8

 137  0

Komentāri 8

0/2000

daļēji ir taisnība un daļēji nav taisnība.

1. zinātnieki jau pierādīja, ka Hūvera dambis stāvēs vismaz 10000 gadus. Jo gluži vienkārši dambis būs piepildīts ar smiltīm.

2. par cilvēku ziņas būs vēl kādus 50 miljonu gadus noteikti, jo uz mēness stāv gan amerikāņu, gan krievu tehnika, kura nebojājas. to var sabojāt tikai meteorīti. Kāpēc vairākus miljonu gadu? gadā mēness attālinās par 1cm, attālināšanās paātrinās, jo gravitācija ir apgriezti proporcionāla attālumam, pēc miljons gadiem tie būs vairāki metri gadā, bet noteikti mēness būs atkāpies par kādiem 1000km bet uz mēness nav atmosfēras, tur nekas nerūsē.

3. lauksaimniecības dzīvnieki izmirs apmēram 50% apmērā, un tas notiks tikai industriālos cehos, viss, kas dzīvo laukos kūtiņās vai pļavās, dzīvos vēl ilgi. 

4. par to, ka 75% ielas tiks pārklātas ar zāli, neatbilst patiesībai, jo pat pēc 30 gadiem Pripjetā ielas un trotuāri ir lietojamā kārtībā. Protams, ka koki aug blakām, lapas krīt, sablīvējas, rodas melnzeme, kurā aug zāle, bet tas nenotiek 25 gados.  

Par AES. domas dalās. Lielākā daļu AES atrodas upju, ezeru, jūras krastos. Fukušima eksplodēja, jo nebija, kas sūknē ūdeni rezervuārā. Savukārt Francijā dzesēšanas baseini ir tieši savienoti. Līdzīgi arī ir/bija černobiļā, kur reaktori atradās pa tiešo dzesēšanas baseinā. Arī Ignalinas AES atrodas ezera krastā, tādejādi reaktors tiek dzesēts ūdens pašteces rezultātā.

Līdz ar to, būs daži ūdeņraža paukšķi, līdzīgi kā fukušimā, bet ātrāk izkusīs reaktors un veidosies ziloņa pēda nekā būs atomārs sprādziens.

 5  0 atbildēt
Notiks vēl daudz kas un arī akmens statujas var tik ilgi nenostāvēt, jo vējš tās ātri noārdītu.
 4  0 atbildēt

     ārprācs, ārprāc. NU I?   

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Vienīgais pierādījums par cilvēkiem pēc 10 000 gadiem būšot akmens konstrukcijas. interesanti, kur gan būs palikušas stikla pudeles un vēl vcitas 1000 cilvēka radītas lietas, kurām laiks nekaitē, piemēram, zelta izstrādājumi u.t.t.

 1  0 atbildēt
Puse nav taisnīb bet ok.
 0  0 atbildēt

Vienkārši noskatieties Nulles populāciju Pat gifi uz šejieni ir ņemti no tās filmas

 0  0 atbildēt