189

 2763  20

Jūs domājat, ka gandrīz viss ir ražots Ķīnā, jo tur ir lēts darbaspēks? Jūs maldāties... Ir arī citi, daudziem nezināmi iemesli, kuri iespējams ir pat daudz svarīgāki!!!

Vai jūs nekad nav mulsinājusi situācija, ka visi uzņēmumi masveidā ir pārcēluši savas ražotnes uz Ķīnu? No Eiropas, Krievijas, Austrālijas, Vācijas, ASV un daudzām citām valstīm – visi augsto tehnoloģiju uzņēmumi kā sarunājuši stāv rindā pie ķīniešiem, lai tie ražotu viņiem preces...

Komentāri 189

0/2000

Pasaulē, jau daudzās vietās atrodas ļoti reti derīgie izraksteņi! Bet kāpēc vajag rušināties pa savu zemi, ja mēs varam pasūtīt preces ķīniešiem, kuri uztaisīs, atvedīs un noplēsīs mazāk naudas, pagatavot pašiem jau ir dārgi! 

Te jau slēpjas problēma... Līderi un tie kuri ir pie "šprices" jau nedomā par vidējo un zemāko slāni! Viņi iekasē miljonus un uzšpļauj uz visiem pārējiem! Bēdīgi, bet tā tas ir 

 1  0 atbildēt

Labs raksts!Dodu 100% ka,  lielākā daļa par šo nekad neiedomājās!

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Tam taa būt

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

jau sen zinu ka Ķina ražo gan ļoti kvalitatīvas lietas, gan ļoti lētas. citreiz pēc skata pat nevar pateikt, jo lētie ķinieši kopē dārgos ķīniešus. Bet ja pats meklē, kontaktējas un pārbauda varatrast ļoti labus pārdevējus/partnerus un prece ir vajadzīgā kvalitātē. Ja kas, Latvijā jau ir oficiāli nopērkami Ķinas automobīļi  

 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Ja tā būtu Latvija, izpārdotu metālus par kapeikām tam, kas lielāko kukuli iedos. Brīnumzeme.

 0  0 atbildēt

Smart China... 

 0  0 atbildēt

Īstais iemesls letajai razosanai ir tas ka viniem nav janodrosina atkritumu utalizesana vini tik pa cauruli nolaiz visu upeee.

 0  0 atbildēt

Visu cieņu.

 0  0 atbildēt

Būs atkal Mongoļi jāsūta uz to Ķīnu, lai tiek ar viņiem galā :D

 0  0 atbildēt

Čainīzeriem ir vara pār visu pasauli, viņi dzīvo starp mums, kur uzrodas viens ķīnīzers tur parādīsies pēc laika vēl 100 tādu, un tā viņi iekaros visu pasauli līdz imperatora atdzimšanai piedrāzt uz gramatiku es pisu uz Ķīnu.

 0  0 atbildēt

nu malači tiem ķīniešiem tie biznesmeņi un gudrās galvas. tā ir jāstrādā :) protams, žēl, ka pašu tautiešiem, kas vergo tajās rūpnīcās nekas daudz neatlec un darba apstākļi gan jau arī nav no tiem labākajiem, bet pelnīt grib visi.

sasmējos tikai par:

"Prātam nav aptverams, kā pasaule ir pieļāvusi to, ka esam nonākuši šādā situācijā."

nez, ko ta' pasaules sabiedrībai vajadzēja darīt? uzsākt trešo pasaules karu? un pat tas nebūtu risinājums...

 0  0 atbildēt

kāds var pastāstīt kas tie par metāliem?

 0  0 atbildēt

tikai smiekliigs domu grauds - paprasiit kiiniesiem uzbuuveet superdatoru kas izdomaa kaa aizvietot visas taas tehnologijas kas vinjiem ir un paarnjemt to visu savaas rokaas. to vareetu saukt taa KAK 3000   (kaa apcakareet kiinu)

 
 1  1 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »