local-stats-pixel fb-conv-api

Latvija - Revolūcijas Turpinājums6

Iesaki, ja piekrīti, ka pietiek sēdēt un neko nedarīt. Latvijas Neatkarības otrais līmenis - finansiālā neatkarība. Turpmākās piecgades plāns saucas: "Mācies, strādā un cel Latviju!". Šodien ir iespējas ir bezgalīgas. Izmanto to. Eiropas Savienība sponsorē VISUS, kuri vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm. Izmantosim šo iespēju, lai kāptu pa kāpnēm Amerikā, Anglijā, Austrijā, Holandē, Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Beidz taču BĻED slinkot. Mūsu vecvectēvi, vectēvi un tēvi maksāja ar savām dzīvībām, lai dotu mūsu paaudzei iespēju AUGT! Esam burtiski izkarojuši savu suverenitāti. Tagad ir laiks izkarot finansiālo stabilitāte. Neviens to mūsu vietā nedarīs. Valdība uz to nav fiziski spējīga. Arī valdība ir cilvēki ar divdesmitčetru stundu garu dienu. Beidz DIRST uz valstsvīriem, ka šamējie neko nedara - TU esi tas, kurš neko nedara. Viņi taisa uzņēmumus, slēdz līgumus ar citām valstīm un vada arī Latviju.

Neklausījies ekonomikas stundā, kas veido Iekšzemes Kopproduktu? To rada TAUTA nevis tukša balsošana un cerība uz labākiem laikiem. No kurienes parādīsies nauda, lai maksātu pensijas un māmiņām pabalstus, un invaliditātes pabalstus, un visām citām atbalstes formām? Mums, jauniešiem, ir jāceļ uzņēmumi, firmas, fabrikas LATVIJĀ, lai Valsts stāvoklis uzlabotos. Ātrāk nekas nemainīsies un labāk nekļūs Krīze ir TAVĀ galvā.

Kas TEV neļauj izbraukt no valsts, ja tev ir valodas zināšanas, spēks un velme mācīties un attīstīties? Iekārtojies jebkurā firmā, kompānijā, fabrikā un kāp pa karjeras kāpnēm, nonāc līdz vadošiem amatiem, slēdz sadarbības līgumus ar šīm darba vietām par labu Latvijai. Piedāvā viņiem iespējas vai pelni naudu pats un izmanto iemantotos kontaktus, lai attīstītu Latvijas uzņēmumus.

TAS IR JĀDARA KATRAM LATVIETIM. Tā pat kā armijā, ar dzelžainu disciplīnu, ir jāiet pretī šim mērķim.

NEDIRS, ka tas ir sapņu sižets vai pasaka, vai ka tas nav "tik viegli". Ej dirst, ja tu esi slinka dirsa. Nekas šeit nav viegli. Kas tu baidies no izaicinājuma? Tu domā, ka slēpties no lodēm kara laikā bija viegli? Tagad varbūt saproti, ka tas, ko vēlos panākt IR VIEGLI!

Tā pat kā kara laikos, dzejnieku, rakstnieki, mākslinieki un visi citi, veidoja metaforas, kuras neķēra Cenzūra. Tas bija vienīgais veids kā apvienot LATVIEŠUS, lai mēs atkarotu savu ZEMI. Tagad, es ņemu piemēru no šiem dižajiem cilvēkiem, un aicinu tautu vienoties vēlreiz, lai sasniegtu neatkarības otro līmeni - finansiāla neatkarība.

Tie paši, vecvectēvi, vectēvi un tēvi, kas karoja ar automātiem rokās par Latvijas brīvību, tagad vada Valsti un slēdz līgumus, lai uzturētu VISUS sliņķus Latvijā. Viņi to dara aiz žēluma un cerības, ka tauta atmodīsies un sāks darīt un rīkoties nevis gudri muldētu cik viss ir slikti. Viņi rāda piemēru mums visiem kā darīt. Meži ir izpārdoti, jo JŪS sliņķi NEKO nedarat, bet lai jūs nenomirtu badā ir vajadzīga nauda. Lūk arī rezultāts - tukša valsts.

Nekautrējies strādāt un runāt ar priekšniekiem, esi drošs savos vārdos un darbos. Tad tu redzēsi kā pret TEVI izturas, kad izrādi interesi un neatlaidību.

Nekautrējies no sapņa par miljonu savā kontā. Tas ir reālāks par reālu, ir tikai jāstrādā. Ar strādāšanu es nedomāju atkārtotas mehāniskas kustības, bet gan pārdomātu rīcības plānu pēc, kura vadoties tu sasniegsi virsotni. Neuzturies vienā amatā pārāk ilgi, vienmēr AUDZ. Ja tu esi sevi pierādījis darba vietā, tad ir iespējas slēgt līgumus ar darba vietu par mācībām augstskolās, iegūt kvalifikācijas un pieredzi. Kad tas viss ir izdarīts, tad ir jāturpina rīkoties un jāved visa pieredzes bagāža uz Latviju, atverot aizvien jaunas un godīgas organizācijas. Nelikt savā kabatā, bet gan tautas kabatā. Pārpildīsim Valsts Kasi ar nodokļiem, lai tos var izmantot neskaitot katru santīmu. VISS ir pakļauts pārmaiņām tāpēc pielāgojies un sapratīsi, ka no jebkuras situācijas ir izeja. Un šī izeja ir vienmēr miermīlīga.

104 1 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Ideja ir laba, pat izcila, bet tas nav tik vienkārši, ja pat mani vecāki nevcar darbu atrast.Tie kuri ārzemēs tiek vadošos amatos, lai palīdz Latvijai, bet ar to reāli būs par maz.

Latvijā vairāk vajag samazināt pakalpojumu sektoru un palielināt rūpniecības sektoru, jo tikai šis sektors dos ilgtspējīgu attīstību.

4 0 atbildēt
Mums vajag kārtīgu revolūciju kurā jāiesaista visi Latvijas iedzīvotāji,lai sekmīgi gāztu valdību bez asinsizliešanas,atbalstiet mani taisam valsts meroga revoluciju un aizsākšu oteos Ulmaņlaikus!
4 2 atbildēt

Šī ir tikai pirmā diena. Idejas un iespējas tik vēl nāks.

Šāda tāda aktivitāte tiek panākta arī draugos.

Tiek iesaistīti arī Latvijas Televīzijas kanāli.

Raksti augs.

Darba ir daudz.

Nepadosimies!

2 0 atbildēt

Pārpildīsim Valsts Kasi ar nodokļiem, lai tos var izmantot neskaitot katru santīmu.

tikai kur šī nauda tiks notriekta un kādos projektos izlietota, tas ir jautājums emotion

1 0 atbildēt

Latvija rupnieciskaja sektora, valstiska limeni notiks tikai izgsana, jo nav jegas kko bidit uz augsu, jo pasmelsi tu no ta tik pars gadus, labak ir nogremdet, pievakt valsts investicijas un nopardot, sadalots visu pa musu dizbaleliniem kuriem vajadzetu domat par tautu nevis savu kabatu.

 

attiecigi, lai uzsaktu savu biznesu, ir nepieciesamas investijas, (laikam bija ap 30% no kopejam izmaksam, ja runa iet par kreditu), bet, ir jau privaite investoro, ar kuriem pelna jadala visu laiku nevis tos 10 gadus, vai kads kuram kredits...

p.s. lielisks motivejos raksts, bet ne prieks musu naudas rauseju, oij atvainojos politikiem  

sekojiesi jaunie uznemji atmetas, vai nobankrotejas pec ~5gadiem,

aiziet attistamies :D

0 0 atbildēt