5

 49  0

Šogad decembrī, draudzīgais Krievijas interneta izdevuma newsru.com kolektīvs pastāstīja Seskam ar ko nodarbojas varenā Putina armija dienesta un mācību laikā. Vienā no Arhangeļskas apgabala militārajām daļām komandieris majors Isajevs padotajiem karavīriem esot reāli mērījis krāniņus ar lineālu par ko tiesa virsniekam piespriedusi 4 gadus cietumā. Krimināllieta pret majoru Isajevu ierosināta pēc obligātā dienesta karavīru kolektīvās sūdzības par komandiera seksuāla rakstura ņirgāšanos par karavīriem.

Krimināllietas materiālos minēts, ka š.g. 14.aprīlī virsnieks lauka mācību laikā licis padotajiem stāties ierindā bez formas tērpa kailiem ar armijas uzkabi (ķivere, josta, durklis, mugursoma), iespējams, tā ir tāda kaujas taktika, kas pielietojama reālos kaujas apstākļos LGBT tradīciju "pārņemtajā" Eiropas teritorijā. Pēc tam atjautīgais komandieris licis vienam no karavīriem pārējai ierindai ar lineālu mērīt dzimumlocekļus. Karavīri savā sūdzībā bija norādījuši, ka garākā dzimumlocekļa īpašniekam Isajevs solījis visu nākošo dienu brīvu no dienesta pienākumiem. Pēc karavīru ziņotā, šādas krievu armijas „militārā reglamenta procedūras” atkārtojušās ar noteiktu regularitāti, dažādos izvirtīgos veidos. Majors arī regulāri sūtījis savus padotos „dzīvot sūdos”, kas sevī ietver sausās tualetes tīrīšanu. Kad karavīri bija pabeiguši savu darbu, izcilais komandieris iemetis tualetē mācību petardi, radot sprādzienu un attiecīgas sekas. Obligātā dienesta karavīriem tīrīšanas process bija jāatkārto vēlreiz. Sūdzībā bija norādītas arī daudzas citas pavēles, ko devis majors, tādejādi pierādot savas plānprātīgā KVNšika un Komeģi Klabista dotības. Šeit Kasjakam rodas līdzjūtība un retorisks jautājums, „Vai kāda no NATO dalībvalstu armijām diez piekopj arī šādu perversu kaujas apmācības praksi?”

Kā norādīja izdevums newsru.com, pats galvenais komadģirs Isajevs komandējis pretgaisa aizsardzības pulku Severodvinskas pilsētas pievārtē, un tā uzdevums ir aizstāvēt vienu no Ruslandes Ziemeļu flotes kuģu bāzēm, kas ir it kā stratēģisks objekts, no NATO gaisa uzbrukumiem. Turklāt, tika norādīts, ka nabaga plikadīdu pretgaisa aizsardzības vienība ir apbruņota ar modernajām S-400 raķetēm, kas ir Kremļa gods un lepnums, ko mēģina vēl tirgot uz visām pasaules malām. Šajā sakarā sesks Kasjaks, kā jau zinātkārs kustonis painteresējās interneta ārēs un atrada kolosālu video par to, kā šajā karaspēka vienībā deg štābs. Laikam jau komadģirs sajuta, ka sūdi būs, to aizdedzināja, lai slēptu visus pierādījumus un draisko lineālu kolekciju, kas tika izmantota viņa slimo fantāziju apmierināšanai. Tāda lūk ir neuzvārāmā Krievijas armija, kuru komandē šādi izcili komandieri ar pasaulē modernāko aprīkojumu, vismaz viņi paši tā domā. Šeit vietā latviešu sakāmvārds – kas sunim asti cels, ja ne pats.

P.S. Jāatzīst, ka tas ir oriģināls veids kā uzlabot „labākās pasaules armijas” kaujas spējas un kaujas sparu.

https://www.youtube.com/watch?v=yCrkhHeT-xs (Te ir video, kur redzams kā deg šīs vinības štābs, kurš vairāk līdzinās kaut kādam šķūnim.)

Komentāri 5

0/2000

Krievu armijā - pazemot karavīrus ir parasta prakse.

Ziemā krāsot zāli - tā laikam ir klasika, ko pat nav vērts pieminēt.  

WC tīrīšana ar zobubirsti - arī klasika..  Mērīšanās ar krāniņiem - tas ir kas nedzirdēts - to majoru jāpbalvo par radošu pieeju karavīru apzemošanā..

Nu jā, dīvaini protams ka tas bija majors, ja Prapors, tad vispār nebūtu ko brīnīties..

 8  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

      

 1  0 atbildēt

Raksts pamācošs, kā nevag darīt  +

 1  0 atbildēt