local-stats-pixel

Lielas krūtis - pluss vai mīnuss?62

785 18

Noteikti daudziem puišiem, iespējams, ka arī meitenēm patīk lielas krūtis un visi tās uzskata par lielu plusu, bet vai tā patiesām ir?

Šajā rakstā es ielikšu pāris mīnusus kurus sagādā lielas krūtis.

« 1  2  3 »
785 18 62
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 62

0/2000

Galvenais, lai meitene ir ar labu sirdī nevis tikai ar lieliem pupiem! 

60 4 atbildēt

Galvenais nav izmeers, bet kruusu / auguma proporcija. perfekts fit augums ar A tik un taa izskatiisies daudz daudz labaak nekaa 100kg DD duudinja emotion

40 0 atbildēt

Vai ir kāda brīvprātīgā kura vēlētos pieteikties pie manis uz eksperimentu lai pārbaudītu šo faktu patiesumu ? emotion

30 0 atbildēt

prieks ka zēniem patīk arī mazas nevis tikai lielās melones. emotion

21 0 atbildēt

Ja godīgi tas ir mīnuss, jo mani tikai tā vien dēļ apsmēja jau no 5 klases, jo redz man pirmajai sāka augt krūtis, un arī līdz šim laikam ir viss lielākās, bieži vien pieķeru kā čaļi uz tām skatas, taču viss brieszmīgāk ir sportā, jo tās kratas un viens debīliķis par to smejas, un saka bum bum bum...

15 0 atbildēt

Vienkārši stulbs raksts! Un komentāros salasījušies mazi nošņurkājuši tīņi, kuri īstu sievieti nav ne redzējuši, ne arī baudījuši, un kompleksainas tīnes, kuras neapzinās sava ķermeņa priekšrocības! Sāp mugura? Vienreiz piecelies, atej nost no datora un aizej pasporto, zoss tu! Ā, nevari pasportot? Tad uzvelc normālu krūšturi, NORMĀLU un savām krūtīm atbilstošu! Nav? Nedirs, tu neesi aizgājusi un paskatijusies ne normālos apakšveļas veikalos (tu uz tādiem neej, jo kauns ar pārdevēju konsultēties, gribi būt par visiem gudrāka - STULBI), ne humpalās, ne internetveikalos...

Lielas, skaistas krūtis - tā ir sievietes bagātība, sievišķība! Un forši, ka vīrieši skatās, tātad novērtē, patīk! Kāpēc vīrieši neskatās uz tiem plānajiem dēļiem? Tāpēc, ka nav uz ko tur skatīties, TUR TAČU NEKĀ NAV! Un normāls vīrietis nekad nesmiesies par krūtīm, bet novērtēs un izteiks komplimentu! Bet tie, kas smejās un stulbas piezīmes bārsta, vai tie ir vīrieši? Puņķutapas, kam bārda vēl neaug un mātes piens uz lūpām. Un vai normāla sieviete (meitene) tādus ņem vērā?

Man ir lielas krūtis un es viņas mīlu, priecājos, ka man viņas ir, es jūtos īpaša uz to nabaga dēlīšu fona, un, ja vēl seksīga veļiņa apakšā... mmm... Manam vīrietim arī patīk! Viņš tik jauki viņas samīļo!

Tā ka, meitenes: "Vēders uz iekšu, pupi uz priekšu, un galvu augšā!" Ejam iekarot pasauli!

16 1 atbildēt

Visiem džekiem patīk krūtis. Nevis sniega dēlis vai piena kannas, bet krūtis! emotion emotion

9 0 atbildēt

Galvenais ka dabigas nevis silikona pilditas...

9 0 atbildēt
Jap, ar D nav viegli, īpaši sportojot.. gan daudz skatieni, gan sāpes. Pat sporta krūšturis nelīdz, jo atbilstošu atrast nereāli. Īpaši, ja izmērs ir 75/D. Impossible
9 0 atbildēt

Visi tie mīnusi "noslīkst" vienā lielā, neatsveramā plusā - pašapziņā. Un nav svarīgi vai meitenei ir super krūtis, kājas, mati, viduklis, utt. Galvenais lai atrod pareizo džeku, kuram "aizbrauc jumts" no tā, kāda viņa ir......

8 0 atbildēt

Tā vien šķiet, ka tu pats to visu esi izbaudījis!emotion

8 0 atbildēt

Lielas krūtis. emotion

7 0 atbildēt

Tas ka mugura sāp ir taisnība, Bet ka nevar nopirkt normālu apakšveļu ir pilnīgākās mulķibas. Mūsu pašu rosmes veikalos var nopirkt ļoti skaistu apakšveļu uz jebkuru daiļā dzimuma pārstāvi. Regulāri savai mīļotajai ko nopērku, nav problēmu atrast skaitu vešinu. Un pat ar lielām krūtīm ir veselīgi staigāt bez krūštura, tas uzlabo krūšu tonusu, to pateiks jebkuŗš kompetents ārsts.

7 0 atbildēt

un , protams, ari cauri gadiem saglabāt lielisku formu arī ir krietni grūtak nekā ar mazām. 

6 0 atbildēt

Hei hei.. kas te tgdd būs.. pupiņus nooliks pie vietas? Kur plusi!?? PLUSUS AIZMIRSI!!!! Es esmu par pupiņiem! Pupiņi ir labākais ko Dievs ir izgudrojis!

7 2 atbildēt

Lai gan esmu galdnieks dēli man nevaigemotion

5 0 atbildēt

Runājot par Rosmi - es ejot piekirties ar savu B/C 80 šad tad palieku tukšā, jo manu izmēru izķer. Bet D un lielāki izmēri ir pilni plaukti!!! Kā jūs varat teikt, ka tur nekā nav?

Un runājot par sportošanu - kursabiedrenei bija vismaz D izmērs, ja ne lielāks izmērs, un aktīvāku maratonisti par viņu neesmu satikusi.... Pareizā veļa un nekur nekas nekratās!

2 0 atbildēt

ja godīgi, tad ienācu rakstā, lai paskatītos uz bildītēm.

2 0 atbildēt

1) Izlasa rakstu

2) Secina: Raksts tiek rakstīts tā, it kā to rakstītu sieviete kurai ir zb lielo krūšu problēmas un ir nokaitināta no liekas uzmanības uz savām krūtīm, jo rakstā tikai tiek rakstītas problēmas, bet dažas problēmas var arī citām būt kā "+" ja dodas medībās, vai arī patīk, kad kāds "apbrīno" tavas krūtis.

3) Liek domāt, ka autors ir sieviete

4) Patin uz augšu (ja nu tu esi čalis kas to dara, tad cerēs, ka varēs apskatīt galēriju, ja tādas ir)

5) Izlasi, ka autors ir ORGAZMO ...

6) Izlasi, ka skype niks ir sievietes vārds

7) Vēlme pajautāt - "Tev ir lielas krūtis ?"

8) Atbildi vari nesagaidīt, ja esi izlasījis rakstu un sapratis šo to, ko autors ar rakstu ir gribējis pateikt emotion

2 0 atbildēt

 emotion 

2 0 atbildēt