local-stats-pixel fb-conv-api

Latvieši esat gatavi (5. daļa kā sagatavoties karam.) (IZLABOTS)51

Šajā rakstā es pastāstīšu ,kā sagatavoties kara gadijumā un par to kā pretoties agresoram.

Citi raksti:

"Prepping" Latvieši esat gatavi.(1.daļa ēdiena un ūdens krajumi).

Latvieši esat gatavi.(2. daļa mājas sagatavošana krīzes situācijām.)

Latvieši esat gatavi (3. daļa pašaizsardzība un ieroči).

Latvieši esat gatavi (4.daļa zombiji uz nopietnas nots)

Latvieši esat gatavi (6. daļa Bug Out Bag ,jeb soma izdzīvošanai.).

Latvieši esat gatavi (7.daļa Kāpēc ir jāgatavojas krīzes un citām situācijām.)

Latvieši esat gatavi 8. dāļa.(atšķirības starp izdzīvotāju un "prepperu")

Latvieši esat gatavi 9. dāļa (Sagatavošanās jebkurai krīzes situācijai)

Es gribētu vispirms pateikt ,ka karš ir visbezjēdzīgākā lieta ,kāda jeb kad tikusi izdarīta un vēl aizvien tiek darīta. Divi vai vairāki bari idiotu sit viens otru nost ,tāpēc ,ka viņi ,vai to "valdnieki" nepiekrīt viens otram. Kad tu ej karot ,tu necīnies par savu valsti, nē tu cīnies ,lai bars bagātnieku kļūtu bagātāki uz cilvēku nāves rēķina.

Mēs esam izgājuši 2 pasaules karus ,kuri neko īpaši neatšķiras no citiem kariem ,tikai ar to, ka 1. nomira 17 miljoni cilvēki no kuriem 10 miljoni bija kareivji un 7 miljoni civilie. Un ,pēc 30 gadiem 2. pasaules karā nomira ap 60-85 miljoni cilveku no kuriem 22-25 miljoni bija kareivji un 38 -55 ! miljoni civilie (ieskaitot tos ,kuri nomira no kara saistīta bada un slimībām).

Visvairāk mani parsteidz, ka pēc kara tika pasludināti "uzvarētāji",man neliekas ,ka ja tev nomirst desmitiem miljonu tavu iedzivotaju un kareivju tu esi "uzvarētājs".

Ir tikai viens iemesls iet karā un tas arī tikai daļējs ataisnojums ,lai aizsargātu savu zemi ,ģimeni un tautu ,nevis lai atņemtu kaut ko citai valstij. Par to arī būs raksts, kā sagatavoties karam un cīnīties savā valstī.

« 1  2  3 »
478 7 51 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 51

0/2000

  Lieta tāda ,ka man nav naida pret  krieviem ,tikai pret cilvekiem ,kas uzskata ,ka ir normāli okupēt citas valsts teritorijas un draudēt ar karu ,kas tā vien sagadās ir liela daļa krievi. Man patīk normāli krievi.

11 2 atbildēt

Vari pamatot savu komentāru ? 

8 0 atbildēt

+ par to, ka vismaz kāds saprot, ka abas puses sūkā gan Rietumi, gan Austrumi emotion

10 2 atbildēt

Esi labi pacenties! Trekns "+" nopelnīts godam! emotion

7 0 atbildēt

Nostučīs vietējie vai ar nakts optiku atradīs. Un izvilks tevi aiz apkales no krūmiem ar visu cukura paku.

2 0 atbildēt

   Piekrītu ceru ,ka nekad nepiedzīvošu karu ,bet ja pienāks brīdis es darīšu ,kas jādara ,lai patriektu no mūsu zemes to kuņu ,kas iedomājas ,ka tai ir tiesības te spert kāju.

 Daudz no tā ko es uzrakstiju ir lietderīgs un arī ticis izmantots kara laikā. Bet protams ja cilvēks vienkārši zina ,bet neko nedara ,kā piemēram nesagatavo pārtikas krājumus melnai dienai vinš ļoti ticams neizdzīvos.

2 0 atbildēt
"Par Mērkeli vispār nerunāsim ,jo mēs paši varam redzēt ,cik ļoti Eiropai interesē tās iedzīvotāji." Tu esi debīls vai kā? emotion Šis mēģina iestāstīt, ka Merkele ir nēģeris un Obama Ķīnietis. emotion Kopš kuriem laikiem ES dzīve ir tik sūra, ES valstu pilsoņi tik apspiesti, paverdzināti un badā mirstoši? ES, it īpaši senākajās ES valstīs dzīves līmenis ir viens no pašiem augstākajiem pasaulē, kur valsts pat beņķī pirdējiem un sliņķiem, hroniskajiem bezdarbniekiem maksā (vismaz) pa tūkstotim mēnesī pabalstu, lai varētu turpināt pirst beņķī un VARBŪT kādreiz sāktu strādāt. A šitas mēģina iestāstīt, ka ES neinteresē pilsoņu labklājība... emotion
1 0 atbildēt

Jau aizgāju ,viņš konstatēja ,ka esmu psihiski nestabils ...pēc tam ,kad viņam iedevu pa seju ar krēslu.

0 0 atbildēt
Strādās jebkurā gadijumā. Var pat paņeņt putuplastu samērcēt benzīnā līdz kļūs kā ķīselis un izveidot napalmu-molotova kokteili.
0 0 atbildēt
Skatoties uz vienu mākslas darbu drīz jau vajadzēs gatavoties 😁
0 0 atbildēt

Noderīga informācija saturiski, bet uzskatu, ka šī ir tautas kūdīšana un lieka baiļu uzdzīšana.

0 0 atbildēt
Ari man gadās kaut ko piemirst. Komunikācija un sakari var būt laba tēma jaunam rakstam.
0 0 atbildēt

Vismaz kāds man piekrīt.emotion

0 0 atbildēt

Neesam naivi un tizli nebļaujam - karšs nebus, karšs nebus..

Ko izlems lielvaras, tas būs.. Tas ka esam tikuši vaļā no aukstā kara un piedzivojuši divus karus, nenozīmē ka kāds ambālis ziemeļkorejā vai kremlī nepiespiedīs pogu ..

 

Par rakstu - ok, viss foršs un smuks.. šis reāli tiešām tādiem kam izdzīvošanas prasmju nav vispār tpc nekomentēšu .. daudz kas baigi primitīvs un jau pašsaprotams man liekas.. bet nu, skatoties pec vērtējuma rakstam - ir pietiekami daudzi kas acīmredzot nesajēdz tik loģiskas lietas emotion

 

Bet par rakstu, sasodīts - tak padomā par pieturzīmēm pirms raksti .. Drausmas lasīt tādu tekstu, kur komats aiz katra otrā vārda un 70% vietās nav nepieciešams.. Un ne tikai tas- kaut kādu struktūru ievēro.. tak nelieto 10 "jo" palīgteikumus.. teiksi, ka par daudz piekasos sīkumiem... nu ne sūda - komentos vari rakstīt kā gribi, bet, ja liec raksti - tomēr vajag ievērot kaut cik gramatiku un normālu leksiku ..

0 0 atbildēt

Autoram ir ne visai slēptas paranojas iezīmes. Bet tieši viņa raksti ir  jēdzīgākie un gandrīz vienīgie, kas kādreiz var izrādīties noderīgi. Būsim stiprāki!

0 0 atbildēt

jaaiet sleept ierochus emotion

0 0 atbildēt

tur kur bus cilveki tur bus karš,ta pasaule ir iekartota.

0 0 atbildēt

Tieši ar molotova kokteiļīm februārī Ukrainā viss sākās..

0 0 atbildēt

Skumjā patiesība par karunemotionemotion Bet visdrīzāk visi mirsim no ātombumbas:not emotion

0 0 atbildēt
Kads nopietni gatavojas sim visam. P.s. Saki kur slepsies kara laika,es ar tevi izszuvosim kopa
0 0 atbildēt