Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
19
512

Tā, kā labu laiku dzīvojos Rīgā, ir sanācis bieži vien mainīt savas dzīvesvietas, esmu labu laiciņu arī padzīvojies pa dažādiem Rīgas rajoniem un lielā mērā izbaudījis to piedāvātās ekstras. Gribētos nedaudz padalīties par saviem iespaidiem un ieteikumiem, tiem, kam Rīgas ielas ir kas jauns.

p.s. nenormatīva leksika

Pļavnieki ir riktīgs... Autors: Eiverijs Kriminālā Rīga ( 1. daļa)
1.

Pļavnieki ir riktīgs postpadomju perēklis, lielākoties pa vasaras atvērtajiem logiem skan kāda "Ņušas" vai "Noggano" dziesma un pie mājas stāv pieparkotas fāterlandes deviņdesmito gadu tačīlas. Krimināls Pļavniekos lielākoties saistās ar sīko huligānismu - sīkas sādzības, vandālisms, mātes valodas lietošana, urinēšana utt. Pļavniekos ir vairāki spoti, kur jaunatne mīl nedēļas nogalēs atpūsties. Viena no labākajām vietām uz kuru iesaku aizdoties ir Klubs24 uz Ulbrokas ielas. Tur droši var prasīt pēc bezmaksas stomatoloģijas un treniņiem pieturu demolēšanā. Atstāt autiņu, kas ir jaunāks par 2000 gadu uz ielas ir labākais ko Tu vari izdarīt. Pirmās nedēļas laikā manu mašīnu apspēra divreiz, taču iecienīti šeit ir parktroniki, spogulīši, oriģinālās uzlikas utt, viss kas nav piesiets. Problēma šeit ir arī tāda, ka mašīnu praktiski viens otram liek uz galvas, un tas garnadžiem vakaros ir kā saldais ēdiens. Protams, ir arī savi tirdziņi, man, piemēram, pie sirds mīļš ir Lubančiks, savus naktī pazudušos kalpakus, droši var iet meklēt uz turieni un citiem pārdošanā esošajiem mobīlajiem ir arī vairāki neatbildēti zvani, tas tā, lai klients redzētu, ka tie darbojās.

Vecie krabji parasti piedzeras uz Ulbrocenes esošajā pagrabiņā, tad piemīž visus pagalmus un no rīta atlūst puķudobēs. Lielākoties kontingents ir krievu tautības.

nbspImanta pēc mana... Autors: Eiverijs Kriminālā Rīga ( 1. daļa)
2.  Imanta, pēc mana priekšstata ir krietni vien mierīgāks rajons. Arī iedzīvotāju slānis ir turīgāks un kontingents iedalās apmēram 50-50. Imantā problēma pa vakariem ir tā, ka iekšpagalmos ļoti reti kur deg apgaismojums, un tas paver lielisku iespēju spoguļzaglīšiem un citiem sīko lietu stiepējiem. Imantā dzīvo arī ntie dūži, kas parasti mīl kārtot savas lietas Dammes tirgū pie Gogi brālēna čebureku ceptuvē (iesaku, čebureki ļoti gardi). Populārs ir arī "reketiņš". Lielākoties visa jauno autoritāšu "dvižuha" notiek uz Zentenes ielas, gandžiks, aliņš, tjolīttes. Viena lieta, kas Imantā ir godam, ir tās Nočņiks, tu vari atnākt pat pašvaldības policijas ietērpā trijos naktī un tev pārdos jebkādu polšu. Protams, atkats no bodītes nāk labs. Un gadījumā, ja no rīta redzi, ka Nils streipuļo, palīdzi viņam aiziet līdz mājām!
Āgenskalns manuprāt ir... Autors: Eiverijs Kriminālā Rīga ( 1. daļa)
3.

Āgenskalns, manuprāt, ir kolorītākais no visiem trim. Visa kustība rosās ap tirgu un atsevišķām takām. Bomži, čavas, prostitūtas, publiskās dušas un kas te cits tik nav. Āģītī zog arī ne tikai ārējās mašīnas ekstras, bet arī salvešu paciņu no priekšējā paneļa. Vakaros ir slimīgi kluss, kas vien biedē pa turieni staigāt. Zaļā lapa vakaros pārvēršas par mazo Lasvegasu sausā likuma laikā un lai nopirktu košļenes ir jāpārkāpj pāri vismaz trim kritušajiem un jāatkaujās no čigānu piedāvātajām smaržām un citām ekstrām. Otrais tramvajs vispār ir atsevišķas sarunas vērts, pat tad, kad vakarā viens pats brauc mājās, noteikti iekāps kāds zīle, kurš apsēdīsies tieši Tev blakus, izvilks savu kurkuļu pilno pudeli, piedāvās normāli iesmelt un runās ar tādiem nokrišņiem , ka brīžiem, Tev šķiet, ka labāk būtu dzert to viņa žļerbu, lai tikai šams aizvērtos. Iesaku vakaros pastaigu gar dzelzsceļu.

Bolderāja ir viennozīmīgi... Autors: Eiverijs Kriminālā Rīga ( 1. daļa)
4.

Bolderāja ir viennozīmīgi vismīzīgākais no visiem četriem rajoniem. Naktī no pieturas es burtiski skrēju, lai tiktu mājās, vairumā ielu valda kapitāla tumsa un apkārt klejo suņi. Maksimkas rajons ir Bolģika esence un policijas iecirknis tur ir formāli, jo pačurāt pie viņu durvīm iet katrs otrais siņka. Ievērības cienīgs ir arī "Rahmandu", tā ir neliela bodīte, kur tantiņas visu nakti iet nodot pudeles un man liekas, ka viņas varētu būt gruzīna slepenās spiedzes. Bolģiks ir arī viens no reālākajiem rajoniem, kur dabūt pa tarbu, piemēram asām izjūtām iesaku aiziet uz Klondaiku un paprasīt, lai bārmene pārslēdz uz Latvijas Radio 2. Dzert ar pilnīgi nezināmiem kaimiņiem ir normāli un atteikšanās no viņu labestības ir necieņas izrādīšana. Un naktī kad ej pāri sliedēm, skaties divreiz, citreiz mašīnists Gena aizmirst ieslēgt vilcienam gaismas. Trešais autobuss arī ir atsevišķas sarunas vērts, kad pēcpusdienā siļķu mucā dodies uz mājām, neaizmirsti pie sevis piesiet visu, kas Tev ir, pat šķiltavas.

Turpinājums sekos.

19
512
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [44]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.12.15 19:45
 
33
2

atbildot uz 12121 komentāru " Kontingents krievu tautibas? Kas Tev ... " Tavi krievu apzombētie lohi kas izdemolēja maidana izstādi rīgā un  bļauj ''latvieši fašisti'' ''eta ruskija zemļa''utt. ar neko nav labāki.

Raitis Kurpnieks avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  Raitis Kurpnieks 06.12.15 11:54
 
28
0

Tā ir tikai sagadīšanās vai patiešām tā ir - kur krievi, tur noziedzība, netīrība un nabadzība?

zackfield92 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  zackfield92 05.12.15 19:34
 
19
4

next part please 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.12.15 22:32
 
14
1

http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Kriminala-Riga-1-dala/393561

Šīs raksts jau iepriekš bija redzēts! 

ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  ugnotbug 06.12.15 17:44
 
11
0

Neslikts apraksts. Lai gan katram jau tā pieredze ir dažāda. Pa tauri var dabūt arī Baltezerā, ja labi pacenšas

zaikaaa avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  zaikaaa 05.12.15 22:30
 
11
1

kur Maskačka??

Schwanz avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Žurnālists
  Schwanz 05.12.15 19:00
 
7
1

Agenskalna tirgus apkārtne ir tiešām īpaša , gandrīz vai kā otrā Merķeļa iela

Chinook avatars
Medaļa MarioMedaļa Troll killerMedaļa Mario
  Chinook 06.12.15 12:19
 
4
1

atbildot uz Eiverijs komentāru " http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Kriminala-Riga-... " Tiešām pats ieliki?

Sulīgais Mandarīns avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Nedēļas hīts
  Sulīgais Mandarīns 05.12.15 22:45
 
3
0
atbildot uz 99 komentāru " Kriminālā Rīga ( 1. daļa) Šīs rakst... "Paldies, tagad varēšu izlasīt gan otro, gan trešo daļu negaidot, kad to ievietos Eiverijs
Maķedonijs avatars
Medaļa JubilārsMedaļa PamatskolnieksMedaļa Teamwork
  Maķedonijs 05.12.15 22:35
 
4
1

Raksts vnk BOMBA ! Kauguros no visa ir pa nedaudz [Jūrmala] Dienā te velkās pohaini veči ,jaunieši ,tantes, čigāni! Bet citādi dienā vēl ir ok ,bet naktī te pārvēršas viss. No tevis teiktā  Kauguros viss  pa nedaudz  Bet ,kā jau minēju dienā planētāju netrukst. Kautiņu ar daudz ,narkomāni un dzērāju netrūkst. Sloka [miests "pāri sliedēm"] Čigānu un zaļā drakona dzimtene. Stacijā 99,9% kāds prasīs kapeikas vai smēķi ,ja nedosi tad atkarīgs ka atbildesi teiksim receptes tam nav ,ja atbildesi mierigi padomas ,ka esi mikstais,ja atbildes bravūrīgi tad sapratīs ,ka savējais BET reizēm otrādi viss . Vobšem Slokā ir no visiem trijiem rajoniem. P.s. Bieži ejot pa šādiem rajoniem ir ,jābūt vēsajam piemeram : Ei tibje njet sigareta ? Tu viņam ņet sigareti braķiš svjo skuril bļe.... Viņš pie sevis - o svoj !!! Tipa tu esi visā sulā iekšā. Citreiz tas noder  Bet kopumā esat kas esat un viss bus ok  

TheVilcene avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  TheVilcene 05.12.15 19:20
 
6
4
Šis ir pelnījis turpinājumu.
SGTC avatars
Medaļa MežezersMedaļa BetmensMedaļa Žurnālists
  SGTC 05.12.15 19:10
 
3
1
Labāk kaut ko pa Vecmīlgrāvis, lai varu salīdzināt
Grīnijs avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa SpoksMedaļa Trumpe
  Grīnijs 05.12.15 21:36
 
2
1

Jugla/Mežciems salīdzinoši ar šiem izklausas pat ļoti ļoti mierīgi. 

Esmu dzīvojis abos, nakts pastaigas nekad nav beigušās ar problēmām. Ja nu kas, tad galvenais ''izviņi, ņetu'' un staigā tālāk. Garnadži gan šad tad mēdz gadīties, pat gaiša dienas laikā mājās ir ielauzušies, bet tā citādāk - ļoti draudzīgi rajoni.

Heroīns14 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Dienas doma
  Heroīns14 06.12.15 08:06
 
1
0

Liepajas MT, un Karosta.  

rihcaa avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Maģistrants
  rihcaa 05.12.15 19:01
 
2
1

Zviedriete avatars
Medaļa RainisMedaļa ViktorsMedaļa Zelta ninja
  Zviedriete 06.12.15 10:26
 
1
0

Un es uz Bolderāju nupat pārvākties taisos

Bezpajumtnieks avatars
Medaļa Gada spoks 2012 HaltūristsMedaļa Gada spoks 2011
  Bezpajumtnieks 06.12.15 00:40
 
2
1

atbildot uz Grīnijs komentāru " Jugla/Mežciems salīdzinoši ar šiem iz... " Vienīgi tās mežacūkas..

roberto-85 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  roberto-85 06.12.15 10:13
 
3
3
Par pļavniekiem pilnīgu huiņu te sarakstijis. Kur tu Lubānas tirgū esi redzējis kautko no auto detaļām??? Taa tev nav latgalīte! Es 6 gadus nodzīvoju blakus tirgum, bomžu bij pa pilnam sākumā. Pēc tam izmira. Blakus nočniks, alkāni, spirts da kreisie smēķi, nekādas vainas, neviens neaiztika, pats gāju uz nočniku pakaļ aliņam, dzīvs. Un nodzīvojot visu dzīvi pļavās, Tevis aprakstītais ir fufelis!
Bezpajumtnieks avatars
Medaļa Gada spoks 2012 HaltūristsMedaļa Gada spoks 2011
  Bezpajumtnieks 05.12.15 21:14
 
1
1

atbildot uz SGTC komentāru " Labāk kaut ko pa Vecmīlgrāvis, lai var... " Par Grāvi jau nav daudz ko stāstīt. Ko var gribēt no rajona, kur 86% iedzīvotāju ir krievu penši un pārējie dzērāji parastie. Pavisam normāla Maskavas priekšpilsēta.

KAIZER avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoks
  KAIZER 05.12.15 18:53
 
6
6

Izcils apraksts

« 1  2  3 »