123

 292  9

Aptuveni tikai divas nedēļas ir palikušas līdz Latvijā ieradīsies pasaules mazākās valsts Vatikāna monarhs – Romas pāvests Francisks Pirmais! Interesanti ir tas, ka Latvijā viņš viesosies nedaudz vairāk kā 10 stundas. Latvijā viņš viesosies 24. septembrī un tā oficiāli jau ir tikusi pasludināta par brīvdienu. Diemžēl šai vizītei tikšot tērēta ļoti liela nauda.

Par godu Romas pāvesta atbraukšanai uz Latviju tiks tērēts aptuveni viens miljons Eiro, kas būs aptuveni 25 Eiro sekundē, par aptuveni 10 stundām, kuras viņš pavadīs Latvijā.

Pie tam lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju uz to skatās skeptiski, jo Latvijā jau tā trūkstot naudas, taču šādai vizītei nauda atradās, lai gan tā būtu daudz noderīgāka slimajiem cilvēkiem un bada cietējiem.

Taču tas nebūt nav pats trakākais! Jau iepriekš runāts, ka šī vizīte iecirtīs Latvija budžetā tik tiešām pamatīgu robu, un uzminiet, kam to nāksies aizpildīt? Kopumā Tieslietu ministrija šai vizītei nodrošinājusi 806 202 Eiro, bet 145 710 Eiro atvēlēja priekš Svētā ceļojuma atspoguļošanai medijos un televīzijā, līdz ar to kopējā summa ir 951 912 Eiro!

Līdz ar to viena sekunde izmaksās 25 Eiro un 38 Eiro centus, bet viena minūte izmaksās 1523 Eiro. Cilvēki diemžēl nav apmierināti par to, ka Latvija var atrast naudu šādām lietām, bet reāli kam naudiņa vajadzīga veselībai un ēdienam.

Tam, protams nauda netiek piešķirta, cilvēki šajā visā dalos dažādos viedokļos, tomēr lielākoties tas nav pozitīvs, jo šī esot milzīga naudas izšķērdēšana, kamēr to varētu pielietot daudz labākiem mērķiem!

Un tas radīs kārtējo robu, ko pēc tam nāksies aizpildīt! Un tie, protams būs nodokļu maksātāji!

Kādas ir Jūsu domas par visu šo notiekošo situāciju?

Komentāri 123

0/2000
Nesaprotu, kapec vispar sis pasakums ir kaut ar eiro jasponsore no valsts naudas? Baznica tak nemaksa nodokljus, lai tad ari maksa par savu privato burzinju.
 90  0 atbildēt

  Tāds VAR BŪT tizls jautājums,kāda mārutka pēc mums vispār viņš ir vajadzīgs?Manis pēc vispār viņš no Vatikāna var nelīzt ārā!   

 77  0 atbildēt

Vatikāna ir riebīgi bagāta ,lai apmaksā sava fīrera vizītes !!!

 63  0 atbildēt
na*uj, mums nekādu lohu pāvestu nevajag, ko viņš mainīs? pilnīgi neko, mēs tikai ietaupītu piķi...
 48  0 atbildēt

TIK NESAIMNIECISKU ,NESAPRĀTĪGU UN IZŠĶĒRDĪGU VALSTI VĒL TIKAI PAMEKLĒT!!!!!

 45  0 atbildēt

Kāpēc Dalailamas vizīte neizmaksā tik dārgi?

 45  0 atbildēt

Jēzus ierastos par velti un vēl pabarotu pats 5000 cilvēku.. kādēļ tad pāvests nemācās no sava Kunga?

 44  0 atbildēt

Viens vārds-izšķērdība un vairāk nekas!

 39  0 atbildēt

Pāvests aicina nepiesārņot okeānus, bet par savu priesteru bezgalīgo pedofīliju klusē. Vai pedofīlijas atbalstītājam mēs dodam naudu no sava trūcīgā budžeta? Vai drīkstam nedot arī???

 31  0 atbildēt

Valstī nekad viss nebūs kārtībā, vai tāpēc nevarēsim svinēt svētkus un uzņemt augstus viesus? Gan tēriņi simtgadei, gan Pāvesta vizītei nav ne tuvu tā lielākā valsts naudas izšķērdēšana! Būvniecībā un citos valsts iepirkumos neadekvāti miljoni birst kā pa reni, uzblīdusī ierēdņu armija nokurina tik pat, tikai par šo runā retāk.

Uzskatu, ka Pāvestu var uzņemt gana pieklājīgi arī par 10x mazākiem izdevumiem, tāpat ar simtgades svētkiem, bet šie ietaupījumi nekādi nemainīs ekonomisko situāciju valstī, zinot, kas darās citās nozarēs. Tāpēc izcelt tikai šos atsevišķos gadījumus ir vien populisms, kā šobrīd moderni saka.

 26  0 atbildēt

Es vispār neticu reliģijai kā tādai. Man tas cilvēks ir tukša vieta , pēc idejas. Tapēc, protams, besī ārā !

 17  0 atbildēt

Cik sekundē izmaksā 13. saeimas vēlēšanas? 

 15  0 atbildēt

Kam viņš nahren vajadzīgs? Nē, nopietni. Brīvdiena? Nekrīt svarā, lieka ņemtne. Tiem pārdesmit ticīgajiem? Pārsitīsies. Lai pabučo kartiņu. Pareizi te viens teica, baznīcai naudas pietiekami, nevar savu headlaineri supportēt? aaa, piedodiet, aizmirsu, baznīcas galvenais mērķis jau gadsimtiem ilgi ir uzvārīties uz parastu ļaužu rēķina. 

 15  0 atbildēt

A kāpēc kaut kāds portāls un attiecīgi šī raksta pārpublicētājs uzņemas apgalvot, ka Latvijas iedzīvotāji ir neapmierināti ar šo vizīti? Esmu pārliecināts, ka ļoti daudz cilvēku ir priecīgi par šo vizīti. 

Nevajag aizmirst arī, ka garīgas lietas naudā nevar tik izmērītas.

 16  2 atbildēt

Satversmē baznīca ir šķirta no valsts, tad kāpēc no valsts budžeta tiek tērēta nauda katoļu baznīcas viesu uzņemšanai? Varbūt laiks beigt klanīties svešiem kungiem un pielūgt svešus dievus?

 11  0 atbildēt

"Bada cietējiem"   

Šis raksts točna iekrīt zem pro-kremliskajiem rakstiem.

 11  0 atbildēt

Nu ko.. Sataisam protestu pie lidostas, un lai tas muļķis lido prom. Reāli saprastu ja tas kaut ko dotu valstij, ja tas būtu ASV prezidents, tad varētu iztērēt vairāk, jo ASV mūs kara gadījumā nodrošina ar palīdzību un ar kodolraķešu atbalstu (vismaz teorētiski). 

Bet piekrītu, šādas izmaksas ir pārāk lielas, to varēja novadīt lai atmaksātu valsts kredītu,bet, protams, ja taisītu kādu protestu, tad būtu diezgan lielas problēmas, Latvijas tā jau ''labā'' reputācija tiktu vēl vairāk sabojāta.

 13  2 atbildēt
Ai, kad tad Latvijas iedzīvotāji ir bijuši ar kaut ko apmierināti? Vienmēr viss ir slikti.
 10  0 atbildēt

Tiešām velti izmesta nauda.  

 10  0 atbildēt

Kā ko es domāju par visu šo notiekošo situāciju? Pilnīgs dalbajobisms!   

 9  0 atbildēt
« 1  2  3  4 »