Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
44
492

Jebkura vēlās sev pie sāniem kārtīgu vīrieti, tādu, kas stāvēs kā klints un pasargās viņu. Šis nebūs par vājiem vīriešiem, bet gan par tiem, kas savu mammu ceļ debesīs, kamēr Tu esi un vienmēr būsi otrā vietā. Kā no tādiem izvairīties un kā tādus atpazīt?

Cik grūti ir būt kopā ar... Autors: NaglaKabatā Kāpēc netikties ar memmīti un kā tādus atpazīt?
1.

Cik grūti ir būt kopā ar vīrieti kas joprojām ir savienojies ar  māti caur nabassaiti.  Viņš pirmajā vietā vienmēr liek mammu. 
Ja viņš Tevi uzaicina uz randiņu un 1. mēneša laikā viņš jau ir iepazīstinājis Tevi ar savu māti-Bēdz!! Viņa mātes viedoklis par Tevi ir viss svarīgākais un nekas citas viņu neinteresē, lai vai kā Tu censtos viņam patikt Tev ir jāizpatīk viņa mātei, savādāk agrāk vai vēlāk viņa tāpat izšķirs, pat ja vajadzētu 1 mēnesi vai 5 gadus viņa to izdarīs, jo dēliņam vajag labāko, pat tad ja viņš dzīvo pie vecākiem ir uzēdis riepu un nēsā vienas un tās pašas drēbes jau 4 gadus.

Viņscaron noteikti liks... Autors: NaglaKabatā Kāpēc netikties ar memmīti un kā tādus atpazīt?
2.

Viņš noteikti liks saprast, ka mamma dara labāk, ja Tev nešķita aizdomīgi, tas ka jau 3 randiņā esi iepazīstināta ar mammu tad turpinājumā noteikti viņš vedīs tevi pie sevis  un tur būs mammas pagatavots ēdiens arī tad ja viņš nedzīvo kopā ar viņu  viņa noteikti būs atnākusi un pagatavojusi kaut savam dēliņam. Un lielīs cik labi gatavo viņa mamma un stāstīs kādi plāni un ik pa laikam aizrunāsies arī pa viņu. Kāpēc tas ir slikti? Neviena normāla sieviete nevēlās dzirdēt par to cik tava mamma ir laba, visiem savas mammas ir labākās, bet no sākuma iepazīsimies! 

Ja vēl neesi aizbēgusi no... Autors: NaglaKabatā Kāpēc netikties ar memmīti un kā tādus atpazīt?
3.

Ja vēl neesi aizbēgusi no viņa noteikti sāksit dzīvot kopā, jo tāda tipa puiši ļoti ātri grib dzīvot kopā ar meiteni arī tad ja viņš dzīvo kopā ar māti viņš gribēs lai abas sievietes ir zem viena jumta un abas viņu appuišotu kā nākas. Jo šāda tipa vīriešiem patīk, kad mājās sagaida ar siltām vakariņām, ieliek šķīvī un tev jāēd ar viņu kopā obligāti arī tad ja viņš kavē laik klausītos kā viņš čīkst, viņiem patīk kad skatoties tv padod dzērienu, palīdz novilkt bikses uz zeķes, Ja viņam sāp galva tad tas būs pasaules gals, viņš gulēs gultā un gaidīs kad tu viesu pienesīsi un padosi, viņš runās bērnišķīgā balsī un lūgs lai atnes paēst uz dīvāna lai visu izdara viņa vietā. 

Scaronādiem puiscaroniem... Autors: NaglaKabatā Kāpēc netikties ar memmīti un kā tādus atpazīt?
4.

Šādiem puišiem patīk mammas vecuma sievietes neatkarīgi viņam ir 20 vai 40 ja viņa mammai ir 60 viņš fantazēs par 60 gadīgām, varbūt tieši viņš nefantazē par māti bet doma par to ka tas varētu notikt vīrieti ļoti uzbudina.

Attiecībām nevajag pat būt... Autors: NaglaKabatā Kāpēc netikties ar memmīti un kā tādus atpazīt?
5.

Attiecībām nevajag pat būt ilgām lai tava izredzētā vīrieša mamma Tev sāktu stāstīt kas patīk tavam dēlam un kā labāk, Tu nemāki gatavot kā viņam patīk, Tu nemazgā drēbes tā kā viņam vajag nerunājot par pārējo! Viņa būs visur, ja dzīvojat kopā viņa pie jums istabā ienāks minimums 5 reizes pa dienu! MINIMUMS 5 REIZES!

Ar mammas dēliņiem ir... Autors: NaglaKabatā Kāpēc netikties ar memmīti un kā tādus atpazīt?
6.

Ar mammas dēliņiem ir interesanti tikties, jo viņi ir uzmanīgi, mīļi un diezgan patīkami sarunām (ja nerunā par savu māti visu laiku) Bet nekad neprecies ar tādu, ja vien neesi pret to, ka Tu būsi 2. vietā un tavi bērni arī, jo arī tad kad viņam būs pašam savi dēli vai meitas viņam būs pilnīgi vienalga. Nedomā, ka ar bērnu piedzimšanu viņš mainīsies un jo vecāks ir vīrietis grūtāk būs  izmainīt viņā ko. Šis vīriešu tips grib precēt savu mammu ne tevi vai kādu citu un tas nu ir fakts! Nekad nelien pie mammas puikām, ja redzi kādu sarkano karogu, uzvelc savas skrienamās kurpes un skrien-neatskaties! Praksē ir pierādījies, ka tādi vīrieši ir jau atraduši savu vietu dzīvē un netaisās to mainīt, sekss ir laba lieta bet pie mammas tomēr labāk. 

44
492
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [208]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 01.05.16 16:54
 
68
2

Vispārīgi lasot Santas rakstus esmu sapratis, ka Santai patīk vecāki vīrieši un viņu nemulsina tādus vest uz mājām pie saviem vecākiem, pat tad, kad tēvs sasveicinas ar savu ilgi neredzēto kursa biedru, kuru nupat Santa ir atvedusi. Viņai vīriešos patīk tas, ka viņiem ir nauda (jo vairāk jo skaistāks) un viņai pašai rezultātā nekas nebūs jādara, nu max šopings. Ja vīrs smagi strādās un pārnāks mājās, pēc smaga darba pelnot naudu šim pasākumam, un aizies gulēt pārguris, viņa to uztvers, kā romantikas trūkumu, jo ja viņs mājas atnāca un tajā dienā neapbēra viņu ar dāvanām un komplimentiem, viņa automātiski viņu var krāpt ar santehniķi Valdi, kurš dzīvo pie mātes, jo kamēr virs nezina ir vienalga (naudu jau no santehniķa neprasīs). 

Tad, ja esmu pareizi sapratis, tad domāju tev vieta ir kautkur apmēram šeit: Bagātnieks instagramā

Atceries, kad būsi pārāk veca un šādiem cilvēkiem ar naudu neintresanta + ar bērnu uz rokām atceries, apkopējas darbam tavas kvalifikācijas un intelekta pietiks. Varbūt satiksi savu mūža mīlestību Valdi, varēsiet draudzīgi dzīvot pie viņa mātes.

spoku dienas doma

krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 01.05.16 22:05
 
21
2

Visi te tā, nopietni raksta Santai, bet reālitātē, otrā pusē šež patsans,un skan frāze "Andrīt beidz sēdēt spokos nāc pie galda, zupa jau dziest". Un visa šitā rakstu sērija ir Andra pārdomas par viņa dzīvi.   

krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 01.05.16 17:17
 
21
2

atbildot uz Santa Santa komentāru " Zini ko es esmu sapratusi no cilvēku komentār... " Vispār es šādus jautajumus neuzdevu, es izanalizēju tevis veidotos rakstus, kuros es komentārus neieliku, vienkārši, tev jāsaprot, ka tas ir tas kā tevi redz cilvēki dotajā brīdi. Tu vari teikt, ka liec rakstus, lai kaitinātu cilvēkus, bet no psiholoģiskā viedokļa dotie raksti atspoguļo tavu tekošo būtību, domas, jūtas. iespējams zemapziņas līmenī, bet tomēr. Cilvēks nav spējīgs izveidot neko, kas nav saistīts ar viņu, tas nozīmē rakstus(dotajā brīdi). Attiecīgi tu savu psiholoģisko portretu publicē tīmeklī, kuru var analizēt citi cilvēki.

Tevis veidoti raksti, liek domāt, ka bērnība vai tekošajā brīdi tev ir zems ienākumu līmenis, līdz ar to tu meklē iespēju uzlabot tekošo stāvokli ar kādu bagātāku vīrieti. Attiecīgi izvēloties vecākus vīriešus tu izrādi, to ka bērnībā tev trūka tēva, iespējams viņš pameta jums vai spriežot pēc tava naida iespējams sita māti vai tevi(iespējams tēvs bija alkoholiķis). Tu meklē vīrieti, kurš būtu valdonīgs attiecīgi pati tu nevēlies pieņemt lēmumus, tev patīk situācijas kurās tu nēesi noteicēja, patīk ka visus lēmumus saistībā ar tevi pieņem kāds cits.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 01.05.16 20:39
 
13
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Man būtībā vienalga kā Tu to definē bet par m... " Tevi nosauca par attention whore..tā nav prosķitutka,bet gan sieviete kurai kliedzoši trūkst uzmanība un mēgina to pelnīt darot stulbības,publicējot puskailas internetā bildes, rakstot dīvainus rakstus un kasoties ar visiem pēc kārtas komentāros-respektīvi pieaugusi sieviete,kura pēc uzmanības ir kāraka par bērnudārza vecuma princesīti un sevi izliek publiska apskatei,lai iegūtu to uzmanību..Izteiciens attention whore ir slengs..tīŗā,dabīgā angļu valodā tādu salikumu nemaz neatradīsi..

BBOP avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RainisMedaļa Bakalaurs
  BBOP 01.05.16 14:23  
 
16
3
Izskatas,ka tev at vienu tadu nupat bija attiecibas un neizdevas viss,ka biji iecerejusi
krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 01.05.16 18:27
 
12
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Tu tiešam izliecies vai nesaproti? Cik Tev ga... " Labi, ja jau bērnam jāpaskaidro. Strādājot, kā programmētājam (darbs nav slikts), visiem projektiem ir termiņi. Projektos rodas bugi, kuri ir jālabo, attiecīgi, ne vienmēr tu varēsi pec 18:00 darbu beigt, klients ir absolūta prioritāte. Neviens no tavas komandas darbu ari nebeigs. Attiecīgi, ja tu neizlabo kļūdas(tās bieži vien ir paša klienta vainas dēļ) nevis tikai tu nenopelni, bet domāšana iet mazliet tālāk par tavējo, bet nenopelna arī klients. Un ja padomā vēl soli tālāk, ja klienta, klientiem kaut kas nepatīk tad būtībā tie arī ir neapmierīnāti pasūtītāji. Šis modelis attiecas principā uz visām eksaktajām profesijām inženieriem un citiem.  Tā kā es mācos vēl paralēli man ir jāstrādā attiecīgi dubultā. Un tici man nagu lakotāj un šopinga master, kad tev 8h ir izstērētas risinot loģiskus uzdevumus un tu atnāc mājās un dari to pašu universitātei tu saproti, kā viss strādā. 

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Doktors
  Epicentrs 01.05.16 15:36
 
14
2

Mammas jāsūta uz pansionātu mierīgi nomirt. Un ieteicams paņemt kredītu uz viņas vārda. Nekādā gadījumā nav jāatbild uz zvaniem.

 

 

spoku dienas joks

krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 01.05.16 19:15
 
11
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Ko attaisnojies bērna priekšā? Nav mazliet sm... "

Kādam audzināšana tak jāveic, ja jau acīmredzami vecāki uz to nav spējīgi. Kā arī definīcija pedofīls attiecināma uz tiem, kas vēlas veikt ar bērniem netiklas darbības vai pamudināt viņus uz tām. Respektīvi, ja jau es ar tevi runāju un tāds skaitos, tad, kas skaitās tavi pedogogi un radinieki, kas ar tevi runā. Tēvs droši vien ar tevi vispār nerunā, kaut gan viņu var saprast, droši vien līdz šim brīdim nevar saprast, kas nogāja greizi.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 01.05.16 20:42
 
12
2

Meitēn ,sevi pasniedz,kā bagātu,labi situētu pilsētnieci-aizej pie psihiatra noteikti to vari atļauties.. Normāls,pieaudzis cilvēks dēļ pāris komentāriem neaiziet pa gaisu un nesāk lietot mātes vārdus..

KAIZER avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoks
  KAIZER 01.05.16 23:09
 
11
2

Kur šitādi radījumi rodās, kā šī raksta autore?!?!?!? Kaut kā neticās, ka tas dēļ audzināšanas, dēļ vecākiem...interesanti, kurā brīdī viņa sagāja sviestā...vai tas skolas laikā notika, vai tas pēc pirmajām 200 reizēm notika....grūti izprast  

Kaut gan ir aizdomas, kas par lietu...  

MissElīna avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  MissElīna 01.05.16 17:52  
 
11
2
atbildot uz krouli komentāru " Vispārīgi lasot Santas rakstus esmu sap... "Labs raksturojums.
krouli avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  krouli 01.05.16 20:28
 
8
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Nu beidz, tie ir angļu teicieni, man vienalga... " спалил кантору...

...Triviāli un paredzami esat jūs- Es jau neesmu tāds kā Tu apraksti bet pastrīdēšos....

 

ĪstensDullaisDauka avatars
Medaļa Most WantedMedaļa ZebraMedaļa Dienas joks
  ĪstensDullaisDauka 03.05.16 07:44
 
7
0

Santa Santa, Tu visos rakstos čīksti ? Kas tevi dīda rakstīt rakstus, kur tiek nolikts viens vai otrs dzimums/tautība/izcelsme vai vēl sazinkas... No malas izskaties pēc tipiska huligāna, kas nav izaudzis no tā vecuma, kad jāapceļ cilvēki par to, ka viņi ir savādāki...

Ja Tev ir tāds vecis tad samierinies vai pamet, jo neviens Tev ar viņu neliek būt kopā...

P.S. nepārproti, es nojaušu ka Tev patīk pārprast. Es nerunāju par to, ka rakstā būtu meli vai slima suņa murgi... Es saku, ka Tev uzmanības pietrūkst, tamdēļ centies atrast vispretīgāko tēmu, kurā nolikt kādu cilvēku grupu...

The Unforgiven avatars
Medaļa SpoksMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joks
  The Unforgiven 01.05.16 15:11
 
7
0

Par titulbildi +   

niknaisgailis avatars
Medaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa ŽurnālistsMedaļa Tīģeris
  niknaisgailis 01.05.16 18:47
 
7
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Tu tiešam izliecies vai nesaproti? Cik Tev ga... " Intresanti , ar ko tāda ,gaiša un talantīga meitene nodarbojas ikdienā? 

BBOP avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RainisMedaļa Bakalaurs
  BBOP 01.05.16 14:54  
 
8
1
atbildot uz Santa Santa komentāru "  I Tada Jo tap at sezof - Kas tas ir? Nu... "Es jau esi mierigs tikai izteicu savu viedokli uz Ko Tu krasi atbildeji.Labak iesu samilot meitinu pargerbt viny un veltisu laiku vinai neka diskusijam kuras neko nepierada.
KAIZER avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoks
  KAIZER 01.05.16 23:45
 
7
0

atbildot uz PatiesiAnonims komentāru "Man jau ar patīk pamuldet šādi tā reizi pa reiz... " Jā, labāk neielaisties pārāk tālu diskusijās, pēc tam atkratīties nevar, tākā tāda gnīda pielīp...  

PatiesiAnonims avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Arheologs
  PatiesiAnonims 01.05.16 22:44  
 
5
0
atbildot uz Santa Santa komentāru "atbildot uz Santa Santa komentāru " NU tur ir ... "Izputa ko? Ko tu runā? Tas ir par mani? Es tevi neienistu es tikai izsaku savu viedokli un nogalināt? Domā kādus vārdus ņem mutē. Par to piesiesanos.. Kāpēc tu publicē kautko interneta ja neesi spējīga uzņemt kritiku? Tavi argumenti ir stulbi.. Man esot jāciena tavs viedoklis, bet tu par manu panirgajies.. Tagad pasaki, ka esi pieaugusi.
BBOP avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RainisMedaļa Bakalaurs
  BBOP 01.05.16 14:46  
 
6
1
atbildot uz Santa Santa komentāru " Kāpēc tik ļoti iesāpējās sirds par šo? Man ir... "Es izteicu viedokli um neiedaliju un necelu savu mati augstak par savu gimeni ja man vina IR bet man Ari ir sava gimene katram save laiks un nesezu spokos 24/7 Lai zinatu tavus rakstus.Mans viedoklis I Tada Jo tap at sezof majas nu diezvai rodas velme kadu raksturot.
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 01.05.16 23:05
 
4
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Notevis varētu ne to vien sagaidīs, sūti gan ... " Nē ,nesūtu neko tādu.Un tos visus nosaucu,jo nezinu,kuros esi,taču tava attieksme pret citiem par daudz ko liecina. Ja jau esi tik laba un godīga,lūzu pastāstī kā tevi var kādā no šiem saitiem atrast.

« 1  2  3  4  5 »