem orālais sekss nelikās nekas nosodāms. Patiesībā tieši senie ēģiptieši vienlaicīgi ar feniķiešiem sāka izmantot sarkanu lūpukrāsu, lai reklamētu savas spējas sniegt orālu apmierinājumu. Turpretim senie romieši uzskatīja, ka orālais sekss ir pēdējais, ko vajadzētu darīt, nostādot to stipri zemāk par anālo seksu. Romiešiem pat bija savs mīts, ka tiem, kuri sniedz mutisku baudu, ir slikta elpa. Romieši tik ļoti necienīja mutiskās baudas sniedzējus, ka bieži vien pat neuzlūdza šādus cilvēkus uz viesībām. Visa šī nepatika pret orālo seksu varētu būt skaidrojama ar to, ka romiešiem bija pieņemts kā sveicienu izmantot buču uz lūpām. Bet nevarētu teikt, ka viņi to nepraktizēja. Par sliktiem uzskatīja tos, kuri baudu sniedza. Romiešiem pašiem dikti patika saņemt šāda veida baudu. Romieši bija pazīstami ar to, ka lika saviem vergiem un prostitūtām sniegt viņiem orālu apmierinājumu.

Faraona... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
5.

Faraona pašapmierināšanās

Kā jau mēs zinām, ēģiptiešiem bija savs savdabīgais uzskats par to, kā radās pasaule. Viņuprāt, Visums sākumā bija melna, haotiska zupa, no kuras vienā brīdī pēkšņi radās ola. No šīs olas izšķīlās dievs Atums (vai Ra, atkarībā no mīta). Pirmais, ko Atums izdarīja pēc izšķilšanās, bija .. masturbēšana. No viņa šļakatām radās dievi, kuri palīdzēja viņam izveidot Visumu un valdīt pār to. Šī ejakulācijas ideja bija tik ļoti iesakņojusies ēģiptiešu prātos, ka viņi uzskatīja, ka arī paisums un bēgums ir Atuma izpriecu rezultāts. Tā kā senie ēģiptieši uzskatīja, ka faraons ir viņu dieva Ra iemiesojums cilvēku pasaulē. Līdz ar to reizi gadā faraona uzdevums bija veikt rituālu, kurš nodrošina viņu dzīvības upes Nīlas turpmāku pastāvēšanu. Respektīvi, faraonam bija jāiet gar Nīlas krastu masturbējot, bet tā, lai šļakatas līstu ūdeni, nevis uz zemes, tādējādi dodot dzīvības spēku Nīlai. Visi pārējie vīri, kuri piedalījās ceremonijā, gāja aiz faraona un darīja to pašu, nodrošinot to, ka Nīlas spēks viņu nepametīs vēl uz gadu.

DildoVecākā atrastā akmens... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
6.

Dildo

Vecākā atrastā akmens ‘’rotaļlieta’’ ir akmens dildo, kas uztaisīts aptuveni 26,000 gadu atpakaļ. Cik gan izplatītas bija šāda veida rotaļlietas senajā pasaulē? Ļoti! Ēģiptē tiek uzskatīts, ka Kleopatra bija pirmā sieviete pasaulē, kas izmantoja vibratoru. Tā kā elektrības tolaik nebija, tad vibrējošo efektu ieguva, dārzenī ar tukšu vidu ielaižot dzīvas bites. Arī senajiem grieķiem un romiešiem patika rotaļlietiņas, tāpēc arī viņi nemitīgi izdomāja ko jaunu, lai padarītu dzīvi interesantāku. Viņi bija sapratuši, ka koka un akmens dildo nedeva to ‘’īsto’’ sajūtu, tādēļ izdomāja, ka varētu tos pārvilkt ar ādu.  Šadas rotaļlietas bija tik populāras, ka kādā izrādē grieķu sievietes liek izbeigt Peloponēsas karu, jo kara dēļ vairs netika ievesti ar ādu pārvilktie dildo. Ja labas sajūtas nesniedza arī ar ādu pārvilktās mantiņas, tad senie grieķi vienkārši izcepa ļoti cietu maizi un izmantoja to.

Augscaronā un... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
7.

Augšā un apakšā

Mūsdienās homoseksualitāti definē kā seksuālu pievilcību pret sava dzimuma pārstāvi. Savukārt senie grieķi un romieši neuzskatīja, ka šāda veida attiecības būtu kas savādāks par vispārpieņemtajām vīrietis-sieviete attiecībām. Erotiskas rotaļas starp vīriešiem nebija nekas slikts, ja vīrietis joprojām palika vīrišķīgs. Tas nozīmē, ka tas, kurš bija augšā, kurš vadīja procesu, joprojām tika uzskatīts par gana vīrišķīgu. Turpretim tas, kurš bija apakšā, jeb bija pasīvs, tika uzskatīts par sievišķīgu. Tolaik, ja gribējās kādu vīru apvainot, vajadzēja viņu nosaukt par ‘’apakšējo’’, tādējādi nosaucot viņu par samērā sievišķīgu, galīgi ne vīrieša lomai atbilstošu.

Piespiedu... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
8.

Piespiedu prostitūcija

Hērodotam bija daudz, ko teikt par asīriešiem, bet visvairāk sakāmā viņam bija tieši par asīriešu prostitūcijas rituāliem. Lai gan taustāmu pierādījumu tam nav, viņš aprakstīja, kā šis rituāls tika veikts. Visām neprecētajām sievietēm bija pienākums uz laiku kļūt par prostitūtām. Asīriešiem bija savs dievietes Afrodītes (Militas) kults. Viņi uzskatīja, ka sievietei, lai saņemtu cieņu, obligati ir jābūt seksam ar svešinieku Afrodītes templī. Katrai asīriešu sievietei, neatkarīgi no tā, vai viņa bija augstdzimusi vai nabadze, bija jādodas uz Afrodītes templi un jāpiedāvā sevi svešiniekiem. Lai atšķirtu sevi no sievietēm, kuras tajā brīdī nepiedalījās rituālā, viņai bija jāvalkā kronis, kas gatavots no auklām. Viņai bija jāsēž uz tempļa kāpnēm un jāgaida, kad kāds izrādīs interesi. Sievietei nebija tiesību kādu noraidīt. Bija jāņem pirmo, kurš viņu grib. Kad vīrietis bija atradis sievieti, kura viņam patīk, viņš viņai klēpī iemeta naudu un teica: ‘’Es tevi pieprasu dievietes Militas vārdā.’’ Pēc dzimumakta sieviete skaitījās ieskatījusies dievietes Militas acīs, līdz ar to viņai nekad vairs nebija sevi kādam jāpiedāvā. Hērodots gan uzsver, ka visbiežāk garās un izskatīgās sievietes ar rituālu tiek galā ātri, turpretim ne tik glītās tur sēž pat gadiem.

ZoofīlijaArī zoofīlija senos... Autors: The Diāna Neķītrības vēsturē
9.

Zoofīlija

Arī zoofīlija senos laikos nebija tabu. Ir atrasts 25,000 gadu vecs kauls, uz kura iegravēta lauva, kura laiza cilvēka dzimumorgānus. Kādā alā atrasts zīmējums, kurš tapis aptuveni 7.gs. pirms mūsu ēras, kurā attēlots vīrietis, kuram ir prieka brīdis ar ēzeli. Romiešiem zoofīlija bija vairāk kā māksla. Romiešu sievietes baudas gūšanai turēja čūskas. Zoofīlija bija populāra arī Kolizejā, kurā vīriešus un sievietes izvaroja dažādi dzīvnieki.  Ēģiptiešiem zoofīlijai bija reliģisks pamats. Ir saglabajušās ziņas, ka ēģiptiešiem nebija nekā parastāka par ēģiptiešu sievieti, kura nodarbojas ar seksu ar briedi. Savukārt ēģiptiešu vīrieši bieži izklaidējās ar kazām. Netika žēloti pat krokodili. Senie ēģiptiešu mednieki bieži vien ar krokodolu mātītēm vispirms papriecājās un tikai pēc tam nogalināja.

 

2
711
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Testu vecis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Testu vecis 27.11.16 15:48  
29
0
Viens no labākajiem rakstiem, kādu jebkad esmu lasījis!
Trojas Helēna avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ZiņnesisMedaļa Žurnālists
  Trojas Helēna 09.07.18 11:28  
20
0
atbildot uz MrCartoon komentāru " Pēc šitā raksta izlasīšanas man stāv.Ta... "

Nē. Dīvaini ir tas, ka Tu ar šo informāciju padalījies.
MrCartoon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  MrCartoon 27.11.16 17:37  
18
0
Pēc šitā raksta izlasīšanas man stāv.Tas ir dīvaini?
The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 27.11.16 17:40
13
0

atbildot uz MrCartoon komentāru " Pēc šitā raksta izlasīšanas man stāv.Ta... "

glockyo avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa SākumskolnieksMedaļa Trumpe
  glockyo 01.12.16 16:01
4
0

"Arī zoofīlija senos laikos nebija tabu. Ir atrasts 25,000 gadu vecs kauls, uz kura iegravēta lauva, kura laiza cilvēka dzimumorgānus. Kādā alā atrasts zīmējums, kurš tapis aptuveni 7.gs. pirms mūsu ēras, kurā attēlots vīrietis, kuram ir prieka brīdis ar ēzeli. Romiešiem zoofīlija bija vairāk kā māksla. Romiešu sievietes baudas gūšanai turēja čūskas. Zoofīlija bija populāra arī Kolizejā, kurā vīriešus un sievietes izvaroja dažādi dzīvnieki.  Ēģiptiešiem zoofīlijai bija reliģisks pamats. Ir saglabajušās ziņas, ka ēģiptiešiem nebija nekā parastāka par ēģiptiešu sievieti, kura nodarbojas ar seksu ar briedi. Savukārt ēģiptiešu vīrieši bieži izklaidējās ar kazām. Netika žēloti pat krokodili. Senie ēģiptiešu mednieki bieži vien ar krokodolu mātītēm vispirms papriecājās un tikai pēc tam nogalināja."

 Nabaga dzīvnieciņi.

       

MrCartoon avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  MrCartoon 04.12.16 15:32  
1
0
atbildot uz Misters Pelmenis komentāru " "Arī zoofīlija senos laikos nebija tabu... "Dzivnieciņi baudu saņēma!
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 25.04.19 22:35
1
0

9.  ar krokodīlu - KĀ? kāda veidā?  manuprāt tas pat fiziski nav iespējams.. 

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 08.07.18 12:47
0
0

Interesanti