local-stats-pixel

Lielā restartēšanās.4

Kas to būtu domājis, ka filmām bija piešķirts pareģojums. Tas bija tik sen, kad biju jauns un skaists, tagad tikai skaists, skatījos filmu un likās, ka tās var notikt, bet ne manā dzīvē. Kādas emocijas jums sniedza šis daiļdarbs?

Protams, situācija nav līdzīga, viņiem bija strekkods, šodien mums ir qr un tas nav tas pats, tur ir milzīga atšķirība gan pēc izskata, gan pēc ģeometriskām formām, tāpēc filma ir pilnīga fantastika. Tik labi dzīvot filmā un zināt, ka taisnība un labestība vienmēr uzvar, visi grib būt galvenais varonis, visi grib glābt pasauli. Ko varu pateikt, jūsu brīdis ir pienācis, šodien tu vari glābt pasauli, šodien jūs varat ierakstīt savu vārdu vēsturē un atlikušo dzīves daļu baudīt gandarījumu un slavu. Šodien ir tā iespēja piespiedu kārtā kļūt par varoni.

Situācija ir daudz nežēlīgāka, kas notiek gandrīz visā pasaulē, viss notiek pēc viena scenārija visur. Liekas, ka visiem ir vienkārši aizvēries. Cilvēktiesības, brīvība un pārējās blēņas ir miskastē, nekas nedarbojas, ir tikai smags spiediens uz vienu un to pašu ceļu,citu risinājumu nav, ir tikai zelta kodiens, visu problēmu risinājums ir šķidrumiņš burciņā. Bet tas nepalīdz, jo ir tie ,kas šķidrumiņu negrib ņemt mutē, kā tas var būt, par velti bāžam, spiežam, bet tāpat atsakās no gardumiņa, vajag pielietot armijas metodes! Armijā , ja kāds ir ragains, soda visu komandu, tāpēc pēc soda visi, kas nav vainīgi smagi pazemo izlecēju, un tas nabagas tiek salauzts, kaut arī viņam ir taisnība. Tie, kas tic Dievam, vai viņš tā darītu?, ja jūs būtu Dievs, ko jūs darītu?

Es jau gadu atpakaļ rakstīju, ka nedrīkst vilk lupatas uz sejas, jūs iedevāt pirkstu, šodien jums grauž roku, līdz sirdij nav tālu! Mērķis ir robotizēt cilvēku, atņemt brīvību, pataisīt par vergu, kurš kūleņos un baidīsies. Man nākotne ir pilnīgi skaidra, un man ir bail no tā ka es nekļūdos savā redzējumā. Šodien ir karš pret cilvēkiem, vara tiek dota pērtiķiem. Jūs mocīs jebkurā gadījumā, vai jūs paņēmāt kodienu vai nē, jums ir jāsavāc 8 vienības kopā, tad nebūs atpakaļceļa. Šodien vara tiek īstenota ar policijas palīdzību, viņi arī ir ķīlnieki tas jāsaprot, bet kad cilvēkam ir ierocis, viņš pakļaujas tam, tas dod spēku un viss koncentrējas uz to. Viņiem tiek dota visatļautība un nesodāmības sajūta, tas ir kā pērtiķis ar granātu, vara var uzņemties tas, kurš nes atbildību nevis tas, kas vēl nav sapratis, ko darīt ar banānu. Drīz pienāks laiks, kad militārā vara nāks iekšā jūsu mājās un kā parādu piedzinēji, jums liks piekrist procedūrai. Viņiem jau ir nesodāmības vara, jo jūs vairs nekur ne par ko nevarat pasūdzēties, Staļina režīms. Protams visi nav vienādi, bet tur paliks zemākie, es pats strādāju policijā un zinu, ka bija daudzi, kuri brauc uz Rumbulu, paņem prostitūtu un lika viņai apkalpot bez maksas, tas ir izplatīti, tādi cilvēki tur strādā! Rīt viņi sapratīs, ka nevajag ņemt smirdīgās, viņi var baudīt smukas un tīras. Viņi varēs nākt mājās vīru pielikt pie sienas, un darīt lietas ar jūsu sievu, meitu, varbūt pašu. Jums liekas absurds, jo nezināt kāda dzīve ir cietumā, tur izvaro ar slotu prieka pēc, tas ir normālas kungs un vergs attiecības. Kad tiek dota nesodāmības sajūta, lien ārā visi tārpi no smadzenēm, ja turpināsiet visu pieņemt, pieņemt genocīdu pret sevi, tas tā arī notiks. Ir jāmīl sevi, jāciena sevi un citi cienīs jūs, ja jūs necienīsiet sevi, jūs kļūsiet par kājslauķi.

Kas visu šo balādi vada Latvijā? Levits un Kariņš, divi brāļi akrobāti, bet es neticu tam, ka šie sēdēja upes malā, zvejoja zivis, nekas nēķērās, sadusmojās, un nosprieda iet iznīcināt latviešus!, visi pasaules prezidenti ir vienādi, cilvēks nevar uzsākt genocīdu , viņi noteikti ir piespiesti, ir draudēts viņu ģimenēm, vai viņiem ir pielikti šķidrumi pie vēdera, katru nedēļu viņiem jāsaņem doza, ja viņi nepildīs to, ko viņiem saka, viņi nesaņems dozu un mocīsies nežēlīgi līdz mirs. Tāpēc viņi stumj savu sūdu visiem ausīs.

Es domāju, ka jābūt kritiskajam punktam, vai tad jums nemaz sirdī neliekas bailīgi atdot savus bērnus eksperimentam. Jūs tik ļoti ticat televizoram, ka gatavi ziedot dārgāko , kas jums ir -savu bērnu, kaut kāda Kariņa murgainajiem tulkojumiem. Ja tiešām tā ir, tad es saku, pasaule tiešām ir jārestartē, jāpiepilda Maiju pareģojums, šī pasaule ir jānopludina, lai visi restartējas, nav nozīmes vairs tālāk iet, jo vienīgais ceļš ir ciparu tehnoloģijas verdzība. Bērni ir tikko atnākuši, viņi nav nākuši te vergot, viņi nāk šeit mācīties un mācīties mēs varam izdarot izvēli. Ja nav brīvās izvēles, nevienam nav ko te darīt. Ja jums ir QR kods uztetovēts uz pieres, un tā arī būs, jo telefons nav praktisks, jums liks uztetovēt to, tad jūs vairs neko neizvēlaties. Jums pateiks pa televizoru, ka netetovētie izplata citu vīrusu un jūs sagrauzīsiet viņus, un piespiedīsiet uztetuvēt. Tas ir simbols, tāpat kā maska, Tā neko nepalīdz, bet jāvalkā, kā simbols ka esat idejunespējīgs. Un tetovējums ar QR uz pieres būs, kā simbols vergam ar kuru var darīt visu, ko grib. Ja esat Bībeles dievticīgi, jums katru dienu sirdsšķīsti jāmetas ceļos un jālūdz viņš, tas jums palīdzēs, jo būsiet trenējušies un varbūt ja tikpat sirsnīgi pie policista kājām lūgsieties, varbūt nedaudz apžēlosies. Bet viņš nāks katru dienu, jo viņam tas patīk!

Jau šodien drīkst atlaist no darba, ja nav procedūras, bet tas ir mazs iemesls, par to ka jūs 2 gadus sēžat lokdownos , jūs sačakarējāt ekonomiku, nākošgad būs krīze, viņa jau tagad ir jūtama. Printēt naudu bez ražošanas nesanāk, ir inflācijas likums, 2008 gada krīze bija sīkums, var nebūt pārtikas veikalos, jo visi sēž mājās, kurš tad ražo preces? Vai tad mums jau viss ir robotizēts? Jums nekad neatslēgs elektrību, jo visu viņu vara ir uz elektrības, tas ir bīstami, ja izslēgsies tv kaste, cilvēkiem nāksies domāt pašiem, to viņi negrib pieļaut. Bet dīzeli atslēgt var, padomājiet, kas notiks, ja nav dīzeļa. Padomājiet paši.

Es te varu grāmatu sarakstīt, kā Klaus Švābs, ko ar mums darīs, bet skataties, Krievijā, iedzīvotāji, kaut vai uz laiku, bet atsita kodus, ar savu nevienlīdzību, padomājiet , kas ir Putins, un kas ir akrobāti Kariņs ar Levitu. Ja tauta var atsist KGB, kāpēc nevar atsist latviešu pienvedējus. Vispār Latvijā ir visvieglāk izbeigt šito, jo jums priekšā nav pat ienaidnieks, viņi divus vārdus kopā nevar salikt, ko viņus par pilnu ņemt. Vajag normāli savākties un uztaisīt jautru pasākumu kā 90 jos, barikādes, vai tad tik grūti atnākt, aplenkt saeimu, ar traktoriem, pakurināt ugunskurus, parunāt, pabūt visiem kopā, vairs jau nav ar ko lielīties, visi jūsu sasniegumi ir atņemti, visi jūs esat tagad vienādi, jūs varat baudīt savstarpēju nepiespiestu draudzību. Vai tad jums patīk visu laiku sēdēt un aprunāt citu, pamēģiniet draudzīgi. Ja Latvija atbrīvosies no valsts varas, tad sekos visa pasaule līdzi, visi sapratīs, ka var noņemt viņus no pakāpiena. Jums jāsaprot, ka viņi, akrobāti nav tiesīgi lemt jūsu vietā, viņi ir tur, lai izpildītu mūsu vēlmes, ja viņi nepilda, ko gribam, viņi iet ratos! Mēs negribam, lai mūsu pensionāri paliek bez naudas, mēs negribam spīdzināt bērnus, kāpēc ir jāklausās klauni, kāpēc klauni drīkst darīt visu ko grib?

Nesakiet, ka iespēju nav, Gobzems visu laiku cenšas, saprotiet, ka viņš neko nevar izdarīt viens pats, ja viņš ir izcīnījs iespēju pasaukt, kāpēc jūs neejat, sēžat mājās un domājat, ka viss notiks pats par sevi, paņemiet savu dzīvi savās rokās, nav ko baidīties, vienkārši ejam un uztetovējam akrobātiem QR kodu uz pieres ar tiešo saiti uz pornohub.

Ja nevaram sadūšoties uz barikādēm, tad internetā, mēs varam sākt izsmiet valdību, rakstīt jokus, anekdotes un visu pārējo, es pat gatavs maksāt 100 eur katru nedēļu par labāko joku, varbūt kāds var palīdzēt uztaisīt kādu vietni, kurā varam izpausties! Jo, ja valdība ir smieklīga, tad viņai nav varas! Jāņem vērā, ka pēc uzvaras uzreiz ir jāaizliedz lidmašīnu lidošana virs Latvijas un jākontrolē koplietošanas ūdens, pret mums tiks izmantots ķīmiskais ierocis, lai citiem parādītu, redziet, ka šie nojauca valdību un visi saslima!

Vispār jums ir tikai divi ceļi, vainu noņemt valdību un izveidot paradīzi, vainu iet verdzības ceļu, izciest visus pazemojumus, tikt seksuāli izmantotiem, izbaudīt, kā bērnus... es to nevaru uzrakstīt, es cīnīšos līdz galam, un gals ir vienkāršs, kad visi būs paverdzināti, paliks maza daļa cīnītāju un tie vairs nevarēs, būs pilnīga bezcerība .Tad viņi teiks -pietiek, un viss. Zeme noplūdīs ar ūdeni un tā arī būs lielā restartēšanās, tas, kas jau sen pareģots, un te jums atbildes no kurienes piramīdas, atrakteņi un citas lietas, jo šis viss jau ir bijis.

Starpcitu Zviedrijā ir daudz sabraukuši musulmaņi un šie nevakcinējas, viņiem po..., šie saka, ka viņiem ir Allahs , un viņš viņiem ir devis iespēju izdzīvot riktīgā karā, viņš viņus arī aizsargās no šitā. Starpcitu nēģeris uzsāka gājienu pret QR, es domāju, ka arābi sastādīs vislielāko pretestību. Viņi nestaigā pa vienam, un policija respektē viņus. Kāpēc nav ziņu, ka Afganistāna nevakcinējās un tāpēc izmira 98 procentu iedzīvotāju! Palika Muhameds un Muhameds, bet viņi nevar satikties, jo atrodas tālu viens no otra!

Tiek, kas tik tālu ir izlasījuši, jūs esat inteliģence , neskatieties kaku komentārus šeit. Rakstu nelasa pelēkie, visi skatās video. Kaku komentārus veido dienesti. Protams, liekas, ka viss ir bezcerīgi un ļaunie uzvarēs, bet es darīšu visu, ko varu, lai man tur augšā nemocītu sirds pārmetumi.

83 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 050
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Piekrītu katram vārdam,bet Šuš...

Šinī portālā šādi runāt nav labais tonis. Labi ka admini arī skatās tikai video😂👍

1 0 atbildēt

Pārbiedētas ķīseļgalvas murgi par puspatiesībām.

1 0 atbildēt

Restarts notiek

0 0 atbildēt

Te ir dziļas problēmas cilvēkam, žēl Tevis. Kā var ko tādu izdomāt...

0 0 atbildēt