14

 239  0

Mūsu ģimenē ir vienkārša tradīcija. Kad bērns ir aizgājis no vecākiem prom savā dzīvē, kādā no viņa jubilejām pasniedz dāvanu, kuras saturs var būt ļoti dažāds. Noteikti tur ir foto albums ar bērnības bildēm. Tur parasti ir pirmie bērna zīmējumi, sacerējumi, vēstules, skolas liecības un viss, ko vecāki ir rūpīgi krājuši. Mani bērni apmeklēja bērnudārzu un tur bija tradīcija, ka visi bērna veidotie darbiņi tika krāti mapēs un bērnudārza izlaidumā tos izsniedza. Šīs mapes parasti vecāki uzglabāja un arī pievienoja kopīgajai dāvanai. Parasti dāvanu paka iznāk iespaidīgi liela un pārsteigumu pilna, jo satur sen aizmirstas lietiņas. Ieteikums - šādu dāvanu nepasniegt pilngadības reizē, jo cilvēks vēl tam nav nobriedis un nenovērtēs.

Komentāri 14

0/2000

Neesmu tādu pat dzirdējis. Varbūt kāds parasts cilvēks sacerējis, tāpēc nevar autoru atrast...

 13  0 atbildēt

https://www.diena.lv/raksts/kd/recenzijas/abolu-kocis.-izrades-_z-z-zurka-klat_-aukstie-tauki-lip-pie-lupam-14094253/comments ;

Neko vairāk par šo es neatradu. Tur zemāk komentārā pantiņš ir pieminēts, un ka varot atrast ''Garajā pupā''.

 12  0 atbildēt

Lai Tev izdodas   

 11  0 atbildēt

Gan jau dzejolīšu zinātājs zinās, bet interneta ļoti maz informācijas. Vecs ieraksts no 2004. gada un pirms pāris gadiem publicēts ieraksts. Lai izdodas atrast!

 11  0 atbildēt

Viks. Žurkas gada dzejolītis. Publicēts 1984. gada 03.01. žurnālā Zīlīte. :-)

 9  0 atbildēt

Neko nevaēšu palīdzēt, vienīgi varu novēlēt veiksmi tev nākamajā gadā!

 5  0 atbildēt

Man domaat, ka omiite pati sacereejusi pantinju, tieshi taapat, kaa Tu saceri pantinjus

P.S. Cmuka tortiite!   

 3  0 atbildēt