14

 314  2

1989. g. 9. oktobrī notika pirmais Anatolija Kašpirovska teleseanss. Pēkšņi pati lasošākā nācija pasaulē, ar pasaulē labāko izglītības sistēmu, metās pie televizora uzlādēt ūdens kannas - acumirklī sāka pazust brūces, čūlas tika izārstētas un plikpauriem izauga mati...

Mani vienmēr ir mulsinājis tas, ka ateistu valstī Nr. 1 ne no šā, ne no tā uzradās kaut kāds dziednieks.

Komentāri 14

0/2000

Vai tad tagad ir kaut kas mainījies? Joprojām tirgo dārgus „bioloģiski aktīvus" ūdeņus, kas „šūnu līmenī" velk un dziedē. Ja tirgo, tātad ir, kas pērk!

 24  0 atbildēt

Ne jau tā vairums noticēja, bet dzīzāk tā bija sakāpināta interese par kko nebijušu.  

 17  0 atbildēt
Atceros gan šito šarlatānu!
 13  0 atbildēt
Padomju ASMR
 10  0 atbildēt

Tājā brīdī,nāca vaļā informācijas slūžas, runāja par NLO, par ekstrasensiem, burvjiem, magiem un visu pārējo ko PSRS valdība bija ilgus gadus apkarojusi..  - tātad ja bija aizliegts, tad valdība ko bija slēpusi..  Kaut patiesībā, valdība tika apkarojamānu zinātnes, tāpat kā reliģiju..  - tajā laikācilvēki masveidā apmeklēja baznīcu - nekad vairPSRS teritorijā baznīcas nav tik daudz apmeklētas kā ap '90 gadu sākumu..  Latvijā tobrīd uzradāspokaiņu mežs- cilvēki metās skatīt ko nebijušu,kautganpatiesībā tās fiss bija fufelis..  - un nekas tur nebija saistīts ar politiku...

 5  0 atbildēt

Pasakas vai ne pasakas, bet es personiski pazīstu cilvēku, kam pēc Kašpirovska seansiem patiešām sāka augt biezāki mati. Acīmredzams jaunu matu ezītis starp garākiem, pati redzēju. Citu iemeslu nebija. Ne uz visiem cilvēkiem tas darbojās, bet uz dažiem darbojās gan. Pat par pašiedvesmu to nevar nodēvēt, jo tas cilvēks krieviski saprata maz.

 5  0 atbildēt

vai  tad LAtvijā šodien kas cit;adāk?/ Cilvēki aizgūtnēm tic pērkot dārgas zāles ,kuras tomēr ir placebo..valdība sdeputāti lien pie ļaudīm uun cilvēki tiem tic  latvijā šodien ir tik daudz burvju ,ekstrasensu un citi dziednieki,ka tos pat neuzskaitī..jo parastajiem medicīnas ārstiem uzticēties nevar..

 3  0 atbildēt

Vidus KLaiklos viņi sadegtu sārtfā! Tagad, burvju, raganu saviesies, ka ne apmaisīt! Inkviziftori un bendendces neftikftu gaklā

 3  0 atbildēt

Mana mamuļa reis ar varu visu famīliju kaut kā piespieda skatīties,Utverždāla ka tas ir mega veselīgi    

 2  0 atbildēt

Lestets, kā jau Lestets, nemaina savu šaurpieraino domāšanu un kā parasti meklē sensāciju tur kur viņas nav. Vienkārši cilvēki ne ar ko tādu iepriekš nebija saskārušies un tas ir faktiski vienīgais iemesls tam kāpēc bija interese. Tā pat kā tieši tajā brīdī izķēra jebkādus žurnālus/avīzes par NLO, tā pat kā stāvēja kilometru garā rindā pēc pirmā Penguin saldējuma, tā pat kā lielās rindās pēc pirmajām fraņču bagetēm pie Dailes teātra utt.

 1  0 atbildēt
i belive i kan fly
 1  0 atbildēt

Atceros to visu. Bija Kashpirovskis,Chumaks un Dzuna . Ar Chumaku man pasam bija interesanta pieredze,kad reiz nejausi uzduros uz vinja parraides sakumu ....Sagatavojiet traukus ar udeni un kadus kremus ,parraides gaita tie tiks uzladeti... aizjozu uz virtuvi un pagrabu tuksu trislitru burku ,ieleju iepriekseja diena no akas atnesto udeni un noliku pie televizora.Pakeru pirmo krema tubinju (roku adas mikstinosais krems no Niveja) kuru atradu un noliku pie burkas. Noskatijos ka vins tur gramstijas pa gaisu ar rokam ,,velkot ara slimibas  ,, un pa brizam ienirdzu . Tad skatijos talak tv un piemirsu to visu.No skolas atnaca meita,no darba sieva un uzreiz gribeja zinat ,kas tas par udeni burka uz maza galdina pie loga.Tad nu smiedamies stastiju ,ka Chumaks man vinju ,,ladeja,, grabstidamies ar rokam pa gaisu,ka mironis gar svecem   Sakam to burku petit un grozit .Sienas bija ka nosetas ar burbulisiem ,it ka gazetais udens  butu ieliets.Pat izskatijas garsigi un mes salejam pa glazem .Ari tajas burbulisi turejas uz sienam... Udens likas ka no avota,patikams un garsigs ,izdzeram ka limonadi . Tad nu atcerejos par kremu .Man taisni bija sasapejusi mugura un iesmereju ar ,,uzladeto,,niveju...  Ja ,sapes pierima gandriz tulit. Vel paris reizes iesmerejos un pargaja pa visam.Zel ka tik maza tubina bija ,atri beidzas .

 0  0 atbildēt