50

 142  74

Man vnk kaitina kā mūsu valsts priekšstāvji laiza d...... ASV un ES. Es vēl saprastu, būtu abpusēji patīkami, bet nu nav taču

….Par notiekošo Latvijā un pasaulē ar Latvieša sirdi raugoties…..

Kaut es varētu teikt, ka mani izbrīna un pārsteidz mūsu politiķu un vadošo žurnālistu paustais viedoklis, par dažādiem pasaules mēroga un Latvijas iekšpolitiku skarošiem jautājumiem šobrīd. Diemžēl, esmu tik dziļi vīlies, ka vienīgais iemesls, kādēļ šeit kaut ko rakstu ir naiva cerība, ka varbūt kāds, no vēl saprātīgi domāt spējīgiem cilvēkiem aizdomāsies, lai ar jau savām pārdomām par notiekošo dalītos ar vēl kādu, kuram nav vienalga.

Aicinu atcerēties, kaut mazliet pasaules vēsturi, un izanalizējot faktus, vismaz tos kuri mums ir pieejami un zināmi, ņemt un padomāt ar savu galvu vienreiz. Zinu, ka negribas domāt

Faktus, kuri balstās uz mūsu ģimenēs sniegtajām vectēvu liecībām un stāstiem par vēsturi, pasaules iekārtu un kādreiz notikušiem notikumiem. Ja jau Jūs neticat citiem, savam vectēvam taču Jūs varētu noticēt? .....

Es cenšos saprast tos cilvēkus, kuriem netālā pāgātnē ir nodarīts pāri, ar dažādiem politiskajiem režīmiem, represijām, deportācijām, slepkavībām, spīdzināšanām, genocīdu .... cenšos izprast viņu bailes, dusmas, izmisumu, atriebības alkas, riebumu pret vienas vai otras tautības cilvēkiem, viņu valodu un kultūru. Un zinu, ka to līdz galam nespēju, tādēļ, ja kādu ar savu rakstu aizskaršu, lūdzu neņemiet ļaunā, nav man tāda mērķa.

Un tā:

Nesaprotu, kādēļ nacionālistiski noskaņotam cilvēkam ir jābūt agresīvam, rupjam, nedraudzīgam, iedomīgam, uz kompromiesiem iet nespējīgam vienpatim. Es joprojām nespēju saprast, kā partijas „Visu Latvijai” līderi varēja iekļūt saeimā un dabūt tik lielu pārstāvāmo Latvijas pilsoņu skaitu, kuri ir „it kā” nacionālistiski noskaņoti. Es nesaprotu, kā viena no visinteliģentākajām tautām pasaulē, proti - LATVIEŠI, varēja ko tādu pieļaut.

Cik zemu ir jākrīt cilvēkam, lai izģērbtos pliks pie saeimas nama, apziestos ar sarkano krāsu uz krūtīm un pilnā rīklē bļautu kā mežonis ??? Par ko iet runa? Kas tie par idiotiem ? Vai tad tā ir Latvijas inteliģence? Kurš, sevi cienošs , kulturāli izglītots cilvēks spētu, ko tādu darīt? Mana atbilde – NEVIENS!

Diemžēl, šādi, morāli un garīgi atpalikuši cilvēki vada mūsu valsti. Vai precīzāk būtu teikt – izpilda ārzemju „kungu” norādījumus un rīkojumus. Un mani nebaida, ja kāds šeit saskata goda un cieņas aizskaršanu, jo es zinu, ka nevar aizskart to kā nekad nav cilvēkam bijis. Šeit vairāk ir naida kurināšana, tas gan.

Ir cilvēki, kuri baidās, ka sāksies karš.

Man tas ir pārsteigums, jo es zinu, ka kopš 2 pasaules kara, karš nav pasaulē beidzies, ne uz vienu dienu. Nepārtraukti pasaulē notiek karadarbība. Katru gadu simtiem tūkstošiem noslepkavotu cilvēku. Afganistāna, Čečenija, Irāka, Sīrija, Āfrika, Ukraina, visa EIROPAS savienība karo.

Mani pārsteidz cilvēku liekulība – mēs jau nekarojam, tas mūs neskar. Diemžēl realitāte ir gaužām skarbāka. Ik viens Latvijas iedzīvotājs, kurš maksā Valsts Iznīcināšanas Dienestam nodokļus, ar savu naudiņu sponosrē, uztur karavīrus, kuri ar mūsu mācītāju svētību ( Tev nebūs nokaut! ) zem Nato karogiem dodas uz „kara skartajiem reģioniem” un slepkavo cilvēkus. Jā, arī mūsu Latviešu karavīri ir tikai un vienīgi slepkavas, algoti, it kā „miera uzturētāji” .

Kur Jūs esat redzējuši „miera uzturētājus” ar ieročiem rokās, bruņotus līdz zobiem!? Par kādu „mieru” iet runa ? Cilvēkiem patīk nosodīt teroristus, jo viņi ir slikti un punkts. Jā, piekrītu! Slepkavībai nav attaisnojuma, lai Tu būtu terorists vai karavīrs. Es vnk vēlos, lai Jūs saprotat, ka zem vārda terorists slēpjas nekas cits kā partizāns. Partizāns, kurš visiem iespējamajiem veidiem cenšas aizsargāt savas mājas, savu teritoriju un ģimeni. Un tas ir tikai saprotami! Tā darītu ik viens ģimenes vīrietis, ja būtu apdraudēta viņa ģimene vai māja. Protams, reālajā pasaulē mēs to nevēlamies redzēt un dzirdēt!

Vai Jūs varat iedomāties situāciju, ka pie Jums mājās, Jūsu ģimenes ligzdiņā, vakarā ierodos es , ar ieročiem bruņojies „miera nesējs” jūsu mājā. Un tagad es nesīšu mieru . Es mazliet paēdīšu no Jūsu ledusskapja, mazliet pārgulēšu ar Jūsu sievu, varbūt izvarošu Jūsu bērnus, nozagšu visu , kas Jums ir. Kā Jūs reaģētu uz tādu ASV un Eiropas Savienības „DEMOKRĀTIJU” ???

Bet Jūs mīļie tautieši, katru dienu par to maksājat un atbalstāt.

Kādu aizsardzību var solīt tas „mērkaķis” no ASV? Viņiem vienmēr ir bijis nospļauties par mums un NEKAS nav mainījies. Tā tas būs vienmēr. SAPROTIET taču, ka ne VĀCIJA, ne Lielbritānija, ne Francija, ne ASV kara gadījumā nepakustinās ne pirkstu. Un , ja pakustinās, tad tikai , lai nopelnītu kārtējos viltotos, bezvērtīgos dolārus, pārdodot kādam partizānam ieročus.

Man nepatīk, ka Krievija tiek uzskatīta par ienaidnieku Latvijai. Visādi ir vēsturē gājis, taču nenoliegsim faktu, ja nebūtu krievu armijas, iespējams mēs visi runātu tagad vāciski, lai gan visticamāk nē. Domāju, ka mēs jau sen būtu sadedzināti dzīvi, kā ebreji, čigāni, lietuvieši, igauņi un visas mazās tautiņas, kuras neitilpa ārieša statusā.

Nemeklējiet ienaidniekus! Krievija vienmēr ir bijusi blakus. Mūsu kultūras ir ļoti saistītas. Pasaules uztvere, morālās vērtības, tolerances izpratne, ētika, izglītība, kultūra. Es , saprotu, ka ir ieinteresētas personas, lai latvieši plēstos ar krieviski runājošajiem, taču tas nav Latviešu cilvēka cienīgi.

Latvietis ir izglītots, kulturāli bagāts, ar augstu pašapziņu, darba tikumu, dziļu izpratni par dabas procesiem.Latvietis ir mīlošs, iecietīgs, vieds, taisnīgs. Latvietis nekad nav bijis skaudīgs, lai kā to mēģinātu mums uzspiest. Latvietis ir mieru mīlošs, nekad neies pirmais uz konfliktu. Latvietis neizrāda agresiju, un necenšas nevienu pakļaut vai pazemot.

Es prakstiski neatceros Barikāžu laiku, jo biju vēl diezgan mazs. Man tas ir tukš nosaukums par ko kladzina vēl vecās vistas, kuras reiz noticēja pašu izdomātai pasakai par neatkarību, kuru tā nekad arī neieguva un neiegūs Latvija. Cik var dzīvot ilūzijās.

Mani skumdina, ka cilvēki sevi māna

......manam tēvam bija nekustamais īpašums, privāts zemes gabals. Tik privāts, ka katru gadu par to ir jāmaksā nodokļi – citos vārdos – nomas maksa par zemi, kuru mans tēvs bija nopircis. Es tikai pavisam nesen sāku saprast, paga, ja jau tā zeme ir mans privātīpašums, kādēļ man par to ir jāmaksā nomas maksa valstij katru gadu??? Un tad es sapratu, ka nekāda privātīpašuma nav, cilvēkiem vnk ir pārdota iespēja ticēt, ka viņiem pieder zeme, par kuru viņi joprojām maksā nomas maksu...

Mani skumdina skolotāju streiki un piketi pie saeimas un izglītības ministrijas – Tie ir pazemojoši . Vai tiešām Latviešu inteliģences pārstāvjiem tā ir jāuzvedas. Vai tiešām gudrie skolotāji nespēj rast efektīgākus risinājumus, lai līdzdarbotos valsts izglītības nozares attīstīšanā. Un es nesaprotu, ko skolotāja ar augstāko izglītību un mūža viedo pieredzi vēlas panākt no valdības vīriem, kuriem nav ne mazākās sajēgas, kas un kā darāms, nerunājot jau par to, ka dažam nav nemaz atbilstošas kategorijas izglītības – ne vienā jomā.

Vai Jūs tiešām domājat, ka I.Sudrabas kundzes jaunā partija ir risinājums Latvijas sāpīgajiem jautājumiem? Neesiet tik naivi! Pasaulē notiek lielas pārmaiņas un tās jau sāk skart Latviju visos līmeņos.

Domāju, ka Latvijas sapnis ir izsapņots. Diemžēl.

Mūsu māmiņas un tēti sagaidīs ļoti grūtas vecumdienas, jo viņu dēli un meitas pelna pensijas Lielbirtānijas gejiem, lesbietēm un viņu vecīšiem, kamēr mūsu mājās nenotiek nekas.

Runā, ka cilvēkiem mana vecuma 30 un 40 gadniekiem pensijas un pabalsti nebūs, kas to, lai zin. Pagaidām izskatās, ka tiešām nebūs.

Es vēl protu runāt latviešu valodā, bet manu tautiešu bērni svešajās zemēs, jau pat šajā valodā vairs nerunā. Nerunājot jau par latgaļu, zemgaļu, kurzemnieku dialektiem.

Pēc saeimas vēlēšanām, strauji celsies dzīves dārdzība Latvijā’. Un atkal tiks izdarīts Milzīgs spiediens, lai visi , kas vēl spēj strādāt un maksāt nodokļus , vienalga kurai valstij, no Latvijas emigrētu.

Šis nav raksts – šīs ir emocijas. Lūdzu, vnk nenoliedziet to , kas esat. Krievi nav mūsu ienaidnieki un mums ļaunu nevēl. Atcerieties, kur mūsu jaunlatvieši skolojās un ieguva izglītību. Kas tās bija par skolām un kur tās atradās. Kam pateicoties izglītība un kultūra spēja uzplaukt Latvijā. Par kādu naudu mēs veidojām infrastruktūru, ceļus, rūpnīcas, ostas, dzelzceļu, dzīvojamās daudzstāvu mājas utt.

Vienmēr paskatieties, kas Jums stāv vakar, šodien un rīt pa labi blakus un pa kreisi. ASV tur nav un nekad nebūs.

Un atcerieties LATVIEŠI ! Mūsu seņči BALTI šo eiropas zemi apdzīvoja jau

pirms 8 000 gadu.

Bet pār pasauli cenšas valdīt cilvēku kopums, kuram pat nav savas nacionalitātes. Cilvēki bez īstas kultūras un tradīcijām. Viņu kultūras augstākais sasniegums ir Dubultais čīsburgers, cocacola un atombumbu nomešana uz civiliedzīvotājiem. Amerikāņi, kurus pasaule zin tikai nepilnus 260 gadus.

Atbildība par viņu visatļautību ir jāuzņemas mums! Jo Eiropas tautas to pieļāva! Vai arī Amerikāņi ir visu pasaules tautu izveidojies sajaukums!

Man vnk kaitina kā mūsu valsts priekšstāvji laiza d...... ASV un ES. Es vēl saprastu, būtu abpusēji patīkami, bet nu nav taču

Par mieru un saprātīgu cilvēku 21.gs.


Ar cieņu un mīlestību

Kaspars Pudniks


Par Latviešiem - BEZ sarakstiem!

Komentāri 50

0/2000

labāk draudzēties ar mērkaķi ar banānu rokās, nekā mērkaķi ar granātu rokās.

 32  4 atbildēt

autor, atver tak acis! tevi atpirka no urodiem un par to tu kādu brīdi laizīsi viņiem pakaļas. saspaņojies, ka mēs te visus pasūtīsim na*h un paši lemsim par savu dzīvi? nospiedīs kā knisli un tāpat liks pakļauties vieniem vai otriem. tāda ir mūsdienu pasaule, samierinies. iemācies sistēmu uzveikt citiem līdzekļiem.

 28  4 atbildēt

Wow, vienkārši wow! Kas tas par suņa murgu bija ko es tikko izlasīju. Būtībā gandrīz katrā rindkopā kaut kādas muļķības vai dumji spriedelējumi. No kurienes tik neprecīza informācija?

Te būs daži, kas visvairāk iekrita acīs:

1)Neviens neko Latvijā dzīvojošajiem krieviem nepārmestu, ja vien viņi nedomātu, ka mums būtu jābūt Krievijai v2.0.

Miera uzturētājs bez ieroča = miris miera uzturētājs. Piedod atvaino, bet ja mana tauta (kādā paralēlā pasaule) būtu palikusi bez valdības, kur visu varu censtos sadalīt bandītiski grupējumi un man katru dienu būtu jābaidās par savu dzīvību, tad es labrāt redzētu šeit bruņotus ķīniešus, kuri mēģinātu/palīdzētu vismaz kaut kādu kārtību ieviest.

Tev būtu jāpārmet tiem, kas pārdod ieročus šīm trešās pasaules valstiņām. Ja viņiem būtu tikai zobeni un loki tad tur būtu daudz lielāks miers.

Kāda velna pēc, lai kāds no rietumiem ēstu no viņu ledusskapjiem???

2) Latvieši vācu acīs bija nākamie rangā aiz āriešiem. Tākā mēs iznīcināti nebūtu, bet pārvācoti gan

Daudz smagāk klātos slāvu tautām, ko vācieši vērtēja ļoti zemu.

3) Latvietis nav skaudīgs. Jā, labs joks (nespriedīšu par 30tajiem gadiem)

4)Pār nodokļiem - tu to nopietni? Kāda velna pēc tad vispār maksāt nodokļus? Mana alga, kuru es sūri grūti pelnīju - kāpēc, lai es maksātu nodokļus no tās? Likvidējam visas valsts iestādes un miers un dzīvojam kā trešās pasaules valstiņa. 

Ja negribi maksāt zemes nodokli (kurš ir pastāvējis jau tūkstošiem gadu) tad nopērc salu okeāna vidū un pasludini to par savu valsti. Varēsi nevienam neko nemaksāt. 

Vnk - wata f.. vecais!!

5) Un protams, ka mūsu pensijas nākotnē būs mazākas. Kādēl gan, lai tās palielinātos, ja mēs nespējam katrā ģimenē vismaz trīs bērnus izaudzināt? Nākotnes pensija = bērnu skaits tagad. Daudzi domā, ka viņu nomaksātie nodokļi iet viņu pensiju fondos. Nē, pensionārus nodrošina jaunā paaudze.

Un vienīgai drošais ieguldījums paša nodrošinātajām vecumdienām ir paša bērni un privātie uzkrājumi.

Mūsu valstī ir divas lielas problēmas - valdība, kura uztur nejēgā lielu ierēdņu mašinēriju un parastie iedzīvotāji, kuru dzīves līmeņa prasības ir pārāk augstas. Ja jūs ļautiņi cerat 20 gadu laikā (kuru laikā nemaz tā īsti bav mēģināts) cerat sasniegt to pašu dzīves līmeni kā rietumeiropā, kura to sasniedza (smagā darbā) 50 gadu laikā... tad man nav ko piebilst.

Austrumvācija vēl aizvien ir nabadzīgais vācijas gals(padomju laika sekas). Neskatotie uz to, ka ir vācijas sastāvdaļa jau 25 gadus. Tad ko jūs gribas redzēt šeit šajā laika posmā.

Un pa kuru laiku mums priekšā aizsteidzās igauņi?

6) Īsti nesapratu - man par kultūras uzpalukumu būtu jāpateicas Krievijai???? Es gan zinu vairākas citas valstis pirms krieviem, kas mūs izvilka no vikingu laikmeta ārā. Un cik zinu tad krieviem ir jāpateicas rietumiem par savu kultūras uzplaukumu.

7)Pasaulē nav tādas "labās puses". Tu vari tikai izvēlēties draudzēties ar mazāko ļaunumu - kas ir rietumi. Nezinu, kā ar ķīniešim - tie pagaidām tēlo diezgan mēs-jau-neko.

Lai svētīta tā diena kad Krievija (pēc LV neatkarības iegūšanas) aizcirta durvis mūsu priekšā un teica : "Tagad redzēsim kā jūs bez mums izdzīvosiet? Četrāpus līdīsiet atpakaļ!". Un ko Baltija? Izdzīvoja arī. Un krievs sapratis savu kļūdu krasi mainīja savu taktiku attiecībā pret Ukrainu un citiem. Tēloja baigo draugu un deva visu kaut ko. Bet nekas nav par velti - un mēs tagad redzam, ka Ukraina atrodas tur, kur mēs bijām 94. gadā.

Tas tā "īsumā" viss.

 21  3 atbildēt

nezinu par politikām tik daudz cik vajadzētu, bet man piegriezās autora malšanās apkārt, lai pateiktu, ko es sapratu kā -  krievi ir mūsu draugi, un - būsim brīvi no ES un ASV? labojiet mani ja kļūdos, bet ja tas ir tas ko tu gribēji pateikt, tad tu esi vairak nekā neaptēsts. vēl atļaujies slavinat ķipa latviešu rakstura labās īpašības un tad veicināt pārliecību citos par to, kas visdrīzāk nozīmētu Latvijas valsts beigas? un ko ukraina bij krievijai nodarījusi, ja viņi tik labi ir?

 14  2 atbildēt

Jā, autors arī skatās KF 1.kanālu.

Lai cik ironiski nebūtu es labāk skatos uz rietumiem, nekā uz austrumiem, un iemesls ir tas, ka gana daudz latvieši savā vēsturē ir cietuši no krieviem. ASV mums neko nav nodarījusi, vismaz pagaidām. Es nesaku, ka ASV ir balti un pūkaini, viņiem ir savas ekonomiskās intereses, bet viņi nav uzbrukuši saviem sabiedrotajiem, kā to tagad dara Krievija.

Tu raksti, ka Krievija vienmēr ir bijusi blakus - jā, ir bijusi, pat ja mēs to negribam. Krievijai ir pārāk liels deguns un tā bāž to tur kur vajag (reti) un kur nevajag (vienmēr).

Japāņu teiciens - neiedzīta nagla dabū ar āmuru... Gribi izlekt - lūdzu, bet tevi pasaules lielie nosēdinās ātri vien...

 

P.S. Latvieši ir izdzīvojuši tādus mēslus, ka pat 2008. gada krīze ir nieks. Joprojām esam dzīvi, jo projām turamies..

 10  0 atbildēt

Es nevienam neieteiktu tērēt savu enerģiju un pierādīt šim Krievijas propogandas zombijam pretējo. Tikai varu teikt rakasta autoram to - ja Tavs tēvs un vectēvs ir latvieši, tad viņiem par Tevi būtu ļoti liels kauns. Informācija, ko Tu mums šeit pasniedzi, ir tieši tāda pati, ko var dzirdēt no vecām "krievenēm", kuras dzīvo Zilupē un kurām ir pieejami tikai Krievijas TV kanāli un radiostacijas...

 10  2 atbildēt

autors stulbs!

 14  6 atbildēt

Slepkavo visi un vienmēr - tāda nu ir civēka ļaunākā puse - varas/naudas kāre..., bet vismaz "klanoties" ES un ASV ne tikai paliksi dzīvs, bet arī paēdis un atpūties un varbūt pat laimīgs, klanoties Lācītim - paliksi tikai dzīvs...varbūt.... .

Lielisks piemērs ir vecie ļaudis - vieni, kuri palika šeit un otri kuriem izdevās aizbēgt, kā Tu domā kuri bija laimīgāki - iekš PSRS vai ASV?

 8  0 atbildēt

 8  1 atbildēt

Lv ir maza lai pastevetu musdienas viena pati, tapec ir jaizvelas mazakais launums un tas ir ES un ASV nevis fasistiska krievija... Ja musu deputati pa daudz laiza ES dupsus, briziem tomer nevajadzetu darit visu ko ES iesaka...Jo tamer ir demokratija, bet rasaparasa demokratijas nav tur ir tikai putinokratija...

Un ja Lv ari parak daudz laiza kremla t0pli... Sen vajadzeja aizliekt lv dzivojosajiem lietot krievu valodo, aizliegt zinu portalus krievu valoda, radio raidijumus krievu valoda , laikrakstu utt Ja ari spoku.ru vajag likvidet lai tie kr0pli ir spiesti agut latviesu valpdu... Usakovus , zdanokas un viniem lidzigi domajosos sutit uz rasuparasu.. Vispar nesaprotu ko vini vel mekle LV ja jau tik loti grib sukat putina mazo locekliti....Nja Kaspar tu ar vari kravat cemodanus un p!st uz sibiriju...Izbaudit tavas varenas krievijas labo dzivi....

 8  1 atbildēt

Mūsu jaunlatvieši sākotnējo izglītību guva mazās lauku skolās, ko par savu naudu cēla nīstie vācu baroni, un mācījās no ābecēm, ko latviešu valodā izdevuši nīstie vācu mācītāji, lai pēc tam izglītību turpinātu cara valsts skolās, kur nedrīkstēja latviešu valodā pat runāt. 700 gadus bijām zem vāciešiem, bet viņi  šo gadu laikā pat nemēģināja iznīcināt un asimilēt latviešus, toties cars to darīja ļoti mērķtiecīgi. Krievija vienmēr ir bijusi drauds Latvijai, to saprata jau tevis pieminētie jaunlatvieši, kuru kustība aizsākās tieši kā protests cara piekoptajai politikai, nevis pateicoties tai. Cars cēla infrastruktūru Latvijā ne jau latviešiem, bet krieviem, izmantojot ievestu darba spēku no Krievijas, un bardaku 1905.gadā uztaisīja tieši ievestie provokatori, latviešu zemnieki daudzos gadījumos palīdzēja bēgt un slēpties vācu baroniem. Tomēr cara represijas tika vērstas tieši pret zemniekiem!  Tu šajā rakstā vienkārši melo, pie tam dari to ļoti nemākulīgi.

 6  0 atbildēt

Krievu aizstāvis!

 7  1 atbildēt

Autor, tu esi NEJĒGA! 

 

 5  0 atbildēt

Aijja, kārtējais galvu saspiedušais tīnītis...  Es pat necentīšos iedziļināties tajā marazmā, ko tu sarakstīji, bet par vienu gan man sanāca smiekli - minēji sava tēva nekustamo īpašumu, par kuru redz jāmaksā nodokļi un tad jau tas vairāk neskaitās ''privātums'' Un kā tu domā? - No kurienes valsts rauj finansējumu tam, lai tu varētu uz savu pamatskolu doties par velti, ceļu uzturēšanu, pensijas?! Tas ka valsts iekasē nodokļus nozīmē arī to, ka tā mums dod arī kaut ko pretī, ko diemžēl tādi mazi durņi kā tu nespēj novērtēt, jo vel nestrādājat, nemaksājat nodokļus un visu priekš jums veikalā nopērk mamma,

 4  0 atbildēt
Kārtējais bļauris, kurš neko nesajēdz un grib (kā pasakās) ar labu vārdu un mīļu glāstu iznīcināt ļaunumu. Pret teroristiem, okupantiem un putinu ir tikai viens līdzeklis - ložmetējs. Ne no kā cita viņi nebaidās. Ja neliksi lietā ložmetēju, gaudot tālāk varēsi līdz tevi viņi paši nošaus - viņiem tavas domas, vēlmes un tiesības neinteresē. Jā, mūsu Latvija ir tik spēcīga un biedējoša, ka mierīgi var atļauties pastāvēt pati par sevi. Vācija, Francija, UK nevar, bet Latvija var. Nu tā - ASV, ES, Okupantija un tam visam pa vidu varenā un biedējošā Latvija. Vai ne? Ņerkstētājs tu... Šādi indivīdi vienmēr traucē un bremzē teroristu iznīcināšanas spēkus demokrātiskajās valstīs. Kamēr pašiem nenāk virsū okupanti un nejāj dirsā radinieces, tikmēr bļauj, ka pret okupantiem jācīnās ar mīļu vārdu un maigu glāstu un tad ļaunais atkāpsies...
 5  1 atbildēt

Ar ko raksta autors slimo?

 3  0 atbildēt

Tu nu gan greizi domā. Gribi, lai krievu zābaks tavu galvu spārda, bet neļausi ASV zābakam mūsu valstī atrasties. Ja tu būtu tāds īstens latvietis, tu rakstītu "vienkārši" nevis "vnk" un tev būtu sajēga par gramatiku. Starp citu, runa neiet. Esi redzējis runu, kas ar kājām iet? Es nē.

Pareizi te daži saka, ka mums pensiju gādās mūsu pašu bērni, maksādami savus nodokļus. Daudzi brēc, ka nevar mūsdienās pat vienu bērnu izaudzināt, bet kā tad kara laikos mūsu omes bērnus audzināja? Nesakiet, ka tajā laikā neviens bērnus nedzemdēja.

Ak tad skolotāji ir tik nekulturāli? Laikam viņiem vajadzēja ar laužņiem un molotoviem brukt Izglītības un Zinātnes ministrijā... Krievi mums atnesa kultūru? Bet kāpēc tad virsnieku sievas uz teātri staigāja naktskreklos un domāja, ka tās ir greznas kleitas? Nesaku, ka visi krievi ir nekulturāli un ļauni, bet nepiekrītu, ka viņi visi bez izņēmuma ir pūkaini un nevainīgi kā jēri, bet gudrībā sacenšas ar grieķu filozofiem. Pirmo reizi Bībeli latviešu valodā iztulkoja E. Gliks. Viņš bija vācu mācītājs. 

Ja vācieši būtu uzvarējuši, lativeši nebūtu iznīcināti, tikai pārvācoti. Bet varbūt tā būtu pat labāk. Gan jau arī pēc tādiem laikiem latvieši savu valodu būtu saglabājuši un ar laiku atguvuši neatkarību.

Neaizmirsti, ka mūsu dzīve ir pašu rokās, un ja gribam, varam arī palikt Latvijā, radīt ģimenes ar trīs un vairāk bērniem, kā arī daudz ko citu! Vajag tikai gribēt! Viena daļa tā čīkst, cik slikta ir Eiropa, ASV un nacionālie spēki mūsu valdībā, taču paši nav spējīgi valstij sniegt ne procentu no tā, ko viņi sniedz mums. Ja nebūtu Eiropas, iespējams, joprojām lietotu padomju sūdus, tas ir - tehnikas brīnumus!

Autor, ja Tev tik ļoti riebjas Latvija, vai nu dari kaut ko, lai uzlabotu situāciju šeit, vai arī dodies uz zemi, kur gandrīz viss ir tāds pats, kā padomju laikos, ko daudzi tā mīl - uz Krieviju!

P.S. Nevēlos apvainot parastos un normālos krievu tautības cilvēkus.

 4  1 atbildēt

Ir lietas, kam var piekrist, ir lietas kam nē. Bet fakts ir tas, ka trūkst mugurkaula Saeimai, bet ar laiku gan jau ari tas būs.

 3  0 atbildēt

Vienai raksta daļai es varētu arī piekrist, bet tas, ka tiek attaisnota Krievijas īstenotā politika un, ka Krievija nav drauds, ir pilnīgi stulbi!

 4  1 atbildēt

Interesanti, kurš lops ir izdzēsis manu  komentāru?

 3  0 atbildēt
« 1  2  3 »