2

 5  4
Rēzeknē notiks Latvijas Nedzirdīgos savienības forums "Vai Tu mani dzirdi?". Tas notiek cita lela projekta ietvaros "Klusās rokas". "Vai Tu mani dzirdi ietvaros notiks preses konference, gājiens ar ziedu un balonu nolikšanu, pie pieminekļa un koncertuzvedums (!!!). Foruma mērķis ir vairot sabiedrības toleranci pret cilvēkiem, kas sazinās zīmju valodā.


Nu kaut kas te īsti nav - koncerts nedzirdīgajiem, vēl varēja katram pa radio uzdāvināt. Un pasākuma un projekta nosaukumi vispār ir pērles!

Komentāri 2

0/2000
skumji, ja trūkst kāda maņa :( Šodien, stāvot pie pārbrauktuves un gaidot, kad tuvosies vilciens, skatījos tās sarkanās mirgojošās lampiņas skaņas pavadībā. Tas skaņas signāls laikam neredzīgajiem. Un tas es nodomāju, a ko darīt, ja kāds ne redz, ne dzird? Mok šīm dzelzceļa signālgaismām un skaņai vēl jāpievieno mikro zemestrīces efekts, lai pavisam handikapots cilvēks varētu sajust brīdinājumu? :)
 0  0 atbildēt
Man šķiet, sabiedrībai patiešām jākļūst iecietīgākai un jāuzzina, ka arī nedzirdīgie var sniegt koncertu. Viņi nedzird mūziku, bet dejo, piemēram, jūtot ritmu. Vai mācās runāt, sajūtot vibrācijas. Tur jau tā lieta, ka neskatoties uz to, ka nedzird, viņi ir tieši tādi paši, un grib iekļauties sabiedrībā tieši tāpat.
 0  0 atbildēt