6

 14  1
Vidzemes augstskolā notikusi eksperimentāla lekcija ar bezmaksas datorprogrammas "Skype" palīdzību.

Eksperimentālo lekciju izmēģināja augstskolas politoloģijas nodaļas pasniedzējs Visvaldis Valtenbergs. Eksperimenta dalībnieki bija komunikācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas studenti.

Augstskolas pārstāvji norāda, ka lekcijas šādā formā Vidzemes augstskolā notiks arī turpmāk. Visvaldis Valtenbergs atzina, ka ar "Skype" programmas palīdzību nākotnē varētu veidot lekcijas ar ekspertu dalību – papildinot auditorijā lektora stāstīto, viņi varētu uzrunāt studentus caur "Skype".

Komentāri 6

0/2000
tiešām sviests. īpaši tādēļ, ka liek aizdomāties, kāpēc tad vispār vēl arvien pastāv tāda lieta kā klātienes studijas? un kāpēc uzņēmēji tērē miljonus, lai braukātu ar lidmašīnām turp atpakaļ uz pasaules malām un viens ar otru tiktos?
 2  0 atbildēt
forši! sen jau piedāvāju audzēkņiem mākslasskolā pāriet uz virtuālo komunikāciju, jo mūžīgi vainu viņi vai es netiekam, nepaspējam, nokavējam utt.
 2  0 atbildēt
stulbums kaut kāds. izskatās, ka augstskola pasniedzēju kadru trūkumu (kurš tad grib braukt kaut ko pasniegt 100km no rīgas) cenšas aizlāpīt ar tehnoģijām un pasniedz to vēl kā baigi kruto ideju. phe
 2  0 atbildēt
man shis ari butu mok nodereejis :)
 2  0 atbildēt
Bet kā ietaupās laiks, arī studentam! Ko dod tas autobusā pavadītais laiks, kamēr aizbrauc? Ja students strādā tad viņam tā noteikti ir ērtāk.
 2  0 atbildēt
nav ko braukāt, lai dzīvo uz vietas un mācās kā pieklājas
 2  0 atbildēt