Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
1120

Reizēm fotogrāfijas spēj pateikt vairāk kā jebkurš stāsts. Šajā rakstā aplūkosim šādas fotogrāfijas, dažas slavenas, dažas bēdigi slavenas, kuras vienmēr kalpos par atgādinājumu notikumiem, kuru dēļ tās tika uzņemtas. P.S zinu, ka šādi raksti ir bijuši iepriekš tādēļ es izvēlējos iekļaut fotogrāfijas, kuras šeit spokos nav bijušas, vai arī ja ir bijušas tad aprakstītas ļoti pieticīgi, drīzumā gaidiet 3. daļu.

Pirmā daļa: http://spoki.tvnet.lv/tribine/Mazak-redzeti-foto-kas-sokeja-pasauli/788898

Maikls Džeksons... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
1.

Maikls Džeksons pārceļ savu mazuli pāri 4.stāva balkona margām. 

Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona karjeru ir aizēnojuši dažādi skandāli un ķibeles. 2002.gada 19.novembrī, Berlīnē, Džeksons šokēja pasauli, pārceļot savu 9 mēnešus veco dēliņu Prinsu Maiklu II, pāri 4.stāva balkona margām, lai parādītu lejā esošajiem faniem. Pats šokējošākais, ka Džeksons savu mazuli turēja ar vienu roku. Džeksons vēlāk publiski atvainojās par šo incidentu, sakot, ka viņš nekad neapdraudētu savu bērnu drošību un notikušo nosauca par briesmīgu kļūdu. Ironiski, ka viņš Berlīnē bija ieradies, lai saņemtu balvu par iesaistīšanos labdarībā, lai palīdzētu bērniem. 

Reliģiskās organizācijas... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
2.

Reliģiskās organizācijas "Cilvēku Templis" masu pašnāvība. 

"Cilvēku Templis" bija reliģiska organizācija, kuru 1955.gadā izveidoja Džims Džounss.  Viņš saviem sekotājiem mācīja, ka ir Jēzus, Gandija, Budas un Ļeņina reinkarnācija un ka sektanti ir izredzēti, lai dibinātu jaunu sociālistu Ēdeni zemes virsū. Sektā iesaistījās galvenokārt trūcīgi melnādainie iedzīvotāji. 70.gado sākumā šī organizācija bāzējās Kalifornijā, tomēr izjūtot spiedienu no preses un valdības, Džims Džounss nolēma pārcēlt savu sektu uz Gajānas džungļiem. Tur viņi iegādājās zemes gabalu un izveidoja paši savu pilsētiņu, kura tika nosaukta par Džounstaunu. Tajā dzīvojošajiem tika solīta tropiskā paradīze, brīva no ārpasaules ārprāta. Džounstaunas iedzīvotāji skaits 1978.gada beigās pieauga līdz 900. 1978.gada 17.novembrī, Sanfrancisko kongresmenis Leo Raiens devās uz Džounstaunu, lai izmeklētu sūdzības par cilvēktiesību pārkāpumiem. Kongresmeņa uzturēšanas laikā, vairāki sektas biedri izteica vēlmi doties viņam līdzi un pamest Džounstaunu. Tas pamatīgi sadusmoja paranoisko sektas līderi Džimu Džounsu un viņš pavēlēja nogalināt Raienu. Kad Raiens un viņa žurnālistu grupiņa jau kāpa savā lidmašīna, lai lidotu atpakaļ uz ASV, viņiem uzbruka Džounstaunas apsardzes vīri, nogalinot Raienu un 3 žurnālistus. Nākamajā dienā, Džounss pavēlēja saviem sekotājiem veikt masu pašnāvību, izdzerot cianīda dzērienu. "Mēs neizdarījām pašnāvību, bet gan revolucionāru pašnāvības aktu, protestējot pret necilvēcīgās pasaules apstākļiem" - tā Džims Džounss audiokasetē izteicās par to, ko viņi dara. Pašnāvību izdarīja 918 cilvēki, to skaitā 276 bērni. Šajā no gaisa uzņemtajā fotogrāfijā redzami simtiem "Cilvēku Tempļa" biedru mirstīgās atliekas. Džonstaunas masu slepkavība ilgu laiku tika uzskatīta par lielāko nedabīgā nāvē mirušo cilvēku dzīvību zaudējumu mūsdienu vēsturē - līdz pat 2001. gada 11. septembra terora aktiem.

Hillsboro traģēdija1989gada... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
3.

Hillsboro traģēdija.

1989.gada 15.aprīlī, Hillsboro stadionā, Šefīldā, notika FA kausa pusfināla spēle starp Nottingham Forrest un Liverpool komandām. Vienā no tribīnēm, kura jau tā bija pārpildīta, policija atvēra papildus ieeju, lai mazinātu drūzmēšanos ārpus stadiona. Tas noveda pie traģēdijas, daudzi fani lielajā drūzmā tika saspiesti līdz nāvei. Spēle tika pārtraukta jau 6.minūtē, kad fani masveidā devās laukumā, lai ziņotu par tribīnē notiekošo traģēdiju. Bojā gāja 96 cilvēki, lielākā daļa no tiem bija Liverpool fani, un 766 tika ievainoti. Traģēdijas rezultātā, Anglijas, Velsas un Skotijas futbola stadionos tika ierīkotas sēdvietas. Šī joprojām ir Liebritānijas sporta vēsturē lielākā traģēdija. 

Air France Reisanbsp8969... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
4.

Air France Reisa 8969 nolaupīšana.

Šajā fotogrāfijā redzami Francijas nacionālās žandarmērijas drošības spēki ielaužoties teroristu nolaupītajā Air France pasažieru lidmašīnā. Viss sākās 1994.gada 24.decembrī, kad četri bruņoti alžīriešu islāmisti tērpušies Alžīrijas prezidenta drošības policijas uniformās iekāpa lidmašīnā un lidojuma laikā nogalināja 3 pasažierus. Teroristu mērķis bija uzspridzināt lidmašīna virs Eifeļu torņa, Parīzē. Lidmašīna bija spiesta nosēsties Marseļas lidostā, jo tai trūka degvielas, lai sasniegtu Parīzi. Tad franču policija nolēma, ka laiks iekļūt lidmašīnā, lai atbrīvotu ķīlniekus. 20 minūšu ilgās apšaudes laikā visi 4 teroristi tika nogalināti, un visi par ķīlniekiem saņemtie pasažieri tika atbrīvoti. 

Atsķirība starp Ziemeļkoreju... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
5.

Atsķirība starp Ziemeļkoreju un DIenvidkoreju.

Šajā NASA nakts satelītuzņēmumā mēs redzam Korejas pussalu. Šī fotogrāfija spilgti parāda atsķirību starp Komunistu pārvaldīto Ziemeļkoreju un kapitālistisko Dienvidkoreju. Kamēr Ziemeļkoreja slīgst tumsā, Dienvidkoreja ir viscaur izgaismota. Tas lielais gaismas punkts Ziemeļkorejas teritorijā ir tās galvasilsēta Phenjana.

ASV pirmā lēdija spiež roku... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
6.

ASV pirmā lēdija spiež roku sērijveida slepkavam.

Šajā 1978.gadā uzņemtajā fotogrāfijā redzam tā laika ASV pirmo lēdiju Rozalinu Kārteri spiežot roku sērijveida slepkavam Džonam Veinam Geisijam. Šokējošākais ir tas, ka līdz laikam, kad šī fotogrāfija tika uzņemta, Geisijs jau bija nogalinājis vismaz 30 jaunus vīriešus. Šādu godu fotogrāfēties ar valsts pirmo lēdiju, Geisijs izpelnījās būdams Demokrātu partijas aktīvists. 7 mēnešus vēlāk izmeklētāji Geisija mājas pagalmā atraka 30 satrūdējušus līķus. Viņš tika sodīts ar nāvessodu, kuru viņam izpildīja 1994.gadā. 

quotZirnekļu kokiquot... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
7.

"Zirnekļu koki" Pakistānas plūdu laikā. 

2010.gadā Pakistānu piemeklēja pēdējo 100 gadu laikā lielākie plūdi, kuros bojā gāja aptuveni 2000 cilvēku. Šie plūdi izraisīja kādu diezgan baismīgu fenomenu, proti, miljoniem zirnekļu, lai patvertos no plūdiem savas mājas atrada kokos, tos pilnībā noklājot ar saviem tīkliem. 

quotSieviete caurumāquotVēl... Autors: Testu vecis Mazāk redzēti foto, kas šokēja pasauli (2)
8.

"Sieviete caurumā"

Vēl viena 11.septembra teroraktu fotogrāfija, kas šokēja pasauli. Tajā mēs redzam, kādu neindificētu sievieti stāvam vietā, kur ietriecās viena no todien nolaupītajām lidmašīnām. Pēc neoficiālas informācijas, fotogrāfijā redzamo sievieti sauc Edna Krintone, Ziemeļu torņa ofisa darbiniece. 

1
1120
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [15]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
RomanticHeart avatars
Medaļa Visskaistākajai sievieteiMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  RomanticHeart 16.03.16 17:53
40
0

3.Lūk kāpēc es baidos no pūļiem.   Kaut kā neomulīgi palika skatoties dažas bildes.

Spoks no2 avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Sponsora favorīts
  Spoks no2 16.03.16 19:41
22
1

Interesants, informatīvs raksts.Vairāk tādu spokos!

bruuklenes5 avatars
Medaļa Spoks
  bruuklenes5 16.03.16 18:34
15
0

izcils raksts!

Spīganiņa avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Oskara olaMedaļa Veiksmes lāde
  Spīganiņa 16.03.16 18:53
14
0

Vēl, vēl +     

Jauka Meitenīte avatars
Medaļa KallaMedaļa SpoksMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  Jauka Meitenīte 16.03.16 21:04
14
1

Par otro lasīju ''Ilustrētajā pasaules vēsturē''. Skumji, ka cilvēki tik akli notic visam, ko kāds kuram drusciņ kaut kas galvā nav kārtībā, stāsta par labāku dzīvi.        

Prominent avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Veiklie pirkstiņiMedaļa Sieviete - dieviete
  Prominent 16.03.16 20:57
12
0

atbildot uz RomanticHeart komentāru " 3.Lūk kāpēc es baidos no pūļiem.  ... " Pilnībā piekrītu. Kopš reizes, kad biju lielā koncertā ar cilvēku masām, izjutu kā ir būt "kā silķei mucā" un tās ir tiešām pamatīgas bailes, kad jūties iespiests starp nekontrolējamu baru. 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 18.03.16 02:06
8
0

Vairāk šādu rakstu!    

korvete avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  korvete 17.03.16 08:07
8
0

Kas gan tik nenotiek pasaulē!

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 16.03.16 21:47
6
0

atbildot uz Jauka Meitenīte komentāru " Par otro lasīju ''Ilustrētajā pasaules ... " Jā, turklāt Ļenins bija nožēlojams terorists, kas sagandēja Krieviju uz turpmākajiem 100 gadiem. Vienkārši pretīgi kā tas tur noliek to draņķi blakus garīgiem un labestīgiem cilvēkiem.

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 16.04.16 16:10
5
0

atbildot uz RomanticHeart komentāru " 3.Lūk kāpēc es baidos no pūļiem.  ... " Pulis un panika,vissliktakais scenarijs.

raivisbirch avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa TrumpeMedaļa Dienas doma
  raivisbirch 16.03.16 23:41
4
1

Vienmēr ir forši uzzināt ko jaunu   ++

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 22.07.17 22:21
1
0

atbildot uz Jauka Meitenīte komentāru " Par otro lasīju ''Ilustrētajā pasaules ... " Aha, un tagad attiecinam šo uz Tautas Frontes solīto, kas tik viss nebūs pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas

Uldis1993 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  Uldis1993 17.03.16 00:17
1
0

atbildot uz Prominent komentāru " Pilnībā piekrītu. Kopš reizes, kad biju lielā... " Un ja būtu bērnu pūlis, tad tur nebūtu tik bīstami. Jo viņi ir viegli.

sega789 avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SpoksMedaļa Trumpe
  sega789 24.07.17 16:29
0
0

Eu, a kurš pī ielika mīnusu rakstam?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.07.17 15:35
0
0