local-stats-pixel fb-conv-api

Kriminālā Rīga ( 1. daļa)45

516 19

Tā, kā labu laiku dzīvojos Rīgā, ir sanācis bieži vien mainīt savas dzīvesvietas, esmu labu laiciņu arī padzīvojies pa dažādiem Rīgas rajoniem un lielā mērā izbaudījis to piedāvātās ekstras. Gribētos nedaudz padalīties par saviem iespaidiem un ieteikumiem, tiem, kam Rīgas ielas ir kas jauns.

p.s. nenormatīva leksika

516 19 45 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 45

0/2000

Tavi krievu apzombētie lohi kas izdemolēja maidana izstādi rīgā un  bļauj ''latvieši fašisti'' ''eta ruskija zemļa''utt. ar neko nav labāki.

33 2 atbildēt

Tā ir tikai sagadīšanās vai patiešām tā ir - kur krievi, tur noziedzība, netīrība un nabadzība?

28 0 atbildēt

next part please emotion

19 4 atbildēt

http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Kriminala-Riga-1-dala/393561

Šīs raksts jau iepriekš bija redzēts! emotion

14 1 atbildēt

Neslikts apraksts. Lai gan katram jau tā pieredze ir dažāda. Pa tauri var dabūt arī Baltezerā, ja labi pacenšas emotion

11 0 atbildēt

kur Maskačka??

11 1 atbildēt

Agenskalna tirgus apkārtne ir tiešām īpaša , gandrīz vai kā otrā Merķeļa iela emotion

7 1 atbildēt

Raksts vnk BOMBA ! Kauguros no visa ir pa nedaudz [Jūrmala] Dienā te velkās pohaini veči ,jaunieši ,tantes, čigāni! Bet citādi dienā vēl ir ok ,bet naktī te pārvēršas viss. No tevis teiktā  Kauguros viss  pa nedaudz  Bet ,kā jau minēju dienā planētāju netrukst. Kautiņu ar daudz ,narkomāni un dzērāju netrūkst. Sloka [miests "pāri sliedēm"] Čigānu un zaļā drakona dzimtene. Stacijā 99,9% kāds prasīs kapeikas vai smēķi ,ja nedosi tad atkarīgs ka atbildesi teiksim receptes tam nav ,ja atbildesi mierigi padomas ,ka esi mikstais,ja atbildes bravūrīgi tad sapratīs ,ka savējais BET reizēm otrādi viss . Vobšem Slokā ir no visiem trijiem rajoniem. P.s. Bieži ejot pa šādiem rajoniem ir ,jābūt vēsajam piemeram : Ei tibje njet sigareta ? Tu viņam ņet sigareti braķiš svjo skuril bļe.... Viņš pie sevis - o svoj !!! Tipa tu esi visā sulā iekšā. Citreiz tas noder  Bet kopumā esat kas esat un viss bus ok  

4 1 atbildēt
Labāk kaut ko pa Vecmīlgrāvis, lai varu salīdzināt
3 1 atbildēt
Šis ir pelnījis turpinājumu. emotion
6 4 atbildēt

Un es uz Bolderāju nupat pārvākties taisos emotion

1 0 atbildēt

Liepajas MT, un Karosta. emotion 

1 0 atbildēt

Jugla/Mežciems salīdzinoši ar šiem izklausas pat ļoti ļoti mierīgi. 

Esmu dzīvojis abos, nakts pastaigas nekad nav beigušās ar problēmām. Ja nu kas, tad galvenais ''izviņi, ņetu'' un staigā tālāk. Garnadži gan šad tad mēdz gadīties, pat gaiša dienas laikā mājās ir ielauzušies, bet tā citādāk - ļoti draudzīgi rajoni.

2 1 atbildēt

emotion

2 1 atbildēt

Īstenībā vairs nav tā kā pirms 15 gadiem un tagad ir pavisam mierīgi. Sīkas zādzības un huligānisms ir visur. Pārsvarā ar to saskarās jaunieši kuriem sastāsta kurš ir krimināls rajons, kur jābaidās utt. Ja tu savu jauno bembi atstāsi uz ielas visdrīzāk tev nozags spoguļus pat baltezerā, ja nepaveiksies un trāpīsies neīstajā laikā. Pieaugušie, kas netusē rajonā atbrauc mājās pēc darba neredz šīs problēmas pārsvarā. Vienīgi piekrītu par bolderāju, tas tomēr ir tāds tālāks rajons un tur ir tomēr tāda nedaudz mazāk mūsdienīga atmosfēra. Īsāk sakot, ko tu gribi ieraudzīt to arī ieraudzīsi

0 0 atbildēt

Zel, ka naw par ziepniekkalnu emotion dazkart sajuta, ka dzivo Krievija emotion bet palielam te, ar neka vairak tada naw... ka agrak... kad bija Fakultate, kur notika viens liels russain triller movie emotion 

0 0 atbildēt

Dzīvoju Āgenskalnā. Ja neskaita bomžus un čigānus, nekā traka te nav. Dažreiz kāds kādu piekauj, bet ne bez iemesla. Katrā ziņā staigāt naktīs ir samērā droši, pretēji uzskatiem.

0 0 atbildēt

Tu esi šis komentētāju tips:Daudzpunktotāji. Uzskata, ka bieža daudzpunkte pauž intelektuāli dziļu viedumu, nevis nespēju artikulēt savas domas.

0 0 atbildēt

Man šķiet, ka tu arī esi stulbs.. un jā, paldies, atā.Man jau apnika tādam retardam visu skaidrotemotion

0 0 atbildēt
Par pļavniekiem pilnīgu huiņu te sarakstijis. Kur tu Lubānas tirgū esi redzējis kautko no auto detaļām??? Taa tev nav latgalīte! Es 6 gadus nodzīvoju blakus tirgum, bomžu bij pa pilnam sākumā. Pēc tam izmira. Blakus nočniks, alkāni, spirts da kreisie smēķi, nekādas vainas, neviens neaiztika, pats gāju uz nočniku pakaļ aliņam, dzīvs. Un nodzīvojot visu dzīvi pļavās, Tevis aprakstītais ir fufelis!
3 3 atbildēt