Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
1283

Tikko rakstīju par Pedofīlu medībām, tagad kārta ir narkotirgoņu medībām. Šoreiz nolēmu pieķerties šai lietai nopietnāk un VK.com sazinājos ar šī projekta galveno personu. Šo projektu sauc Okkupaj narkofiļaj (Оккупай Наркофиляй), bet rakstu iesākšu ar tekstu no viņu grupas VK:

Domu biedri!

Esmu ļoti pārsteigts par tiem cilvēkiem, kuri neatbalsta mūsu kustību...Kāpēc? Kas jums mūsos nepatīk? Ja ne mēs, tad kurš? Policija?

Tagad nolēmu nums sīkāk paskaidrot kāpēc mēs ar to sākām nodarboties. Narkotikas ir "portāls" uz kaut kādām "māju", no kuras nav redzama ne ģimene ne bērnine sava nācija.Šajā "mājā" tu aizmirsti par visām problēmām... Tev ir labi... Bet par šo "labi" tu saņem nopietnas veselības problēmas, no kurām mirsti samērā īsā laika posmā. "Viss būtu bijis labi, ja es nebūtu pamēģinājis"... Un, draugs, tagad aizdomājies... Kur tu TO dabūji?

Mēs cenšamies likvidēt tos brīžus, kad cilvēks iegūst narkotikas PIRMO REIZI, un "uzsēžas" uz tām, piesaista citus un dzen postā savu nāciju. Mēs pieturamies pie idejas - "Narkotirgoņiem nav nacionalitātes", bet aizdomājieties... Kas tās tirgo? Jā, mūsu paņēmieni ir cietsirdīgi, bet tas ir minimums, ko Krievam ir jāizdara ar narkotirgoni. Atsakies no narkotikām. Sargi savu ģimeni un nāciju.

Sazinājos VKcom ar galveno... Autors: Tas i es Legālo narkotirgoņu mednieki!
1.

Sazinājos VK.com ar galveno personu šajā projektā Ivan Belykh (Tāds vārds norādīts profilā), un viņš nedaudz pastāstīja par projektu. Lūdzu nebļaujiet te par to, ka Ķesaks ir galvenais, Ķesaks ir atbildīgais par projektu Оккупай педофиляй! Iespējams, ka esmu naivs, bet ceru, ka man sanāks sazināties arī ar pašu Ķesaku, protams, ja nepazudīs vēlēšanās turpināt šo rakstu sēriju.

24 gadus vecais Ivans... Autors: Tas i es Legālo narkotirgoņu mednieki!
2.

24 gadus vecais Ivans pastāstīja, ka projekts Okkupaj narkofiļaj darbojas jau 5 mēnešus. Krievijā esot izveidotas jau 15 reģionālās nodaļas un 5 nodaļas citās valstīs. Drīzumā darbība tikšot sākta arī Igaunijā. Cilvēki, kuri ir iesaistīti šajā projektā ne tikai paši nelieto narkotikas, bet arī nepīpē un nelieto alkoholu.

Narkotirgoņi tiekot ķerti pēc vienas shēmas - uzzin tel. nummuru, veic kontrolpirkumu un tirgoni "sašņorē". Tālāk jau notiek parasta diskusija, un narkotirgoņi netiek sisti vai kā savādāk fiziski iespaidoti.

Kad ieminējos par to ka... Autors: Tas i es Legālo narkotirgoņu mednieki!
3.

Kad ieminējos par to, ka vairākos video redzama spēka pielietošana, tad viņš paskaidroja, ka no malas tas vienkārši izskatās tā, tie jau neesot īsti sitieni nemaz. Rezultātā nonācām pie tā, ka narkotirgoņi saņem vieglu masāžu. :) Uz jautājumu par narkotirgoņu apliešanu ar krāsu, saņēmu atbildi, ka to darot garāmgājēji, kad uzzin ko viņi ir aizturējuši, un garāmgājēji mīlot reizēm arī iekaustīt narkotirgoņus.

Policijas attieksme esot dažāda, esot arī policisti, kuri viņus atbalsta (Lai arī viņi cīnās ar narkotikām, neaizmirsīsim, ka viņu rīcība ir nelikumīga). Reizēm noķertos narkotirgoņus policisti arī nogādā iecirkņos, bet tas vairāk ir profilaksei, jo spice ķīmiskais sastāvs visu laiku tiek mainīts un nav pamata viņus turēt cietumā. Bet vienu šādā veidā ir izdevies deportēt uz dzimteni, jo viņam nebija uzturēšanās atļauja Krievijā.

Tā kā pirmo reizi kādu... Autors: Tas i es Legālo narkotirgoņu mednieki!
4.

Tā kā pirmo reizi kādu intervēju, tad grūti bija komunicēt, jo skaidri ir saprotams, ka viņš nevar stāstīt visu, un grūti uzdot viņam pareizus jautājumus, lai seņemtu vēlamo atbildi.

Kopumā projekts izskatās no malas nežēlīgs, bet vai sabiedības acīs tas ir slikti? Par to izsakieties komentāros.

Tā kā visi Okkupaj projekti ir zem vienas organizācijas Restrukt, tad ceru turpināt šo rakstu sēriju un pastāstīt sīkāk par visiem projektiem, pašo organizāciju Restrukt un ceru, ka izdosies iegūt nelielu interviju Vkontakķe vai pa skype arī ar pašu Maksimu Marcinkeviču (Тесак), bet to rādīs laiks un tas, vai cilvēki būs ieinteresēti šajos rakstos.

nbspLūk ir viņu oficiālā... Autors: Tas i es Legālo narkotirgoņu mednieki!
5.

 Lūk ir viņu oficiālā lapa: https://vk.com/occupay_drugs šoreiz pievienoju tikai video no ziņu izlaiduma, ja gribat ko vairāk, skatieties saistītos video vai meklējiet Оккупай наркофиляй.

Bet kas nav redzējuši, iesaku apskatīt arī iepriekšējo rakstu par Okkupaj Pedofiļaj (Pedofīlu medības).

Un tie, kuri te runā, ka paši sāks tagad ķert pedofīlus un narkotirgoņus tā pat kā šie cilvēki... No sākuma padomājiet... Lai gan tā var šķist laba rīcība, neaizmirstiet, ka tas ir nelegāli, un paši varat viegli nonākt aiz restēm.

Protams iesakam rakstu soc tīklos, par to jūs saņemat papildus cepumus.

...........................................................................................................................................................................................................................................

Bet šeit ir daudzi šokējoši, izglītojoši,

interesanti un smieklīgi raksti:

http://www.spoki.lv/profils/tasies

......................................................................

Pievienotie video2
1283

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [103]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
halunke avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  halunke 28.10.13 21:52
 
77
2

Pats savām rokām es narkotirgoņus ķert neuzņemtos, bet pilnīgi atbalstu tos, kas to dara. Ja padomā, cik dzīves viņi noteikti ir salauzuši ar saviem "prieciņiem". 

Eedz avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Eedz 28.10.13 22:33
 
65
0

Pēc likuma viss ir legāli , tapēc tur daudz ko padarīt nevar. Man šķiet , ka skolās vajadzētu lekcijas nopietnas pasniegt par šī draņķa lietošanas kaitīgumu.. 

spoku dienas doma

ĻaunīC avatars
Medaļa TopmodelisMedaļa UNISEXMedaļa Nolaidies manā bāze
  ĻaunīC 29.10.13 17:33
 
50
1

Teikšu tā - ja ir debīlie, kas to mēslu lieto, lai tik to dara un mirst. Dabiskā atlase..

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 29.10.13 18:32
 
33
1

Tas ir pilnīgs stulbums! 21.gs. raganu medības. Tā it kā kādam ar varu bāztu to smēķi mutē un liktu vilkt iekšā, turot nazi pie rīkles.

spoku dienas doma

Ben4iks avatars
Medaļa Troll killerMedaļa BotsMedaļa Troll killer
  Ben4iks 28.10.13 23:58
 
32
3

Vot tos ķīmiķus, kuri ražo pašas narkotikas, varadzētu kārtīgi nodauzīt...

Susliks28 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Susliks28 29.10.13 21:15
 
24
0

Nebutu pieprasijuma nebutu izplatitaju.

Abro avatars
Medaļa SpoksMedaļa Spoki flameMedaļa Duraks recidivists
  Abro 28.10.13 22:25
 
23
3

atbildot uz halunke komentāru "Pats savām rokām es narkotirgoņus ķert neuzņemt... " Neviens Jau mute neliek viniem tas narkotikas! Pasiem smadzenu nav, tapec citiem par viniem butu jadoma?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.10.13 18:33
 
15
2

Jā spaiss ir kaitīgs, bet manliekas pārsvarā viņi iet ārdīt tās būdas pireka pēc, nevis lai glābtu bēŗnus. Ja jau viņi ir tik ļoti noraizējušies par narkotikām, kādēļ neiet kert tos kuri tirgo krokodillu vai heroīnu? Un jā , to ka tur liela daļa ir nodzērusies un katrs gandrīz pīpē, tas viss ir normāli, bet lūk ļaunais spaiss ir lielākā problēma. Točka tur ir katrā stūrī

sergejs348@speles avatars
Medaļa SpoksMedaļa TrumpeMedaļa Duraka 3000 speles
  sergejs348@speles 28.10.13 21:58
 
14
2

Labs raksts. Nevaru pateikt ,ka viniem nav taisniba, ja neviens ar to necinas janem viss savas rokas 

F31KS avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Priecīgus Līgo!
  F31KS 29.10.13 21:58
 
11
0

Jau Pumpurs rakstīja- ''vienu nocērt, trīs vēl paliek''. Tas no ''Lāčplēša'', ja kas. Narkotku tirgoņi, kandžu točkas.....  Tāds mums tas tirgus. Un ātri un viegli nopelnīt grib daudzi. Tā ir cīņa ar sekām nevis ar cēloņiem.

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 29.10.13 19:03
 
12
2

atbildot uz Tas i es komentāru "Nu tad sanāk, ka esi pret konkrēti tādu cīņas m... " Esmu pret šitādu pašdarbību! Ok, jā policija strādā lēnu un neefektīgi, bet šādu bandu veidošanās ir pirmais solis uz anarhiju un tas ir tas, no kā man patiešām ir reāli bail, jo lielākā daļa cilvēku tomēr ir stulbi, kam bieži vien komplektācijā nāk nežēlība un vardarbīgas tieksmes.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 28.10.13 23:45
 
11
2

atbildot uz Cita persona komentāru " "Uz jautājumu par narkotirgoņu apl... " Kāda atšķirība... Ražo vai tirgo... Tās ir narkotikas un tirgotājs ir tik pat vainīgs kā ražotājs.

Manās acīs ražotāji, lielie izplatītāji ir kā Pasūtītāji, bet tirgoņi ir kā pasūtījuma slepkavas (killeri).

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 29.10.13 18:45
 
12
3

atbildot uz Tas i es komentāru "un ja pēc vairākiem gadiem tāds šodienas spice ... " Es negribu dzīvot sabiedrībā, kurā visi, kam nav slinkums, var savākties barā un nolemt, ka tieši viņi ir tie, kas var izlemt, kurš jāpiekauj vai jāpazemo un kurš ne. Es nazi pie rīkles un sirojošus grupējumus=taisnības cīnītājus liktu vienā maisā. Tu nekad nevari zināt, kura seja tai bandai neiepatiksies nākamā un kāds iemesls tiks minēts nelikumīgai vardarbībai.

weed111 avatars
Medaļa SpoksMedaļa BakalaursMedaļa Veiksmes lāde
  weed111 29.10.13 09:49
 
9
0

Sakshu ar to ka nevienaa spaisa veikalā nenjem pardevejus kas pashi piipee to hernju , so pardeveeju nav jegas aiztikt, vinjs tikai pelna savu naudu.

Abro avatars
Medaļa SpoksMedaļa Spoki flameMedaļa Duraks recidivists
  Abro 29.10.13 17:41
 
8
1

Es Nesaprotu kapec ar to ir jacinas vai ko tamlidzigu ta ir cilveku izvele kapec kadam ir jaiejaucas vina izvele? Kapec ir jauzbazh sava ideala dzive bez narkotikam alkahola cigaretem ja kads to razo tad kadam tas ir vajadzigs. Kapec pret cigaretem neviens necinas? Vinas ir vel launakas narkotikas neka citas, tikai piejama legala veida un par cenu kuru vienalga katrs pipmanis atlausies? Es piemeram esmu meginajis nolekt no cigaretem, bet ka tikko kads stress sudi dzive es nemu atkal cigareti zobos un neviens manu narko dileri maxima narvesene utt never ciet un nefilme uz kameru...  Nevajag Meginat uzspiest cilvekiem savu Idilli mums visiem ir savi tarakani galva...

BoyMan avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BoyMan 29.10.13 11:35
 
9
2

Nu jā, diez gan diskutējams temats. No vienas puses, cilvēki, kas uzķeras, nopērk un sāk lietot, ir paši vainīgi (vai arī vecāki/draugi), bet, no otras puses, tirgoņi nav ne par gramu labāki. Kopumā es teiktu, ka nav slikti, ja šādus tirgoņus reizēm paņem aiz pautiem, bet krietni lielāka uzmanība būtu jāpievērš arī bērniem no vecāku puses, kā viņi tērē naudu un ko dara brīvajā laikā. 

P.S. Vakar ziņās izskanēja notikums, ka ir nodedzināts legālo narkotiku veikals. Lai arī nelikumīgi, bet visa cieņa tiem, kas to izdarīja.  Paldies par rakstu, autor. 

Cita persona avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  Cita persona 28.10.13 23:21
 
10
4

"Uz jautājumu par narkotirgoņu apliešanu ar krāsu, saņēmu atbildi, ka to darot garāmgājēji"

Tā vien liekas ka pie Kremļa visi staigā ar spaini krāsas. Mhm. Protams.

PS. Vēl kas, tie kas pārdot šos spice(pārdevēji) , kāpēc viņus sit? Viņi pelna naudu, ne viņi reklamē, ne viņi ražo to sūdu..

Bet nu krievam jau neiestāstīsi.

degrers avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa JubilārsMedaļa Sertificēts spoks
  degrers 30.10.13 01:51
 
6
0

narkotikas - tas nav apkarojams bizness.  DIEMŽĒL. Jā nelieto TU,? - tad tas ir ļoti labi. Un ar to arī pagaidām pietiek. 

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 29.10.13 19:08
 
5
0

atbildot uz Tas i es komentāru "Nu tad sanāk, ka esi pret konkrēti tādu cīņas m... " Kas attiecas uz pašu SPICE pīpēšanu - tas vnk ir modes kliedziens. Tāpat kā agrāk bija līmes ostīšana un vēl visādi stulbumi.

Orochimaru San avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Rotaļu draudziņšMedaļa Kardiologs
  Orochimaru San 02.11.13 12:12
 
4
0

Manuprāt lielisks dabiskās atlases ierocis.

« 1  2  3  4  5 »