Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
317

Ja esi kādreiz lidojis ar lidmašīnu, tad noteikti esi saskāries ar to, ka mazuļi raud. Daži vecāki cenšas to visu kompensēt, izdalot «labumu paciņas» ar tekstu: «Es centīšos būt labs, bet vēlētos jau laicīgi atvainoties, ja sākšu raudāt. Tāpēc mana mamma un tētis sagatavoja Tev šo paciņu, kur ir saldumi un ausu aizbāžņi.»

Kesijai Murdočai ir savs viedoklis par šo visu.

laquoScaronīs laquolabumu... Autors: Svētdiena Kāpēc nevajadzētu atvainoties citiem par to, ka lidojuma laikā tavs mazulis raud
1.

«Šīs «labumu paciņas» sniedz priekšstatu, ka mums būtu jājūtas slikti par to, ka mums ir bērni, kuri uzvedas kā bērni. Tā tam nevajadzētu būt.» Pilno rakstu vari izlasīt zemāk.

laquoPiektdien kāda reddit... Autors: Svētdiena Kāpēc nevajadzētu atvainoties citiem par to, ka lidojuma laikā tavs mazulis raud
2.

«Piektdien kāda reddit lietotāja ar lietotājvārdu «Fe_Mike» publicēja bildi, kurā ir redzams dāvanu maisiņš un zīmīte, kuru ir «uzrakstījis» 3 mēnešus vecs zīdainis. Attēlam bija pievienots arī komentārs: «Sieviete lidmašīnā izdalīja visiem tuvumā esošajiem šādas paciņas. Tagad viņai ir vesela pasažieru grupa, kas ir gatava palīdzēt.»

Ja tas liekas pazīstami, tad tas ir tāpēc, ka šāds žests, pasniegt pasažieriem saldumus un ausu aizbāžņus, ir kļuvis virāls. No vienas puses tas ir jauks žests, bet kā dvīņu mātei, katru reizi, kad redzu šādu ierakstu, kas ir kļuvis populārs, kļūstu dusmīga. Citas mammas un tēti, ar kuriem esmu runājusi, man piekrīt. Es nesaku, ka tas, ko viņi dara, ir slikti. Viņi tikai cenšas būt jauki - labs instinkts, kas ir šajos saspringtajos laikos, » raksta Kessija.

laquoEfekts kādu sniedz... Autors: Svētdiena Kāpēc nevajadzētu atvainoties citiem par to, ka lidojuma laikā tavs mazulis raud
3.

«Efekts, kādu sniedz šīs «labumu paciņas», ir tāds, ka nākamreiz, kad cilvēki kāps iekšā lidmašīnā un ieraudzīs vecākus ar mazuli, viņi sagaidīs šādu paciņu kā atvainošanās žestu par sagādātajām neērtībām. Lieta ir tāda, ka jau no sākuma šīs paciņas ir nosūtījušas nepareizu vēstījumu pasažieriem - to, ka mums būtu jājūtas slikti, ka mūsu bērni uzvedas kā bērni. Tā tam nevajadzētu būt.»

laquoJa mans bērns bļauj tas... Autors: Svētdiena Kāpēc nevajadzētu atvainoties citiem par to, ka lidojuma laikā tavs mazulis raud
4.

«Ja mans bērns bļauj, tas varētu tevi kaitināt. Bet ir miljons dažādu veidu kā pieaugušie var būt kaitinoši - un viņiem tas būtu pašiem jāsaprot. Vienreiz man nācās sēdēt blakus vīrietim, kurš lidojuma laikā trīs reizes mielojās ar tunča sviestmaizi. Es nesaņēmu nekādu «labumu paciņu» par to, ka man nācās paciest to šausmīgo smaku.»

laquoKatram no mums var... Autors: Svētdiena Kāpēc nevajadzētu atvainoties citiem par to, ka lidojuma laikā tavs mazulis raud
5.

«Katram no mums var sagādāt problēmas lidojums, ne tikai vecākiem vai maziem bērniem. Lielākā daļa vecāku, kuri lido ar saviem bērniem, ir paņēmuši līdzi arī auto sēdeklīti, bērna ratiņus, papildus ēdienu un autiņbiksītes, un apmēram vēl 100 dažādas lietas. Nākamreiz, kad es centīšos savaldīt savus mežonīgos mazuļus, es negribu uztraukties par to, ka es taču neesmu sagatavojusi nevienam «labumu paciņas».»

laquoLai arī mēs nesniedzam... Autors: Svētdiena Kāpēc nevajadzētu atvainoties citiem par to, ka lidojuma laikā tavs mazulis raud
6.

«Lai arī mēs nesniedzam citiem jūsu Instagram cienīgas dāvaniņas, bet lielākā daļa vecāku jau tā ir pirms lidojuma centušies parūpēties par to, lai citiem būtu mazāk raižu par viņu bērniem. Ticiet man, visvairāk stresa sagādā nevis tas, ka mums varētu nākties mainīt autiņbiksītes stipras turbulances laikā, bet gan tas, ka viņa raudāšana var aizkaitināt citus.»

8
317
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [66]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tavaiesauka 17.01.17 11:38
 
70
12

Sviests, katrs normāls cilvēks saprot, ja apmeklē kādu saviesīgu iestādi vai transportu, kurā būs jāpavada ļoti ilgs laiks, ka tā bērna čīkstēšana tracina un traucē. Pameklē info, bērna raudāšana bija top 3 viskaitinošāko skaņu topā. Kur nu vēl, lidmašīnā, kad jālido veselu nakti un viens parazīts kviec visu laiku. Protams, bērns nav vainīgs, bet gan māte, kas uzskata, ka tas ir normāli.   Nē, tas nav normāli un liekas, ka lielākā daļa jauno māmiņu kopā ar pirmdzimto, izdzemdē laukā pārpalikušās smadzenes...varbūt rupju, bet taisnība ir. Pavērojat jaunās māmiņas, pasaules nabas uz kurām nekādi noteikumi vairs neattiecas, jo tak ir dzemdējusi! Ar likumu būtu jāaizliedz maza/čīkstoša berna pārvadāšana koplietošanas telpās, kurās atrodas lieli daudzumi cilvēku, kur nu vē; ceļojumos, kuri notiek naktī un ilgas/garas stundas.  Šādiem čīkstošiem bēniem ar vecākiem izolētu kabīni par papildus samaksu, kurā lai tad viņi sev tik arī bojā veselību!

andywasp avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  andywasp 17.01.17 13:23  
 
37
1
Un kā ir ar pieaugušajiem, kuri pietempjas kā lopi??? Tie traucē daudz vairāk ka mazs bērns kas raud. Dēļ maziem bērniem piloti nepieņem lēmumus par ārkārtas nolaišanos lai izsedinātu piedzērušos lopu.

spoku dienas doma

MehāniskāBerze avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  MehāniskāBerze 17.01.17 12:36
 
35
6

50:50 situācija. No vienas puses, es saprotu, ka cilvēkiem jātiek kaut kur un ka mazi bērni lidošanu izjūt daudz sāpīgāk un, nespējot izteikt vārdos, raud pilnā rīklē. Arī man ir bijis tā, ka ausis sāp. Vienreiz atslēdzos lidmašīnā. Kad atjēdzos, tad sapratu, ka manas ausis sāp un ir tā aizkritušas, ka es knapi varu dzirdēt, kas apkārt notiek. Pēc pāris stundām atgāja.

Un tagad otra puse. Vai tiešām jums ir jāvazā mazi bēbji lidmašīnā? Vai tiešām tik grūti pagaidīt, kamēr paaugsies kaut pāris gadus? Ja uz zemes manas ausis neko nesaka par bēbju raudāšanu pilnā rīklē, tad lidmašīnā tas ir neizturami...NEIZTURAMI!!! Ausis un galva sāp tā, ka nezinu, kur likties. Un pēc bezkaunības likuma (zakon podlosti) 9 no 10 reizēm lidmašīnā noteikti būs vismaz viens sīcis, kurš brēks pilnā rīklē un padarīs lidojumu neciešamu. 

Varbūt izklausīsies rupji un neiecietīgi, bet šādos gadījumos pilnīgi gribās sīča vecākiem uzbļaut, lai aiztaisa sīci, jo nav izturama tā bimbāšana. 

Anonīms
vilnis 17.01.17 12:10
 
17
0

Nu nezinu... Var jau būt dažādi. Ir jau gadījumi, kad nav cita varianta kā lidot ar mazu bērnu, bet lielākoties aina ir pavisam cita. Brauc uz Vidusjūru atpūsties ar 2 gadīgiem bērniem, kuri piebļauj pilnu lidmašīnu. Nav patīkami ne vecākiem, ne pasažieriem. Ko gan tie ļaunu izdarījuši, lai viņu lidojums pārvērstos par murgu. Pašam divi mazbērni - labi zinu, kādu jezgu var sataisīt, īpaši, ja abi kopā. Tāpēc mums ģimenē ir vienošanās, ka līdz kanauķiem paliks 5 gadi, lidojumos līdzi neņemsim. Ja gribam ar sīkajiem - tad tikai ar mašīnu. Un, ja atklāti - tam bērnam 2 gadu vecumā tā Spānija, Itālija utt. ir dziļi pie pampera. Tāsir tikai vecāku ambīcijas. Atpēsties, kamēr mazi bērni, var arī nekur nelidojot.

wolfy95 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Bergmanis
  wolfy95 17.01.17 13:39  
 
17
0

Diemžēl lidmašīnās ir diezgan traucējoša bērna raudāšana. Tomēr domāju ka katram cilvēkam ir pašam jādomā par sava komforta radīšanu, līdz ar to, ja zin ka,lidojuma laikā, bērna raudāšana traucē, tad vienkārši pašam iegādāties ausu aizbāžņus  

Vecākiem kuri brauc atpūsties ar pavisam maziem bērniem, gribētos ieteikt, lai viņi to ceļojuma naudiņu noliek vēlākam laikam kad bērns nedaudz paaugas un tad arī varēs braukāt, gan bērnam patīkamāk (manuprāt), jo arī atcerēsies ko no ceļojumiem, gan vecākiem un apkārtējiem mierīgāk

Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tavaiesauka 17.01.17 15:04
 
16
4

Un pie visa ir vainīgi debīli/pasisti vecāki, kas jau ieņēmuši bērnus tīņu gados.  Tāda maita mums dzīvo stāvu augstāk, kur bērns no 8rītā līdz 4naktī skraida koka kurpītēs, lēkā ar gumijas bumbu un vizinās pa apli skritulenēs/ar skrituļdēli. Kad mēs uzrakstījām šamiem vēstuli, kuru iemetām paskastē, lai izlasa, kad atnāk mājās. Šamie saņemot to ziņu pēc tam visi no vietas lēkāja pa grīdu. Bērns mazs vēl bij, kad ievācās - māte visticamāk sīne, jo bieži šāmo atstāj ar kaut kādiem večiem. Cik reizes saspaidīja liftu un tur bērnu visu laiku istabā, kur šamais vienkārši nonstopā lēkā un skraida, sit kājas pa sienu un kaut ko pārbīda. Rezultātā, tādām māmuļām ir nospļauties, ka bērns aug deģenerāts un, ja tādai pasistai ko aizrādīsi viņa vēl 10x pretī liks. Point is, liela daļa šādu māmuļu, kas pārvadā mazus bērnus lidmašīnā, ir to bērnu ieņēmušas kļūdas pēc, viņas neinteresē kāds bērns izaugs un ko viņš darīs. Tad nu ļauj darī visu ko pagadās un veido šāda veida rakstus, mēģinot to lietu kā apžēlot. Es jau ilgu laiku ierakstu tā bērna skraidīšanu pa galvu naktīs un pilnā rīklē klaigāšanu, vajadzētu takā bāriņtiesai beidzot visu materiālu aizsūtīt, ja jau mātīte nejēdz bērnu novaktēt.

Naete avatars
Medaļa TahikardijaMedaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Zebra
  Naete 17.01.17 23:56  
 
12
1
Es labaak klausos beerna kliegshanaa nekaa seezhu blakus kaadai sasvidushai personai...un ja veel nes peec peregara, vispaar apvemties var...bet reaali biezhaak ir otrs variants..neveicas man nekad ar blakussedeetaajiem.
andywasp avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  andywasp 17.01.17 15:31  
 
11
0
atbildot uz Tavaiesauka komentāru " Tu domā, ka daudzi tur nelieto alkoholu, jo š... "tu laikam bez apvainojumiem nemaki izteikties.. Debils drīzāk esi tu. Tevi māte nav audzinājusi. Ja tevi tik ļoti traucē mazi bērni lidmašīnā, Izvēlies citu pārvietošanās līdzekli. Mans bērns tieši lidmašīnā ir mierīgs un izbauda lidojumu, tāpat ka ES un man netraucē un nekad Netraucēs mazi bērni lidojuma. Ko nevarētu teikt par dzerajiem, kas sāk aurot pa visu lidmašīnu. Un dēļ tādiem ir jāveic ārkārtas nolaišanās.
Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tavaiesauka 17.01.17 14:52
 
11
2

atbildot uz EV1TA komentāru " Vai Tu esi vientuļš vīrietis, kuram nav bērnu... " Izauklējis esmu pietiekami daudz bērnus un krustbērnus....bet tas nemaina faktu, ka TAS NAV normāli - ja bērns kviec un traucē pārējiem, kur nu vēl tādā transportā kā lidmašīna...pietiek jau tie histēriskie bļāvieni autobusā, kur 20min liekas kā elle, tad tik var iedomāties, ja tāds histēriķis ir lidmašīnā, kur jāpavada 12+ stundas.

Marisux001 avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa TulpīteMedaļa Recidīvists
  Marisux001 18.01.17 13:18  
 
10
1
Pēc komentāriem liekas, ka visi domā, ka mammām ar maziem bērniem ir jāsēž četrās sienās.
Viens Zeks avatars
Medaļa Es & ESMedaļa MobiļņiksMedaļa Deputāts
  Viens Zeks 17.01.17 22:10  
 
10
1
Lai gan es esmu mīlošs tēvs, varu pateikt ar 100% pārliecību, ka sveši bērni man riebjas. Viņi ir pretīgi. Kauc bez iemesla, dara sliktas lietas. Puisīši ir bandīti, kas lauž un bojā visu apkārt. Bet par rakstu. Nesaprotu kā vecāki var kautrēties no sava bērna. Nu un, ka bļauj? Kad kāds nosmēķējies mūlis no kura nes pa gabalu, vai sasvīdis speķa kombināts sēž blakus, vai tad nevajag dot kompensāciju? Kādam ir riebīga seja ar kārpām, pinnēm, no kuras bojājas apetīte arī lai dot dāvanas. Bet saprotu arī pasažierus - tā ir elle sēdēt blakus kaucošam sīkpirdim. Tāpēc es nesaprotu šo publikāciju jēgu. Nu un? Viens izdomāja dāvanas. Cits nē. KĀDA STARPĪBA? Davaj uzcep rakstu par to, ka viens uzspļāva gļotainu siekalu uz trotuāra.
EV1TA avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Auklīte
  EV1TA 17.01.17 11:47
 
13
6

atbildot uz Tavaiesauka komentāru " Sviests, katrs normāls cilvēks saprot, ... " Vai Tu esi vientuļš vīrietis, kuram nav bērnu? 

IgnisDei avatars
Medaļa BučiņaMedaļa Dienas joksMedaļa Burvju klana biedrs
  IgnisDei 22.12.17 11:48
 
7
0

Kas tās par muļķībām, ka kkādas paciņas citiem jādala. Bērni raud un tas ir dabiski. Viņi mazi raud ļoti daudz un tagad katru reizi, ja brauc kaut kur kaut kādas pakas jāgādā? Mēs laikam varen jūtīgā sabiedrībā dzīvojam, ka redz bērns raud ārprāts, šausmas. Kur palikusi cieņa pret māti un bērnu?

Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tavaiesauka 17.01.17 14:57
 
9
3

atbildot uz andywasp komentāru " Un kā ir ar pieaugušajiem, kuri pietemp... " Tu domā, ka daudzi tur nelieto alkoholu, jo šitādas debīlas mātītes kā Tu ar saviem neaudzinātajiem izlaistajiem bērniem dara ko grib? Tagad jau modē tā audzināšana, kur visa audzināšana balstās uz galviņas glaudīšanu un ļaušanu darīt visu, ko bērns vēlas - bļaut, skraidīt, kur nav pieņemts, ar netīrām kājām līst gultā/sabiedriskā sēdekļa....jo tak bērniņš iet prestižā dārziņā, kur pēc jaunākās modes tos "skolo"  Man labāk blakus sēž piedzēries tēvainis, nekā klausīties histēriska bērna bļaušanu, kur nu vēl noskatīties tos tizlos vecākus, kuri nejēdz bērnu savaldīt - kamēr vēl galīgi maz un nesaprot - neprot nomierināt, un tad, kad jau ap 3+ sāk sajēgt - neprot/nevēlas iemācīt kā jāuzvedas.

Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tavaiesauka 17.01.17 23:54
 
8
2

atbildot uz MarChmellow komentāru "Nu tas gan bija nejauki! Bērna problēma, ka viņ... " Es tikai par to, ka katram vecākam būtu jasajēdz, ka viņu bērns raud, un tie idioti, kas mazus bērnus ņem līdz lidmašīnā, ir vienkārši idioti un totālākie egoisti!

Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tavaiesauka 18.01.17 00:23
 
8
3

atbildot uz xxx komentāru " Un tava māte te ienēma ap 50 gadu vecumu, laik... " Kāds prāta seklums? Jūs debīlie idioti un jaunās ģimenes eat liekēži un egoisti. Izspieda mazu parazītu un tagad pasaules naba..... Padomā kārtīgāk Tu debīlais tīni!

andywasp avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  andywasp 17.01.17 15:23  
 
5
0
atbildot uz žņaudzējcūka komentāru " Tiem iereibušajiem pieaugušajiem arī nav jājū... "Viņi ir pieaugušie kuriem vajadzētu saprast kā ir jāuzvedas. Nav patīkami ja blakus sēž pierijies lops un vel sāk palaist rokas...nemaz nerunājot ja izraisa kautiņu ar citiem pasažieriem.
Tavaiesauka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tavaiesauka 18.01.17 00:39
 
9
5

atbildot uz xxx komentāru " Vot pastāsti ka nomierināt 3 mēnešus mazu zīda... "

Tu idiot, iekāpjot sabiedriskajā izlasi noteikumus...viss, ja Tu esi tik bezsmadzeņaina radība, nevienu nep*š tava bērna spiediens ausīs vai vēderā. Nevazā viņu līdzi tur, kur tiks pārkāpti noteikumi. nākamo reizi, kad savu histēriķi velc iekšā sabiedriskajā, pieej pie šofera un izlasi, kas Tur rakstīts, varbūt tad sāksi sajēgt un sapratīsi, ka Tu un Tavs histēriķis nav pasaules naba un jāsāk arī cienīt klātesošie!

bombongs avatars
Medaļa Man patīk Spoku FacebookMedaļa PingvīnsMedaļa Patīk komentārs
  bombongs 17.01.17 18:18  
 
4
0
Man Reiz biznesa klasē man priekšā pāris izlēma, ka var tur pat uz krēsliem pamperus mainīt....
Mithotyn avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Komiķis
  Mithotyn 05.12.18 19:22
 
7
3

Varbūt katram pašam ir jāizvērtē, vai Tavs bērns, neatkarīgi no vecuma, ir spējīgs paciest publiskus pasakumus, pārlidojumus utt. Atvaļinājumu siltajās zemēs var pavadīt vai nu tad, kad sīkais ir gana liels, lai saprastu, kad jātur mute, vai sīčus jāiešķiebj vecvecākiem/auklēm.  Jebkuram cilvēkam ir gana daudz vietu riņķī, kuras var apceļot/apskatīt izmantojot privāto auto.

« 1  2  3  4 »