Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
128

Es katru rītu pamostos un sabiedrība man uzspiež viedokli, kas nav mans

Jūs gribiet, lai esmu kā Jūs, bet nē es nebūšu. Māt, es miršu savādāks...

Gadi iet, bet humora īzjūta paliek tā pati, neņemam neko nopietni

Pareiza ēscaronanaFakts Ir... Autors: ferma22 Māt, es miršu savādāks...
1.

Pareiza ēšana

Fakts: Ir cilvēki, kas ēd  un nekas viņiem nenotiek, bet ir cilvēki, kas padzeras ūdeni un opā, 15 kg klāt. Ir noteikti standarti, kā būtu jāizskatās. Katru jauno gadu jāapņemas līdz pludmales sezonai iegūt presīti un, kad smagā darbā esi ieguvis, uzzināt, ka vasara iekrita otradienā un tev tā bija jāstrādā un pārējo vasaru, nevarēji izlemt iet ārā džemperi vai arī jaku. Respektīvi izskats ir pāri visam.

Sabiedrības viedoklis: Need gaļu, gaļa nogalina dzīvniekus. Need fast food, tajā ir eļla, Nedzer limonādes, tur ir vēzis. Nepieskaries maizei, tur ir glutēns, par ko patiesība nemaz īsti nesaprotu, kas tas ir, bet skaidrs, ka slikts. Nedrīkst ēst arī piena produktus, jo pastarizēti, visi augļi ir ar ķīmiju, dārzeņi  točna nevajadzētu ēst, jo melnie ar rokām krāvuši. Sabijies, ka neko nevar ēst, paņēmu no smilšu kastes zemi un centos paēst, bet mamma teica, lai needu zemi, jo arī tā ir netīra. Palasot gudrus žurnālus uzzināju, ka var ēst EKO, tur nekā slikta nav- iegāju veikalā un eko maksā 3x vairāk kā parasts ēdiens. Tā kā vairs īsti nevari atļauties daudz est, esi ieguvis arī izcilu ķermeni, neaizmirsti par to pateikt pasaulei caur sociālajiem tīkliem, un aizrādīt, tiem kas vēl need krutu ēdienu.

Mans viedokis: Es varu apēst vairāk kā normāla cilvēkam vajadzētu, bet varu arī  noskriet pēc tam visu ko apēdu. Latvietim Dievs nedeva ne siltus laikapstākļus, ne resursiem bagātu zemi, ne tūrisma meku, bet viņš mums dāvāja fantastisku virtuvi un lielisku garšas izjūtu. Nelieciet man ēst to kas negaršo, man garšo kebabi, un žēl ka cūka tādēļ nomira, bet tādēļ jau man nav jāēd tikai kāposti. Mums dzīve nav pārāk gara, man garšo ēst un es neliedzu sev ēst, nospļauties uz ideālo formu un ko no tā ēdiena var dabūt.

Māt es miršu savādāks, cerams, ka ne no aptaukošanās, bet ja jā, tad notīriet man šokolādes kūkas paliekas, no sejas, jo ja jāaiziet, tad vismaz skaisti 

PolitikaFakts  Ir diezgan... Autors: ferma22 Māt, es miršu savādāks...
2.

Politika

Fakts: . Ir diezgan neapstrīdams fakts, ka saimā uz galdiem stāv "čungurs", kurš pilnīgi nepārprotamā veidā tiek štaukāts kabatās. Reizēm kāds no čupas paņem parāk daudz,  pārējiem nepatīk un tad sākas kašķi. Pamatā ir 100 puikas, vai arī meitenes, kas ir vecas un izskatās pēc puikām, par kuriem mēs varam vēlēt 1x četros gados, pa vidu varam balsot ar par citiem puikām un meitenēm, kas sēž citās mājās un arī laukos. 

Sabiedrības viedoklis: Ja notiek, kas slikts vainojam 100nieku, ja notiek, kas labs, tad par to nerunājam. Ja latvietim nav par ko runāt, tad diezgan veiksmīgi varam parunāt par politiku. Pamatlikums Nr. 1, ka uz vēlēšanām ir jāiet, jo ja neies krievi tiks ievēlēti un tad jau pēc nedēļas Daugavpili būs jaatdod kaimiņiem, nu respektīvi variantu nemaz nav.

Mans viedoklis: Man nav ne mazākā nojausma par to kas tur sēž, ne par to cik čunguru kāds paņēmis. Vai viņu dēļ ārā ir auksts un man pa krānu tek brūns ūdens, varbūt, bet man liekas ka nē. 

Es negribu tēlot, ka ko saprotu no politikas, es arī negribu neko saprast. Lai tak viņi tur sēž, bet viss es vairs nebūšu viens no tiem, kas gaužas, māt es miršu savādāks

SapratneFakts Ir 21 gadsimts... Autors: ferma22 Māt, es miršu savādāks...
3.

Sapratne

Fakts: Ir 21. gadsimts, mums katram ir tiesības uz pašnoteikšanos. Ja krāns mīl krānu, tad nav jābrīnās, bet jāpriecājas. Ja Jevgēņijs nolēma pāroties ar rozeti, jo juta saikni ar to, tad arī tur nav nekādu brīnumu, un smaidam un  sakam Žeņkam ka malacis. Un nevaram aizmirst, ka Alise vakardien facebook ielika bildi, kur mutē sabāzusi 14 olas, nedrīkst aizmirst ielikt LIKE, jo viņa aizstāv putnu tiesības...

Sabiedrības viedoklis: Ja cilvēks tāds piedzima tad viņš pie tā nav vainīgs, mums nav tiesību nosodīt, bet mums ir jāsaprot katrs un jāpieņem tas kā pilnvērtīgs sabiedrības loceklis. Priecājies par pasauli, jo tā ir skaista.

Mans viedoklis: Es sev meloju katru dienu, es nesaprotu, man uzmetas zosāda vien iedomājoties par gejiem, man vairs negaršo snikers, kopš dzirdēju kādu joku. Es netaisos, kādu mācīt dzīvot, es netaisos kādu sist krustā par viņa izvēlēm, bet nespiežiet man saprast, es to nespēju pieņemt un nekad nespēšu. Nebāžiet pilnu internetu ar sapratnes rakstiem, ar Kašera laimīgo dzīvi kopā ar savu puisi. Man tas nav izprotams un nekad nebūs, es nespēju pieņemt ko atšķirīgu man viņu žēl, jo liekas ka viņi ir slimi, kā pedofīli, zoofīli utt.

Māt es nespēšu būt kā citi, es nekad neiešu ielās un nemetīšu kādam ar olām vai nestāvēšu ar plākātiem kliegdams nost ar pidara%%iem, bet es miršu savādāks, jo es nesapratīšu, es klusēšu, bet nesapratīšu

Ideāla dzīves formulaFakts... Autors: ferma22 Māt, es miršu savādāks...
4.

Ideāla dzīves formula

Fakts: Katram vīrietim savā dzīvē ir jāuzceļ māja, jānosit čūska un jāatstāj aiz sevis dēls. Tiek ieskaitīts arī ja tiek nopirkts kredītā dzīvoklis, bet obligāti ar centrālapkuri, ar malkas neskaitās. Čuskas vietā, var iedot pa galvu, kādam nūģim ar matiem, kas nogriezti kā bļodiņa, bet nu nedrīskt sist stipri, vairāk jāparāda, kurš ir boss. Nu ar to dēlu gan nevar nekādīgi izgrozīties, svešs dēls neskaitās, tā ka meitenes ar piekābēm, var ņemt, bet čekpointu neesi izpidlījis.

Sabiedrības viedoklis: Normālam vecim ir piķis, ir mašīna, ir kur dzīvot, viņš ir pietiekami kopts, ir forši ja sporto un nedzer, augstkolas izglītība obligāta. Facebook profila bildē obligāti ir jāredz seja. Jābūt precētam no 27 gadu vecuma, vismaz 1x gadā jāved ģimeni atpūsties. Ja tu kaut ko no šī visa nedari- Tad esi slabaks

Mans viedoklis: Vai laimi var nopirkt par augstkolas papīru, esmu dzirdējis, ka muļlķi ir laimīgākie, jo viņiem daudz nevajag. Mēs ejam pēc ideāla nezinot, ko tas mums maksās. Vai man ir jāpatīk citiem vai sev, varbūt esmu savtīgs, bet gribas patikt abiem

Māt  man nebūs lielas mājas, man nebūs modes dizaineru drēbes, man nebūs instagram 1 000 000 sekotāji, man nebūs porche no salona, man daudz vairāk dzīvē nebus kā būs, es nomiršu savādāks, bet iespējams laimīgāks

Sapnis par LatvijuFakts 700... Autors: ferma22 Māt, es miršu savādāks...
5.

Sapnis par Latviju

Fakts: 700 verdzības gadi, Krievi mūs šāvuši un izsūtījuši, Vācieši šāvuši, pirms bija ar ko šaut dūra un kāra, zviedri, poļi, lietuvieši, prūši, nu respektīvi visi kuriem nebija slinkums nāca un darīja pāri. Šāva, postīja, izvaroja, čurāja uz poda malas, izbradāja puķudobes, apēda pēdējo šašļiku, taisīja draņķīgu alu un nekad nesavāca aiz sevis savas pabiras.

Sabiedrības uzskats: Nu tā kā mūs šitā mocījuši, tad katram latvietim, vajadzētu ikdienā ap roku nēsāt sēru lentu. Pie katras mājas būtu jauki uzstādīt pieminekli kritušajiem karavīriem. Dziesmu svētkos uzvedumu veltīt nāves tēmai, jo tas attaino tās sāpes daudz labāk. Ja liekam karogu, tad ar sēru lentu, ja mums ir atceres dienas, tad davaij taisam 489 atceres un visas ar sēru pieskaņu.

Mans uzskats: Nav iesmesls nepārtraukti skatīties atpakaļ, mēs tur tāpat neko nevaram izmainīt, skatāmies uz priekšu un domājam kā varam izmainīt to kas ir priekšā. Zinu, ka nodarīja pāri, uztaisām vienu dienu "Starptautiskā- Nodarīja pāri diena". Beidzam to nāves tematu, priecājamies, par to kas ir un būs, nevis žēlojamies par to kā bija.

Māt es lepojos ar savu zemi un to mīlu, man liekas ka visi, kas par šo zemi krita, gribētu, lai nevis mēs atceramies cik grūti bija, bet ar smaidu ejam uz priekšu un izbaudam, kas mums ir. Mums ir iemesls svinēt katru dienu, mums nav jāatceras nāve mums ir jāpriecājas par dzīvi un māt es to darīšu. Es miršu savādāks, es lepošos ar saviem senčiem, bet nesērošu, viņi ir pelnijuši lai es svinētu, to kā viņiem nebija, es ticu, ka viņi tā būtu darījuši, ja tiem būtu iespēja.

Kad tu beidzot pieaugsiEs... Autors: ferma22 Māt, es miršu savādāks...
6.

Kad tu beidzot pieaugsi?

Es šo frāzi dzirdēju bieži, bet ziniet man tikko palika 30 gadi un es šorīt pamodos un beidzot ir laiks atzīt. Es nekad nepieaugšu, kādi sūdi pa galvu daudzījās 12 gados, tādi paši ir ārī šodien.

Es rīt neiešu uz darbu, es iešu mežā uzsliet sev štābiņu, kurā sieva varēs tikt tikai ar paroli.

Es iešu kaimiņa dārzā nospert zemenes, jo kopš vairs neperu ogas, tās vairs negaršo.

Es izpildīšu misiju izglābt netālu piesieto suni jo suns taču arī grib paskriet.

Man ir nauda un iešu uz veikalu nopirkt našķus kas stāvēs štābiņā.

Māt es gribu būt laimīgs, es negribu dzīvot kā man liek, es nekad nepieaugšu, vai tu būsi vīlusies, ja es kādudien miršu savādāks?

0
128
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [12]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
GurnisLV avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  GurnisLV 09.07.18 23:15
 
4
0

Ja es būšu tāds pats kā citi, kurš būs tāds kā es?

Deony avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Žurnālists
  Deony 09.07.18 20:27
 
4
0

Man patika daudz jau to savaadaako ir

mazais muks avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  mazais muks 10.07.18 10:39  
 
3
0

Kurš rakstija ! ? ? ? 

Ferma 22 ! 

KAS TU ESI UN KĀPĒC TEV GALVĀ MANAS DOMAS ? 

Blūberijs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Ziņnesis
  Blūberijs 09.07.18 22:02  
 
3
0
Un kurš admins šitam iedeva joka statusu?
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 10.07.18 08:58
 
2
0

Katrā atkāpē ir viena lieka sadaļa - sabiedrības viedoklis. Saliekot kopā daudzus subjektīvus viedokļus neiegūsi objektīvu viedokli. Ieklausīšanās sabiedrības viedoklī nav rūpes par citiem, tas ir ceļš uz neirozēm    

Anonīms
Armands 10.07.18 12:05  
 
1
0
Pie velna visus gudros komentētājus, man arī nesen palika 30 un kādi tārpi galvā bija 15 gados tādi paši ir joprojām. Es arī bieži dzirdu jautājumu, kad tu reiz pieaugsi ? Nekad !!
Anonīms
Anonīms 09.07.18 23:20  
 
1
0
Tas joks bija pastumdīsim snikeru?
aivarc avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas doma
  aivarc 11.07.18 19:08
 
0
0

Nu vispār jau tavs viedoklis nemaz tik unikāls nav, tā ka mirsi tāds pats, kā daudzi citi...

Zigzig avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  Zigzig 10.07.18 18:37  
 
0
0
Katram ir savas laimes formula. Man ir tā, ka neaizrauj luksusa lietas kā dārgas lietas, bet labāk ir paceļot vai palasīt kādu grrāmatu. 📚 📖 🚶🏻‍♀️
Anonīms
Večuks 10.07.18 17:24  
 
0
0
Pilnīgi pareizi. Cilvēkam nav jāpakļaujās sabiedrības uzskatiem, ja pats domā savādāk.
Anonīms
Anonīmshh 10.07.18 08:25
 
0
0

Bļaha, skatījos Youtubā par blatgaļu korišu Konstantīnu Raudivi, un atradu grupu The Raudive no kurienes viņi- iesšu pameklēt

Anonīms
cēsu Nikolajs 09.07.18 21:25  
 
1
1

sekla domāšana,sanāktu viduvējs rakstnieks,kas saraksta salkanus stāstiņus pensionāriem