Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
27

Nu, kas to lai zin vai tas viss ir īsts...

Kennedija ģimenei nogalināja... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
1. Kennedija ģimenei nogalināja Marilyn Monroe, lai viņai netiktu atklāta informācija par viņas lietu ar JFK.Apmēram 20 gadus pēc viņas nāves Monroe kalpone apgalvoja, ka Roberts Kenedijs nakts laikā apmeklēja aktrisi un viņiem bija milzīga cīņa.
Snapchat ne tikai skenē jūsu... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
2. Snapchat ne tikai skenē jūsu seju, lai izveidotu filtru, bet arī pievieno savas fotogrāfijas valdības sejas atpazīšanas datu bāzei.Saskaņā ar dažiem interneta patiesinātājiem, jūsu selfiji var būt daļa no FBI programmas, ko sauc par nākamās paaudzes identifikācijas sistēmu. Programma sastāv no likumpaklausīgo pilsoņu un noziedznieku datu bāzes, lai nodrošinātu vienmērīgākas fona pārbaudes cilvēkiem, kuri piesakās uz darbavietām, mājām utt. Snapchat ir noliedzis visu šo bet, kas zina.
 Pašreizējā Anglijas... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
3. Pašreizējā Anglijas karaliene ir cilvēkēdāju. 91 gadus vecā karaliene Elizabete II ar visu savu enerģiju un spēju vēl paiet , var nozīmēt tikai vienu lietu: Viņa mielojas ar citu cilvēku asinīm un muskuļiem...
ASV valdība reiz bija... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
4. ASV valdība reiz bija ceļojuma un teleporta programmas, ko sauca par projektu Pegasus. Vīrietis, vārdā '' Andrew Basiago'' apgalvo, ka viņš bija programmas dalībnieks, kad viņš bija pretendents , un ka valdība izmantoja bērnus ar viņa vecumu, jo viņiem "bija priekšrocības salīdzinājumā ar pieaugušajiem, lai pielāgotos spriedzes virzībai starp pagātni, tagadni un nākotni. "
Vīrs atrada veidu kā ļaut... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
5. Vīrs atrada veidu, kā ļaut automašīnām nonākt ūdenī, bet tika nogalināts, pirms viņš varēja pilnveidot savu izgudrojumu.Stanley Meyer it kā izveidoja "degvielas elementu", kas pārvērstu ūdeni ūdeņraža degvielā, ļaujot autovadītājiem ceļot izmantojot tikai aptuveni 20 galonu. Bet viņš nomira, tikšanās laikā ar investoriem pie Cracker Barrel '98, viņa pēdējie vārdi ir, "viņi saindēja mani." Daudzi uzskata, ka viņš tika nogalināts, lai mēs turpinātu paļauties uz fosilo degvielu.
Laiks nepastāv  tas ir tikai... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
6. Laiks nepastāv - tas ir tikai kaut kas tāds, kas ir paredzēts, lai saglabātu kārtību.Teorētiķis, vārdā McTaggart, uzskatīja, ka mūsu laika jēdziens ir ilūzija un ka mūsu pieredze nevar būt tik vienkārša kā pagātnē, tagadnē vai nākotnē. Daži pat apgalvo, ka pat tad, ja mums ir pulksteņi, tas nenozīmē, ka laiks ir īsts.
CIP mēģināja pieņemt darbā... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
7. CIP mēģināja pieņemt darbā talantus, ievietojot noslēpumainu mīklu, kuru sauca par Cicada 3301 pirms dažiem gadiem.Pārādijās mīklas spēle 2012. gadā tiešsaistē, tās radītāji rakstot, ka viņi "meklē ļoti inteliģentas personas". Neviens nezināja savu mērķi, daži it kā atrisināja pirmo kārtu, un daudzi bija domājuši, ka CIP ir veids, kā organizācijai atrast cilvēkus ideālus, pateicoties kriptogrāfijai un interneta drošības zināšanām.
40 gados ASV flotes spēks... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
8. 40. gados ASV flotes spēks izveidoja karakuģu neredzamu, izmantojot tehnoloģiju, ko sauc par maskēšanās ierīci.Šis projekts, kuru iedvesmojis Star Trek, sauca par Filadelfijas eksperimentu, domājams, ļāva militāram spēkam padarīt visu kuģi par neredzamu. Tā kā flotes spēks apgalvo, ka tā nekad nav noticis, un teorētiski aprakstītās ziņas ir pretrunā ar stingriem faktiem par attiecīgo kuģi, eksperiments ir diezgan daudz noraidīts kā mānīšana.
Keanu Reeves is... Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
9. Keanu Reeves is nemirstīgs Mēs visi varam piekrist tam, ka viņš ir ļoti vecs - bet cik vecs viņš vispār ir? Jimmy Fallon apšaubīja Keanu par šo teoriju šogad, un Keanu ātri mēģināja mainīt tēmu. Vai tas nozīmē, ka viņam ir kaut kas slēpts? Iespējams, ka nav, bet ir mājas lapa, kas veltīta šai teorijai.
 Autors: MiaSanMia Konspirācijas Teorijas
10.
1
27
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lehandrus@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TrumpeMedaļa Neglītais džemperis
  Lehandrus@speles 23.10.18 06:49
2
0

  

Anonīms
Anonīms 23.10.18 11:29  
2
0
Google translate 🤯😱
MiaSanMia avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Darts Veiders
  MiaSanMia 23.10.18 12:45  
2
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Google translate 🤯😱 "

Un?