Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
172
1657

Sveiki spocēni! Šajā rakstā uzskaitīšu iemeslus kadēļ man nepatīk mūsu mazā Latvija, šis ir mans subjektīvais viedoklis un zinu, ka saņemšu kritiku, bet esmu gatavs tai stāties pretī un ceru, ka kāds no jums man arī piekritīs.

Jau simtiem gadu ir zināms... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
1.

Jau simtiem gadu ir zināms, ka Latvija atrodas klimata joslā, kurā ir iespējamas bargas un sniegiem bagātas ziemas, tomēr ik reizi, kad uzsnieg tā pamatīgāk Latvijas galvaspilsētā Rīgā valda haoss, šis gads nav izņēmums. Šī problēma pastāv arī citās Latvijas lielākajās pilsētās. Vasarā parasti tiek stāstīts, ka bargām ziemām vienmēr esam gatavi, mūsu sniega tīrīšanas tehnika ir ideālā kartībā un tā tālāk, bet līdzko uzsnieg tā veidojas sastrēgumi un satiksme tiek paralizēta. Arī trotuāri bieži vien ilgstoši paliek nenotīrīti un slideni. Tantiņām jājūtas kā pīlēm uz ledus. Kauns!

Pačukstēscaronu jums... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
2.

Pačukstēšu jums noslēpumu: mūsu politiķiem jūs un jūsu labklājība ir pie vienas vietas. Protams daudzās valstīs cilvēki ir neapmierināti ar savu politiķu darbību, tomēr Latvijā tas ir īpaši izteikti. Tieši dēļ mūsu politiķu nekompetences mēs kā valsts tiekam izsmieti. Igauņi un lietuvieši smejas par mums, par mūsu vidējām algām, zemo nodarbinātības līmeni, veselības sistēmu, un daudzko citu. Politiķi ir tie, kuriem būtu jāsaved mūsu valsti kārtībā, bet tā vietā viņi braukā greznos auto, dodas ilgos un tālos atvaļinājumos un dzīvo kā karaļi. Ziņās visu laiku stāsta par intrigām un politiskajām spēlītēm, bet kas valsti savedīs kārtībā??? Mums joprojām nav Ministru prezidenta un neizskatās, ka tuvākajā laikā būs, tas vien pierāda, ka kautkas ar mūsu politiķu galvām nav kārtībā.  

Vai tas jums izskatās pēc... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
3.

Vai tas jums izskatās pēc prezidenta? Nē, nu protams uz iepriekšējā fona viņš izskatās pēc karaļa, tomēr KAD VIENREIZ LATVIJĀ BŪS TAUTAS VĒLĒTS PREZIDENTS? Man ir apnicis, ka par manas valsts prezidentu ieceļ kautkādus klaunus un idiotus, kuri pat angliski nemāk runāt. Latvijas sabiedrība šobrīd ir sašķelta un mums par prezidentu vajag kādu, kurš mūs visus saliedēs un uzmundrinās, mums vajag harizmātisku prezidentu, tautas vēlētu prezidentu. Vējonis, nu lai viņam veicas, bet es nedomāju, ka viņš būs labs prezidents. 

Par cik sporta sistēma... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
4.

Par cik sporta sistēma Latvijā ir ļoti bēdīgā stāvoklī, mums pēdējos gados nav tādu vērā ņemamu panākumu sportā. Mūsu futbola izlase atrodas FIFA ranga otrajā simtniekā, turklāt mūsu izlases futbola stadions ir katastrofālā stāvoklī, hokeja izlase pēdējos gados regresē, basketbolā mēs par labu panākumu uzskatām 8,vietu Eiropas čempionātā, kautgan vēsturiski esam bijuši basketbola lielvalsts. Protams, protams ir mums panākumi individuālajos sporta veidos, ir mums Kristaps Porziņgis un medaļas Olimpiskajās spēlēs, tomēr tādu brīžu, kad sports mums sagādātu prieku ir gaužām maz. 

Latvijas valstij manuprāt... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
5.

Latvijas valstij, manuprāt nav nākotnes. Paskatieties uz mūsu jauno paaudzi. Nodzērušies, nodrāzušies, STS pilni, skolu neapmeklējoši, protams ir arī kārtīgi jaunieši, kuriem rūp kas notiek valstī, bet tādu ir gaužām maz. Kas notiks ar Latvijas politiku pēc 20 gadiem, kad šā brīža klauni būs veci? Kuri būs tie jaunie ambiciozie nākotnes uzņēmēji? Man pat bail domāt. 

Jauni cilvēki masveidā pamet... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
6.

Jauni cilvēki masveidā pamet Latviju, pensionāri lēnām izmirst un tuvāko gadu laikā Latvijā būs tūkstošiem bēgļu, tas nozīmē, ka pēc gadiem 50 tāda tauta kā latvieši varētu izzust un Latvijā būs pilns ar musulmaņiem, kuri tad nu šeit arī ieviesīs savus tikumus un likumus, būvēs mošejas un iznīcinās mūsu katoļu baznīcas un visus šeit palikušos latviešus piespiedīs pielūgt Allahu. Tādas ir manas prognozes, kuras starp citu sakrīt ar vairāku pazīstamu ekspertu prognozēm par to kāda varētu izskatīties Latvija pēc 50 gadiem. Ceru, ka kļūdos.

Kopscaron Zolitūdes... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
7.

Kopš Zolitūdes traģēdijas ir pagājuši vairāk kā divi gadi, tomēr joprojām nav skaidrības cik un kuri tad būs tie vainīgie. Vainīgie būšot! tā mums tiek solīts, tas labi, jo sāka likties, ka varbūt par vainīgām atzīs dažas nekvalitatīvas skrūvītes, kuras ieskrūvēja darbinieks vārdā Viktors. Smieklīgi man likās fakts, ka pirmās tiesas sēdes tika rīkotas Ķīpsalā, jo redz mūsu tiesas zāles telpas nav pietiekami lielas lai uzņemtu visus lietas dalībniekus. Kautkā liekas, ka arī mūsu tiesu sistēmā kautkas nav kārtībā, atgādināšu pagajušā gada notikumu Liepājā, kad par mazas meitenītes ilgstošu seksuālu izmantošanu apsūdzētie vīrieši saņēma tikai piespiedu darbu, pat ne vismazāko cietumssodu. Vēl mēs Latvijas cietumos par mūsu nodokļu maksātaju līdzekļiem uzturam pedofīlus un sērijveida slepkavas, vai nebūtu laiks atjaunot nāvessodu?

Sniegs agri vai vēlu nokusīs... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
8.

Sniegs agri vai vēlu nokusīs, bet vai jebkad mēs varēsim lepoties ar mūsu ceļu braukšanas apstākļiem ir neatbildēts jautājums. Esmu bijis daudzās valstīs un jāsaka, ka Latvijā ir vieni no sliktākajiem ceļiem pa kādiem jebkad esmu braucis. Ceļu kvalitātes ziņā Latvija 144 pasaules valstu konkurencē ierindota 99.vietā, liecina jaunākais Pasaules ekonomikas foruma (WEF) Globālās konkurētspējas ziņojums, kas ietver datus par 2011.-2012.gadu. Ceļi Latvijā ir tādā pašā stāvoklī kā Zimbabvē, Tanzānijā un Zambijā- visas šīs ir nabadzīgas Āfrikas valstis. Kauns un negods. Igaunija un Lietuva ceļu kvalitātes ziņā pamatīgi ta teikt ieliek, bet jāsaka kā ir- viņi mums ļoti daudzās jomās ieliek. 

Paldies ka izlasījāt un ceru... Autors: Babadūks Kāpēc man nepatīk Latvija (2)
9.

Paldies, ka izlasījāt un ceru, ka jūs piekrītat tam ko es sarakstīju. Rakstu viennozīmīgi papildināšu līdzko ienāks jaunas domas galvā.

172
1657
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [154]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Osmijs avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Dienas doma
  Osmijs 06.01.16 06:19
161
9

Vecīt, tu esi trollis vai vienkārši autistu karalis?

1. Šogad, 4. Janvārī pats redzēju, ka Nīderlandē, uz autobāņa, kur maksimālais ātrums ir 140km/h un ceļi ir vieni no labākajiem Eiropā, mašīnas brauca 40km/h jo visur bija ledus un burtski mašīna gandrīz nebija kontrolējama. Tā kā, diršana, visiem ceļi ziemā nav lieliski, un Latvijas ceļi ziemā galīgi nav briesmīgākie.

2. Visi raud par politiķiem, katrā zemē, tu neesi īpašs. Nedzīvosi pasaulē kur tev valsts dos visu un tev nekas nebūs jādod. Visi raud par korupciju, bet pirmkārt, cik daudzus cilvēkus tu zini, kas saņem algu aploksnē? Tieši tā, daudz. Otrkārt, kad, redz, sauja politiķu uztaisa sūdus, viss bars ir jālinčo, ne? Nē, daži savāra mēslus, bet tāpēc visa saeima nav zvetējama. Treškārt, krīze nav saistīta ar korupciju vai politiķiem, tas bija globāls notikums, vienīgi krīzes sekas būtu bijušas mazākas, ja mūsu valdību nevadītu zemnieki un inžinieri, bet gan ekonomisti un sociologi. Bet hej, ko lai dara, ka tauta vēl zemniekus, nacionāļus vai krievus, tā vietā lai skatītos kurš ko dajēdz?

3. Labi, piekrītu šim punktam, tomēr Vējonim vēl mazs laiks ir bijis lai spriestu, kāds viņš ir. Agrāk ar Zatleru bija līdzīgi, ka no sākuma tāds nīkulīgs sķita, beigās parādījās sava harizma un nostāja.

4. Es nespēju noticēt, ka tu esi ielicis sportu kā mūsu vājību. Tu saproti, ka Latvijā ir ap 2 mil. iedzīvotāju? Tu saproti, ka pasaulē ir 7 milijardi iedzīvotāju? Latvija ir maza, niecīga, pleķītis. Šis pleķis bāž ārā lielos bobslejā, skaletonā, hokejā, BMX un sazin kur vēl ne. 

5. Pieņemu, ka tu mācies kādā vājā skolā, kur cilvēki nevella nedajēdz par savu nākotni, bet pirms gadiem 15 viss nebija labāk, bija sliktāk. Jaunieši staigāja skūtiem pauriem, piedzērušies, heroīns un līmes ostīšana, un citas stulbības bija izplatītākas, tagad vienīgi spaisa epidēmija bija un daudzmaz pārgāja, bet ir daudz apņēmīgu jauniešu. Ir vairāk kā agrāk. 

6. Eksperti? Kādi tev eksperti? Cosmopolitean horoskopu eksperti? Latvijā iesūta 750 bēgļus, mazāk kā tūkstošā daļa Latvijas populācijas, un visiem bikses jau pilnas. Nekāda musulmanizācija nav, es te negrasos strīdēties, par vēlvienu garu tēmu. Un vēl, kapēc latvieši vispār domā ka viņi ir kāda attīstīta tauta rasisma ziņā? Paprasi kādam rasistam no Rietumeiropas, un sapratīsi, ka latvietis ir tikai kārtējais Austrumeiropietis citās acīs. Tā pati urlu tauta, ko Jūs nīstat. Es pats esmu tīrasiņu latvietis, un nesaprotu par ko visi pārējie lepojas. Apsēžos vilcienā, paskatos citiem sejās, kādas drēbes mugurā, kādas ielas apkārt, Austrumeiropa. Latvietis atver muti, Austrumeiropa. "Rietumi slikti, visi kļūs geji, visi atbalsta pedofīlus, mēs esam gudrākie, globālisms slikts u.t.t." Stulbs latvietis neatšķiras no stulba krieva. Mēs eiropiešu acīs esam tāds pats līmenis kā Kazahstāna. Paši ganjau ziniet ko domā par latviešiem Anglijā, bet te jūs blatojat ar savu tautību. Pašiem smiekli nenāk? Nekāda musulmanizācija nenotiks, tak informējes: https://youtu.be/RvOnXh3NN9w Citi te man mēģina iestāstīt cik slikti viņi visi ir, bet es reāli esmu dzīvojis Rietumeiropā un es, sasodīts, zinu labāk.

7. Tas nav nekas neparasts, ka tiesas prāvas notiek ilgi. Zolitūde bija negadījums jebkurā gadījumā, un skandāls ir sacelts nevis tapēc, ka ir baigi traki, bet tāpēc ka mediji kasē naudu no rakstu apmeklējumiem, kur neko vairāk par kārtējā "eksperta" viedokli, kas neko jaunu nepasaka, tur neatradīs. Neredzu iemeslu baigi ārdīties par šo tēmu. Par pedofīliem gan nezinu kapēc neapcietināja vai pshihenē neielika.

8. Citās valstīs parasti nav tādas problēmas ar salšanu, kas stipri degradē asfaltu, un par tavu statistiku, es uz ātru roku meklējot nevarēju tādu atrast, bet šaubos, ka nosauktajās Āfrikas valstīs ir labāki ceļi. Lai gan ceļi ir briesmīgi, viņi ir krietni uzlabojušies laika gaitā. 

spoku dienas doma

Varenais Komentētājs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Varenais Komentētājs 06.01.16 02:23
53
0

A bet mums ir svaigāks gaiss un zaļāka zāle. Un laikam grāvji arī dziļāki

Prāta Darbnīca avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa CūceneMedaļa Admins iesaka
  Prāta Darbnīca 06.01.16 02:53
56
5

Normālu Saeimu ievēlēt nemāk, viņi sev prezidentu vēlēšot - sasmējos! 

Visādi citādi normāls raksts, tiesa - tie iemesli ir vēl daudzreiz vairāk, varbūt izveido arī turpinājumu?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.01.16 02:55
46
2

es apzinos,ka esmu no administrācijas,tapēc centīšos skarbi neizteikties

bet tu esi nekas vairāk kā anonīms virtuālās vides trollis

ja tev kas neapmierina mūsu banānu republikā,tad RĪKOJIES!!! 

sāc domāt kā tos klaunus Saeimā var iekustināt,lai ko beidzot sāk darīt.

Altenzo avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada RAKSTS 2017
  Altenzo 06.01.16 06:47
44
2

Atradies gudrinieks,nez kapēc,tu nevienai problēmai neuzraksti risinājumu?

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 06.01.16 21:42
33
2
Vairāk par visu, ko tu nosauci, man nepatīk cilvēki, kas ņaud par to, cik viss slikti, bet tajā pašā laikā, neko nedara, lai šo zemi uzlabotu.
sit pa seju avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  sit pa seju 06.01.16 09:15
30
0

Nu baigi subjektīvi, pamatā tiek kritizēta valsts pārvalde, nevis pati valsts... lietas ko agrāk vai vēlāk ar pieredzi savedīsim kārtībā. Cik tad ilgi esam neatkarīgi? Pa lielam, šādā modelī- tikai no 1991. gada. Ir daudz vecākas valstis, kurās arī ir problēmas, ko risināt, ne velti dienvidu zemēs nereti notiek protesti, gājieni un pat pūļa ārdīšanās...

Par jaunatni runājot- tak vienmēr tā ir bijis, kāpēc visi uzskata, ka viņu laikos jaunieši bija paraugbērni, un tagad ir haoss. Nemaz negribas domāt kas par bardaku valdīja PSRS laikos, kad ienāca visas punk un pārējās subkultūras no rietumiem...

Sports... esam ļoti maza valstiņa priekš pasaules mēroga... varam lepoties kaut vai vien ar to, ka spējam konkurēt ar valstīm kur sportistu ir vairākas reizes vairāk, bez tam arī nauda tiek ieguldīta sportā vairākas reizes vairāk nekā to var atļauties Latvija. Un ja izdodas kādreiz kaut kur paspīdēt- pludmales volejbols, teniss, bmx, reta hokeja spēle, spožs NBA debitants... tad jau varam būt patiesi lepni. Nez kas to ir izdomājis- ja neuzvaram, tad neko neprotam, manuprāt- tipiska PSRS laika domāšana... =[

Ir dumji visu tikai kritizēt, pretī nesniedzot kaut kādu risinājumu. Plikas negācijas tikai aptumšo prātu. Ja kaut kas tik ļoti grauž- celies, ej, dari, maini kaut ko, ja to nespēj- tad vai nu samierinies, dzīvo savu dzīvi un domā par savām lietām, vai arī brauc, meklē labāku dzīvi citā valstī. Sēdēt un čīkstēt ir sliktākais variants, jo tas pilnībā neko nedod, un neko nemaina...  

spoku dienas doma

superkrabis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  superkrabis 07.02.16 16:39
26
1

Kārtējais pie datora sēdošais čīkstulis.

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 06.01.16 23:48
24
0

Lielākoties taisnība.

laura259@speles avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TrumpeMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  laura259@speles 06.01.16 20:28
24
3

"- "par nosaukumu vien īstenībā vai esi sev uzdevis jautājumu, ko tu vari dot Latvijai? Nejau Latvija ir slikta (nav mums ne zemestrīču, ne plūdu, ne tornādo, ne lielie ugunsgrēki), slikti ir cilvēki,kas gremdē šo valsti.. tātad- viss atkarīgs no katra- vai tu cel, vai gremdē, vai tu mīli šo zemi, vai mīli tikai pats sevi

Prāta Darbnīca avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa CūceneMedaļa Admins iesaka
  Prāta Darbnīca 06.01.16 04:00
18
0

atbildot uz vnk Dzenis komentāru " es apzinos,ka esmu no administrācijas,t... "

Latvieši nemāk rīkoties, vismaz ne ārpus savai sēžamvietai ērtā rajona. Tāpēc arī Latvija ir tur, kur tā ir, un tur arī paliks - mentalitātes problēma. Latvieši nemāk rīkoties kā tie paši tik ļoti lādētie grieķi vai francūži, kas māk iziet ielās protestos. Mūsējie māk tikai izdauzīt dažus skatlogus, lai tiktu pie dzeramā, kuru iztempt, gaidot policiju.

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 06.01.16 14:18
18
1

atbildot uz skynet8 komentāru " Labs raksts - principā piekrītu visam m... "

Mīļo cilvēk, es saprotu Tavu domu, bet.. tomēr. TU vari iet un notīrīt savas teritorijas pērnā gada lapas vai sniegu. Tu vari palīdzēt kaimiņam. Tu vari iet lielveikalā pēc kartupeļu maisiņa un piena, skaitot centus, bet - uzsmaidīt kasierei, pat, ja viņa to neizdara pirmā un atpakaļ sanāk vien sājš atspulgs.  ES atbildu par to, kā attiecos pret ārpasauli. Nav viegli, es nenoliedzu: sākot no vēlmes godīgi pelnīt naudiņu līdz iespējai izpausties vairāk kā subjektam, kas valstiski mērāms darbspējīgā vai pretēji - niansēs. Laukos un ne tikai, - ir cilvēki, kuri izdarījuši SAVU izvēli: strādāt un darīt par spīti valstiskajai sistēmai. Nevis dzert, pīpēt un sūdzēties uz katra stūra (nejaukt ar spēju aizstāvēt iespēju robežās savu darbu, veselību un veselo saprātu). Es negrasos publiski iztirzāt tagad to, ko esmu pieredzējusi, kāda ir mana situācija, bet savā vecumā varu teikt - esmu ļoti, ļoti daudz kam gājusi cauri, kā arī - noliecu galvu priekšā jebkuram cilvēkam, kurš saka - es mīlu šo zemi un dzīvi par spīti tam, ko uzspiež t.s. lielvara. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.01.16 12:09
16
0
Tipiskais Latvieties - saskata tikai slikto. Kāds varbūt var arī kaut ko labu pateikt, par Latviju? Tapēc jau arī esam tik slilti, jo paši tikai to slikto un negatīvo radam.
IgnisDei avatars
Medaļa TahikardijaMedaļa BaloniMedaļa Patīk komentārs
  IgnisDei 23.08.17 09:54
15
0

Es gribētu redzēt kā tu par minimālo algu cītīgi berztu slapjo piemīdīto sniegu no trotuāra. Kurš cittreiz vienkārši visu dienu snieg. Esmu to darījusi, tpc pie sētniekiem nekasos, jo par tiem nez kpc parasti sievietes rukā un ne tās jaunākās, jo  darba devējiem vajaga jaunus cilvēkus.

CActiveDataProvider avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Bakalaurs
  CActiveDataProvider 06.01.16 09:06
15
1

Var redzēt, ka neesi izbāzis galvu ārpus LV teritorijas un padzīvojis citās valstīs pievērsdams uzmanību uz dažādiem sīkumiem ..

 

1. nav jēgas tīrīt ielas, brīdī kad snieg sniegs, jo pēc smagā auto, jau pēc 10 minūtēm ir atkal kupenas un tas ir visur. Neviens ar šķūri tev pa priekšu neskries.

2. šāda situācija ar politiķiem ir visur, piekam tauta ievēl politķus - attiecīgi ja neesi aizgājis balsot tad esi līdzvainīgs

3.ja tautai dos iespēju vēlēt prezidentu, tad vispār klauns var tikt ievēlēts, pietiek, ka tauta izbīdija Kaimiņu (pajoliņu/alkānu) , vai piemēram rīžo ūjinātāju, vai piem. urlakovu - uj, tur sarakstu var taisīt un taisīt - jo tauta tos **** ievēl balsojot par tiem, vai neierodoties vēlēšanās.

4. esam pārāk maza valsts, lai visās nozarēs spētu sameklēt atbilstošus top līmeņa spēlētājus, ja tādi parādās tad tos ārzemnieki izķer

5. par jaunatni taisnība, bet atkal- tas ir visur kur ir demokrātija un būs vēl trakāk. Tikai totalitārisks režīms spēj jaunatni nolikt pie vietas (un, ja godīgi, tad izlabot daudzas lietas).

6. protams, ka būs pilns ar musulmaņiem, jo attīstītāka valsts - to vairāk domā par ērtībām, savukārt ērtību saglabāšana nozīmē, ka domā - cik bērnus radīt... musulmaņiem un viņiem līdzīgajiem ģimenēs ir līdz pat 10 bērniem un tikai tāpēc, ka viņi bagātību mēra bērnos nevis mantās un naudā. 

7. apjomīgas lietas, netiek izskatītas mēnešu laikā, var paiet gadi un tā tam būs būt! Ja vien jau laicīgi nepasaka- o Pēterītis atbildēs par visu, jo šķibi paskatījās un sēdēs 10 gadus (kā tas ir totalitāriskās valstīs)

8. ja Tu regulāri braukātu pa LV pēdējos gadus, tad redzētu, ka valsts ceļi tiek taisīti un, ņemot vērā, ka tiek ieguldīti lieli eiropas finansējumi, tad arī lielajām štrāsēm būs kvalitāte, savukārt, ja tu brauc pa pašvaldības neremontēto ceļu - tad vaino savu pašvaldību ne valsti. Es pa LV ceļiem braukāju jau vairāk kā 15 gadus un redzu kā tas notiek. Izskatās, ka neesi pabraucis pa LT un EE ceļiem ārpus lielajām štrāsēm, ja atļaujies salīdzināt ar šīm valstīm.

 

Pelnīts mīnuss! 

 

 

Leģenda avatars
Medaļa TopmodeleMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas doma
  Leģenda 06.01.16 11:59
14
1

Katram ir savs redzējums. Būtu prieks, ja raudzītos arī plašāk daudzi ļauži. Jo Latvija ir tomēr skaista Diezvemīte, ja tā izsakās senču vārdiem. Mums ir patiešām skaista daba, kuru var atrast arī vēl neskartu un pašiem censties saglabāt to. Mums ir iespējas vairāk doties uz laukiem, izvēloties iekopt zemi un viensētu. Neviens jau nav teicis, ka tas ir viss viegli un vienkārši.  Latvijā ir daudz enerģētiski spēcīgu vietu un fantastiski cilvēki. Skan naivi, bet es tikai tāpēc joprojām neesmu aizmukusi prom no dzimtās zemes. Jā, man daudz kas nepatīk, mani skumdina valdībā esošais un tas, cik daudzi cilvēki ir tendēti uz spējas attīstīšanu pēc iespējas zemāk noliekties Valsts manipulatoru priekšā. Bet tas nemazina manu cieņu pret šo zemi, kas vispār nav nekādi vainīga pie tā, cik cilvēki ir reizumis vienkārši akli dvēselē un maģiski stulbi.  Labestība ikdienā vairāk un jādara ar sirsnību tas, ko vari darīt. Par kripatu gaišāku padarīt savu mīļo un apkārtējo laiku un vidi. 

spoku dienas doma

ceslix avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Betmens
  ceslix 06.01.16 16:29
13
1
Es tev ieteiktu virsrakstu nomainīt uz "kas mam nepatīk Latvijā". Varbūt tev Latvija nepatīk un tu viņu uzskati par "sūdu bedri", bet uzskatiem es piekrītu, tikai man nepatīk tas virsraksts, jo es esu Jaunsargs un neuzskatu to par "sūdu bedri". Jā un man ir 14 gadi tāpēc manu viedokli varat arī nopietni neņemt
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.01.16 14:09
11
1

Labs raksts - principā piekrītu visam minētajam. Un tiem kas saka: "Celies, ej, dari" - tas ir BS. Ja sāksi kaut ko darīt un rosīties, tad 100% atnāks un "visu noraks", izmantojot VID, PVD, kādu citu kontrolējošo institūciju vai normatīvo dokumentu. Redzu divus variantus - nečīkstēt un zobus sakožot dzīvot dzīvi "cik nu tur augšā iedalīts" (mana izvēle), vai arī sakrāmējam somu un "visas durvis ir vaļā".

_MITSUBISHI_ avatars
Medaļa FraktālisMedaļa FraktālisMedaļa Fraktālis
  _MITSUBISHI_ 06.01.16 20:59
12
2

Paši jau mēs savu valsti veidojam. Kādus sūdus daram tādos sūdos dzīvojam... Skumji.

Čaks Norriss avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Sākumskolnieks
  Čaks Norriss 23.08.17 08:12  
13
4
Es IENĪSTU šito sasodīto valsti, bet mīlu Latvijas zemi, savas mājas
« 1  2  3  4  5 »