Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
261

Labrīt visiem vasaras pēdējās dienās!

Šajā rakstā varēsim parunāt par visai sāpīgu tēmu mūsdienās - multikulturālisms.

!!Lūgums tekstus lasīt UZMANĪGI, lai nerastos nesaprašanas, pārprašanas un vispārējas informācijas izzīšana no pirksta, kura rakstā pat nav pieminēta!

!!Un vēl viens lūgums no autora - NOVERTĒJIET autora darbu!!! Tas ir svarīgi autoram un nav taču grūti nospiest "-" vai "+", pareizi?

Lai labi lasās!

------------------------------------------------------------ _!_---------------------------------------------------------

Citi mani raksti - ŠEIT

Kas ir... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
1.

Kas ir multikulturālisms?

Īsumā - multikulturālisms ir utopija (tieši tā pat kā komunisms visā pasaulē). Mazliet garākā izklāstā - tā ir ideoloģija par to, ka vienā konkrētā reģionā dzīvo vairākas rases, kultūras saplūst, reliģijas vienojas, visi ir vienlīdzīgi, nepastāv rasisms un visi dzīvo mierā un harmonijā. It kā... Kaut kādā pasakā... Bet kā ir patiesībā? Vai šāda ideja var pastāvēt un darboties?

Pasaka par skaisto... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
2.

Pasaka par skaisto vienlīdzību un multikulturālismu nedarbosies... Bet kāpēc?

Tapēc, ka praksē pierādās, ka pilnīgi atšķirīgas kultūras, reliģijas nevar sadzivot mierā un harmonija. Piemēru mēs redzam katru dienu - musulmaņi Eiropā. Asinis līst katru dienu. Musulmaņi pieprasa tiesības raksturīgas savai kultūrai un reliģiskajai idejai, kas ir pilnīgi pretējas Eiropas kristiešu idejai. Lūk, kur sākas bardaks. Katrai kultūrai ir savas uzvedības normas, savas ģerbšanās normas, savas dzimumu vienlīdzības normas un tādēļ nevar darboties sistēma, kurā vienai pusei sievieti ir ļauts nosist par krapšanu un sievietei ir jābūt satītai kā kūniņai, kamēr otrai pusei tas viss ir ne tikai nepieņemami un amorāli, bet par to draud arī sods. 

Citas kultūras... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
3.

Citas kultūras nereskpektēšana...

Tas arī ir tas ar ko saskaras valstis, kurās notiek kultūru saplūšana. Liela daļa migrantu nerespektē to valsts kultūru, kurā atrodas, bet cenšas UZSPIEST savas normas. Tas nav normāli un šajā vietā sākas naids, rasisms, radikāli paņēmieni un bailes. Ja tu brauc dzīvot uz svešu valsti, tad tev IR jārespektē kultūras un uzvedības normas, kuras darbojas valstī uz kuru dodies dzīvot un tev NAV tiesību pieprasīt, lai dotā valsts maina savas kulturālas normas, kuras tur ir darbojušās tur jau gadu simtus, tikai, lai izpatiktu tev. Diemžēl, liela daļa iebraucēju to nesaprot un aktīvi rīko demonstrācijas, kurās apgalvo, ka viņu tiesības tiek apspiestas... Un šeit mēs iebraucam pašā pretīgākajā sviestā.

Demonstrācijas mītiņi... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
4.

Demonstrācijas, mītiņi, tiesību apspiešana un visatļautība...

Jā, tas ir tas ar ko saskaras ASV, Vācija, Francija, Zviedrija un citas valstis, kurās migrantu pārsvars ir puse no oriģinalā iedzīvotāju skaita vai tuvu tam. Pie tam, šāds murgs ir, galvenokārt, novērojams balto valstīs. Bet es lieliski saprotu arī migrantus, jo Eiropas valstu līderi ir tīšām panākuši to, ka migranti šeit jūtās kā savās mājās, nerespektē valsts kultūru, bet cenšas ieviest savu. ES ļāva tam notikt, jo visi ir aizgājuši jau tik tālu liberālismā un cilvēktiesībās, ka vārdu "NĒ" vairs nedzirdēs, bet ja dzirdēs, tad visu mūžu būs jānostaigā kā rasistam. Es nesaku, ka liberālisms ir slikts, bet tas, kur tas ir aizgājis tagad, tas ir pārāķ tālu.

KultūrasnbspNEDRĪSKSTnbspsaplūstIedomājieties ka katra kultūra ir auksta glāze ūdens un katrs cilvēks kurscaron pārstāv scarono kultūru katru dienu iedzer pa malciņam un jūtas labi Ūdens tajā ir tīrs un gards Un tagad scaronim ūdenim pielej eļļu iemet kādu tomātu ieber smiltis pieliek mālus iemet vistas galvu  kurscaron scarono ūdeni pēc tam dzers Jā tā tas ir Nedrīkst ļaut lai sāktu saplūst kultūras vai rases jo agri vai vēlu kāds izrādīsies stiprāks un pārņems vadību iznīcinot veselu kultūru un tautu Un tas viss var pārvērsties vienā lielā putrainībā kurā neko nevarēs saprast un beigās viss paliks tik vienveidīgs ka dzīvot apniks pascaroniemnbs... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
5.

Kultūras NEDRĪSKST saplūst...

Iedomājieties, ka katra kultūra ir auksta glāze ūdens un katrs cilvēks, kurš pārstāv šo kultūru, katru dienu iedzer pa malciņam un jūtas labi. Ūdens tajā ir tīrs un gards. Un tagad šim ūdenim pielej eļļu, iemet kādu tomātu, ieber smiltis, pieliek mālus, iemet vistas galvu - kurš šo ūdeni pēc tam dzers? Jā, tā tas ir. Nedrīkst ļaut, lai sāktu saplūst kultūras vai rases, jo agri vai vēlu, kāds izrādīsies stiprāks un pārņems vadību, iznīcinot veselu kultūru un tautu. Un tas viss var pārvērsties vienā lielā putrainībā, kurā neko nevarēs saprast un beigās viss paliks tik vienveidīgs, ka dzīvot apniks pašiem. 

Ko darīt lai tas... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
6.

Ko darīt, lai tas nenotiktu?

Atbilde ir vienkārša - katram ir jāpaliek savā teritorijā. Āzija aziātiem, Eiropa eiropiešiem, Āfrika āfrikāņiem un tā mēs dzīvosim harmonijā. Nekā savādāk. Nekas slikts, portams, nenotiks, ja kādā valstī dzīvos pāris simti vai tūkstoši no citām kultūrām un rasēm, bet tas ir jākontrolē, to nedrīkst palaist pašplūsmā, nedrīkst ļaut uzsēsties sev uzgalvas, jaskatās, lai migranti nepadara oriģinālos valsts iedzīvotājus par minoritātēm. Nedrīkst darīt tā, kā ir izdarīts tagad - nekādas kontroles, visatļautība, pašplūsma, galvenais izdabāt, lai nebūtu skandāls bla bla bla... Un nav nekā slikta tajā, ja cilvēki noslēdzas savā valstī un nacionalizējas. Slikti ir tad, ja cilvēki nejūtas droši savā valstī, ja notiek kultūras mantojuma apdraudējums un notiek radikālas demonstrācijas.

Tas ir tas ko mēs esam... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
7.

Tas ir tas, ko mēs esam panākuši patreiz...

RacismfreeVarat saukt mani... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
8.

Racism-free...

Varat saukt mani par rasistu all you want, bet es neesmu rasists, es neesmu par genocīdiem, es neesmu par vardarbību pret cilvēkiem. Bet jā, nenoliegšu, ka es jūtos neērti kādā balto valstī ieskauts starp muslumaņiem un melnajiem, bet es labprāt ceļoju pa pasauli, iepazīstu jaunas kultūras un cilvēkus ( jā, es esmu bijis Āfrikā, bijis musulmaņu zemēs un man tur patika, jo tā ir cita kultūra un pieredze, man nepatīk, ka tas viss atrodas vietā, kur tam nav jābūt) Esmu pret to, lai tiktu iznīcināts kultūras mantojums, lai tiktu iznīcinātas rases un esmu par to, ka katrai kultūrai un rasei ir sava teritorija, kurā tām ir jāuzturās. Nedrīkst apsēst visu pasauli un bļaut, ka neviens tevi nemīl, ka apspiež tavas tiesības, visur ir rasisti un mērgļi. Tas ir nepareizi un ļoti nosodāmi. Lūdzu, nost ar radikālismu un liberālismu, sakārtosim savas valstis, sakārtosim Eiropu! 

 

NobeigumāPaldies visiem kuri... Autors: Jāņa oga Multikulturālisms - yay or nay?
9.

Nobeigumā...

Paldies visiem, kuri ir tikuši līdz šejienei. Droši, komentējiet, izsakiet savu viedokli, tikai lūdzu, bez nepamatotiem apvainojumiem. Paldies par uzmanību!

3
261
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [33]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
gattina avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KallaMedaļa Recidīvists
  gattina 29.08.17 20:22  
10
1
Izlasīju šo rakstu un arī rakstu par rasismu, un man patiešām ir prieks redzēt, ka kāds mūsdienās vēl domā ar galvu, analizējot radušos situāciju. Diemžēl 7. bilde pilnībā atspoguļo baiso mūsdienu realitāti. Baltās sievietes tiek izvarotas katru dienu no musulmaņu un melnajiem vīriešiem, un neviens nedara neko, jo šie vīrieši jau nākamajā dienā tiek izlaisti brīvībā, neizciešot ne dienu aiz restēm. Mēs tiekam pazemoti mūsu pašu zemē!
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 11:55
8
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Iesaki risinājumu, kurš nav pretrunā ar cilvē... " Vai nu cieni valsti, kurā esi un tās kultūru, vai sēdi savā valstī un veido savu valsti PATS! Esam aizgājuši par tālu ar visām cilvēktiesībām, liberālismu un tas, ko tu uzskati par veselo saprātu ( nāciet visi, mēs jūs visus mīlēsim ) ir prāta zaudēšanas pazīmes...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 11:43
7
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Musulmaņu reliģijā - varbūt. Bet musulmaņu re... " Daudzas lietas muslumaņu kultūrā un reliģijā ir pretrunā ar rietumu kultūrām un kristietību, tāpēc viņi pieprasa aizvien jaunas un jaunas tiesības, likumus utt. Tas nav ne normāli, ne pareizi. Un tas nav tālu arī līdz "sievu sišanai"...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 11:49
6
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Pieprasīt jau viņi drīkst, ja ir kļuvuši par ... " Pilnīgi nepareiza domašana... jau saknē...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.08.17 10:35
8
2

Tas ir nevis multikulturālisms, bet baltās rases genocīds.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 12:28
6
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Es neuzskatu, ka ir jālaiž iekšā visi, kas gr... " Nu tak tā uzreiz būtu teicis... Koloniālisma laikmeta migranti pa lielai daļai ir asimilējušies kultūrā, kurā atrodas, protams, ir tādi, kuri vēl aizvien uzskata, ka viņu kultūra ir pārāka, tad nu šādi tipāži ir jāsoda - vai nu lai iemācās cienīt, vai izmetīs no valsts. Bēgļus var neņemt. Viņi paši necīnās par savu zemi, bet steidz meklēt glābiņu uz attīstītākām valstīm, no kurām pieprasīt tūkstošu pabalstus. Viņiem apkārt ir valstis, kurās nav kara, kurās ir viņu kultūras, bet nē, viņi skrien uz bagātākajām Eiropas valstīm. Pasaule tāpat ir pārapdzīvota, ja nemāk izdzīvot un turēties par savu zemi, lai mirst nost!

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 11:30
6
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Rakstā ir sarakstīts tik daudz muļķību,... " Musulmaņu reliģijā ir pilnīgi likumīgi nosist savu sievu pat ja ir tikai aizdomas, ka sieva ir krāpusi. NEVAR koeksistēt pilnīgi atšķirīgas kultūras, tas novedīs pie iznīcības. Es minēju, ka nekas traks nebūs, ja valstī dzīvos pāris simti vai tūkstoši citu kultūru pārstāvji. Ļaušos atgādināt, ka Eiropas valstu kultūras nav tik ļõti atšķirīgas, kā tas ir ar arābiem vai aziātiem. Pat ja arī Francijā vai Vācijā ir tikai 10% musulmaņu - paskaties, kas tur darās. Kas notiks, ja būs 50%? Un es nesaku, ka ir jāsēž savā valstī un jānacionalizējas ( god dammit, ievads uz tevi neattiecas? ). Es teicu, ka NAV NEKAS slikts tajā, ja kāda tauta izdomā noslēgties un nacionalizēties. Es nesaku, ka tas tagad ir jādara visiem. Pie tam, ja migranti, grib Eiropas labklājību, tad varbūt tā labklājība viņiem ir jāizcīna pašiem savā valstī, nevis janāk te un jāsēžas un kala vārgajiem EU politiķiem?

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 14:45  
5
0
atbildot uz 9K116 komentāru " Nu bet Tu tak piekritīsi, ka gludi skūts Eiro... "Vispār nē, jo treniņbikses un skuvums nav kultūra, bet modes trends...
9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 30.08.17 09:48
5
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Kurā vietā es uzspiežu savu viedokli? Nosaucot ... " A Tu ievēro, ka pēdējā laika bēgļu masas primāri nāk no zemēm, kurās ne bez Rietumvalstu palīdzības nogāza vai vismaz mēģināja nogāzt `diktatorus` - sk. Irāku, Lībiju un Sīriju. Pirms demokratizācijas tur bija vairāk vai mazāk miers un nekādas bēgļu plūsmas neģenerējās

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 19:11  
4
0
atbildot uz Ulrihs komentāru " Neskarot apspriesto problēmu gribēju ja... "Kurā vietā es uzspiežu savu viedokli? Nosaucot multikulturālismu par utopiju? Well... Liela daļa pasaules to par tāsu uzskata. Jā, kultūras ir pastāvējušas viena otrai līdzās simtiem gadu... Tikai ir arī redzams, ka stiprākā kultūra ir noslāņojusi vājāko. Pie tam, daudzās impērijās kultūru noteica un veidoja valdnieki un tu nevarēji tā ienākt kurā katrā karaļnamā ar savu dogmu, savu kultūru un pieprasīt sev tiesības. Par tādu izrīkošanu, tevi varēja ne tikai mierīgi izmest pa pilsētas galvenajiem vārtiem, bet arī uzspraust galvu uz pīķa... Tu runā par kolonijām... Emm.. Arābi ir kolonizējuši Eiropu? Eiropa nekad nav pieprasījusi labumus, jo viņa tos paņēma ar varu no mazāk attīstītiem un bezspēcīgākiem un kolonijām. Pie tam, kolonijas vienmēr tika attīstītas ( Britu impērija mūsdienās ). Migranti pieprasa un saņem... Nepareizi! Gribat labklājīgu dzīvi - veidojiet to paši savām rokām, savā valstī, nevis nokarat kājeles pār mūsu pleciem un sūciet visu caur "cilvēktiesību" trubiņu...
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 13:33
3
0

atbildot uz 9K116 komentāru " 1. Ar koloniālisma laika migrantiem kā reiz i... " Ja Eiropas kultūra tev beidzas pie treniņbiksēm, man tevis ir ļoti zēl...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 30.08.17 10:04
3
0

atbildot uz 9K116 komentāru " A Tu ievēro, ka pēdējā laika bēgļu masas prim... " Es zinu, ka bēgļi nāk pārsvarā no šīm valstīm un kategoriski esmu bijis pret to, ka ASV jaucās iekšā Lībijā un gāza Kadafi. Bet es runāju par kolnijām, nevis par ASV demokrātiju visā pasaulē. Protams, tas nekur neder, ja viena valsts cenšas uzspiest citai valstij savu kaut kādu skatu, propogandējot visā pasaulē, ka otrās valsts iekārta nodara pāri savas tautas iedzīvotājiem. Tas viss tika rīkots dēļ naftas, kuru ASV tik šausmīgi gribēja. Kadafi bija ar mieru noslēgt tirdzniecības līgumu, bet ASV neinterisēja kaut kāda tirdzniecība - viņiem vajadzēja visu un uzreiz, un bez visādiem līgumiem...

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 29.08.17 12:08
2
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru " Vai nu cieni valsti, kurā esi un tās kultūru,... " Es neuzskatu, ka ir jālaiž iekšā visi, kas grib iebraukt, nekontrolēta migrācija nekas labs un nevar būt. Bet te ir jānodala 2 lietas:

1) vēsturiskie migranti, kas sabrauca Eiropā vēl koloniālisma laikmetā - līdz 20. gadsimta 60-70. gadiem, kuri šobrīd ir likumīgi Eiropas valstu pilsoņi un ar kuriem, pa lielam, neko darīt nevar (tāpēc jau es arī jautājumu Tev par risinājumu, bet sakarīgu atbildi tā arī nesagaidīju).

2) Mūsdienu bēgļu krīze. Te atkal ir neliela problēma: no vienas puses, BĒGĻUS neņemt nevar, jo no vienas puses, ir vesela kaudza starptautisku konvenciju (kuras savulaik pieņēma, šādu situāciju īsti neparedzot), bet no otras - ja viņus kategoriski neņemt, cilvēki gluži vienkārši ies bojā. Kas arī nav forši un diez ko cilvēcīgi. Bet problēma ir, ka kopā ar bēgļiem, zem viņiem kosīdami, brauc arī t.s. ekonomiskie migranti, un es pieņemu, ka Eiropā nevienam nav ne resursu, ne arī īstas gribēšanas noorganizēt masveida un efektīvu filtrāciju, identificētos bēgļus ielaižot, bet migrantus pagriežot atpakaļ. Līdz ar to situācija ir strupceļš un arī šeit vienkārša risinājuma nav, vai arī tas jau ir novēlots.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 16:38
2
0

atbildot uz bet komentāru " Manuprāt, pilnīga cilvēces saplūšana vi... " Uz to jau patreiz velk...

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 29.08.17 13:26
1
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru " Nu tak tā uzreiz būtu teicis... Koloniālisma ... " 1. Ar koloniālisma laika migrantiem kā reiz ir interesanti - vairums pēdējā laika Eiropas islama teroristu kā reiz nāk no viņiem, mevis no `svaigajiem` migrantbēgļiem. Otrs, kā izmērīt asimilāciju? Nu, tāds 60. gadu migrantu pēctecis dzīvo sev attiecīgā Parīzes vai Londonas rajonā, owno kaut kādu savu piparbodīti vai strādā tajā, ģērbjas pamatā rietumnieciski (treniņtērpā, LOL) un, pa lielam, maz atšķiras no urlas. Uzskatīt viņus par asimilējušos vai nē? Tāpat jau Tu droši nezini, kas viņam tajā melnajā galviņā darās.

2. Bēgļus nevar neņemt - jo konvencijas, kuras ES valstis (vecās) ir apņēmušās ievērot. Klaji viņas ignorēt, kā to dara poļi vai ungāri, vecā Eiropa īsti nav gatava vai nevar.

3. Painteresējies, cik Sīrijas bēgļu šobrīd atrodas milzīgās bēgļu nometnēs Turcijā, Libānā un Jordānijā. Un cik viņi ilgi jau tur dzīvo. Cik ilgi Tu būtu gatavs dzīvot (eksistēt) telšu pilsētiņā bez darba un skaidrības par rītdienu? Točna nemeklētu neko labāku?

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 29.08.17 13:40
1
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru " Ja Eiropas kultūra tev beidzas pie treniņbiks... " Nu bet Tu tak piekritīsi, ka gludi skūts Eiropas musulmanis, kas staigā treniņtērpā, ir integrējies Eiropā daudz labāk nekā viņa ticības brālis, kurš staigā savā tradicionālajā šalvar kamīz vai citā paltrākā ar turbānu galvā un talibana cienīgu bārdu?

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 29.08.17 11:39
1
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru " Musulmaņu reliģijā ir pilnīgi likumīgi nosist... " Musulmaņu reliģijā - varbūt. Bet musulmaņu reliģija Eiropā nav pārāka pār vietējiem likumiem, kas saka, ka sievas sist (kur nu vēl nav nosist) nav īsti brīv. Līdz ar to, koeksistence ir iespējama tikai tik tāl, kamēr reliģiju normas nav pretrunā ar vispārējiem valsts likumiem.

Ulrihs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Ulrihs 29.08.17 18:39
1
0

Neskarot apspriesto problēmu gribēju jautāt - kāda jēga ir no šāda raksta? It kā gribi diskusiju un taisi analītisku rakstu, bet jau pirmajā teikumā uzspied savu viedokli kā 100% aksiomu. 

Neesmu sajūsmā par melnajiem Eiropā un urlām Latvijā (un te es nerunāju par normāliem krieviem), bet teikt, ka daudzas kultūras nevar pastāvēt mierīgi viena otrai līdzās ir pilnīgs bullshit. Tā ir bijis jau simtiem gadu.

Blakus nevar pastāvēt radikālie atzari, tā jau ir cita lieta.

Runājot par bēgļiem - ja tā padomā, kāpēc viņi nevarētu pieprasīt Eiropas labumus? Lielākā daļa Eiropas valstu vēl pirms 100 gadiem tikai tā pumpēja ārā resursus utt. no kolonijām Āfrikā utt. un cēla uz tā savu labklājību.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Rainis
  Jāņa oga 29.08.17 19:15  
1
0
atbildot uz 76martini komentāru " Kura arī ar laiku pazudīs. Jo vēsture nemitīg... "Mīļais dievs... Cilvēk, tu vispār zini, krusta karu mērķi? Muslimi NEVALDĪJA Eiropā 300 gadus. Musulmaņi valdīja Trucijas reģionā, un Romas pāvestam bija svarīgi, lai reģions pieņem kristietību, ja ne miermīlīgi, tad ar varu. Pie tam, krustneši devās uz teritorijām, kuras atteicās pieņemt kristietību un viņi bija visā Eiropā, slaktēdami nevainīgus cilvēkus, kuri negribēja dzīvot zem viena cilvēka diktāta un paši būdami tik stulbi, ka ļāvās sev iestāstīt visas pasakas par Dievu un augstāko mērķi...
9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 29.08.17 10:59
2
1

Rakstā ir sarakstīts tik daudz muļķību, ka man nav iekāriena tās visas atspēkot. Dažas ātrumā un īsumā:

1. Multikulturālisms nav dzinējspēks, bet sekas no globālisma. 21. gadsimtā cilvēki ne tikai ceļo, bet arī tiecas pārcelties uz dzīvi vai darbu citās valstīs, un multikulturālisms ir tas, kas no tā izriet. Diez vai pareizāk būtu pieprasīt, lai tie, kas ir pārcēlušies uz dzīvi citās valstīs (tai skaitā latvieši), principā un pavisam atteiktos no savas kultūras? Tad nu multikulturālisms ir uzskats, ka šim kultūrām vajadzētu koeksistēt, un pats par sevi nekas slikts tas nav, cita lieta ir par to, kā iet ar praktisko izpildījumu.

2. Kas attiecas uz `sievu sišanu`, nu tad, a) cik man zināms, reliģija īsti neatbrīvo no atbildības par šādu nodarījumu, vai man vismaz nav zināmas baltās civilizācijas valstis, kur tā notiktu (cita lieta, ka `svešā` kultūra varbūt patiešām paredz NEZIŅOŠANU varas iestādēm - bet tā, pardon, ir drusku cita problēma). Tāpat kā cita tipa problēma ir t.s. `no-go` zonas, par kurām arī te spokos jau ir bijis savs raksts (īsumā - nav labi, ka tādas ir, un varas iestādēm agrāk vai vēlāk noteikti nāksies ar viņām kaut ko darīt).

3. Kas tie par meliem, ka kaut kur Eiropā musulmaņu ir `vairāk par pusi` no iedzīvotājiem? Ok, Bosnijā & Hercegovinā un Kosovā ir Bet jādomā, ka Tu nebiji gluži vis domājis šīs valstis, vai ne? Tad nu lūk, Rietumeiropā NEKUR musulmaņu % valstī kopumā nav lielāks par 10% - cita lieta, ka aina atsevišķās pilsētās vai to rajonos, kur mitinās tās vai citas diasporas, ir savādākas. Bet tas atkal nav gluži tas, ko Tu apgalvo, vai ne?

4. Ja esi par izolacionismu, tad Tev jābūt arī pret Eiropas Savienību, jo Eiropas Savienība kā reiz ir par `multikulturālismu` - kaut vai EU-28 robežās. Kas ir klajā pretrunā ar sēdēšanu savā valstī un `nacionalizēšanos`.

Tas tā īsumā.