103

 1283  2

Tikko rakstīju par Pedofīlu medībām, tagad kārta ir narkotirgoņu medībām. Šoreiz nolēmu pieķerties šai lietai nopietnāk un VK.com sazinājos ar šī projekta galveno personu. Šo projektu sauc Okkupaj narkofiļaj (Оккупай Наркофиляй), bet rakstu iesākšu ar tekstu no viņu grupas VK:

Domu biedri!

Esmu ļoti pārsteigts par tiem cilvēkiem, kuri neatbalsta mūsu kustību...Kāpēc? Kas jums mūsos nepatīk? Ja ne mēs, tad kurš? Policija?

Tagad nolēmu nums sīkāk paskaidrot kāpēc mēs ar to sākām nodarboties. Narkotikas ir "portāls" uz kaut kādām "māju", no kuras nav redzama ne ģimene ne bērnine sava nācija.Šajā "mājā" tu aizmirsti par visām problēmām... Tev ir labi... Bet par šo "labi" tu saņem nopietnas veselības problēmas, no kurām mirsti samērā īsā laika posmā. "Viss būtu bijis labi, ja es nebūtu pamēģinājis"... Un, draugs, tagad aizdomājies... Kur tu TO dabūji?

Mēs cenšamies likvidēt tos brīžus, kad cilvēks iegūst narkotikas PIRMO REIZI, un "uzsēžas" uz tām, piesaista citus un dzen postā savu nāciju. Mēs pieturamies pie idejas - "Narkotirgoņiem nav nacionalitātes", bet aizdomājieties... Kas tās tirgo? Jā, mūsu paņēmieni ir cietsirdīgi, bet tas ir minimums, ko Krievam ir jāizdara ar narkotirgoni. Atsakies no narkotikām. Sargi savu ģimeni un nāciju.

Pievienotie videoKomentāri 103

0/2000

Pats savām rokām es narkotirgoņus ķert neuzņemtos, bet pilnīgi atbalstu tos, kas to dara. Ja padomā, cik dzīves viņi noteikti ir salauzuši ar saviem "prieciņiem". 

 77  2 atbildēt

Pēc likuma viss ir legāli , tapēc tur daudz ko padarīt nevar. Man šķiet , ka skolās vajadzētu lekcijas nopietnas pasniegt par šī draņķa lietošanas kaitīgumu.. 

 65  0 atbildēt

Teikšu tā - ja ir debīlie, kas to mēslu lieto, lai tik to dara un mirst. Dabiskā atlase..

 50  1 atbildēt

Tas ir pilnīgs stulbums! 21.gs. raganu medības. Tā it kā kādam ar varu bāztu to smēķi mutē un liktu vilkt iekšā, turot nazi pie rīkles.

 33  1 atbildēt

Vot tos ķīmiķus, kuri ražo pašas narkotikas, varadzētu kārtīgi nodauzīt...

 32  3 atbildēt

Nebutu pieprasijuma nebutu izplatitaju.

 24  0 atbildēt

Jā spaiss ir kaitīgs, bet manliekas pārsvarā viņi iet ārdīt tās būdas pireka pēc, nevis lai glābtu bēŗnus. Ja jau viņi ir tik ļoti noraizējušies par narkotikām, kādēļ neiet kert tos kuri tirgo krokodillu vai heroīnu? Un jā , to ka tur liela daļa ir nodzērusies un katrs gandrīz pīpē, tas viss ir normāli, bet lūk ļaunais spaiss ir lielākā problēma. Točka tur ir katrā stūrī

 15  2 atbildēt

Labs raksts. Nevaru pateikt ,ka viniem nav taisniba, ja neviens ar to necinas janem viss savas rokas 

 14  2 atbildēt

Jau Pumpurs rakstīja- ''vienu nocērt, trīs vēl paliek''. Tas no ''Lāčplēša'', ja kas. Narkotku tirgoņi, kandžu točkas.....  Tāds mums tas tirgus. Un ātri un viegli nopelnīt grib daudzi. Tā ir cīņa ar sekām nevis ar cēloņiem.

 11  0 atbildēt

Sakshu ar to ka nevienaa spaisa veikalā nenjem pardevejus kas pashi piipee to hernju , so pardeveeju nav jegas aiztikt, vinjs tikai pelna savu naudu.

 9  0 atbildēt

Nu jā, diez gan diskutējams temats. No vienas puses, cilvēki, kas uzķeras, nopērk un sāk lietot, ir paši vainīgi (vai arī vecāki/draugi), bet, no otras puses, tirgoņi nav ne par gramu labāki. Kopumā es teiktu, ka nav slikti, ja šādus tirgoņus reizēm paņem aiz pautiem, bet krietni lielāka uzmanība būtu jāpievērš arī bērniem no vecāku puses, kā viņi tērē naudu un ko dara brīvajā laikā. 

P.S. Vakar ziņās izskanēja notikums, ka ir nodedzināts legālo narkotiku veikals. Lai arī nelikumīgi, bet visa cieņa tiem, kas to izdarīja.  Paldies par rakstu, autor. 

 9  2 atbildēt

Es Nesaprotu kapec ar to ir jacinas vai ko tamlidzigu ta ir cilveku izvele kapec kadam ir jaiejaucas vina izvele? Kapec ir jauzbazh sava ideala dzive bez narkotikam alkahola cigaretem ja kads to razo tad kadam tas ir vajadzigs. Kapec pret cigaretem neviens necinas? Vinas ir vel launakas narkotikas neka citas, tikai piejama legala veida un par cenu kuru vienalga katrs pipmanis atlausies? Es piemeram esmu meginajis nolekt no cigaretem, bet ka tikko kads stress sudi dzive es nemu atkal cigareti zobos un neviens manu narko dileri maxima narvesene utt never ciet un nefilme uz kameru...  Nevajag Meginat uzspiest cilvekiem savu Idilli mums visiem ir savi tarakani galva...

 8  1 atbildēt

"Uz jautājumu par narkotirgoņu apliešanu ar krāsu, saņēmu atbildi, ka to darot garāmgājēji"

Tā vien liekas ka pie Kremļa visi staigā ar spaini krāsas. Mhm. Protams.

PS. Vēl kas, tie kas pārdot šos spice(pārdevēji) , kāpēc viņus sit? Viņi pelna naudu, ne viņi reklamē, ne viņi ražo to sūdu..

Bet nu krievam jau neiestāstīsi.

 10  4 atbildēt

narkotikas - tas nav apkarojams bizness.  DIEMŽĒL. Jā nelieto TU,? - tad tas ir ļoti labi. Un ar to arī pagaidām pietiek. 

 6  0 atbildēt

Manuprāt lielisks dabiskās atlases ierocis.

 4  0 atbildēt

Kapēc tiek vainoti tirgoņi.? Ja cilvēks pats uzņemas risku, tad neredzu problēmu.! Katrs dzīvo kā viņam liekas pareizāk.!

 3  0 atbildēt

Varētu lietot normālu niku. Tesak nevis Ķesak.  nu krieviski jau gluži neskan Tesak jo ir mīkstāks T bet nu ne jau Ķesak :D   Vnk ņemsim vera ka nikus var netulkot, tad vieglāk uztveramo Tesak vari lietot.

 4  1 atbildēt

Pirmkārt un galvenokārt es nebūt neesmu no tiem cilvēkiem kuri atbalsta narkotiskās vielas, mana nostāja šajā tēmā/jautājumā ir nosacīti neitrāla, tā teikt būtu jau labi ja nebūtu tādu lietu pasaulē, bet viņas ir un būs, gluži kā kari, kā tas, ka cilvēki slimos un mirs, BET...

Kāmēr šādi te brīvības un taisnības cīnītāji nesāks demonstrēt video, kur viņi uzbrūk kādam narko tirgoņu grupējumam kurš bīda "smagākas narkotikas" kokaīnu piemēram, nevis spaisiņu, vai arī nepublicēs atklātus video kur viņi dedzina un demolē alkohola veikalus un tabakas izstrādājumu veikalus (neblisinam acis, tās arī ir narkotiskas vielas :) zinātniski pierādīts un sen zināms fakts) tikmēr es uz viņiem skatīšos kā "zīmuļiem" un dubultās morāles daiļdirsējmākslinieciskiemizpildītājiem... kuriem iespējams kāds labi maksā... savu motīvu vadīts :)

...ja jau tik nopietni rūp apkārtējo cilvēku veselība un labklājība, lūdzu, pa nopietnam, lai demonstrē šo nopietno nostāju un pie reizes palīdz kādam babulim malku saskaldīt, uzceļ kādu sporta klubu, vai laukumu rajonā.. :}

 4  1 atbildēt

Jāsoda ir nevis pārdevēji, kuri dara savu darbu (un ja kāds nevēlas, lai viņi to dara, lai piedāvā citu, vai izmaksā algu) bet gan organizatori.

Diemžēl, lai izkaitļotu organizatorus ne šiem "cīnītājiem", ne šejienes "cīnītājiem" nepietiek ne smadzeņu, ne apņēmības.

Tā ka paliekam pie vienīgā loģiskā risinājuma: korektas izmaiņas likumdošanā.

 3  0 atbildēt

Linča tiesa  nav labākais variants, bet varas bezspēcība pie tā noved!

 3  0 atbildēt
« 1  2  3 »