Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
56

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā brīnišķīgu rudens dāvanu visiem kulta kino cienītājiem - Džona Kārpentera klasiskais “Helovīns” svin 40 (!) gadu jubileju, tādēļ svinam arī mēs ar īpašu seansu uz LIELĀ ekrāna, kā arī pirmie Latvijā skatāmies leģendārās sāgas svaigāko daļu!

Tieši pirms 40 gadiem režisors Džons Kārpenters gandrīz pašrocīgi izveidoja veselu kino žanru (tas, protams, ir "slasher" ar savu kulta šausmu filmu "Helovīns". Kopš tā laika tas ir attīstījies, kāpis, kritis, evolucionējis un pat parodēts ("Scream", anyone?), un, gaidot tā pilntiesīgo turpinājumu jau šī gada oktobrī, beidzot ir laiks uz LIELĀ ekrāna noskatīties filmu, ar kuru savulaik viss sākās.

Ar “Helovīnu” izauga veselas kino veidotāju paaudzes, jo laika gaitā un ar mainīgiem panākumiem ir iznākušas 10 cikla filmas, gan atgriežoties pazīstamām sejām (“Halloween: H20&rdquo, gan izdomājot visu no jauna (Roba Zombija brutālās versijas). Režisors Deivids Gordons Grīns (“Joe”, “Prince Avalanche”, “Pineapple Express&rdquo un aktieris/komiķis Denijs Makbraids (“Eastbound & Down&rdquo izauga kopā ar franšīzi, un abi nu mēģinās nolikt to atpakaļ uz pareizajām sliedēm - viņu “Halloween” ignorē visu, kas noticis pēc pirmās daļas, un piedāvās mums notikumu attīstību ar pašu Džeimiju Lī Kērtisu (“Psycho” aktrises Dženetas Lī meita, starp citu) galvenajā lomā!

“Helovīns” (1978)
Ceturtdiena, 11. oktobris, 18.30 k/t “Kino Citadele”
Būdams sešus gadus vecs, Maikls Meierss nežēlīgi noslepkavo savu māsu pašā Helovīna jeb Visu svēto dienas priekšvakarā. 15 gadus vēlāk viņš aizbēg no psihiatriskās slimnīcas, kur visus šos gadus ir pavadījis ieslodzījumā, un atgriežas dzimtajā Hedonfildā, lai turpinātu iesākto. Viņu apturēt var tikai doktors Lūmiss, kurš vienīgais apjauš Maikla patieso dabu…

- Remāsterēta "Halloween" (1978) versija ar subtitriem (!) latviešu un krievu valodā
- Prezentācija par "Halloween" vēsturi no “Kino Kulta”
- EKSKLUZĪVS materiāls no gaidāmā “Halloween” (2018)
- plakāti un balvas no Harry Grundmann un k/t “Kino Citadele” seansa apmeklētājiem, un tas nebūt nav viss...

“Helovīns” (2018)
Ceturtdiena, 18. oktobris, 18.30 k/t “Kino Citadele”
Aktrise Džeimija Lī Kērtisa atgriezīsies ikoniskajā Lorijas lomā, lai vēlreiz aci pret aci sastaptos ar cilvēku maskā - Maiklu Meiersu, kurš izseko viņu kopš tās pašas Helovīna nakts, kad viņai par mata tiesu izdevās izsprukt no viņa nāvējošā nodoma - ir Helovīna nakts un Maikls atgriežas dzimtajā Hedonfildā...

 Autors: jacky Kino kulta Helovīns
1.

Pievienotie video

0
56
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes