71

Uzgāju internetā vienu interesantu stāstu, kur kāds čalis izsaka savas domas par prostitūtām un meitenēm.


Es jūtos apjucis, jo man sāk likties, ka man vairāk sāk patikt staigāt pie prostitūtām nekā saistīties attiecībās ar parastām sievietēm. Esmu bijis tikai pie trijām.

Man ir tikai 24 gadi un visas prostitūtas ņemu tikai tādas 20-23, lai mazāks noskrējiens. Kad pirmo paņēmu biju pārsteigts par to cik laipni viņas izturas pret saviem klientiem, izsaka komplimentus par manu sportisko ķermeni, jo es trenējos 4 reizes nedēļā trenažieru zālē.Es jutos pozitīvisma pilns un aizgāju apmierināts ar smaidu un labu garastāvokli!

Iepriekšējās draudzenes pārsvarā visu laiku visā saskatīja tikai negatīvo un vienmēr attiecībās sāka ar mani manipulēt un visu laiku kaut ko čīkstēt. Man liekas, ka prostitūtas pie kurām biju ir daudz dzīvespriecīgākas un ar viņām var arī normāli pasmieties un parunāt.

Turklāt tas pat ir izdevīgāk. Nav jātērē kaudze naudas randiņiem, turklāt tu vēl nezini kurā brīdī dabūsi seksu. Bet es esmu vecis, es gribu seksu 24/7 un jau pirmajā randiņā, bet nē man tur jāgorās un jātēlo, jābūt pieklājīgam un jācenšas visādi izpatikt. Ar prostitūtām viss ir tik vienkārši atnāc nolaid stresu, pasmejies, papļāpā, mašīnā iekšā un prom lieta darīta.

Kas attiecās uz slimībām, bučot es viņas nebučoju, un protams prezervatīvs. Ņemot vērā to cik daudz džeku tagad ir 20 gadīgām, ka viņām iet pa 10-20 džeku jau, un es pat zinu vienu meiteni kura zina, ka čalis ir bijis pie prostitūtām, bet tāpat ar viņu tusē, tikai tāpēc ka viņš ir turīgs, un citiem sakot atrunu - Cilvēki jau mainās! Gan jau būs labi utt.

Tā kā, ja ņem tādas mazliet dārgākas augstākas klases, tad nekāda atšķirība iet uz randiņiem vai pie prostitūtām. Es pat sāku domāt ,ka prostitūtas ir foršākas, jo viņas vismaz neslēpj, ko no vīrieša vēlās.

Komentāri 71

0/2000

Nu protams, ka prostitūtas ir laipnas pret tevi, tu taču viņām maksā.  

 111  0 atbildēt
Labāk m@uka, nekā m@ucīga meitene
 77  4 atbildēt

Egoisms drīz šo pasauli saēdīs kā vēzis...

 60  0 atbildēt
Es par parastajām meičām! nevis MA*KĀM..
 39  3 atbildēt
Čalis vienkārši muļķis. Lai noprec to ielas meitu. Redzēs, būs zili brīnumi...
 31  0 atbildēt

atšķirība starp *****u un *****uri 

https://www.youtube.com/watch?v=OiY5notdORA

 

par tēmu, mēs visi maksājam par seksu ja ne naudā tad uzmanībā un ar uķi ķuķi, izliekamies ka mums ( dzekiem) interesē valentīndienas, patīk dāvināt puķes un skatīties ģimenes komēdijas ar jums kopā, bet tā nav, mēs to nedaram tikai seksa dēļ bet arī lai jūs justos labi un netaisītu scēnas, par sevi varu pateikt, esmu bijis attiecībās pēc kurām nožēloju ka nepaņēmu *****u un neietaupiju savus nervus diemžēl skuķi kuri ir maucīgi ir pārāk reta parādība, atrast reāli samaitātu kuci ar kuru tiešām varētu dzīvot ilgi un laimīgi ir fking problēma 

 20  2 atbildēt

Te jau tikai sekss salīdzināts. Un jo biežāk iesi pie prostitūtas, jo biežāk atkārtosies komplimenti un tas apniks. Darbs paliek darbs. Ja man maksātu par to , ka draudzējos ar puisi es arī būtu tik ideāla, cik iespējams. 

 17  0 atbildēt

Ņā mūsu meitenes lielākā daļa ir jau tādas, ka tik nauda makā un viss notiekās! Tad jau maksā uzreiz prostitūtām un nebūs probēmu, bet pierast ar nevajadzētu!

 16  2 atbildēt
Palasot šeit komentārus no puišiem/vīriešiem, daži vispār izraisa riebumu. Runā par meitenēm/sievietēm kā par kaut kādām lietām! Mūsdienās cilvēki mēdz mīlēt lietas un lietot cilvēkus, nevis otrādi, kā tas būtu pareizi.
 12  0 atbildēt

Da labi, ja negrib ilgas attiecības, tad protams, var ar prostitūtu...

 11  0 atbildēt

Dzīve pati ir M@UKA!

Reti kuram tajā visi kauliņi uzkrīt kā gribētos... Tāpēc braukt no viena grāvja otrā nav risinājums- sakod zobiņus un mēģini stūrēt pa ceļu, pie tam pa pareizo joslu, ievērojot satiksmes noteikumus, savstarpējo pieklājību un vēlams kaut kādu noteiktu virzienu...

Esmu pārliecināts, ka uz pasaules eksistē daudz jauku sieviešu kuras diemžēl ir spiestas būt m@ukas, un ir daudz totālu M@AUKU, kuras diemžēl ir sievietes...

Reti kuram sanāks sameklēt skaistu, pašpārliecinātu un pašnodrošinātu sievieti, kura būs izcils pavārs virtuvē, priekšzīmīga māte saviem bērniem un tad vēl m@uka gultā... Labākajā gadījumā dabūsiet 2 no 3...

Bez tam, ne katrs ir pelnījis pat tos 2 no 3...

Diemžēl dzīve ir loterija, kura pa lielam vada un pakārto mūs, nevis otrādi... Bet tas nenozīmē, ka vajag atslābt un ļauties straumei... Ir jākuļas pretī!

 10  0 atbildēt

A kapēc ne trešais variants-gumijas draudzene,nopērc vienreiz un lieto kad gribi.

 9  0 atbildēt
Izlasij7 rakstu sapratu dzeks vel parak zals... normalu attiecibu nav bijis un ir tikai 2 varianti vai nu problema ir meitene vai dzeka. Dotaja situacija man liekas kad abos... kura meitene visu laiku teiks kads tev superigs augums? Pasham neapniktu? Ja ir velme kko tadu dzirdet pieej pie spogulja un saki to sev bez maksas, loti iespejams kad tavs augums nav nemaz tik superigs ja jau tev to nesaka, uz zali var iet ari 7 reizes nedela, bet nu treneties tur ari vajag ne tikai iet... es domaju ar tevi manipule vai nu tu esi iekseji parak labs un uzticigs, jeb ari vnk morali parak vajs un nevari sevi pozicionet ka lideri. Velu veiksmi Tas istas meklejumos... un atceries m kai tu esi klients un vina no rita tevi majas nesagaidis un vakara pec darba ari... ceru visiem viss labi dzive sakartosies un beigs runat kad visas meitenes ir tadas un ka mums nepatik valentindiena un viss parejais kad tas ir seksa del. Ta nav.
 9  0 atbildēt

Esmu meitene un man nerūp kāda veča nauda (un idiotiem, kas netic un grib pateikt "visas sievietes tā saka" - tas ir tikai stulbs steriotips. Ja tu nespēj uzdurties normālai meitenei, kam nauda nav prioritāte, nespried par visām. Visticamāk pats vien uzduries kā neveiksminieks.) Ir sievietes, kas grib izspiest naudu, bet ja kādam vecim tas nepatīk un nespēj to kontrolēt ir ļoti efektīvs variants kā to izbigt - pārstāt attiecības. Pēc izskata par meiteni nevar spriest, bet uepazīstot kādu meiteni vismaz mēnesi, ja grib, var saprast kas ir viņas prioritātes, bet es domāju, ka vairums necenšas kādu iepazīt sākumā kā parastu draugu vai cilvēku, bet pa taisno mīlnieku. 

 9  0 atbildēt

Eh kā man jūsu ir žēl... nabaga apbižotie latvju bāleliņi...  

Būtu jūs īsti vīrieši jums arī būtu īsta sieviete pie sāniem, bet tādiem mīkstiem čīkstuļiem nespīd nekas labāks par čaka ielas berzētāju ar nobraukumu kā maršruta taksim... 

 9  2 atbildēt
Nu jā, chalis vismaz atklāti izteica savu viedokli. Mans viedoklis ir citādāks, ne jau attiecibās sekss ir galvenais, bet gan kopā pavaditie mirkli, kas padara laimigu un dod motivāciju dzivot. Ja ir labas attiecibas un viens par otru rūpèjas, tad sekss pats par sevi ir labs un piepildits. Es domāju, ka pie prostitūtām milestibu un laimi neatradisi, jā varbūt uz mirkli liksies, ka ir labi, daudz komplimentu, un uzmanibas no sievietes, bet tas ir tikai teātris. Prostitūtas katram klientam pūtis piliites ausis, ka vins vislabākais, visskaistākais un tml. Tā vinas pelna naudu un iegūst patstāvigos klientus. Daudzas no vinām zin to, ka pie vinām nāk virieši, kam milestibā neveicas vai kam ir problèmas laulibas dzivè, tapèc izmanto situāciju jeb saka to ko virietis grib dzirdeet... Katrs virietis dabū to, ko pelnijis. Ja esi tāds kretins un sievietès saskati tikai "caurumu", tad neko labu ari galu galā nedabūsi... Un Jā, nav sieviešu kas nedod, ir tikai virieši, kas nemāk panemt.
 6  0 atbildēt

Sieva ir zāģis, ja vīrs ir baļķis. 

 6  0 atbildēt

Suņu murgi. Galvenais kā vieglāk un ērtāk atvieglot dzīvi, bet ja kaut kas pašam jādara lietas labā.. tad nēe nēe.. Gribētu izteikties rupji, bet mūsdienās ne tikai sievietes ļauj visiem aizbāzt savus caurumus, bet arī džeki labprāt aizbāž visām caurumus. Kāda atšķirība? nekāda abi dzimumi kā ielenes ir palikuši.

P.s. Un kāda atšķirība vai tu pārdodies par īstu naudu vai kokteiļiem kādā klubā.

 4  0 atbildēt

Paprasi viņai dzemdēt no tevis bērnu ...   un pavēro kāda laipnība tad būs 

 4  0 atbildēt

Tikai 3 un ta brīnās un pie triju teorēmas viena Uzskrēji vienai čīkstošai zosij un nu viss, tikai pa naudu vien lololo. Tu vienk. pa slinku esi meklēt ko labāku, pati neviena domājoša pie tevis neskries. Meklēšana var ieilgt un būt čakarīga, bet kamēr tu šitā čīksti un maksā par seksu. Nekas labāks nepaliks. Labāk ir protams nekā nemaz, bet tomēr ir daudz intīmāks un baudāmāks pats process ja ir savstarpēja patikšana un aizraušanās. 

 4  0 atbildēt
« 1  2  3 »