Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
74
142

Man vnk kaitina kā mūsu valsts priekšstāvji laiza d...... ASV un ES. Es vēl saprastu, būtu abpusēji patīkami, bet nu nav taču

….Par notiekošo Latvijā un pasaulē ar Latvieša sirdi raugoties…..

Kaut es varētu teikt, ka mani izbrīna un pārsteidz mūsu politiķu un vadošo žurnālistu paustais viedoklis, par dažādiem pasaules mēroga un Latvijas iekšpolitiku skarošiem jautājumiem šobrīd. Diemžēl, esmu tik dziļi vīlies, ka vienīgais iemesls, kādēļ šeit kaut ko rakstu ir naiva cerība, ka varbūt kāds, no vēl saprātīgi domāt spējīgiem cilvēkiem aizdomāsies, lai ar jau savām pārdomām par notiekošo dalītos ar vēl kādu, kuram nav vienalga.

Aicinu atcerēties, kaut mazliet pasaules vēsturi, un izanalizējot faktus, vismaz tos kuri mums ir pieejami un zināmi, ņemt un padomāt ar savu galvu vienreiz. Zinu, ka negribas domāt

Faktus, kuri balstās uz mūsu ģimenēs sniegtajām vectēvu liecībām un stāstiem par vēsturi, pasaules iekārtu un kādreiz notikušiem notikumiem. Ja jau Jūs neticat citiem, savam vectēvam taču Jūs varētu noticēt? .....

Es cenšos saprast tos cilvēkus, kuriem netālā pāgātnē ir nodarīts pāri, ar dažādiem politiskajiem režīmiem, represijām, deportācijām, slepkavībām, spīdzināšanām, genocīdu .... cenšos izprast viņu bailes, dusmas, izmisumu, atriebības alkas, riebumu pret vienas vai otras tautības cilvēkiem, viņu valodu un kultūru. Un zinu, ka to līdz galam nespēju, tādēļ, ja kādu ar savu rakstu aizskaršu, lūdzu neņemiet ļaunā, nav man tāda mērķa.

Un tā:

Nesaprotu, kādēļ nacionālistiski noskaņotam cilvēkam ir jābūt agresīvam, rupjam, nedraudzīgam, iedomīgam, uz kompromiesiem iet nespējīgam vienpatim. Es joprojām nespēju saprast, kā partijas „Visu Latvijai” līderi varēja iekļūt saeimā un dabūt tik lielu pārstāvāmo Latvijas pilsoņu skaitu, kuri ir „it kā” nacionālistiski noskaņoti. Es nesaprotu, kā viena no visinteliģentākajām tautām pasaulē, proti - LATVIEŠI, varēja ko tādu pieļaut.

Cik zemu ir jākrīt cilvēkam, lai izģērbtos pliks pie saeimas nama, apziestos ar sarkano krāsu uz krūtīm un pilnā rīklē bļautu kā mežonis ??? Par ko iet runa? Kas tie par idiotiem ? Vai tad tā ir Latvijas inteliģence? Kurš, sevi cienošs , kulturāli izglītots cilvēks spētu, ko tādu darīt? Mana atbilde – NEVIENS!

Diemžēl, šādi, morāli un garīgi atpalikuši cilvēki vada mūsu valsti. Vai precīzāk būtu teikt – izpilda ārzemju „kungu” norādījumus un rīkojumus. Un mani nebaida, ja kāds šeit saskata goda un cieņas aizskaršanu, jo es zinu, ka nevar aizskart to kā nekad nav cilvēkam bijis. Šeit vairāk ir naida kurināšana, tas gan.

Ir cilvēki, kuri baidās, ka sāksies karš.

Man tas ir pārsteigums, jo es zinu, ka kopš 2 pasaules kara, karš nav pasaulē beidzies, ne uz vienu dienu. Nepārtraukti pasaulē notiek karadarbība. Katru gadu simtiem tūkstošiem noslepkavotu cilvēku. Afganistāna, Čečenija, Irāka, Sīrija, Āfrika, Ukraina, visa EIROPAS savienība karo.

Mani pārsteidz cilvēku liekulība – mēs jau nekarojam, tas mūs neskar. Diemžēl realitāte ir gaužām skarbāka. Ik viens Latvijas iedzīvotājs, kurš maksā Valsts Iznīcināšanas Dienestam nodokļus, ar savu naudiņu sponosrē, uztur karavīrus, kuri ar mūsu mācītāju svētību ( Tev nebūs nokaut! ) zem Nato karogiem dodas uz „kara skartajiem reģioniem” un slepkavo cilvēkus. Jā, arī mūsu Latviešu karavīri ir tikai un vienīgi slepkavas, algoti, it kā „miera uzturētāji” .

Kur Jūs esat redzējuši „miera uzturētājus” ar ieročiem rokās, bruņotus līdz zobiem!? Par kādu „mieru” iet runa ? Cilvēkiem patīk nosodīt teroristus, jo viņi ir slikti un punkts. Jā, piekrītu! Slepkavībai nav attaisnojuma, lai Tu būtu terorists vai karavīrs. Es vnk vēlos, lai Jūs saprotat, ka zem vārda terorists slēpjas nekas cits kā partizāns. Partizāns, kurš visiem iespējamajiem veidiem cenšas aizsargāt savas mājas, savu teritoriju un ģimeni. Un tas ir tikai saprotami! Tā darītu ik viens ģimenes vīrietis, ja būtu apdraudēta viņa ģimene vai māja. Protams, reālajā pasaulē mēs to nevēlamies redzēt un dzirdēt!

Vai Jūs varat iedomāties situāciju, ka pie Jums mājās, Jūsu ģimenes ligzdiņā, vakarā ierodos es , ar ieročiem bruņojies „miera nesējs” jūsu mājā. Un tagad es nesīšu mieru . Es mazliet paēdīšu no Jūsu ledusskapja, mazliet pārgulēšu ar Jūsu sievu, varbūt izvarošu Jūsu bērnus, nozagšu visu , kas Jums ir. Kā Jūs reaģētu uz tādu ASV un Eiropas Savienības „DEMOKRĀTIJU” ???

Bet Jūs mīļie tautieši, katru dienu par to maksājat un atbalstāt.

Kādu aizsardzību var solīt tas „mērkaķis” no ASV? Viņiem vienmēr ir bijis nospļauties par mums un NEKAS nav mainījies. Tā tas būs vienmēr. SAPROTIET taču, ka ne VĀCIJA, ne Lielbritānija, ne Francija, ne ASV kara gadījumā nepakustinās ne pirkstu. Un , ja pakustinās, tad tikai , lai nopelnītu kārtējos viltotos, bezvērtīgos dolārus, pārdodot kādam partizānam ieročus.

Man nepatīk, ka Krievija tiek uzskatīta par ienaidnieku Latvijai. Visādi ir vēsturē gājis, taču nenoliegsim faktu, ja nebūtu krievu armijas, iespējams mēs visi runātu tagad vāciski, lai gan visticamāk nē. Domāju, ka mēs jau sen būtu sadedzināti dzīvi, kā ebreji, čigāni, lietuvieši, igauņi un visas mazās tautiņas, kuras neitilpa ārieša statusā.

Nemeklējiet ienaidniekus! Krievija vienmēr ir bijusi blakus. Mūsu kultūras ir ļoti saistītas. Pasaules uztvere, morālās vērtības, tolerances izpratne, ētika, izglītība, kultūra. Es , saprotu, ka ir ieinteresētas personas, lai latvieši plēstos ar krieviski runājošajiem, taču tas nav Latviešu cilvēka cienīgi.

Latvietis ir izglītots, kulturāli bagāts, ar augstu pašapziņu, darba tikumu, dziļu izpratni par dabas procesiem.Latvietis ir mīlošs, iecietīgs, vieds, taisnīgs. Latvietis nekad nav bijis skaudīgs, lai kā to mēģinātu mums uzspiest. Latvietis ir mieru mīlošs, nekad neies pirmais uz konfliktu. Latvietis neizrāda agresiju, un necenšas nevienu pakļaut vai pazemot.

Es prakstiski neatceros Barikāžu laiku, jo biju vēl diezgan mazs. Man tas ir tukš nosaukums par ko kladzina vēl vecās vistas, kuras reiz noticēja pašu izdomātai pasakai par neatkarību, kuru tā nekad arī neieguva un neiegūs Latvija. Cik var dzīvot ilūzijās.

Mani skumdina, ka cilvēki sevi māna

......manam tēvam bija nekustamais īpašums, privāts zemes gabals. Tik privāts, ka katru gadu par to ir jāmaksā nodokļi – citos vārdos – nomas maksa par zemi, kuru mans tēvs bija nopircis. Es tikai pavisam nesen sāku saprast, paga, ja jau tā zeme ir mans privātīpašums, kādēļ man par to ir jāmaksā nomas maksa valstij katru gadu??? Un tad es sapratu, ka nekāda privātīpašuma nav, cilvēkiem vnk ir pārdota iespēja ticēt, ka viņiem pieder zeme, par kuru viņi joprojām maksā nomas maksu...

Mani skumdina skolotāju streiki un piketi pie saeimas un izglītības ministrijas – Tie ir pazemojoši . Vai tiešām Latviešu inteliģences pārstāvjiem tā ir jāuzvedas. Vai tiešām gudrie skolotāji nespēj rast efektīgākus risinājumus, lai līdzdarbotos valsts izglītības nozares attīstīšanā. Un es nesaprotu, ko skolotāja ar augstāko izglītību un mūža viedo pieredzi vēlas panākt no valdības vīriem, kuriem nav ne mazākās sajēgas, kas un kā darāms, nerunājot jau par to, ka dažam nav nemaz atbilstošas kategorijas izglītības – ne vienā jomā.

Vai Jūs tiešām domājat, ka I.Sudrabas kundzes jaunā partija ir risinājums Latvijas sāpīgajiem jautājumiem? Neesiet tik naivi! Pasaulē notiek lielas pārmaiņas un tās jau sāk skart Latviju visos līmeņos.

Domāju, ka Latvijas sapnis ir izsapņots. Diemžēl.

Mūsu māmiņas un tēti sagaidīs ļoti grūtas vecumdienas, jo viņu dēli un meitas pelna pensijas Lielbirtānijas gejiem, lesbietēm un viņu vecīšiem, kamēr mūsu mājās nenotiek nekas.

Runā, ka cilvēkiem mana vecuma 30 un 40 gadniekiem pensijas un pabalsti nebūs, kas to, lai zin. Pagaidām izskatās, ka tiešām nebūs.

Es vēl protu runāt latviešu valodā, bet manu tautiešu bērni svešajās zemēs, jau pat šajā valodā vairs nerunā. Nerunājot jau par latgaļu, zemgaļu, kurzemnieku dialektiem.

Pēc saeimas vēlēšanām, strauji celsies dzīves dārdzība Latvijā’. Un atkal tiks izdarīts Milzīgs spiediens, lai visi , kas vēl spēj strādāt un maksāt nodokļus , vienalga kurai valstij, no Latvijas emigrētu.

Šis nav raksts – šīs ir emocijas. Lūdzu, vnk nenoliedziet to , kas esat. Krievi nav mūsu ienaidnieki un mums ļaunu nevēl. Atcerieties, kur mūsu jaunlatvieši skolojās un ieguva izglītību. Kas tās bija par skolām un kur tās atradās. Kam pateicoties izglītība un kultūra spēja uzplaukt Latvijā. Par kādu naudu mēs veidojām infrastruktūru, ceļus, rūpnīcas, ostas, dzelzceļu, dzīvojamās daudzstāvu mājas utt.

Vienmēr paskatieties, kas Jums stāv vakar, šodien un rīt pa labi blakus un pa kreisi. ASV tur nav un nekad nebūs.

Un atcerieties LATVIEŠI ! Mūsu seņči BALTI šo eiropas zemi apdzīvoja jau

pirms 8 000 gadu.

Bet pār pasauli cenšas valdīt cilvēku kopums, kuram pat nav savas nacionalitātes. Cilvēki bez īstas kultūras un tradīcijām. Viņu kultūras augstākais sasniegums ir Dubultais čīsburgers, cocacola un atombumbu nomešana uz civiliedzīvotājiem. Amerikāņi, kurus pasaule zin tikai nepilnus 260 gadus.

Atbildība par viņu visatļautību ir jāuzņemas mums! Jo Eiropas tautas to pieļāva! Vai arī Amerikāņi ir visu pasaules tautu izveidojies sajaukums!

Man vnk kaitina kā mūsu valsts priekšstāvji laiza d...... ASV un ES. Es vēl saprastu, būtu abpusēji patīkami, bet nu nav taču

Par mieru un saprātīgu cilvēku 21.gs.


Ar cieņu un mīlestību

Kaspars Pudniks


Par Latviešiem - BEZ sarakstiem!

 Autors: KasparsPudniks Man vnk kaitina kā mūsu valsts priekšstāvji laiza d......  ASV un ES. Es vēl sap
1.  
74
142
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [50]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.09.14 10:27
32
4

labāk draudzēties ar mērkaķi ar banānu rokās, nekā mērkaķi ar granātu rokās.

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 04.09.14 10:37
28
4

autor, atver tak acis! tevi atpirka no urodiem un par to tu kādu brīdi laizīsi viņiem pakaļas. saspaņojies, ka mēs te visus pasūtīsim na*h un paši lemsim par savu dzīvi? nospiedīs kā knisli un tāpat liks pakļauties vieniem vai otriem. tāda ir mūsdienu pasaule, samierinies. iemācies sistēmu uzveikt citiem līdzekļiem.

DetektīvsCaps avatars
Medaļa FledermausisMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Žurnālists
  DetektīvsCaps 04.09.14 12:21
21
3

Wow, vienkārši wow! Kas tas par suņa murgu bija ko es tikko izlasīju. Būtībā gandrīz katrā rindkopā kaut kādas muļķības vai dumji spriedelējumi. No kurienes tik neprecīza informācija?

Te būs daži, kas visvairāk iekrita acīs:

1)Neviens neko Latvijā dzīvojošajiem krieviem nepārmestu, ja vien viņi nedomātu, ka mums būtu jābūt Krievijai v2.0.

Miera uzturētājs bez ieroča = miris miera uzturētājs. Piedod atvaino, bet ja mana tauta (kādā paralēlā pasaule) būtu palikusi bez valdības, kur visu varu censtos sadalīt bandītiski grupējumi un man katru dienu būtu jābaidās par savu dzīvību, tad es labrāt redzētu šeit bruņotus ķīniešus, kuri mēģinātu/palīdzētu vismaz kaut kādu kārtību ieviest.

Tev būtu jāpārmet tiem, kas pārdod ieročus šīm trešās pasaules valstiņām. Ja viņiem būtu tikai zobeni un loki tad tur būtu daudz lielāks miers.

Kāda velna pēc, lai kāds no rietumiem ēstu no viņu ledusskapjiem???

2) Latvieši vācu acīs bija nākamie rangā aiz āriešiem. Tākā mēs iznīcināti nebūtu, bet pārvācoti gan

Daudz smagāk klātos slāvu tautām, ko vācieši vērtēja ļoti zemu.

3) Latvietis nav skaudīgs. Jā, labs joks (nespriedīšu par 30tajiem gadiem)

4)Pār nodokļiem - tu to nopietni? Kāda velna pēc tad vispār maksāt nodokļus? Mana alga, kuru es sūri grūti pelnīju - kāpēc, lai es maksātu nodokļus no tās? Likvidējam visas valsts iestādes un miers un dzīvojam kā trešās pasaules valstiņa. 

Ja negribi maksāt zemes nodokli (kurš ir pastāvējis jau tūkstošiem gadu) tad nopērc salu okeāna vidū un pasludini to par savu valsti. Varēsi nevienam neko nemaksāt. 

Vnk - wata f.. vecais!!

5) Un protams, ka mūsu pensijas nākotnē būs mazākas. Kādēl gan, lai tās palielinātos, ja mēs nespējam katrā ģimenē vismaz trīs bērnus izaudzināt? Nākotnes pensija = bērnu skaits tagad. Daudzi domā, ka viņu nomaksātie nodokļi iet viņu pensiju fondos. Nē, pensionārus nodrošina jaunā paaudze.

Un vienīgai drošais ieguldījums paša nodrošinātajām vecumdienām ir paša bērni un privātie uzkrājumi.

Mūsu valstī ir divas lielas problēmas - valdība, kura uztur nejēgā lielu ierēdņu mašinēriju un parastie iedzīvotāji, kuru dzīves līmeņa prasības ir pārāk augstas. Ja jūs ļautiņi cerat 20 gadu laikā (kuru laikā nemaz tā īsti bav mēģināts) cerat sasniegt to pašu dzīves līmeni kā rietumeiropā, kura to sasniedza (smagā darbā) 50 gadu laikā... tad man nav ko piebilst.

Austrumvācija vēl aizvien ir nabadzīgais vācijas gals(padomju laika sekas). Neskatotie uz to, ka ir vācijas sastāvdaļa jau 25 gadus. Tad ko jūs gribas redzēt šeit šajā laika posmā.

Un pa kuru laiku mums priekšā aizsteidzās igauņi?

6) Īsti nesapratu - man par kultūras uzpalukumu būtu jāpateicas Krievijai???? Es gan zinu vairākas citas valstis pirms krieviem, kas mūs izvilka no vikingu laikmeta ārā. Un cik zinu tad krieviem ir jāpateicas rietumiem par savu kultūras uzplaukumu.

7)Pasaulē nav tādas "labās puses". Tu vari tikai izvēlēties draudzēties ar mazāko ļaunumu - kas ir rietumi. Nezinu, kā ar ķīniešim - tie pagaidām tēlo diezgan mēs-jau-neko.

Lai svētīta tā diena kad Krievija (pēc LV neatkarības iegūšanas) aizcirta durvis mūsu priekšā un teica : "Tagad redzēsim kā jūs bez mums izdzīvosiet? Četrāpus līdīsiet atpakaļ!". Un ko Baltija? Izdzīvoja arī. Un krievs sapratis savu kļūdu krasi mainīja savu taktiku attiecībā pret Ukrainu un citiem. Tēloja baigo draugu un deva visu kaut ko. Bet nekas nav par velti - un mēs tagad redzam, ka Ukraina atrodas tur, kur mēs bijām 94. gadā.

Tas tā "īsumā" viss.

Elpo avatars
Medaļa Spoks
  Elpo 04.09.14 12:01
14
2

nezinu par politikām tik daudz cik vajadzētu, bet man piegriezās autora malšanās apkārt, lai pateiktu, ko es sapratu kā -  krievi ir mūsu draugi, un - būsim brīvi no ES un ASV? labojiet mani ja kļūdos, bet ja tas ir tas ko tu gribēji pateikt, tad tu esi vairak nekā neaptēsts. vēl atļaujies slavinat ķipa latviešu rakstura labās īpašības un tad veicināt pārliecību citos par to, kas visdrīzāk nozīmētu Latvijas valsts beigas? un ko ukraina bij krievijai nodarījusi, ja viņi tik labi ir?

Torcio avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Torcio 04.09.14 13:39
10
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Vot pastāsti kā Latviešu tauta ir cietusi no k... " Es atvainojos, tu zini vēsturi, tu zini, kas uzsāla otro pasaules karu. Tā pati PSRS, kas pie Latvijas robežas pieveda karapulku un deva ultimātu. Atlika cīnīties un mirt vai padoties un dzīvot. Tāpat visas izsūtīšanas uz Sibīriju, latviešu izmantošana par lielgabala gaļu, un galu galā PSRS laiks, kad tāpat bijām kalpi, un ne brīvi. Ja mēs tagad kādam kalpojam, tad vismaz esam brīvi, nevis vergi, kas apgādā Maskavu...

Mūsu sabiedrotie?? Mēs ES un NATO iestājāmies tikai 2004 gadā, pirms tam mēs nebijām nekur, nebijām nekas, tikai bijuši PSRS teritorija, kas pirmās brīvvalsts laikā bija labi attīstījusi ekonomiku un ražosānu, pirms okupācijas, kad mums atņēma lielāko daļu.

Esmu labāk ar pilnīgu brīvību, nekā padomju laika telpā. Ne velti Krievijā sākas informācijas piegriešana, vispasaules soc tīklu aizvākšana, jo tie nes pārāk daudz informācijas iekšā un traucē diktatorijai dzīvot.

Torcio avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Torcio 04.09.14 12:09
10
0

Jā, autors arī skatās KF 1.kanālu.

Lai cik ironiski nebūtu es labāk skatos uz rietumiem, nekā uz austrumiem, un iemesls ir tas, ka gana daudz latvieši savā vēsturē ir cietuši no krieviem. ASV mums neko nav nodarījusi, vismaz pagaidām. Es nesaku, ka ASV ir balti un pūkaini, viņiem ir savas ekonomiskās intereses, bet viņi nav uzbrukuši saviem sabiedrotajiem, kā to tagad dara Krievija.

Tu raksti, ka Krievija vienmēr ir bijusi blakus - jā, ir bijusi, pat ja mēs to negribam. Krievijai ir pārāk liels deguns un tā bāž to tur kur vajag (reti) un kur nevajag (vienmēr).

Japāņu teiciens - neiedzīta nagla dabū ar āmuru... Gribi izlekt - lūdzu, bet tevi pasaules lielie nosēdinās ātri vien...

 

P.S. Latvieši ir izdzīvojuši tādus mēslus, ka pat 2008. gada krīze ir nieks. Joprojām esam dzīvi, jo projām turamies..

proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Maska
  proviking 04.09.14 11:24
14
6

autors stulbs!

Africa avatars
Medaļa BakalaursMedaļa TrumpeMedaļa Dienas doma
  Africa 04.09.14 11:23
8
0

Slepkavo visi un vienmēr - tāda nu ir civēka ļaunākā puse - varas/naudas kāre..., bet vismaz "klanoties" ES un ASV ne tikai paliksi dzīvs, bet arī paēdis un atpūties un varbūt pat laimīgs, klanoties Lācītim - paliksi tikai dzīvs...varbūt.... .

Lielisks piemērs ir vecie ļaudis - vieni, kuri palika šeit un otri kuriem izdevās aizbēgt, kā Tu domā kuri bija laimīgāki - iekš PSRS vai ASV?

Deviņvīruspēks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Deviņvīruspēks 04.09.14 11:55
10
2

Es nevienam neieteiktu tērēt savu enerģiju un pierādīt šim Krievijas propogandas zombijam pretējo. Tikai varu teikt rakasta autoram to - ja Tavs tēvs un vectēvs ir latvieši, tad viņiem par Tevi būtu ļoti liels kauns. Informācija, ko Tu mums šeit pasniedzi, ir tieši tāda pati, ko var dzirdēt no vecām "krievenēm", kuras dzīvo Zilupē un kurām ir pieejami tikai Krievijas TV kanāli un radiostacijas...

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 04.09.14 11:30
8
1

grauzejs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  grauzejs 04.09.14 12:24
8
1

Lv ir maza lai pastevetu musdienas viena pati, tapec ir jaizvelas mazakais launums un tas ir ES un ASV nevis fasistiska krievija... Ja musu deputati pa daudz laiza ES dupsus, briziem tomer nevajadzetu darit visu ko ES iesaka...Jo tamer ir demokratija, bet rasaparasa demokratijas nav tur ir tikai putinokratija...

Un ja Lv ari parak daudz laiza kremla t0pli... Sen vajadzeja aizliekt lv dzivojosajiem lietot krievu valodo, aizliegt zinu portalus krievu valoda, radio raidijumus krievu valoda , laikrakstu utt Ja ari spoku.ru vajag likvidet lai tie kr0pli ir spiesti agut latviesu valpdu... Usakovus , zdanokas un viniem lidzigi domajosos sutit uz rasuparasu.. Vispar nesaprotu ko vini vel mekle LV ja jau tik loti grib sukat putina mazo locekliti....Nja Kaspar tu ar vari kravat cemodanus un p!st uz sibiriju...Izbaudit tavas varenas krievijas labo dzivi....

Elpo avatars
Medaļa Spoks
  Elpo 04.09.14 22:02
6
0

atbildot uz Deviņvīruspēks komentāru " Es nevienam neieteiktu tērēt savu ... " šim, viennozīmīgi, būtu jābūt top komentāram

Heroīns14 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Dienas doma
  Heroīns14 04.09.14 12:40
7
1

Krievu aizstāvis!

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 05.09.14 09:46
6
0

Mūsu jaunlatvieši sākotnējo izglītību guva mazās lauku skolās, ko par savu naudu cēla nīstie vācu baroni, un mācījās no ābecēm, ko latviešu valodā izdevuši nīstie vācu mācītāji, lai pēc tam izglītību turpinātu cara valsts skolās, kur nedrīkstēja latviešu valodā pat runāt. 700 gadus bijām zem vāciešiem, bet viņi  šo gadu laikā pat nemēģināja iznīcināt un asimilēt latviešus, toties cars to darīja ļoti mērķtiecīgi. Krievija vienmēr ir bijusi drauds Latvijai, to saprata jau tevis pieminētie jaunlatvieši, kuru kustība aizsākās tieši kā protests cara piekoptajai politikai, nevis pateicoties tai. Cars cēla infrastruktūru Latvijā ne jau latviešiem, bet krieviem, izmantojot ievestu darba spēku no Krievijas, un bardaku 1905.gadā uztaisīja tieši ievestie provokatori, latviešu zemnieki daudzos gadījumos palīdzēja bēgt un slēpties vācu baroniem. Tomēr cara represijas tika vērstas tieši pret zemniekiem!  Tu šajā rakstā vienkārši melo, pie tam dari to ļoti nemākulīgi.

Rokaz avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa Spoki flameMedaļa Spoks
  Rokaz 08.09.14 18:57
5
0

Autor, tu esi NEJĒGA! 

 

Dunis avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  Dunis 04.09.14 13:44
5
1
Kārtējais bļauris, kurš neko nesajēdz un grib (kā pasakās) ar labu vārdu un mīļu glāstu iznīcināt ļaunumu. Pret teroristiem, okupantiem un putinu ir tikai viens līdzeklis - ložmetējs. Ne no kā cita viņi nebaidās. Ja neliksi lietā ložmetēju, gaudot tālāk varēsi līdz tevi viņi paši nošaus - viņiem tavas domas, vēlmes un tiesības neinteresē. Jā, mūsu Latvija ir tik spēcīga un biedējoša, ka mierīgi var atļauties pastāvēt pati par sevi. Vācija, Francija, UK nevar, bet Latvija var. Nu tā - ASV, ES, Okupantija un tam visam pa vidu varenā un biedējošā Latvija. Vai ne? Ņerkstētājs tu... Šādi indivīdi vienmēr traucē un bremzē teroristu iznīcināšanas spēkus demokrātiskajās valstīs. Kamēr pašiem nenāk virsū okupanti un nejāj dirsā radinieces, tikmēr bļauj, ka pret okupantiem jācīnās ar mīļu vārdu un maigu glāstu un tad ļaunais atkāpsies...
rudix avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  rudix 07.09.14 11:26
4
0

Aijja, kārtējais galvu saspiedušais tīnītis...  Es pat necentīšos iedziļināties tajā marazmā, ko tu sarakstīji, bet par vienu gan man sanāca smiekli - minēji sava tēva nekustamo īpašumu, par kuru redz jāmaksā nodokļi un tad jau tas vairāk neskaitās ''privātums'' Un kā tu domā? - No kurienes valsts rauj finansējumu tam, lai tu varētu uz savu pamatskolu doties par velti, ceļu uzturēšanu, pensijas?! Tas ka valsts iekasē nodokļus nozīmē arī to, ka tā mums dod arī kaut ko pretī, ko diemžēl tādi mazi durņi kā tu nespēj novērtēt, jo vel nestrādājat, nemaksājat nodokļus un visu priekš jums veikalā nopērk mamma,

EEinars avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Jubilārs
  EEinars 04.09.14 13:47
5
2

Autor! Beidz slavināt to, ko PSRS mums ir devusi, tās ir muļķības... ja nebūtu okupācijas, tad mēs būtu skandināvu (ne Norvēģijas) līmenī, nevis atpalikuši par 50 gadiem! Kāda infrastruktūra, kādas rūpnīcas??? Ja mēs nebūtu NATO un ES, mēs jau sen būtu nospiesti no Krievijas puses... ir jāmāk izvēlēties starp mazāko ļaunumu. Protams, mūsu politiķiem jābūt stingrākam mugurkaulam, tam es piekrītu. Krievija - naidnieks arī Ukrainai pirms gada nebija, bet, kas tagad darās?  Padomā pirms raksti muļķības!

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 04.09.14 12:17
3
0

Interesanti, kurš lops ir izdzēsis manu  komentāru?

mamuc avatars
Medaļa BakalaursMedaļa JubilārsMedaļa Spoks
  mamuc 05.09.14 12:10
3
0

Ar ko raksta autors slimo?

« 1  2  3 »